Ağız ve Diş Sağlığı İş İlanları

Hepsini Temizle
Ağız ve Diş Sağlığı
 • İş Açıklaması Özen Dentaworld Ağız ve Diş Sağlığı kliniğinde çalıştırılmak üzere Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen Diş tedavi süreçlerine hakim (cerrahi, implant, protez v.b. gibi) Asistanlık süreçlerine hakim, işini seven Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan,

 • Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Gebze Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; • Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim, • Hasta memnuniyetine önem veren, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, 'Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi' arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Diş Hekimi Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin 'Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği' bölümünden mezun ya da Sağlık Bakanlığı'ndan alınmış 'Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği' sertifikasına sahip, •Asistanlık süreçlerine hakim, •İnsan ilişkilerinde başarılı,pozitif düşünebilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünebilen, • Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • İş disiplinine sahip ve sorumluluk sahibi, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Özel Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin Kadıköy ve Batı Ataşehir Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Diş Hekimi ve Diş Hekimi aramaktayız. Kadıköy Şubemiz 1988 den beri Mühürdar'da ve Batı Ataşehir şubemiz 2015 Ocak ayından beri Varyap Meridian'da hizmet vermektedir. Medicadent Klinikleri Laser & Health Academy, DGOI (Alman Oral Implantoloji Derneği), Bredent implantları ve Fotona Laser sistemleri Türkiye eğitim partneridir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültesinden mezun Mesleğinde en az iki yıl deneyimli Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tüm güncel yöntem, teknik ve teknolojiye hakim Mesleki vizyonu yanında, kurum kültürünü ve değerlerini taşıyabilecek Hasta memnuniyetini ön planda tutan İletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü Bir yabancı dile hakim Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversite dışında akademik çalışma yapabilme imkanını önemseyen

 • Diş Hekimi Asistanı
  Medicadent Ağız ve Diş…
  İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Özel Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin Kadıköy ve Batı Ataşehir Şubelerinde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı aramaktayız. Kadıköy Şubemiz 1988 den beri Mühürdar'da ve Batı Ataşehir şubemiz 2015 Ocak ayından beri Varyap Meridian'da hizmet vermektedir. Medicadent Klinikleri Laser & Health Academy, DGOI (Alman Oral Implantoloji Derneği), Bredent implantları ve Fotona Laser sistemleri Türkiye eğitim partneridir.

  Aranan Nitelikler Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen Diş tedavi süreçlerine hakim (cerrahi, implant, protez v.b. gibi) Asistanlık süreçlerine hakim, işini seven Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Ankara'da yeni kurulacak bir Ortodonti Laboratuvarında çalışacak Diş Teknisyen Okulu mezunu Diş Teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusunda Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış

 • İş Açıklaması İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Dentaydın Diş Hastanesi Ve Yeni Açılacak Hastanelerimizde Diş Hekimi Asistanı olarak Görev Almaya Davet Ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinin lisans ve ön lisans programlarından mezun, Sağlık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, prezantabl ve güler yüzlü, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir.

 • Diş Hekimi
  International Support Asistans…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, İletişime açık ve pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Ulaşım sorunu olmayan, İş disiplinine vakıf, Diş Hekimi alınacaktır.

 • Diş Hekimi Asistanı
  International Support Asistans…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimi Asistanı olarak daha önceden görev almış, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, En az lise mezunu, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirebilecek, Hasta koordinasyonunu sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Ulaşımı sorun etmeyecek Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

 • Diş Hekimi
  Medicana
  Samsun 21 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubunun Samsun Şubesinde görevlendirmek üzere ; Ortodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş hekimleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile bilimsel gelişmeleri takip eden Tam zamanlı görev yapabilecek Hasta memnuniyeti odaklı Minumum 5 yıl tecübeli Samsunda ikamet edebilecek diş hekimleri aramaktayız

 • İş Açıklaması Klinikte, diş tedavisi ve operasyonlarda Doktora yardımcı olur. Öğretildiği gibi ilaçları vs. hazırlar, rontgen çeker, Eksik elemanın görevlerini, mevcut olanlar otomatikman üstlenirler. Yani gerektiğinde, sekretaryada yada sterilizasyonda çalışma söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu , 20-30 Yaş aralığında BAYAN, Öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Sigara İçmeyen, Diksiyonu düzgün. El becerisi olan, Cerrahi operasyonlarda yardımcı olabilecek şekilde , düşük tansiyon sorunu olmayan

 • Anestezi Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 11 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Anestezi Uzmanı aranmaktadır. Alanında deneyimli, Mesleği ile ilgili yöntem teknik ve teknolojilere hakim, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Mesleği ile ilgili yöntem teknik ve teknolojilere hakim, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Endodonti Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 3 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Endodonti Uzmanı,

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, En az bir yabancı dil bilgisi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Endodonti Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Periodontoloji Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 3 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Periodontoloji Uzmanı

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, En az bir yabancı dil bilgisi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Periodontoloji Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 3 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Lamine, Zirkonyum ve İmplant Üstü Tecrubesi Olan İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Diş Hekimi / Uzman Diş Hekimi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Pedodonti Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 3 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Pedodonti Uzmanı

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Pedodonti Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 3 Haziran 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Protetik Diş Tedavisi Uzmanı

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı,

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, En az bir yabancı dil bilgisi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ağız ve Diş Sağlığı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?