Çırak İş İlanları

Hepsini Temizle
Çırak
 • Temizlik Görevlisi Panayır Gıda İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,    Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Çırak, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması * YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise veya MYO mezunu, Yetiştirilmek üzere, Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,  Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  Hijyen kurallarına önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.  

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Çırak

 • Oto Lastik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, Ankara 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe lastik sökme, takma ve montajında deneyimli, İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, 18-35 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,   "OTO LASTİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Görevli, Tamirci, Teknisyen

 • Engelli Servis Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş aralığında, Tercihen EML Motor bölümü mezunu veya Motor konusunda Ustalık / Kalfalık belgesi olan, Alanında tecübeli ve/ veya yetiştirilmek üzere, İstanbul Yenibosna ve İstinye Lokasyonlarına ulaşımı rahat olan, Bay, "ENGELLİ SERVİS DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Formen

 • İş Açıklaması Akyurt Bölgesinde çalışmak üzere, 1 adet full time temizlik elemanı -erkek-  alınacaktır.  Çalışma saatleri Pazartesi-Cumartesi  07.00-15.00  Bina içi ve mıntıka temizliğinden sorumlu olacak.  Not: Servis imkanı bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler 20-40 yaş arası, Ofis temizliği ve genel temizlik konularında tecrübe sahibi, En az ilköğretim mezunu, Daha önce benzeri bir işte çalışmış Hijyen ve temizliğe önem veren, Not:Fotoğraflı başvurular öncelikli dikkate alınacaktır.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Danışmanlık, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Çırak, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Usta Yardımcısı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı

 • İş Açıklaması Asansör konularında çözüm odaklı, Bakım Onarım Arıza Ustası aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asansör sektöründe deneyimli, En az 5 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış olmalı, Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Sorumlu, Çırak

 • İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Vasıfsız Elemanlar Alıncaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Üretim departmanının farklı kademelerinde görev yapacak, Üretim yerlerimizin temizliğinden soruımlu personel ve meydancı alınacaktır.( Makine talaşlarını toplamak, imalat zemini temizliğini yapmak) Yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Çırak

 • İş Açıklaması Akyurt Bölgesinde çalışmak üzere, 1 adet full time temizlik elemanı -erkek- 1 adet full time mutfaktan sorumlu olacak (çay /kahve vb) -kadın- eleman aranmaktadır.  Not: 1. servis imkanı bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler 25-50 yaş arası, Ofis temizliği ve genel temizlik konularında tecrübe sahibi, Not:Fotoğraflı başvurular öncelikli dikkate alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • Cep Telefonu Tekniksiyeni Mobil Worx Hatay, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı Carrefour Maltepe Park Florya cadde Mağazası  Tepe nautilus Avm Park Forbes İskenderun   Şubelerin de Görevlendirilmek üzere; Mobil dünyada, Türkiye'nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilworx, Şirketimizin cep telefonu ve Tablet onarım şubelerin de görevlendirilmek üzere Tekniksiyenlerini  arıyor,                

  Aranan Nitelikler Başvuracak adayların:   Tercihen Teknik lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek yüksek okullarının Elektronik veya endüstriyel elektronik bölümlerinden mezun Cep telefonu ve Tablet onarımlarımı tecrubesine sahip veya yetiştilebilecek Dikkatli ve disiplinli Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Başvurulan şubeye yakın ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tamirci, Çırak

 • Elektrik Teknisyeni Hat Elektrik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gebze ve Çorlu sanayi bölgelerinde (Procter Gamble, BSH, Pepsi, Sodexo) fabrikalarda bakım onarım, makina kurulumu, elektrik tesisat işleri, Pano ve PLC otomasyon işleri yapıyoruz. Gebze ve Küçükçekmece bölgelerinde ikamet edenler tercihimizdir. İş güveliği kuralları ve kalite  kuralları gereği yoğun çalışammız yoktur. Uyumlu ve çalışmaya istekli , mesleki öğrenime açık arkadaşlarla uzun süzeri çalışmak istiyoruz. Tecrübeli veya tecrübesiz elektrik meslek oklulları mezunu, yetki belgesi, ustalık belgesi ve elektrik işlerinde çalışabilir belgesi olanlar müracat edebilir.      

  Aranan Nitelikler •Gebze ve Çorlu'daki organize sanayi bölgesinde elektrik tesisat işlerinde çalışabilecek, •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu veya ustalık belgesi olan, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Deneyimli, deneyimsiz, •'Elektrik Teknisyeni' aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Stajyer, Eleman, Çırak

 • İş Açıklaması         1982' den beri Ege Bölgesinde Yangın  Önleme, Söndürme,  Algılama, İhbar - Alarm Sistemleri, Otomatik ve Mekanik Söndürme Sistemleri,  Acil Durum Aydınlatma, Yönlendirme Donanımları  ile İş Güvenlik Uyarı Levha üretimi vb alanlarında hizmet sunan Şirketimiz de ;  Elektik, elektronik birimimizde kablolama, malzeme montajı, sistem kurulumu,  tesisat , bakım, onarım, teknik servis işlerinde çalışabilecek,   

  Aranan Nitelikler  EML / MYO ya da  Çıraklık Eğitim  kurumlarının  elektrik, Elktronik, elektrik – elektronik, endüstriyel elektronik  vb  bölümlerinden eğitimli , veya piyasada yetişmiş,  yetiştirilebilecek,   kablo, kablo kanalı montaj vb   Başvuruların değerlendirilmesi için  semt ve sokak balirtilmesi gerekmektedir    NOT: ulaşım sistemimiz gereği İzmir ili; Buca,  Bornova, Bayraklı, Konak, Karşıyaka, Çiğli, Yeşilyurt merkez veya civarında oturanlar servis sistemimize uygunluğu nedeni ile eşitler arasında tercih önceliklidir.          

  Sektör: Otomasyon, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman, Çırak

 • Baklava Kalfa/Çırak Faruk Güllüoğlu İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler *  Baklavacılıkta kariyer hedefi olan,  *  Kalfa için en az 2 yıl deneyimli,  *  Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş)  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,   Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Kalfa

 • Unlu Mamüller- Kalfa/Çırak Faruk Güllüoğlu İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.    Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda  Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  *  Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli,  *  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  *  Dinamik bir yapıya sahip,  *  Yaratıcı ve yenilikleri takip eden,  *  Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren,  *  Güler yüzlü ve çalışkan,  *  17-24 yaş aralığında

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Kalfa

 • Tezgahtar Hacı Sayid Gıda İstanbul Avrupa 21 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 40Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde (  halkalı, mimaroba,sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy, başakşehir... ) görevlendirilmek üzere deneyimli Tezgahtar, Tezgahtar Yardımcısı ve yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Baklava - pasta alanında tezgahtarlık deneyimi bulunan * yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Kişisel bakımına özen gösteren * İletişimi düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan Tezgahtar, Tezgahtar yardımcısı olarak elemanlar alınacaktır.  

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Kasiyer, Komi, Çırak, Paket Servis Elemanı, Tezgahtar

 • Eczane Kalfası Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 14 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Eczane'de görevlendirilmek üzere; aşağıda belirtilen niteliklere haiz Eczane Personeli alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler - Eczane deneyimine sahip, - İletişim becerisi yüksek, - Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, - Ekip çalışmasına yatkın, - Ms Ofis programlarını kullanabilen, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,      

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çırak, Eczacı, Eleman, Kalfa

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Eleman, Çırak, Usta, Kalfa

 • Boyahane Ustabaşı Adecco Gebze Kocaeli, İstanbul Anadolu 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya- soğutucu üretim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için ''Boyahane Ustabaşı'' aramaktayız. Kendi departmanının verimli çalıştığından emin olmak, ekibini denetlemek, ürünleri en kaliteli biçimde boyamak ve boyaların sağlıklı yapıldığından emin olmak.

  Aranan Nitelikler * Yaş boya ve boya hazırlık konusunda deneyimli, tercihen oto boyası geçmişi olan * Tercihen endüstri ve meslek lisesinden mezun, * Takım çalışmasına yatkın * Gebze, Orhanlı, Tuzla, Kurtköy, Sultanbeyli, Samandra ve bu bölgelerin yakın ikamet eden/ edebilecek Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Usta, Eleman, Çırak

 • İş Açıklaması Doğaltaş işleme makinelerinin imalatı ve satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere ilgili niteliklere sahip Makina İmalat - Montaj Ustası alınacaktır;   Dahili ve harici kendisine verilen montaj, bakım ve servis işlemlerini eksiksiz yerine getirecek, • Kaynak, Montaj, Elektrik, Redüktör, Servo / AC Motor, PLC ve Boya proseslerin de bilgili sahibi olacak, gerektiğinde bu konulara ait işlemleri yapabilecek, • İmalatta ki prosesleri ve müşteri ürünlerini takip edebilecek, • Raporlama yapabilecek.

  Aranan Nitelikler • Teknik resim okuyabilen, • Askerlikle ilişkisi bulunmayan, • Makine imalatı ve montajında minimum 5 sene tecrübeli, • Endüstriyel makinelerin mekanik ve elektrik kısımlarını bilen, • Şirketimizi, müşterilerin nezdinde başarıyla temsil edebilecek, • Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan, • Diksiyonu düzgün, prezantabl, • Özgüveni olan ve kendisini geliştirmeye açık, • Aktif araç kullanan, • Sigara kullanmayan, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli,

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Tekniker, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Yiyecek içecek sektöründe faaliyette bulunan firmamızın Sivas''daki restoranında görevlendirilmek üzere; Menü'müz içerisinde bulunan  yiyeceklerin hazırlanması ile ilgili işlemlerden sorumlu olacak, Müşteri memnuniyeti üzerine konsantre olarak, işletme içi gerekli tüm donanımı ve akışı sağlayacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (aşçılık ile ilgili bir bölümden mezun olmak) Dünya mutfağında  hakim olmak, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun üretim yapabilmek, Menü'nün uygulanmasını sağlamak, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek, Askerlik görevini tamamlamış olmak

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak, Bulaşıkçı, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticilerinden olan şirketimiz için, İlkokul mezunu tercihen lise mezunu (Metal İşleri, Makine, Motor, Elektrik, Torna-Tesviye vb. ), Demir Çelik sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Tercihen vinç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İzmit'te ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Çayırova TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere Üretim ve Depo Elemanları alınacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Tekniker, Çırak

 • Kotta Çalışacak Elemanlar Akarteks Tekstil İstanbul Avrupa 13 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DENİM ve DOKUMA DIŞ GİYİM İHRACATI YAPAN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; ÖLÇÜMCÜ ,KALİTE KONTROLCÜ, ÜRÜN TEMİZLİKCİSİ, ÜTÜCÜ, PAKETLEMECİ, KALİTE GÜVENCE ELEMANI, METOCU, SERİM VE KESİMCİ, VASIFSIZ ELEMAN aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - DENİM TECRÜBESİ OLAN ,  - AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN ,  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Çırak

 • Üretim ve Depo Elemanları Hasçelik İstanbul Anadolu, Kocaeli 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticilerinden olan şirketimiz için, Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Metal İşleri, Makine, Motor, Elektrik, Torna-Tesviye vb. ), Demir Çelik sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Tercihen vinç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Çayırova, Gebze,Darıca,Tuzla,Pendik, Kartal, Sultanbeyli de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Çayırova TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere Üretim ve Depo Elemanları alınacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • Kalite Kontrol Çalışanı Hasçelik İstanbul Anadolu, Kocaeli 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticilerinden olan şirketimiz için, Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Metal İşleri, Makine, Motor, Elektrik, Torna-Tesviye vb. ), Tercihen kalite kontrol deneyimli veya yetiştirilmek üzere, 28 yaşını aşmamış, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Çayırova, Gebze,Darıca,Tuzla,Pendik, Kartal, Sultanbeyli de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Çayırova TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Çalışanları alınacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Tekniker, Çırak

 • Elektrik Ustası Markas Mühendislik İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Elektrik Tesisat Taahhüt İşleri Kuvvetli Akım ve Zayıf Akım tesisatları Trafo Montaj ve Bakımı Kompanzasyon AG - OG Montaj

  Aranan Nitelikler  İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası ve şehirdışındaki devam eden ve yeni projelerimizde  uzn süreli merkez kadromuzda çalışabilecek;  Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının, Elektrik bölümlerinden mezun Elektrik Ustalık veya Kalfalık belgelerinden en az birine sahip  Elektrik proje uygulama, montaj, şantiye iş takibi konusunda deneyimli İstanbul'da ikamet eden Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek          ELEKTRİK USTALARI  aranmaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Çırak, Usta, Ustabaşı

İş Habercisi - Çırak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?