Çırak İş İlanları

Hepsini Temizle
Çırak
 • Temizlik Elemanı
  Kaplan Brode Tekstil
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1986 yılında kurulan  Tül Perde üretimi yapan firmamız, Tekstil sektöründe faaliyetini yurtiçinde Sancaktepe/İstanbul‘da, yurt dışında ise Tahran/İRAN'da yerleşik tesislerinde sürdürmektedir. İSTANBUL – SANCAKTEPE fabrikada brode de görevlendirilmek üzere ''ORTACI-TEMİZLİK DÜZEN ELEMANI'' aramaktayız.   Tercihen Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli veya deneyimsiz yetiştirilme isteği olan Grup çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve öğretmeye açık Titiz, dikkatli, dinamik, verilen talimatları itirazsız yerine getiren İnsan ilişkilerinde başarılı, ağırbaşlı, saygılı  Pozitif enerjiye sahip, paylaşımcı 26-36 yaş aralığında referans verebilecek Sancaktepe veya yakınında ikamet eden

  Aranan Nitelikler   Verilen günlük çalışma planını aksatmadan gereğince yerine getirecek Fabrika içindeki tüm temizlik ve düzenden sorumlu olacak İşletme içindeki makine, bobin düzeni, kumaş düzeni, bahçe düzeni, şirket içi kağıt çöplerinin toparlanması, lavabo temizlik ve düzenini (kağıt/sabun) takip edecek Fark ettiği olası cihaz, klima, lamba, kapı, tesisat v.s. arızasını derhal sorumlu kişiye bildirecek İdari işlere bağlı olarak çalışacak, amirinin talimat ve düzenlemelerine uyum gösterecek Yetiştirilmek üzere alınan eleman öğrenmek için önemli bir gayret gösterecek Adres : Atatürk Mah. Uysal Cad. No: 116  Sancaktepe - İSTANBUL TLF. 0 216 620 90 10  FAX. 0 216 621 01 28  

 • İş Açıklaması CNC punch, abkant ve giyotin makineleri ile metal işleme ve makine imalatında faaliyet gösteren firmamızda yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler  - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. - Tecrübesiz veya sektörde az tecrübeli adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • Komi (Servis Asistanları)
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ (servis asistanları) alınacaktır. Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Vasıfsız Elemanlar
  Yeditepe Gıda Hizmetleri
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması ESENYURT'DA BULUNA TOPLU YEMEK FİRMAMIZ İÇİN ÇEŞİTLİ DEPARTMANLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY-BAYAN VASIFSIZ ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - BAY - BAYAN - ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ VEYA AVCILAR'DA OTURAN  

 • Unlu Mamüller- Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması   1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

 • Baklava Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler *  Baklavacılıkta kariyer hedefi olan,  *  Kalfa için en az 2 yıl deneyimli,  *  Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş)  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,   Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Temizlik Görevlisi
  Panayır Gıda
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Oto Lastik Montaj Personeli
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, Ankara 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL (ESENYURT ve MASLAK) VE ANKARA KONSEPT MAĞAZALARI İÇİN   Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler   DENEYİMSİZ ADAYLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. Otomotiv sektöründe, lastik montajında deneyimli, İstanbul veya Ankara’da ikamet eden ( İstanbul Avrupa yakası için Akatlar , Esenyurt,Maslak,Anadolu yakası için  Maltepe lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak – Ankara’da Bilkent lokasyonuna ulaşımı rahat olacak) 23 yaşını geçmiş, En az ortaokul mezunu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   "OTO LASTİK MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com  

 • Üretim Elemanı
  Mesut Makina Ambalaj
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Endüstriyel Ambalaj sektörünün önde gelen firmasında Pendik'de yer alan 3000m2'lik fabrikamızda, üretim kısmında vardiyalı olarak çalışmak üzere becerikli, aktif, kendini geliştirmek ve ileriye dönük meslek edinmek isteyen adaylara ihtiyaç vardır. %70 ihracat ağırlıklı çalışan firmamızda kişisel gelişimini arttırmak ve üretim alanında kariyer yapmak isteyen kişilere fırsatlar sunan firmamızda, gerek mekanik gerekse teknik gelişime katkı sağlayacak bir pozisyona beceri ve yetkinliklerine göre konumlandırma yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * 21-35 yaş aralığında * Vardiyalı çalışacak * Mevcut yeteneklerine mekanik, elektrik, bakım ve onarım alanlarında yeni yetenekler eklemek isteyen * Aktif ve çözüm odaklı * Belirlenen talimatlar doğrultusunda disiplinli ve programlı çalışacak * Askerliğini tamamlamış * Ehliyeti olan ( SRC ve Forklift Ehliyeti olması tercih sebebidir) * Kendini geliştirmek isteyen * Dolgun maaş ve ilave yan haklar ile çalışmak isteyen * Erkek ve Bayan adaylar

 • İş Açıklaması Mobilya Cila Ustası – Sancaktepe-Yenidoğan/İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Merkez Tadilat Atölyesi için, "Mobilya Cila Ustası" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Mobilya ve Bahçe mobilyaları ürünlerinin tadilat işlerinde tecrübeli, Mobilya, Cila konularında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Mobilya Cila ve Tadilat İşlemlerinde deneyimli İstanbul Ümraniye, Sancaktepe, Yenidoğan, Sultanbeyli civarında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İZMİR FABRİKAMIZ İÇİN YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ !

  Aranan Nitelikler YAŞ VE TOZ BOYA Konusunda Tecrübeli Teknik Lise Mezunu En Az 5 Yıl Benzer İşlerde Tecrübeli Askerliğini Yapmış Oto Ehliyetli Takım Çalışmasına Uygun  

 • Temizlik Görevlisi
  Biçen Gıda
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mağazacılık Perakende konularında faaliyet gösteren firmamızın, için, "Temizlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen K.Çekmece civarında ikamet eden, Bay Adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • Boyahane Ustabaşı
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya- soğutucu üretim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için ''Boyahane Ustabaşı'' aramaktayız. Kendi departmanının verimli çalıştığından emin olmak, ekibini denetlemek, ürünleri en kaliteli biçimde boyamak ve boyaların sağlıklı yapıldığından emin olmak.

  Aranan Nitelikler * Yaş boya ve boya hazırlık konusunda deneyimli, tercihen oto boyası geçmişi olan * Tercihen endüstri ve meslek lisesinden mezun, * Takım çalışmasına yatkın * Gebze, Orhanlı, Tuzla, Kurtköy, Sultanbeyli, Samandra ve bu bölgelerin yakın ikamet eden/ edebilecek Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere alttaki pozisyonlarda çalışma arkadaşları alınacaktır.  - Proje Sorumlusu  - Elektrikçi Usta   - Elektrikçi Kalfa   - Elektrikçi Çırak         

  Aranan Nitelikler Denizlide ikamet eden. Şehirdışına çıkma engeli olmayan. 18-30 yaş arası  Erkek 

 • İş Açıklaması Şirketimizde çalıştırılmak üzere Deneyimli Oto Boyacısı alınacaktır. Ücret tatminkardır. 

  Aranan Nitelikler

 • Ahçı / Aşçı Yardımcısı
  Dardenia
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Sushi,Bağdat Caddesinde bulunan restoranımızda görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş Restoran, cafe konusunda tecrübeli, Kendi bakımına özen gösteren,  Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • Ahçı / Aşçı Yardımcısı
  Dardenia
  İstanbul Anadolu 7 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Sushi,Bağdat Caddesinde bulunan restoranımızda görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş Restoran, cafe konusunda tecrübeli, Kendi bakımına özen gösteren,  Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Üretim Operatörü
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üretimde Makine Operatörü,Kalite kontrol, Stok Sevkiyat ve Makina Bakım bölümlerinde çalışan- çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden( Kıraç , Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Altınşehir, Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Tercihen Ambalaj sektöründe deneyimli, Tercihen Bilgisayar bilen, Çalışmaya istekli ve aktif.

İş Habercisi - Çırak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?