Roksan İlaç

İlaç  

www.roksan.com.tr

Roksan İlaç hakkında:

Roksan İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında kurulmuş olan, çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu ilk yıllarda çalışma alanı Ege bölgesi ile sınırlı iken bugün tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, tecrübeli ve uzman teknik kadroya sahip olan Roksan İlaç, vektör mücadelesi konusunda, entegre mücadele projeleri sunan bir "Çözüm Evi" olarak faaliyet göstermektedir. Firma politikası sadece ürün veya hizmet satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine satış sonrası ve hizmet süresi boyunca her aşamada, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, vektör mücadelesi konusunda gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri sunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek Roksan İlaç'ın vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.

Firmamız, vektör mücadelesi konusunda TSE 8358 Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahiptir. Yönetim sistemimiz satış ve hizmet konuları kapsamında ISO 9001:2000 ile ISO 14001: 2004 Kalite Yönetim Sistemleri baz alarak kurulmuş ve belgelendirilmiştir. Dünyanın önde gelen uluslararası biyosidal ürün üreticileri ile birlikte birçok ülke firmasının temsilcisi ve partneri olarak hareket etmekteyiz.

İzmir merkezli olan firmamızın Ankara ve Bursa'da şubeleri bulunmaktadır. Bu sektöre yenilik ve dinamizm katmayı hedefliyor, dürüstlük ilkesini elden bırakmadan, müşteri memnuniyeti odaklı ve ilkeli çalışmalarımızla büyük projelere imza atma yolunda ilerliyoruz.

Roksan İlaç İş İlanları