Şanlı İlaç Sanayi A.Ş.

Kariyer & Eleman İş İlanları

Şanlı İlaç Sanayi A.Ş. Hakkında

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası;  çalışana değer veren, değişime açık, şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, insan sağlığına  , çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, ilgili  birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının güncel  metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

İnsan Kaynakları  Uygulamalarımız

Şanlı İlaç San. A.Ş. de İnsan Kaynaklarının temel fonksiyonları, insan kaynakları politikamız doğrultusunda şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, şirket kültürünü benimsetip iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak, gelecekteki daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek ve çalışanlarımıza kariyer yolculuğunda rehberlik yapmaktır.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim