Secret Age Kozmetik

Secret Age Kozmetik
Secret Age Kozmetik WWW.SECRETAGE.COM
Firmayı Şikayet Et
Secret Age Kozmetik İş İlanı Ara

Secret Age Kozmetik Hakkında

Hakkımızda


Secret Age Cosmetics 2012 yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul’da kurulan sektöründe öncü bitkisel kozmetik şirketidir. Hayvan testi yapmayan ve üretimin her aşamasında insan sağlığını önde tutan Secret Age’in hızlı etki eden ürünleri sırrını tamamen doğal hammadde ile çalışmasından ve zararlı kimyasallar kullanmamasından alır. Paraben, SLS, SLES ve Likit Parafin içermeyen ürünleri en kısa sürede en yüksek etkiyi vermek üzerine formüle edilmiştir. 

Ürünlerinin hepsi anti alerjendir, dermatolojik onaylıdır ve her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Tüm ambalajlar gıda koyulabilecek şekilde sağlıklı ve geri dönüşümlüdür. 2012 yılından bu yana katlanarak artan başarısını ve %100 memnuniyet oranını her zaman müşteri odaklı çalışmasına borçludur.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 10:00 - 19:00 Cumartesi: 10:00 - 19:00 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Hayat Sigortası Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı Kaza Yardımı

Secret Age Kozmetik İş Başvurusu

Secret Age Kozmetik, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Secret Age Kozmetik firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Secret Age Kozmetik ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Secret Age Kozmetik iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Secret Age Kozmetik iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver