Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Acente İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Acente
 • İş AçıklamasıIK-003 On Muhasebe ve Finans Sorumlusu On Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak gorevlendirilecek, En az 2 yil benzer gorevde calismis Tercihen Denizcilik firmasi deneyimi olan, En az Lise mezunu veya Universitelerin ilgili bolumlerinden mezun, Tercihen Ingilizce okuma-yazma-konusmaya vakif, ETA Muhasebe programi kullanabilen, Mali Musavir ve Ust Yonetime karsi sorumlu olacak, raporlama yapabilecek, Finans, alacak, odeme takibi yapacak, Gemi Operasyon Lideri ve Sorumlulariyla koordineli calisacak, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden, 25-35 yaslar arasinda Bayan calisma arkadasi aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDENIZCILIK SEKTORUNDE BUYUYEN BIR FIRMADA IK-002 GEMİ ACENTE OPERASYON SORUMLUSU Gemi Acente Operasyon Sorumlusu olarak gorevlendirilecek Acentelik yapilan gemilerin proforma islemleri, gemi evraklarinin takibi, Manifesto - Konsimento hazirlanmasi konularina hakim, Gemi Armator, Kaptan, Yukleyici, Kiraci, Alicilarla irtibat halinde olacak, Terichen Gemi Acente Operasyon Sorumlusu pozisyonu için en az 1 yil benzer gorevde calismis, Tercihen Gemi Acente Personel Kartina sahip, Tercihen üniversitelerin ilgili bolumlerinden mezun ve iyi derecede İngilizce okuma-yazma-konusmaya vakıf, Erkek adaylar icin askerlik hizmetini tamamlamış, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden, 25-35 yaslar arasi Bay - Bayan takim arkadaşları aranmaktadir.

  Aranan NiteliklerAcentelik yapilan gemilerin tum operasyonlarindan sorumlu olacak, musteri iliskilerini yonetecek, yapilan islerle ilgili ust yonetime raporlama yapabilecek, operasyon sirasinda analitik düşünüp çözüm odakli olacak, yeni müsteri kazanımları konusunda çalışmalar yapabilecek olması.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Makro Market A.Ş.İstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTUZLA Mağazamızda görevlendirilmek üzere; * Günlük Kasa İşlemlerini gerçekleştirebilecek, * Müşteri Memnuniyetine önem veren * Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen KASİYER' ler ve REYON GÖREVLİLERİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az açık lise öğrencisi, Güleryüzlü ve dikkatli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezleri ve Atatürk Havalimanı Bilet Ofislerimizde bulunan seyahat acentemizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak, kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak. Mağaza personelinin performansı ve yönetiminden sorumlu olunması, Belirlenen hedefler doğrultusunda keyifli ve dinamik bir ortam yaratarak satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Müşterilere bire-bir servis vererek memnuniyetin ön plana çıkarılması, Mağaza personelinin gelişiminin sağlanması, Merkez yönetime gerekli raporlamaların yapılması, Mağazanın daha iyi sonuç verebilmesi için gerekli çalışmaların yönetilmesi, Mağaza ile ilgili her türlü operasyonun yönetilmesi

  Aranan Nitelikler" DAHA EVVEL MUTLAKA ACENTA YÖNETİCİLİĞİ YAPMIŞ " 35 > 45 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan, Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Acente deneyimli ve tecrübeli ACENTA YÖNETİCİLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik, Turizm, Fuar ve Organizasyon, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Mağaza Müdürü, Bölge Müdürü, Şef / Amir, Yönetici, Müdür, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıATATÜRK HAVALİMANI PROJESİ ve AVM ŞUBELERİMİZ İÇİN : Yoğun iş temposunda çalışabilecek Hizmet veren seyahat danışmanı seyahat ile ilgili ortaya çıkan her türlü konudan:uçak bileti rezervasyon, kiralık araç, konaklama, feribot, sigortavb. gibi sorumludur ve bilgi sahibi olmalıdır. Kaliteli müşteri hizmeti sunmak için gelen çağrılara başarıyla cevap vermelidir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm ile ilgili eğitim veren bölümlerinden önlisans ya da lisans mezunu, Havayolu rezervasyon sistemleri Amadeus, Galileo, Ouickres, Troya’veSabre'ı iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Havayolları bilet satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İletişim ve problem çözme yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 1 Hafta gece 1 hafta gündüz vardiyasında çalışabilecek, Erkek Adaylar için askerlik görevi tamamlamış. DENEYİMLİ PERSONELLER ARANMAKTADIR. AHL ŞUBEMİZ 24 SAAT AÇIKTIR.

  Sektör: Havacılık, Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Sigortacılık, Turizm, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Yetkili, Incoming Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTurizm Sektöründe yazılım konusunda bilgili Firmamıza ait olan İnternet sitelerinde Güncelleme yapabilecek Ürün Yükleme ve Geliştirme konusunda destek olabilecek Sitelerin Arka Plan kontrolunu sağlayabilecek Yoğun Çalışma saatlerine uyabilecek Seo, Adwords Gibi reklam sistemlerini iyi derecede bilen Sosyal Medya Kanallarına Hakim Sürekli Gelişime açık ve işine sadık YAZILIM UZMANI ve veya Mühendisi Arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerTurizm Sektöründe yazılım konusunda bilgili Firmamıza ait olan İnternet sitelerinde Güncelleme yapabilecek Ürün Yükleme ve Geliştirme konusunda destek olabilecek Sitelerin Arka Plan kontrolunu sağlayabilecek Yoğun Çalışma saatlerine uyabilecek Seo, Adwords Gibi reklam sistemlerini iyi derecede bilen Sosyal Medya Kanallarına Hakim Sürekli Gelişime açık ve işine sadık YAZILIM UZMANI ve veya Mühendisi Arayışımız vardır.

  Sektör: Turizm, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Web Master, Web Developer

 • İş AçıklamasıFirmamızda Çalışacak Olan Tam Zamanlı ve Sürekli Bir şekilde çalışmaya uygun olan turizm sektörünü bilen uçak bileti satış sistemlerine hakim,bilinen otel satış acenta sistemlerine yabancı olmayan özgüveni yerinde güleryüzlü satış yeteneğine sahip olan ,sosyal medyaya hakim ,müşteri memnuniyetini gözeten aktif çalışmaya uygun sadece acenta içerisinde değil dönem dönem bölgesel seyahatler yapıp acenta adına anlaşma imzalayabilecek tercihen iyi derecede araba kullanmayı bilen,satış konusunda raporlama yapabilecek turizmin acenta konusunda gerçekten bilgili ve çalışmayı seven dış görünüşüne ve diksiyonuna önem veren seyahat danışmanı arkadaşlar la beraber çalışmak istemekteyiz.

  Aranan Nitelikler** B sınıfı Ehliyet ** Turizm konusunda deneyimli ** Acenta Geçmişi olan ** Sosyal Medya kullanımı bilen ** Aktif ve yoğun çalışma temposuna uygun ** Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini tamamlamış veya tecil ettirmiş ** Herhangi bir çalışma problemi olmayan **Firma Adına Yazışmaları yapabilecek ve iyi takip yeteneğine sahip olan ** ''DENEYİMLİ'' SEYAHAT DANIŞMANI ARKADAŞLARLA BERABER ÇALIŞMAK İSTEMEKTEYİZ

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Incoming Elemanı, Incoming Operasyon Elemanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Ayşar Turizmİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıTurizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan NiteliklerPrezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE TÜM DEPARTMANLARA BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. ###

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • SEBU TURİZMİstanbul Anadolu 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSebu turizm seyehat acentemizde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm sektöründe satış tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim becerisi yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, prezantabl, diksiyonu düzgün, Deneyimli , deneyimsiz 19 – 40 yaş arasında bulunan SADECE BAYAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıElementer ve Sağlık branşı ağırlıklı olarak çalışmakta olan acenteliğimizde görevlendirmek üzere; Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans/Önlisans Mezunu, Teknik personel olabilme vasıflarına sahip, Acente deneyimli, 20-35 yaş arası, (erkek adaylar) askerlikle ilişiği olmayan, Kozyatağı'na yakın ikamette oturan veya ulaşım sorunu olmayan. Araç ehliyetli ve aktif araç kullanan tercih sebebidir. Bay ve bayan personel alınacaktır. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR VE FAKS, MAIL, TELEFONLA BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDeniz ithalat-ihracat FCL ve LCL yüklemelerin operasyon işlemlerini (müşteri ilişkileri, acenta ilişkileri, dokümantasyon, vb.) takip edebilecek,

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl “forwarding “ tecrübesine sahip, insan ilişkilerinde iyi, ekip çalışmasına uygun, İyi derece İngilizce konuşabilen ve yazabilen, Analitik, pratik ve çözüm odaklı, sorumluluk alabilen bir arkadaş arayışındayız..

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Travelshop Turkeyİstanbul Avrupa 3 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDear Team , We need to several team members for diferent positions such as Incoming Department , Reservation Department , Web Designer , Reps and Transfermens. The reps will visit daily to our guests and if they need assistance , will help them. The person shoudl sell optional tours during the visit and will get comissions from the profits of each sales. The transfermen will meet with guests at Airport and accompany them during the transfer to Hotels. This team member sometimes we may use in other positions during the empty times such as assitance to Incoming Department , help to our office write email and organization clients booking files - Welcome the group from Airport to Hotel and assist to the tour guides during the transfers. We prefer active, talkative people who will join our team.

  Aranan NiteliklerIncoming Department , Reservation Department , Web Designer , Reps and Transfermens.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Satış Temsilcisi, Web Designer, Web Master, Rehber

 • İş AçıklamasıHAVALİMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SORUMLULUK SAHİBİ VARDİYALI BİR SİSTEMDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Sürücü ehliyetine sahip Baylar için tercihen askerliğini yapmış, Vardiyalı sistemde çalışacak Kendini geliştirecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu, Otopark Görevlisi, Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıAcentemizde uçak biletleme, otel rezervasyon ve vize işlerinde çalışmak üzere ofisimizin operasyonunda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerUçak sistemlerine hakim, Turizm sektöründe tecrübeli, İletişim becerileri kuvvetli, Güleryüzlü ve pozitif, Takipçi ve organizasyon - planlama yeteneği, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç ve çözüm odaklı, Seyahat acentesi ve operasyon deneyimine sahip ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Koordinatör

 • İş AçıklamasıSigorta Departmanın'da Çalıştırılmak Üzere Sigorta Faaliyetlerinin Tümünü Yürütmek Üzere Deneyimli Bayan SEGEM Belgeli Teknik Personeller Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSigorta Konusunda Tecrübeli, Poliçe Düzenleme, yenileme ve insan ilişkilerinde deneyimli Satış kabiliyeti ve ikna kabiliyeti yüksek Sigorta Acentesinde Teknik Personel olarak görev almış Segem Teknik Personel sertifikasına sahip Minimum 1 yıl tecrübeli ACENTEMİZ ESENYURT'TA OLUP YAKIN YERLER TERCİH SEBEBİDİR.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBroşür Dağıtım Liseler ve Meslek Yüksek okullarında Firma Tanıtımı

  Aranan NiteliklerMotivasyonu yüksek Güler Yüzlü, Seyahat engeli olmayan Sunum kabiliyeti güçlü Eğitim sektöründe kendini geliştirmek isteyen

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Anketör

 • İsra Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Diyarbakır, Sakarya 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSEYAHAT DANIŞMANI & SATIŞ-PAZARLAMA-BAYİ YETKİLİSİ * Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve müşteriyi dinleyerek ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek * Kurumsal portföy yönetimine hakim, * İşinin gereği olan bölgeyi , pazarı , piyasa koşullarını, rakipleri tanımak ve izlemek için araştırmacı olmak, analiz ve raporlama yapabilmek, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olacak, saygın izlenim bırakarak çevresine güven verecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip olabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, * Tercihen Üniversite Mezunu, Call center ve/veya satış konusunda tecrübeli,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli düzgün bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - İş arkadaşlarıyla tam uyumlu ve sağlıklı bir takım çalışması yürütebilecek, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - MS Office programlarına hakim, - Tercihen üniversite mezunu, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 30 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı, genç çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Bölge Sorumlusu

 • İsra Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Diyarbakır, Sakarya 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSEYAHAT DANIŞMANI & SATIŞ-PAZARLAMA-BAYİ YETKİLİSİ * Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve müşteriyi dinleyerek ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek * Kurumsal portföy yönetimine hakim, * İşinin gereği olan bölgeyi , pazarı , piyasa koşullarını, rakipleri tanımak ve izlemek için araştırmacı olmak, analiz ve raporlama yapabilmek, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olacak, saygın izlenim bırakarak çevresine güven verecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip olabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, * Tercihen Üniversite Mezunu, Call center ve/veya satış konusunda tecrübeli,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli düzgün bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - İş arkadaşlarıyla tam uyumlu ve sağlıklı bir takım çalışması yürütebilecek, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - MS Office programlarına hakim, - Tercihen üniversite mezunu, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 30 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı, genç çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Görevli

 • BUNDA TURİZMAdana, Mersin(İçel), Düzce, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Tüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıBunda Turizim Seyahat Acentalarının Standart çalışma sistemleri dışında televizyon gazete reklamları yerine; Turizm rekabet pazarında farklılık yaratarak ailelere birebir tanıtım ve reklam sağlar, Yurtdışından ülkemize ekonomik rakama tatil yapan aileler gibi hem yurtiçi hemde yurtdışı tatil fırsatları ve tatil danışmanlığı hizmeti sunar, Amacımız bir ailenin sadece bir yıl için tatil acentası değil bundan sonraki tüm tatil planlarını gerçekleştirmektir.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ VEYA YENİ MEZUN, PREZENTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNE GÜVENEN, KONUŞMAYI SEVEN, İLETİŞİM BECERİSİ GÜÇLÜ, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, BAY & BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. NOT 1: ÇALIŞMA YAZ SEZONU BOYUNCA DÜZCE AKÇAKOCA TATİL BELDESİNDE OLACAKTIR. NOT 2: TÜM TEMEL İHTİYAÇLAR ( konaklama , yeme içme) ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR. NOT 3: GUNDE SADECE 5-6 SAAT ÇALIŞILACAKTIR. HEM TATİL HEM İŞ FIRSATIDIR. NOT 4: ARKADAŞ GRUPLARI BERABER İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNABİLİR.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi

 • Koç Sigortaİstanbul Anadolu 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSigorta acentemize bayan Teknik ve Operasyon Elemanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBAYAN Segem Eğitim Sertifikasına sahip, Sigortacılık bilgisine sahip Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri güçlü, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • ÖzkaymakKonya 28 Nisan 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerKONYADA İKAMET EDEN  SEGEM BELGESİNE SAHİP EN AZ 10 YIL TECRÜBELİ SİGORTA DANIŞMANI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede tüm sigorta branşlarında satış hedeflerini gerçekleştirmek, ürünlerin tanıtım ve satışında aktif rol almak ve danışmanlık yapmak Satış hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirerek uygun ürünlerle çapraz satış gerçekleştirmek Düzenli müşteri ziyaretleri yaparak ilgili yöneticilere raporlamaları paylaşmak Sektördeki gelişmeleri takip edip doğru rakip analizlerinde bulunmak Müşterilerden gelen her türlü talep, öneri ve şikayetleri dikkate alarak sürdürülebilir ilişkiler kurmak Doğrudan Satış Kanalı tarafından düzenlenen kampanya ve ödül programlarına katılım göstermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden veya 2 yıllık yüksek okulların Sigortacılık ile ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Sigortacılık veya Bankacılık sektöründe en az 1 yıl satış alanında tecrübeli Kariyerini sigorta sektöründe acente olarak devam ettirmek isteyen Temsil kabiliyetine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık Dinamik, girişken ve başarı odaklı İletişim yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın Müşteri ve ilişki yönetiminde kendine güvenen MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

İş Habercisi - Acente İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?