Yöntem Akademi

İş Sağlığı ve Güvenliği  

www.yontemakademi.com.tr/

Yöntem Akademi hakkında:

Yöntem Akademi 25.07.2013 tarihinde, Yöntem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ise 11.02.2014 tarihinde kurulmuş olup T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur.

İş sağlığı ve iş güvenliği ülkemizde yeni olsa da dünyada kanunlar, yönetmelikler ve uygulamalar ile kendisine yer edinmiş bir kavramdır. Çalışanların iş kazalarından, meslek hastalıklarından ve iş hayatının olumsuz etkilerinden korunmasını amaçlayan “İSG” temel dayanaklarını tıp, ekonomi, hukuk, psikoloji, sosyoloji bilimlerinden almaktadır.

Gelişen sanayinin, ağırlaşan çalışma koşullarının insan hayatına ve sağlığına etkilerinin önlenmesinin, gelişen şartlarla artan risklerin önlenmesinin en etkili yönteminin “eğitim” olduğu gerçeğini kabul eden firmamız Yöntem Akademi, çalışmalarına bu anlayışla devam etmektedir. Uzman eğitici kadrosu, bilimsel ve gelişmiş eğitim anlayışı ile Yöntem Akademi, alanında yetkin, birikimli iş güvenliği uzmanlarının yetiştirilmesi için eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Pazar Yok
    • Açıklama: Hizmet verilen şantiyelerde çalışma saatleri 08:00 - 17:00 Haftanın 6 günüdür.

Yöntem Akademi İş İlanları

Yöntem Akademi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!