VOLTES A.Ş.

Elektrik ve Elektronik  

www.voltes.com.tr/

VOLTES A.Ş. hakkında:

VOLTES Elektrik Mühendislik A.Ş. ülke içi ve ülkeler arası her türlü inşaat, endüstriyel tesisler, enerji iletim hatları ve dağıtım merkezleri, elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek kurum, gerek tüzel kişiler, gerekse şahıslara, sağladığı kalite, güven ve hizmet sürekliliği esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir.

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bilhare bakımlarının yapılması hatta revizyonlarının giderilmesi dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

VOLTES Elektrik Mühendislik A.Ş. Elektrik mühendisliği hizmetlerinin yeni ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiş , işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projelere imza atmaktadır.

Hedeflerini gün geçtikçe büyüten şirketimiz önümüzdeki yıllarda ülke içi ve ülkeler dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve siz müşterilerimizin memnuniyetinden alacaktır.

Vizyon

Önce hizmet prensibi ile amacımız, yönetim ve idare açısından kurumsal kimlik ve bütünlüğü tam olan, kaliteli bir çalışma ortamı, mutlu çalışan ve müşteri, güven duyan tedarikçi gerektiğinde danışabilecekleri bir mühendislik merkezi kurmaktır. Sektörümüz de ulusal ve uluslararası hizmetlerimizi geliştirmek, yerli ve yabancı iş ortaklarımızla tercih edilen ilk sırada olacak bir şirket haline gelmektir.

Misyon

Elektrik, elektronik ve elektromekanik alanında her türlü yapı ve tesisin proje ve taahhüt hizmetlerini yetkin insan gücü ve teknolojik altyapı ile geçmişte yapılan başarılı çalışmalardan örnek alarak daha iyi ve güzeli oluşturmak. Müşterilerimizin taleplerini hızlı ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayarak gerçekleştirmek, çözümler üretmektir.

Hizmetlerimiz:

Proje :AVM, YAŞAM ALANLARI, ÖZEL VE TOPLU KONUT YAPILARI

Endüstriyel Tesisler :ENERJİ İLETİM, DAĞITIM, BAKIM VE REVİZYON

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası:

İSG Yasal mevzuatının ve iş etiğinin gereklerini yerine getirmek, risklerimizi değerlendirerek tehlikelerimizi belirlemek, yok etmek ya da kabul edilebilir seviyeye indirmek, Tedarikçilerimizi, ziyaretçilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmek, sektörümüzle ilgili teknolojileri kullanarak çalışma ortamımızı güvenli ve sağlıklı hale getirmek, tüm çalışanların katılımı ile İSG yönetim proseslerini sürekli geliştirmek ve faaliyetlerimizi bu ilkeler doğrultusunda gerçekleştirmek firmamızın İSG politikasıdır.

VOLTES A.Ş. İş İlanları