Acente İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Acente
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş Açıklamasıistihdamını sağladığımız firmanın Kurtköy merkez ofisine bağlı olarak saha ekibinde görev alacak. Yazılı Basın alanında portföy katılımı sağlayacak arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler25-40 yaş arası Sahada görev alacak Yeni müşteri ve portföy oluşumunda arayış ve katkıda bulunacak En az 5 senelik B ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Müşteri ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uygun Kurtköy veya yakın lokasyonda ikamet eden En az Lise mezunu Takım çalışmasın yatkın Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Yayıncılık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimiz merkez ofisinde görev alacak ajans ve cast taleplerinin gerekli ekip kurulumlarının yapılıp saha operasyonlarını yönetecek bay ve bayan koordinatör aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler25 – 30 yaş aralığında Bay, En az 2 yıllık ehliyete sahip Aktif Araç kullanabilen Tercihen Üniversite Mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış yada En az 2 yıl tecili bulunan Saha ekipleri yönetiminde tecrübeli, Etkinlik, aktivite, merchandising vb projeleri yönetmiş yada en az 1 Yıl Benzer pozisyonda tecrübe sahibi Dış Görünüşüne Özen Gösteren, diksiyonu düzgün, kurum kültürünü yansıtabilecek İletişim becerileri güçlü Kriz ve Zaman yönetiminde başarılı Pozitif bakış açısına sahip Yeniliklere açık, Gece çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Koordinatör

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz turizm acentasının Kadıköydeki ofisinde görevlendirilmek üzere bilet satış&revezasyon yetkilisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKurumsal seyahat acentelerinde benzer pozisyonda en az 2 sene görev yapmış, Amadeus / Troya sistemlerinin kullanımında uzman, Tercihen ingilizce yabancı dil bilgisi olan, Haftanın 5 günü çalışacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS ofis programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıYURTİÇİ VE YURT DIŞINDAKİ HIZLI BÜYÜME PLANINA LİDERLİK EDECEK BİR OPERASYON DİREKTÖRÜ ARIYOR! Aşağıdaki özelliklere attığın her tikle bize bir adım daha yaklaşıyorsun !

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunuyum, Hizmet sektöründe operasyon ve ekip yönetiminde en az 8 yıl deneyim sahibiyim, Perakende sektöründe yönetici olarak görev yapmış ver tercihen bir markanın yaratılma süreçlerinde görev yapmış, 37 ile 47 yaşları arasındayım, İyi derecede İngilizce biliyorum,hatta ikinci yabancı dilimde var. Sosyal medyayı ve digital dünyayı takip ediyorum, İletişim becerilerim yüksek, ekip yönetimi konusunda kendime güveniyorum, planlama ve koordinasyon becerilerim gelişmiş, Marka değerlerini yurt içi ve yurt dışında temsil edebilirim ve ekibimin de bu değerler doğrultusunda çalışmasını sağlayabilirim, Hedefler doğrultusunda bütçe-maliyet yönetimi yapabilirim, Yapılan üst düzey iş bağlantılarının verimliliğini denetleyebilir, iş süreçlerinde müşteri memnuniyetini sürdürebilmek için gerekli tedbirleri alabilirim, Müşteri odaklı, planlı, dikkatli ve hızlı çalışırım, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılıyım, Yoğun iş temposun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, Seyahat engelim yok, Askerlik hizmetimi tamamladım(erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet ediyorum. Hızla büyüyen bir işletmenin 15 + şubesini ve yeni açılacak şubelerini yönetip, geliştirmek istiyorum. Hizmet ve Turizm sektörüne ilgi duyuyorum, 24 saatlik operasyon tam bana göre.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Otelcilik, Otomotiv, Turizm, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Müdür, Yönetici, Yönetim Danışmanı

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “Concierge Yöneticisi” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Tatil ve seyahat hizmetleri veren bir kurumda operasyon yönetmiş, çağrı merkezi kurulumu gerçekleştirmiş ve geliştirmiş, Daha önce tatil ve seyahat hizmeti veren bir kurumda yöneticilik pozisyonunda görev almış, İnsan ilişkilerine başarılı, iletişim becerisi yüksek, Operasyon ekibinin verimli ve motive şekilde çalışmasını sağlayabilecek, En az 5 yıl yöneticilik pozisyonunda görev almış, Etkileme ve ikna becerisine sahip, İletişim, müzakere, süreç yönetimi ve stratejik düşünme yetkinliği yüksek.

  Aranan Nitelikler"HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıNispetiye caddesinde Didim Tur seyahat acentesi olarak yeni şubemizi açtık. Seyahat acentemizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacak "Seyahat Danışmanı" çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSeyahat acentelerinde iş deneyimi olan Yurtiçi otel,uçak bileti ve tur satışında deneyimli ve misafirlerin talepleri doğrultusunda satışları yapabilecek Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan, Bayan eleman tercihen Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışman

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “Concierge Müşteri Temsilcisi” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, İş takibi konusunda başarılı ve disiplinli,  Tercihen Amadeus programını bilen, Organizasyon kabiliyetine sahip,  En az 3 yıl concierge hizmetleri iş tecrübesi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-40 yaş aralığında, Görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Çözüm odaklı bir yaklaşımla işlerini sonuca ulaştıran, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Aranan Nitelikler"HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışman

 • İNTERGON SİGORTA ARACILIK HİZ.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSigorta Acente Teknik Personeli - Sigorta acentesinde teklif hazırlama, yenileme, müşteri iletişimi ve benzeri işlemleri yapabilecek deneyimli personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe deneyimli Segem Belgesi olan, Yangın ve elementer branşa hakim teknik bilgisi yeterli, Tercihen kendi portföyü olan ve mevcut portföyünü geliştirebilecek yada yangın branşında portföy yaratabilecek. Prezantabl,dinamik,güler yüzlü, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Tekniker

 • Gacİstanbul Avrupa 15 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKabataş' ta yer alan ofisimizde görev alacak Acentelik konusunda ve gemi geliş kontrolleri konusunda tecrübeli "Gemi Acente Operasyon Sorumlusu" aramaktayız. Türk boğazlarından transit geçen ve Türk limanlarına uğrak yapacak gemilere acentalık servisi sağlanması, Boğazlardan geçen gemiler için sürekli bilgi akışı sağlanması, Boğazlardan geçen gemilerin kumanya, yedek parça, tayfa değişimi süreçlerinde servis vermek. Operatörlüğünü yaptığı gemilerin liman ve transit geçişlerinde oluşacak olan resmi ödemelerin takibi, Gerektiğinde limanlardaki gemileri ve transit geçen gemileri ziyaret edecek, Armatörlere/kiracılara bilgi akışının detaylı ve düzenli olarak sağlanması,

  Aranan NiteliklerTercihen ilgili bölümlerden mezun, İyi seviyede İngilizcesi olan (yazılı ve sözlü olarak kolaylıkla iletişim kurabilen), En az 5 senelik acente ve gemi üzerinde deneyimi olan, Office ve bilgisayar programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Takım çalışmasına yatkın, Aktif, dinamik, öğrenmeye açık ve sonuç odaklı adaylar arıyoruz.

  Sektör: Lojistik, Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Gemici, Sorumlu

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “Kontrat ve Ürün Tedarik Yöneticisi” arıyoruz. Her sektörden tedarikçiler ile gerekli anlaşmaları yapmak, Pazarlama faaliyetleri konusunda destek vermek, ürün geliştirmek, Promosyon ve ayrıcalıklı ürün paketleri hazırlamak, Kontrat yönetimini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Kontrat yönetimi ve ürün fiyatlandırma konularında tecrübeli, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uygun, Stres ile baş edebilen, Dış görünümüne önem veren, İletişim, müzakere, süreç yönetimi ve stratejik düşünme yetkinliği yüksek. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “VIP Seyahat Müşteri Temsilcisi” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, En az 5 yıl üst segment müşteri hizmetlerine yönelik iş tecrübesi bulunan, Tercihen seyahat, turizm iş alanlarında tecrübeli, Sosyal yönü gelişmiş, iletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, 25-40 yaşları arasında, Seyahat engeli bulunmayan, Gerektiğinde yüz yüze müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, Çözüm odaklı, sorunlarla başa çıkabilme yeteneğine sahip, sorumluluk bilinci yüksek, Prezentabl, kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Aranan Nitelikler"HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışman

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “Seyahat Müşteri Temsilcisi” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Sosyal yönü gelişmiş, iletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, En az 3 yıl seyahat danışmanlık, biletleme hizmetleri iş tecrübesi bulunan, Amadeus programını aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-40 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Aranan Nitelikler"HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Danışman

 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin turizm alanında faaliyet gösteren iştirak firması için “Seyahat Yöneticisi” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Tatil ve seyahat hizmetleri veren bir kurumda operasyon yönetmiş, çağrı merkezi kurulumu gerçekleştirmiş ve geliştirmiş, İnsan ilişkilerine başarılı, iletişim becerisi yüksek, Operasyon ekibinin verimli ve motive şekilde çalışmasını sağlayabilecek, En az 5 yıl yöneticilik pozisyonunda görev almış, Etkileme ve ikna becerisine sahip, İletişim, müzakere, süreç yönetimi ve stratejik düşünme yetkinliği yüksek.

  Aranan Nitelikler"HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKurumsal ve bireysel müşterilerimize sağlık branşında hizmet vermek Sigortalı ile ilişkileri üst düzeyde sağlamak Müşteriden gelen her türlü talep, öneri ve şikayetleri dikkate alarak sürdürülebilir ilişkiler kurmak Sağlık branşında teklif hazırlama, yenileme ve hasar takibi yapmak

  Aranan NiteliklerSigorta teknik personel belgesi (SEGEM) sahibi Sektörde en az 2 yıl deneyimli Tercihen Allianz Sigorta A.Ş. ekran bilgisine sahip İnsan ilişkileri güçlü, prezentable Diksiyonu düzgün, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş Anadolu yakasında ikamet eden (Acenteliğimiz Altunizade/Üsküdar'dadır.) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 30 yaşını aşmamış Bay ve Bayan

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman

 • Öznet Otomotiv Turizmİstanbul Anadolu 13 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAraç kiralama firmasında çalisacak eleman araniyor Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu olmak • İletişim yetkinliği, konuşma ve ofis de sorumluluk alabilecek beceriye sahip olan • Bilgisayar kullanma becerileri gelişmiş, • Almanca konusma ve yazma • 25 – 40 yaşları aralığında, • İstanbul Anadol yakasında Kurtkoy ve civarinda oturanlar tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması30 SENEDİR SİGORTA VE REASÜRANS HİZMETİ VEREN BROKERLİĞİMİZE AŞAĞIDAKİ ŞARTLARA HAYİZ OPERASYON SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPACAK 3 BAYAN OPERASYON UZMAN VE YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerOFİSİMİZ KARTAL E-5 ÜZERİNDE SAFİ ESPADON KULEDEDİR KARTAL METROSUNA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDEDİR EN AZ 2 YIL SİGORTACILIK TECRÜBESİ OLMASI VE ULAŞIM SIKINTISI OLMAMASI AKTİF PORTFÖYÜMÜZE KATKI SAĞLAYABİLECEK, YANGIN PAKET POLİÇELERİ ,MÜHENDİSLİK , NAKLİYAT,VE SORUMLULUK,SAĞLIK,KASKO SİGORTALARI TEKLİFİ HAZIRLAYABİLECEK DONANIMA SAHİP, KARİYERİNİ SİGORTA SEKTÖRÜNDE BELİRLEMİŞ ,DÜRÜST SOSYAL YÖNÜ GELİŞMİŞ , MESLEĞİNDE BAŞARILI, UZUN DÖNEMLİ ÇALIŞACAK PREZENTABL, ÇALIŞKAN,İNSAN ODAKLI ,İKNA KABİLİYETİ OLAN,MARKETİNG ÇALIŞMALARINA DESTEK SAĞLAYACAK EN AZ LİSE MEZUNU OLMAK ÜZERE TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BRANŞINDAN MEZUN VEYA SİGORTACILIK YÜKSEK MESLEK OKULU MEZUNU SEGEM BELGESİ VE SİGORTA MUHASEBESİ BİLMESİ TERCİH SEBEBİDİR. MEVCUT PORTFÖYÜ BULUNAN ,ACENTESİNİ KAPATMIŞ ADAYLARDA TERCİH EDİLEBİLİR. MÜRACAT EDEN KİŞİNİN,ÖZGEÇMİŞİNİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE AÇIKLAYAN ÖN YAZI TERCİH EDİLİR.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerKONYADA İKAMET EDEN  SEGEM BELGESİNE SAHİP EN AZ 10 YIL TECRÜBELİ SİGORTA DANIŞMANI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıWe are looking for a "Sales & Marketing Manager'' for our global customer in maritme sector. Build up the relationships with the customers, customer strategies in line with integrated business plan, Qualify and initiate contact with potential customers at all levels, Identify and generate new sales opportunities through analysis and discovery, understanding key decision makers and determining the appropriate approach for each potential customer, Partner with internal team to create a solution based on customer needs, including appropriate pricing strategy, solution implementation and future customer growth potential, Participate in meetings to present proposals, offer solutions, and close business, Collaborate with internal account management team through customer implementation, Review sales activities and prospective customers with management, Monitoring of customer satisfaction and logistics service performance, Monitoring and managing of performance with periodic reporting, Approaching between the companies and the provision of exchange of high-level knowledge, Evaluation of national and international business development opportunities, Ensuring operational coordination between internal units provide logistics services, Ensure effective management of budget planned for developing channel and customer sales,

  Aranan NiteliklerUniversity degree, Should have at least 5 years sales&marketing experience in shipping ageny, Excellent communication skills, both verbal and written in English, Should have at least 3 years of experience in Proficiency with MS Office applications (especially Excel), Capacity to solve problems effectively and to make good decisions in order to meet customer expectations consistent with company policies, High-communication, negotiation and problem solving skills with analytical thinking, Capable of managing sales and new business opportunities, Analyzing customer needs, High level of energy, Team player, Flexible for traveling, Must have a valid driver’s license and safe driving record, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Lojistik, İthalat/İhracat, Denizcilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Bölge Müdürü, Koordinatör

 • İstanbul Avrupa 7 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’ nin lider sigorta şirketine ait elementer branşta sigorta satışı yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerAlopoliçe bünyesinde kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen Deneyimli – Deneyimsiz Satış Danışmanları arıyoruz. ·En az Lise mezunu, ·İfade ve ikna yeteneğine güvenen, ·Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, ·Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, ·Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), ·Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’ nda ikamet eden, ·Tercihen SEGEM sertifikasına sahip, ·Hafta içi 09:00-18:30 arasında çalışabilecek, ( Ay içerisinde 2 cumartesi günü çalışılmaktadır. )

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İstanbul Avrupa 7 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerter lokasyonumuzda, 09:00-18:30 saatleri arasında lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek Telesatış Danışmanları aramaktayız. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? Alopoliçe 8 Yaşında! Çalışma arkadaşları ile büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, yetiştirilmek üzere Telesatış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Azimli ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·Takım çalışmasını seven,

  Sektör: Sigortacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıElementer Sigorta branşında poliçenin teklif hazırlama, teklif sunma, müşterileri bilgilendirme ve satışa dönüşmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerSEGEM Teknik personel sertifikası olan, · En az lise mezunu, · En az 1 yıllık sigortacılık tecrübesi olan, · Müşteri odaklı ve iş sorumluluğu bilincine sahip, · Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, · ikna ve iletişim yeteneği güçlü, · Motivasyon ve özgüveni yüksek, · Uzun soluklu çalışmayı kendine prensip edinmiş, · Daha önce sigorta şirketi, acente veya brokerlikte teknik personel olarak çalışmış.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBelirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesidir. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerFERDİ KAZA SİGORTASI SATIŞINDA DENEYEMLİ VE BU DENEYİMİNİ YÜKSEK KAZANCA ÇEVİRMEK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. · Ferdi kaza sigorta satışında tecrübeli, · Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, · Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, · Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek · Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, · 09:00 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak,

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKPI Outsource Call Center tecrübesine sahip genç ve dinamik kadrosuyla, ülkemizdeki önde gelen markaların çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli yönetim kadrosu, çağa uygun teknolojisi ve enerjisi ile hızla büyümeye devam etmektedir. KPI’ da eğlenceli, enerji dolu bir takımın üyesi olmak için istekli, Çağrı Merkezi sektöründe kalıcı olmayı düşünen, kariyer hedefleyen nitelikli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOutsource Olarak Hizmet Verdiğimiz Operasyonlarımızda 10:00 – 18:30 saatleri arasında Segem Belgesi olan Sigorta alanında tecrubesi olan Türkçe’yi doğru ve nitelikli kullanabilen Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip İnsan ilişkileri kuvvetli Pozitif, iletişim becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu Yakası'nda veya Yalova ' da ikamet eden 18 – 45 yaş aralığında

  Sektör: Sigortacılık, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sistem Müdürü

 • İş AçıklamasıŞirketin kurumsal pazarlama alanında faaliyet gösterecek, Bağlı olduğumuz şubelere periyodik olarak ziyaretlerde bulunacak, Şube personelleri ile sigortacılık konusunda fikir alışverişinde bulunacak, Şubelerden alınacak bireysel ve kurumsal müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek pazarlama ve satış yapmak Çalışmalarını günlük, haftalık ve aylık raporlama yapacak, Hedef belirleme çalışmalarında bulunmak

  Aranan Nitelikler1991'den bu yana, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu altında yer alan Emin Sigorta’da görevlendirilmek üzere Sigorta Bölge Pazarlama ve Satış Yöneticisi aranmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık konusunda en az 3 yıl deneyimli, SEGEM belgesine sahip, Organizasyon ve raporlama bilgisi bulunan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Satış ve pazarlama konusunun gerektirdiği yetkinliklere, disipline ve performansa sahip, Sigortacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti olan, Kurumsal pazarlama ve satış konusunda tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Polisoft ve Office Programlarını iyi bilen

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Uzman Yard, Yönetici

 • İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerter lokasyonumuzda, 09:00-18:30 saatleri arasında lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek Telesatış Danışmanları aramaktayız. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? Alopoliçe 8 Yaşında! Çalışma arkadaşları ile büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, yetiştirilmek üzere Telesatış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Azimli ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerter Alparslan Plaza’da bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler·Sigorta alanında iyi bir eğitim almak isteyen, ·Satış alanında kariyer hedefleyen, ·Net Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Gedizler Motorlu Araçlarİstanbul Anadolu 30 Aralık 2016

  İş AçıklamasıGedizler Sigorta A.Ş. de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip tecrübeli Sigorta Teknik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış En az Lise mezunu , En az 2 yıllık sigortacılık deneyimi olan, Sigorta Acenteleri Teknik Personel eğitimlerini tamamlamış ve sertifikasını almış, (SEGEM) MS Office ve Sigorta Şirketi programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü Ekip çalışmasını ve ekip başarısını önemseyen Tercihen Bayan Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Sigortacılık, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerter Alparslan Plaza’da bulunan ofisimizde sektöründe lider sigorta kuruluşunun müşteri portföyünü kullanarak satış gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Merter Metro/ Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· Sigorta alanında iyi bir eğitim almak isteyen, · Satış alanında kariyer hedefleyen, · Net Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim

  Sektör: Çağrı Merkezi, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Üniversite Mezunu, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli, Dış görünüşüne özen gösteren, prezentabl, diksiyonu düzgün, Kendine güveni tam, öğrenmeye açık, İşi öncelikli olan, Bayan adaylar,

  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI Üst yönetimi her konuda asiste ederek, grup içerisinde yer alan diğer departmanlar arasındaki ve aynı zamanda 3. şahıs ve kurumlarla ilişkilerinde iletişim, ikna, yönetim ve organizasyon yönü gelişmiş, temsil ettiği kurumun ve görevin gerektirdiği imajın bilinciyle hareket edecek, yetiştirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Ayşar Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun Bugün

  İş AçıklamasıTurizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan NiteliklerPrezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası  takım arkadaşları aranmaktadır...   ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ###  LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ###   ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci, Yetkili

İş Habercisi - Acente İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?