Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çırak İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Çırak
 • İş AçıklamasıŞirketimizin GEPOSB içerisinde yer alan Fabrikası için aşağıda yer alan niteliklere sahip Engelli Çalışan arayışımız bulunmaktadır. Bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Başvurular ihtiyacı olunan uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişim kabiliyetine güvenen, Güleryüzlü ve pozitif, Ekip çalışmasına yatkın. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engel derecelerini ve nedenlerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Kalfa, Çırak, Görevli, Stajyer

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Baklava Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 82 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Usta Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMaltepe Küçükyalı'da açılacak olan Hilltown AVM HD İskender şubesinde görevlendirilmek üzere Mutfak Ekip Üyesi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKalite ve hijyen standartlarına uygun ürün hazırlanmasından sorumlu, Dinamik, sorumluluk sahibi, gelişime açık, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Çırak

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Standart ve özel gün pastaları yapabilen, Şeker hamurlu pastalar üretebilen, Butik pasta ve maket pasta yapabilen, Gelen fotoğraflar doğrultusunda ürün hazırlayabilen, Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Ustası arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKısa Şirket Tanıtımı: Kurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde "Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü”nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yapığı "En İyi İşyeri”araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış ayrıca 2013 yılı İSO 500 araştırmasında 23. sırada yer almıştır. "KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuza 'Mekanik Bakım Operatörü' ünvanıyla çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okuları Makine Bölümlerinden veya Endüstri Meslek Lisesi/Teknik Liselerin Metal İşleri, Makine, Motor bölümlerinden mezun olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak Denizli'de ikamet eden veya ikamet edebilecek olmak Vardiyalı çalışabilecek olmak Makine aksamları konusunda teknik yeterlilik sahibi olmak Tercihen kaynak, torna, montaj gibi konularda bilgi sahibi olmak ve el aletleri kullanabilmek

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Çırak, Operatör

 • Unlu Mamuller Kalfa-Etiler Şubesi

  Beyaz Fırınİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPastanecilik ve Restorancılık sektöründe faaliyet göstermekte olan Beyaz Fırın&Brasserie 'nin İstanbul Avrupa yakasında bulunan Etiler şubemizde değerlendirilmek üzere Unlu Mamuller bölümlerine Kalfa pozisyonunda alımlar yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-Üretim alanında kariyer hedefi olan, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Dinamik bir yapıya sahip, - Vardiyalı çalışabilecek - Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, - 20-27 yaş aralığında, - Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kalfa, Çırak, Eleman

 • İş AçıklamasıÖzlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün – DAHA İYİSİ NASIL OLABİLİR - felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir. Gerekli bölümlere öğretilmek üzere arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerSADECE DENİZLİ' DE İKAMET EDEN, ÖĞRETİLMEK ÜZERE DENEYİMSİZ, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 21 - 30 YAŞ SINIRIMIZ VARDIR BAY & BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR SERİ ve ÖZENLİ, TİTİZ ÇALIŞAN İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Görevli, Eleman

 • Pasta Kurabiye Kalfa-Etiler Şubesi

  Beyaz Fırınİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPastanecilik ve Restorancılık sektöründe faaliyet göstermekte olan Beyaz Fırın&Brasserie 'nin İstanbul Avrupa yakasında bulunan Etiler şubemizde değerlendirilmek üzere Pasta Kurabiye bölümlerine Kalfa pozisyonunda alımlar yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-Üretim alanında en az 2-3 yıl tecrübe sahibi, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Dinamik bir yapıya sahip, - Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, - 20-27 yaş aralığında, - Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kalfa, Çırak, Eleman

 • İş AçıklamasıEmre Group çatısı altında yeni açılacak olan restorant-cafe için mutfak ekibi yönetimini sağlayacak aşçı başı ve onunla birlikte çalışacak aşçı ve bulaşıkçı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDünya mutfağına vakıf Mutfak Şefi deneyimi olan, Tercihen Meslek Lisesi veya MYO Aşçılık bölümü mezunu, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Liderlik vasıflarına sahip, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Cost ve reçetelendirme konularında uzman seviyesinde bilgi sahibi, menü oluşturma çalışmalarını yürütebilecek, Tüm mutfak alanlarında çalışmış ve tecrübesi olan, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Bulaşıkçı başvurusu yapacak arkadaşlar için tercihen bayan Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Hijyen kurallarına önem veren tercihen bayan arkadaşlar aranmaktadır

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Ustabaşı, Çırak, Bulaşıkçı

 • Mutfak Komisi

  Numnum Yiyecek ve İçecekİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı'nda bulunan Terra Kitchen restoranımızda değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler• Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çırak, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMatbaa Sektöründe Yetiştirilmek üzere, Mücellit(Sert kapak, Amerikan Cilt vb.) ve Baskı bölümlerinde (roland,Komorivb.makinelerde) her aşamada kalfalık yapabilecek veya deneyimsiz.

  Aranan NiteliklerMatbaacılığı seven, çalışmaya istekli, Gelişime açık, İletişimi kuvvetli, Aktif, Vardiyalı Çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan Sefaköy, Yenibosna, Kocasinan veya İkitelli civarında ikamet eden.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıMarket Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere ;

  Aranan NiteliklerÜretimin CNC, Montaj, Boyahane, Bakım-Onarım, Elektrik, Poliüretan v.s bölümlerinde çalışabilecek, Tercihen Lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul – Anadolu yakası ve Kocaeli-Gebze civarında ikamet eden, Tecrübeli-tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Kalfa, Formen, Eleman, Çırak

 • Mutfak Komisi

  Numnum Yiyecek ve İçecekİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMikla restoranımızda değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler• Türk ve uluslararası yemekler konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çırak, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Mutfak Komisi

  Numnum Yiyecek ve İçecekİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMaslak Orjin Plaza' da bulunan Terra Kitchen restoranımızda değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler• Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çırak, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Mutfak Komisi

  Numnum Yiyecek ve İçecekİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı'nda bulunan Terra Kitchen restoranımızda değerlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler• Güler yüzlü, pozitif, hizmet odaklı, gelişmeye ve öğrenmeye açık, • Ekip yönetiminde deneyimli, iletişim becerileri kuvvetli, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) • Türk ve uluslararası yemekler konusunda deneyimli,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Çırak

 • İş AçıklamasıŞirketimizde çalıştırılmak üzere Deneyimli Oto Boyacısı alınacaktır. Ücret tatminkardır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Usta

 • Üretim Elemanı - Gıda

  Ciceksepeti.comİstanbul Avrupa 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Avrupa yakası Seyrantepe'de bulunan gıda imalat atölyesinde görevlendirilmek üzere Erkek Üretim Elemanı ( Çırak ) arıyoruz. Kek ve kurabiye aranjmanlarının hazırlanması

  Aranan NiteliklerTercihen gıda sektörü konusunda tecrübeli ya da bu konuda işi öğrenmeye hevesli 18- 30 yaş aralığında Vardiyalı düzende ve yoğun tempoda çalışabilen Titiz, temiz ve pratik Seyrantepe lokasyonuna yakın yerlerde ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Görevli, Danışman, Asistan

 • İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Ameliyathane Hizmetleri veya Cerrahi Teknikeri bölümlerinden mezun ya da daha önce özel hastanede benzer pozisyonda deneyimli, Ameliyathane temizlik kuralları konusunda bilgili, Sterilizasyon ve hijyen konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Ameliyathane Personeli" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerHastanın transfer süreçlerine yardımcı olmak Sağlık ekibine ameliyat öncesinde, ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasında destek olmak Ameliyat için gerekli malzemeleri hazırlamak Ameliyathanenin genel düzeninden sorumlu olmak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çırak, Uzman

 • Teknik Servis Elemanı

  SES GIDA TURİZM MAKİNAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul, Bursa ve Tekirdağ bölgelerinde yiyecek ve içecek sektöründe otomatlar vasıtası ile satış yapan firmamıza, teknik servis bölümünde çalışacak yardımcı elemanlar alınacaktır. Kurulan ve sökülen makinalar için kurulum ve söküm desteği sağlayacak, Makinaların müşteri yerinde tamir ve bakımını yapacak, Makinaların müşteriye kurulumundan önce hazırlayacak ve kontrol edecek Teknik servis bölümünün günlük düzenin sağlayacak

  Aranan NiteliklerSürücü belgesine sahip, aktif şekilde araç kullanabilen, Src ve psikoteknik belgelerine sahip, 22-30 yaş arası, Takım Çalışmasına uyumlu, Tercihen askerliğini yapmış,

  Sektör: Makine, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Yardımcı

 • İş AçıklamasıAçık hava reklamcılığı üzerine deneyimli - Branda, dikiş, kaynak, germe montaj - Folyo sıvama, aplikasyon - Metal kaynak işlerinde bilgili - En az B sınıfı ehliyeti olan proje bazlı, yarı zamanlı, part-time çalışacak destek ekibi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİzmir ikamet B sınıfı ehliyet Seyahat engeli olmaması

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Çırak, Tabelacı, Argon Kaynakçısı

 • Matbaa Genel Başvuru

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanının çeşitli bölümlerinde görevlendirilmek üzere Basım Yayın sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Azimli, Yoğun tempoda ve vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız "Ekip Arkadaşları" arıyoruz. Telefon : 0212 622 6363

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Çırak, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • Cep Telefonu Tekniksiyeni

  Mobil Worxİstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı Carrefour Maltepe Park Florya cadde Mağazası Tepe nautilus Avm Park Forbes İskenderun Bursa Carrefour MetroCity Eminönü Fatih Şubelerin de Görevlendirilmek üzere; Mobil dünyada, Türkiye'nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilclinix, Şirketimizin cep telefonu ve Tablet onarım şubelerin de görevlendirilmek üzere Tekniksiyenlerini arıyor,

  Aranan NiteliklerBaşvuracak adayların: Tercihen Teknik lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek yüksek okullarının Elektronik veya endüstriyel elektronik bölümlerinden mezun Cep telefonu ve Tablet onarımlarımı tecrubesine sahip veya yetiştirilebilecek, Dikkatli ve disiplinli Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Başvurulan şubeye yakın ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tamirci, Çırak

 • İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 45 Şubeye sahip firmamızın teknik bölümünde elektrik işlerinde görev alacak elektrikçi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Elektrik işinde deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış Elektrikçi elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Çırak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?