Bilgisayar Donanım Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Bilgisayar Donanım Yöneticisi/Yönetmeni
  • İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. Teftiş Kurulumuzda Bilgi Sistemleri Müfettişi/Müfettiş Yardımcısı olarak yerini almaya hazır mısın? Bankanın Bilgi Sistemleri Birimleri, ilgili destek hizmetleri ve konsolidasyona tabi ortaklıklarında planlı BT denetimlerini, gerektiğinde inceleme ve soruşturmaları gerçekleştirmek, Denetim ve diğer çalışmaların sonuç raporlarını hazırlamak, Raporlarda yer alan bulguların giderilmesi için önerilerde bulunmak ve bulgu takip denetimlerini gerçekleştirmek, Bilgi Sistemlerine yönelik iç kontrol ve risk yönetim sistemlerinin etkinliğini değerlendirmek, Sorumlu olduğu konularda güncel gelişmeleri takip etmek ve Banka içinde bu bilgileri paylaşmak, Bilgi Teknolojileri projelerindeki gelişmeleri takip etmek, mevcut projelere ilişkin tavsiye ve değerlendirmelerde bulunmak.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, BS Denetimi konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CISA, CISM vb. sertifikalara sahip. Bu niteliklerin seni anlattığını düşünüyorsan başvurunu yap, Türkiye Finans'la hayata katıl.

    Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Bilgisayar Donanım Yöneticisi/Yönetmeni, Bilgisayar Mühendisi, Elektrik/Elektronik Mühendisi, BT Kıdemli Güvenlik Uzmanı, Elektronik Mühendisi, Oracle Sistemleri ve BS Denetim Uzmanı, Uzman Bilgisayar Mühendisi

İş Habercisi - Bilgisayar Donanım Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?