Perkon Personel Kontrol Barkod Sistemleri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.perkon.com.tr

Perkon Personel Kontrol Barkod Sistemleri hakkında:

Barkod Sistemleri" olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan PERKON, 1997 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.
PERKON ARGOX , ATID, DATALOGIC,HITI, IMPINJ, ISHIDA, MOBILE COMPIA, PARTNER, POSTLAB, PRICER, SEWOO ve WIDEFLY gibi dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

50 kişiyi aşkın uzman personeli ve 200 den fazla bayisi ile PERKON; üretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında bir çok firmaya ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.
Özellikle temsilcisi olduğu firmaların eğitim sertifikalarına sahip teknik personeli ile PERKON, servis desteği ve çözümleme alanında Türkiye’ nin öncü firmaları arasındadır. Dünya’ nın en büyük OT/VT üreticilerinden biri olan DATALOGİC firmasının Türkiye’de iş ortaklığını (Quality Partner)yürütmektedir.
Başarılı Ar-Ge çalışmaları ile kendi markasını yaratan PERKON, geleceğe güvenle bakmaktadır.

Misyonumuz ;
Yurtiçi ve yurtdışında kendi sektörlerinde hizmet veren lider firmalara, en son teknoloji ürünlerini kullanarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak.
Firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek özel çözümler üretmek.
Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, OT/VT sektörüne bağlı değerli müşterilerimize, en modern, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan öncü ve lider firma konumunu devam ettirmektir.http://www.elterminali.com

Perkon Personel Kontrol Barkod Sistemleri İş İlanları

Perkon Personel Kontrol Barkod Sistemleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!