Yıldız Kalıp

İmalat  

www.yildizkalip.com

Yıldız Kalıp hakkında:

YILDIZ KALIP, 1969 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Sn. Cemil YILDIZ tarafından Topkapı´da küçük bir atölye olarak kurulmuştur.

Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen Yıldız Kalıp 1979 yılında Avcılar´da 2500m2´lik ilk fabrika binasına geçmiştir. İlerleyen yıllarda ilk kurulumuna ek olarak yeni tesisler kuran Sn. Cemil YILDIZ, 15.000m2 (Avcılar) ve 10.000m2 (Güneşli) oldukça modern, gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider bir firmayı Türkiye´ye kazandırmıştır.

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı ve montaj ürünleri konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son metal fabrikasyon ekipmanları kullanılmaktadır.

Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 35 yılı aşan bir süredir ana otomotiv sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve sac işleme mühendisliğini yürüten YILDIZ KALIP, basit parçalardan komplike montajlara kadar sac metal ve katma değerli montaj konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 35 yıllık başarılı parça ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. YILDIZ KALIP, çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.

Yıldız Kalıp İş İlanları