Ağız ve Diş Sağlığı İş İlanları

Hepsini Temizle
Ağız ve Diş Sağlığı
 • Diş Asistanı
  Türkiye Hastanesi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Diş hekimi asistanlığında deneyimli, ekip çalışmasına uygun kendisini geliştirmek isteyen isteyen tercihen diş sağlığı yüksekokulu mezunu veya diş hekimi yanında çalışmış diş hekimi asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hasta takip programı kullanılabilecek, bilgisayara hakim, diş hekimine her konuda asistanlık yapabilecek eleman aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Akatlarda diş hekiminin muayenehanesinde çalışacak diş hekimi asistanlığı yapacak bay-bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Akatlar ofiste görev alacak - Daha öncesinde hastane veya muayenehane tecrübesi olan - Bu sektörde kariyer hedefi olan - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 sene tecili olan - Hafta da 5 gün çalışılacak - Sorumluluk sahibi - Dış görünüşüne özen gösteren - Bay Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması Özel Göztepe Tıp Merkezi'nde (Ataşehir) görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği bölümlerinden mezun ya da Sağlık Bakanlığı tarafından açılmış sınav ile alınmış Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri belgesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Prensentabl, Geri bildirime, gelişime ve değişime açık olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay-Bayan Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

 • Diş Hekimi Asistanı
  Diş Hekimi Oya Kirişçi
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası, Erenköy'de bulunan muayenehanemde birlikte çalışacak bayan Diş Hekimi Asistanı arıyorum. Muayenehanemde tek Diş Hekimi olarak özel çalışıyorum. İş yerim adres olarak  merkezi konumda olup ulaşım problemi yoktur. 

  Aranan Nitelikler 22-38 yaş arası , malzeme  ve ekipman bilgisi olan , muayenehane düzeni ve hasta ilşkilerini yürütebilecek , temizlik ve hijyen hakimiyeti olan , en az  1 yıl deneyimli  bayan asistan.

 • Ofis İdari İşler Personeli
  Move Up İnsan Kaynakları…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Diş Sağlığı Ürünleri sektörünün  önde gelen firmalarından birinde çalışmak üzere;   Stok takibi, Eğitim merkezinin, eğitim öncesi hazırlanması ve eğitim sonrası toplanması, Kargo – Posta- Ofis işlerinin takibi, Eğitimcilere, eğitim sürecinde asistanlık, Eğitim çantalarının hazırlanması eksiklerinin belirlenip yetkiliye iletilmesi, Websitesi takibi, CRM girişlerinin yapılması, Gerekli tercümelerin ilgili birimlerce yapılmasının sağlanması, Fuar zamanı fuar malzemelerinin hazırlanması, Varsa eksiklerin yetkiliye iletilmesi ve fuar sonrası malzemelerin denetiminin yapılıp stoğa işlenmesi, Ofis alışverişlerinin yapılması, Ofis içi temizliğin yapılmasının sağlanması, Haftalık faaliyet raporunun düzenlenmesi.

  Aranan Nitelikler Okur Yazar seviyede İngilizce bilgisine sahip , Ofis Programlarına hakim olmak (Excel –Word –Powerpoint), Ofis araçlarını kullanabiliyor olmak (Fax- Fotokopi…), Gerektiğinde hafta sonu çalışabilecek, Gerektiğinde şehir dışı yolculuk yapabilecek, Prezantabl, Kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası, Erkek adaylar tercih edilecektir

 • İş Açıklaması İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Dentaydın Diş Hastanesi Ve Yeni Açılacak Hastanelerimizde Diş Hekimi Asistanı olarak Görev Almaya Davet Ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinin lisans ve ön lisans programlarından mezun, Sağlık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, prezantabl ve güler yüzlü, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir.

 • İş Açıklaması İstanbul Aydın Üniversitesi DENTAYDIN bünyesinde görevlendirilmek üzere Hasta Hesapları Görevlisi arayışımız bulunmatadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hastanelerin hasta hesapları birimlerinde en az 1 yıl tecrübe kazanmış, Ms Office Programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Düzenli, takip ve kontrol yönü gelişmiş, İş takibi,takım çalışması ve zaman yönetimi konusunda yetkin, Raporlama yeteneği gelişmiş, Analatik düşünme yapısına sahip, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış 

 • İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Diş Hekimi Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin 'Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği' bölümünden mezun ya da Sağlık Bakanlığı'ndan alınmış 'Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerliği' sertifikasına sahip, •Asistanlık süreçlerine hakim, •İnsan ilişkilerinde başarılı,pozitif düşünebilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünebilen, • Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • İş disiplinine sahip ve sorumluluk sahibi, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Tıbbi Sekreter
  İstanbul Aydın Üniversitesi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyon bölümünden mezun Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Tıbbi terminolojiye ve döküman yönetimi sistemine hâkim Çok iyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, dikkatli Dinamik ve güleryüzlü Hasta ve iletişim odaklı Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 'Tıbbi Sekreter' arayışımız arayışımız bulunmaktadır.

 • Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması      

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilicek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması   Dentistanbul  Beşiktaş Hastanemiz için;  Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı,      

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Tercihen En az bir yabancı dil bilgisi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması     DENTRAM DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ CADDEBOSTAN ŞUBESİNE DENEYİMLİ BANKO GÖREVLİSİ (SEKRETER) ARIYORUZ.      

  Aranan Nitelikler -  Tercihen Dr. Organizer veya randevu takip bilgisayar sistemi kullanan - MS Office(Word, excel, powerpoint) programlarına hakim - Tercihen Sağlık sektöründe sekreterlik/ asistanlık yapmış - Tercihen yabancı dil bilen - İletişim becerisi kuvvetli,işe hakim ve istekli - Nakit akışı,bankacılık işlemlerine hakim, - Fatura Kesimi, Pos cihazı, anlaşmalı kurum işlemlerini bilen - Ön Muhasebe konusunda deneyimi olan - Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, - Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tempolu ve yoğun çalışma ortamına,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Diş Hekim
  Saygı Hastanesi
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş  iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli Bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan

 • Nöbetçi Diş Hekimi
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, 19.00-09.00 saatleri arasında çalışacak ve nöbet tutacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,     ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Özel Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin Kadıköy ve Batı Ataşehir Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Diş Hekimi / Pedodonti Uzamanı aramaktayız. Kadıköy Şubemiz 1988 den beri Mühürdar'da ve Batı Ataşehir şubemiz 2015 Ocak ayından beri Varyap Meridian'da hizmet vermektedir. Medicadent Klinikleri Laser & Health Academy, DGOI (Alman Oral Implantoloji Derneği), Bredent implantları ve Fotona Laser sistemleri Türkiye eğitim partneridir.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültesinden mezun Mesleğinde en az iki yıl deneyimli Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tüm güncel yöntem, teknik ve teknolojiye hakim Mesleki vizyonu yanında, kurum kültürünü ve değerlerini taşıyabilecek Hasta memnuniyetini ön planda tutan İletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü Bir yabancı dile hakim Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üniversite dışında akademik çalışma yapabilme imkanını önemseyen

 • Diş Hekimi Asistanı
  Medicadent Ağız ve Diş…
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Özel Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Batı Ataşehir Polikliniğinde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı aramaktayız. Kadıköy Şubemiz 1988 den beri Mühürdar'da ve Batı Ataşehir şubemiz 2015 Ocak ayından beri Varyap Meridian'da hizmet vermektedir. Medicadent Klinikleri Laser & Health Academy, DGOI (Alman Oral Implantoloji Derneği), Bredent implantları ve Fotona Laser sistemleri Türkiye eğitim partneridir.    

  Aranan Nitelikler   Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli Sağlık sektöründe kariyer hedefleyen  Diş tedavi süreçlerine hakim (cerrahi, implant, protez v.b. gibi) Asistanlık süreçlerine hakim, işini seven  Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü  Ekip çalışmasına yatkın  Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,  Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,  Sigara kullanmayan,  Anadolu yakasında ikamet eden

 • Diş Hekimi Asistanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dentistanbul Diş Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;   En az Lise Mezunu, Tercihen Diş Hekimi Asistanlığı pozisyonunda deneyimli, Asistanlık süreçlerine hakim, Sözlü ve yazılı ifade, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü; Hasta ve yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip; Dentistanbul Diş Hastanesinin kurum kimliğini yansıtıcak şekilde özveri ile çalışacak, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlayacak, 

  Aranan Nitelikler

 • Oral Diagnoz Uzmanı
  Medicana Diş Bahçelievler
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması "Bahçelievler Medicana Diş Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Oral Diagnoz Hekimi" aramaktayız.0212 5060000 PBX. nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı görev alabilecek,  

 • İş Açıklaması EK İŞ ARAYAN SAĞLIK PERSONELİ ARKADAŞLARIN DİKKATİNE…!      Sağlık Bakanlığı tarafından 22.05.2002 tarih ve 24762 sayılı İlk Yardım Yönetmeliği gereği Sağlık Personeli olanlar İlkyardım Eğitmeni olabilmektedir. İlkyardım  Eğitici Eğitimi Programlarına katılabilir ve Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı "İlkyardım Eğitmeni" Sertifikası alabilirsiniz.          

  Aranan Nitelikler Tıp Doktorları    Diş Hekimleri   Diş Teknikerleri  Eczacılar/ Eczane Teknikeri Psikologlar   Biyologlar   Hemşireler  Ebeler Veteriner Hekimler  Laborantlar  Att’ler  Paramedikler Dil ve Konuşma Terapisti Padolog Sağlık Fizikçisi Sağlık Memurları  Diyetisyenler Fizyoterapistler Tıbbi Teknologlar      Tıbbi Laboratuvar ve Patoloji Teknikeri Tıbbi Görüntüleme Teknisyeni / Teknikeri Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri Diş Protez Teknikeri Tıbbi Protez ve Ortez Teknikeri Ameliyathane Teknikeri Adli Tıp Teknikeri Odyometri Teknikeri Diyaliz Teknikeri Perfüzyonist Radyo Terapi Teknikeri İş ve Uğraşi Terapisti Elektronörofizyoloji Teknikeri Memografi Teknikeri Sağlık Bakım Teknisyeni Psikolojik Danışmanlar  Emekli Sağlık Çalışanları Odyolog  Tıbbi Sekreterler, Sosyal Hizmet Uzmanları   Sağlık Eğitimcileri ( Gevher Nesibe Mezunları  )    Bu Sertifika ile     Sürücü Kurslarında ilk yardım Eğitmeni olabilirsiniz. İlk yardım Eğitim Merkezi açabilirsiniz. Eğitim Merkezlerinde Mesul Müdür olabilir Eğitmenlik yapabilirsiniz.  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (Osgb)’de Eğitmenlik yapabilirsiniz. İçeriğini siz belirleyerek, tekniğine uygun, her türlü seminer, sunum gerçekleştirebilirsiniz Büyük gruplara sunum yapabilirsiniz    

 • Diş Hekimi Asistanı
  International Support Asistans…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimi Asistanı olarak daha önceden görev almış, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, En az lise mezunu, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirebilecek, Hasta koordinasyonunu sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Ulaşımı sorun etmeyecek Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

 • Diş Hekimi
  International Support Asistans…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, İletişime açık ve pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yaklaşımlarında deneyimli, Ulaşım sorunu olmayan, İş disiplinine vakıf, Diş Hekimi alınacaktır.

 • Anestezi Uzmanı
  Dentistanbul
  İstanbul Avrupa 21 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Dentistanbul Beşiktaş Hastanemiz için; Anestezi Uzmanı aranmaktadır.   Alanında deneyimli, Mesleği ile ilgili yöntem teknik ve teknolojilere hakim, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Mesleği ile ilgili yöntem teknik ve teknolojilere hakim, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Başvurularınızı bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokalihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Sağlık sektöründe hizmet vereceğimiz bir projemiz için aşağıdaki yetkinliklerde takım arkadaşları arıyoruz. Günlük hekim ziyaretleri gerçekleştirilerek ürün tanıtımı yapılması, Ürün klinik detaylarının hekimlere aktarılması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Biyoloji, Fizik, Kimya veya  Eczacılık olması tercih sebebidir) En az 1 yıl klinik ürün, ilaç veya hizmet satış deneyimi olan, Sunum becerileri ve iletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti gelişmiş, Başarı odaklı, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Diş Hekimi Asistanı
  Dentram Diş Hekimliği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması DENTRAM DİŞ TEDAVİ MERKEZİNİN LEVENT VEYA BAĞDAT CADDESİ ŞUBESİNDE   ÇALIŞMAK ÜZERE SAĞLIKTA DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN KENDİSİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN TERCİHEN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI YÜKSEK OKULU MEZUNU VEYA DİŞ HEKİMİ YANINDA ÇALIŞMIŞ DİŞHEKİMİ ASİSTANLARI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler HASTA TAKİP PROGRAMI KULLANABİLECEK BİLGİSAYARA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI BİLEN SİGARA İÇMEYEN DİŞ HEKİMİNE HER KONUDA ASİSTANLIK YAPABİLECEK TERCİHAN CADDEBOSTANAYAKIN OTURAN 9.30 - 19.30 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK CUMARTESİ ÇALIŞMA KONUSUNDA SORUNU OLMAYAN

 • Endodonti Uzmanı
  Medicana Diş Bahçelievler
  İstanbul Avrupa 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması STAFF  ENDODONTİ UZMANI ARANMAKTADIR.0212 5060000 PBX. NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.  

  Aranan Nitelikler GÜLER YÜZLÜ  DİNAMİK HASTA İLE İLETİŞİMİ KUVVETİLİ  PREZATABL

 • Diş Hekimi Klinik Asistanı
  Amerikan Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ~~• Üniversitelerin Ağız ve Diş Sağlığı Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun, • Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, • İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, • MS Office uygulamalarına hakim, • Tercihen İngilizce bilgisine sahip adaylar, • (Askerlik görevini tamamlamış) Erkek / Kadın adaylar. *** Üniversitelerin Ağız ve Diş Sağlığı Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

 • Halkla İlişkiler-Pazarlama-Banko Görevlisi
  Uzmanlar Sağlık Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması KURUMSAL İŞLETMEMİZİN ŞİRKET VE KURUMLARA TANITIMINDA ÇALIŞMAK ÜZERE AVRUPA YAKASINDA BULUNAN KLİNİĞİMİZ İÇİN KURUMSAL PAZARLAMA İŞİ YAPACAK İYİ DERECE İNGİLİZCE BİLEN.... PAZARLAMA KABİLİYETİ YÜKSEK DİKSİYONU DÜZGÜN  TERCİHEN DAHA ÖNCE SAĞLIK SEKTÖRÜNDE HALKLA İLİŞKİLER KURUMSAL PAZARLAMA MÜSTERİ HİZMETLERİ BİRİMİNDE ÇALIŞMIŞ BAYLARDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ  BAY BAYAN PREZENTABL ELEMANLAR ALINACAKTIR. ANADOLU YAKASINDA Kİ ŞUBEMİZ İÇİN ÇOK İYİ ŞARTLARI VE İMKANLARI OLAN POLİKLİNİĞİMİZE VİZYON SAHİBİ HİTABETİ ve DİKSİYONU DÜZGÜN GİYİM KUŞAMINA DİKKAT EDEN İNSANİ İLİŞKİLERİNDE POZİTİF VE YAPICI  HASTA KARŞILAMA - MÜSTERİ BİLGİLENDİRME - KURUM PERSONEL YÖNETİMİ İŞİNİ YAPABİLECEK  ORTA DÜZEY İNGİLİZCE BİLEN TERCİHEN BAYAN BANKO GÖREVLİSİ ALINACAKTIR.    

  Aranan Nitelikler KURUMSAL PAZARLAMA 09-18 SAATLERİ ARASI  BANKO GÖREVLİSİ 10-19 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞACAKTIR. HER İKİ POZİSYON İÇİNDE SAĞLIK KURUMU TECRÜBESİ ARANMAKTADIR. KURUMSAL PAZARLAMA GÜNEŞLİ BANKO GÖREVLİSİ VE YÖNETİCİ ASİSTANI ÜMRANİYE

 • Diş Hekimi
  Uzmanlar Sağlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması ÜMRANİYE'nin EN SEÇKİN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI , KİŞİSEL İLETİŞİMİ ve BAŞARIYI ÖNEMSEYEN ve EN AZ 5 YIL MESLEKİ TECRÜBESİ OLAN TAM ZAMANLI  BAY BAYAN DİŞ HEKİMİ ARANMAKTADIR...      

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Diş Hekimliği Fakültelerinden mezun, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, En az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilicek,BAY/BAYAN Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''Diş Hekimi'' takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Haftanın Cumartesi günleri saat 10:00-19:00 saatleri arasında çalışacak diş hekimi asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

İş Habercisi - Ağız ve Diş Sağlığı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?