Sports Park

Hizmet / İşletme Servisi  

www.sportspark.com.tr

Sports Park hakkında:


Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Balçova Gaziemir Kipa Avm içerisinde 2000 m2 alanlar üzerine kurulmuştur. Fitness alanı, grup derslerinin uygulandığı 6 adet stüdyo, power plate stüdyosu, real ryder stüdyosu, plates reformer stüdyosu, masa tenisi ve langırt alanı, güzellik merkezi, kuaför, sauna, buhar odası ve diet cafesiyle, tam bir "sağlıklı yaşam merkezi” olarak 13 nisan 2007 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Uzman eğitmenleri ve güler yüzlü personeli ile şimdiye kadar 20.000 İzmirli spor severlere hizmet vermiş, hali hazırda 3.000 üyesine başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak 2 önemli özelliğimiz bulunmaktadır. Bunlardan ilki samimiyetimiz ve üyelerimizle olan diyaloglarımızdır. Tamamen bir aile ortamı içerisinde keyifli ve huzurlu bir şekilde spor yapma imkanı bulabilirisiniz. Diğer bir özelliğimiz ise kalitemiz ve yüksek standartta verdiğimiz hizmetlerimizdir. Bahsetmiş olduğumuz standart ve kalite, hem üyeler hem de merkezimizde alacağınız hizmet, sonuç ve kullanacağınız ekipmanlar anlamındadır. Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezine eşinizle ve çocuklarınızla rahat bir şekilde gelip tüm hizmetlerimizden yararlanabilirisiniz. Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak en çok önem verdiğimiz şey, üyelerimizin mutluluğu ve eğlenerek spor yapabilmelerini sağlamaktır.

EĞLENCELİ, TEMİZ VE FERAH BİR MERKEZ

Lokasyon ve mimari özelliği sayesinde deniz manzarası karşı yürüyüş yapabilme imkanı sunabilen Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin yaptığı yenilikler arasında iklimlendirme ve havalandırma çalışmaları da bulunmaktadır. Bu konuda çok detaylı ve titiz bir çalışma yaptıktan sonra, iklimlendirme konusunda Türkiye’nin en güçlü firmalarından birisiyle ortak çalışma yürüten Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, bu sayede değerli üyelerine daha taze ve daha temiz bir atmosferde spor yapma imkanı sunacak. Ayrıca kendi aracınızla gelerek otopark sorunu yaşamadan kolay bir şekilde ister açık otoparkımızı ister kapalı otoparkımızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece spordan sonra soğuk yada sıcak havaya maruz kalmadan aracınıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Sportspark Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde var olan hizmet anlayışı daha çok, üyelerimizin stresten uzak, eğlenerek, huzurlu bir şekilde temiz ve steril ortamda spor yapmalarını sağlamak üzerine kurulmuştur. Bunun yanında en dikkat ettiğimiz konuların başında temizlik ve hijyen gelir. Bu anlamda asla taviz vermediğimiz kuralımız vardır. Üyelerimizin huzurlu bir şekilde spor yapabilmeleri için bunlar olmazsa olmazlarımızdır. Vurgulamak istediğimiz diğer bir konu da üyelerimize verdiğimiz yüksek kalitedeki hizmettir. İzmir’de hiç bir salonda bulamayacağınız kadar çok çeşitli grup aktivitelerine dilediğiniz gibi katılabilirsiniz. Ayrıca Fitness salonunda koşu bandında yürüyüş yaparken bir yandan da dev ekranlarda tercih ettiğiniz tv kanallarını izleyebilirsiniz. Ya da tercih ettiğiniz tv kanalını sauna veya buhar odasından da izleyebilme imkanına sahip olacaksınız.
Kısacası bizim hizmet anlayışımız; güler yüzlü personelimizle beraber, iyi kalitede farklı ve eğlenceli hizmet seçenekleri sunarak, üyelerimizin mutlu, sağlıklı ve temiz bir ortamda, huzurlu bir şekilde spor yapmalarını sağlamaktır…

Sports Park İş İlanları

Sports Park firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!