Çırak İş İlanları

Hepsini Temizle
Çırak
 • İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Marmara Forum AVM'de açılacak olan şubemizde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ (servis asistanları) alınacaktır. Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • Komi (Servis Asistanları)
  Kırkpınar Lokantaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ (servis asistanları) alınacaktır. Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması Mobilyada bulunan fabrikamızın Bakım Onarım birimine bağlı çalışacak,

  Aranan Nitelikler *Meslek Lisesi Mezunu, *20-35 yaş arası, *Mekanik Bakım Onarım Tecrübesi olan,

 • Ekskavatör Operatörü
  Martı Kurumsal Hizmetler
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İstanbul'da bulunan "Geri Dönüşüm" alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip ''Ekskavatör Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Paletli ekskavatör kullanabilen, Mobil vinç ehliyete sahip, Tercihen E sınıfı ehliyeti olan, 45 yaşını aşmamış, Avcılar-Esenyurt güzergahında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar

 • Pastane Şefi ve Yardımcıları
  Asitane Restaurant
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Pastane Şefi ve Yardımcıları Lokantamızın hamur işleri, tatlı ve ekmeklerinin üretimleri NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

  Aranan Nitelikler İşinde son derece dikkatli, öğrenmeye açık ve istekli. Türk Mutfağı'nda hamur işleri ve tatlılar konusunda en az 3 yıl tecrübeli, reçete sistemi ile çalışmaya yatkın. Tercihen aşçılık okulu mezunu (Diğer adaylar için lise mezunu olmak şarttır.) NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • Mobilya Cila Ustası
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mobilya Cila Ustası – Sancaktepe-Yenidoğan/İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Merkez Tadilat Atölyesi için, "Mobilya Cila Ustası" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Mobilya ve Bahçe mobilyaları ürünlerinin tadilat işlerinde tecrübeli, Mobilya, Cila konularında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Mobilya Cila ve Tadilat İşlemlerinde deneyimli İstanbul Ümraniye, Sancaktepe, Yenidoğan, Sultanbeyli civarında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Elektrikçi
  Hacı Sayid Gıda
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 40 Şubeye sahip firmamızın teknik bölümünde elektrik işlerinde görev alacak elektrikçi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Elektrik işinde deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış Elektrikçi elemanlar alınacaktır.

 • Garson-Mutfak Personeli
  Hamburger Evi Gıda Lok.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 23 noktada hizmet veren BURGER HOUSE markamızın İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan şubelerinde değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Cafe - restaurantlarda en az 2 yıl deneyimli, Et ürünlerinin hazırlanması ve pişirilmesi hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik, Dış görünüşüne özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

 • Bulaşıkçı
  Hacıbey Döner Lokantası
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yeme-İçme sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin yeni açılacak yerinde Bulaşıkçı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Restorancılık sektöründe deneyimli, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık mesleki deneyime sahip, Mesleki hijyen konusunda deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İletişimi güçlü, güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Elektrik Bakım Teknisyeni
  Klimasan Klima
  İzmir, Manisa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Elektrik veya Otomasyon bölümlerinden mezunu, Elektrik bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan, Pnomatik konusunda bilgi sahibi olan, Arıza bulma ve çözme konusunda deneyim sahibi olan, Takım çalışmasına uygun. Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Forklift ehliyetli olan, Askerliğini yapmış, Elektrik bakım teknisyeni aramaktayız.

 • İş Açıklaması Satış Sonrası Hizmetler Direktörlüğü bünyesinde, Müşteriden gelen arızalı ürünlerin tamirini gerçekleştirmek, Servislerden gelen arızalı yedek parçaların kontrolünü sağlamak, Gerektiği hallerde yurtiçi teknik servislere telefonda arızalar ile ilgili destek olmak, Saha testi ürünlerini ziyaret etmek

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun, Askerliğini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Aynı/benzer alanda (beyaz eşya tamir) deneyim sahibi olan teknisyen aranmaktadır.

 • İş Açıklaması HİDROLİK SİLİNDİR İMALATI YAPAN FİRMAMIZA BOYA İŞİNİ YAPACAK PERSONEL ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, TUZLA, PENDİK, SULTANBEYLİ, SAMANDIRA, KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN.

 • Mutfak Sorumlusu
  Dardenia
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dardenia Fish+Bread ve Fish+Sushi restoranlarımızda görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli Restoran, cafe, fast-food zincir mağazalarında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hijyen kurallarına önem gösteren

 • İş Açıklaması Doğaltaş işleme makinelerinin imalatı ve satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere ilgili niteliklere sahip Torna - Freze - CNC - Borwerk Ustaları alınacaktır; Yatay işleme merkezi, Fagor tezgah bilgisine sahip, Universel torna ve freze, 5 eksen borwek kullanabilen, Ölçme aletlerini kullanabilecek, Tercihen endüstri meslek lisesi yada meslek yüksek okulu mezunu olan, 25-40 yaş aralığında olan, Disiplinli temiz çalışan, takım çalışmasına uygun, Raporlama yapabilen.

  Aranan Nitelikler • Teknik resim okuyabilen, • Askerlikle ilişkisi bulunmayan, • Talaşlı imalat konusunda minimum 2 sene tecrübeli, • Endüstriyel makinelerin mekanik ve elektrik kısımlarını bilen, • Diksiyonu düzgün, prezantabl, • Özgüveni olan ve kendisini geliştirmeye açık, • Aktif araç kullanan, • Sigara kullanmayan, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli,

 • Unlu Mamüller- Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde unlu mamüller bölümümüzde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Gıda sektörü konusunda işi öğrenmeye hevesli, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Güler yüzlü ve çalışkan, * 17-24 yaş aralığında

 • Baklava Kalfa/Çırak
  Faruk Güllüoğlu
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1871’den beri devam eden geleneği, çağın bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek 1993’den beri geleceğe taşıyan Faruk Güllüoğlu önce İstanbul’da kalıcı bir marka inşa etmek, daha sonra ise tüm dünyanın bildiği bir isim olmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu mağazaları hem geleneksel hem yeni konseptte açılacak yeni mağazalar ile tüm tatlı dostlarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Faruk Güllüoğlu Grubunun büyüyen ve gelişen organizasyonunda Merter Üretim Tesislerimizde çalışacak Kalfa/Çırak arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Baklavacılıkta kariyer hedefi olan, * Kalfa için en az 2 yıl deneyimli, * Çırak için yetiştirilmek üzere, (17-21 yaş) * Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Dinamik bir yapıya sahip, * Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, * Güler yüzlü ve çalışkan, Ekip arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda BOYA KORUMA USTASI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meguiar’s yetkili bayisinde çalışmak üzere; Oto koruma sistemleri alanında minimum 5 yıl deneyimli, İzmir’de ikamet eden 40 yaşını aşmamış. Ekip çalışmasına yatkın Motivasyonu yüksek, yaptığı işi önemseyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Bay

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden olan şirketimizin Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir'deki fabrikalarında Boyahane bölümlerinde değerlendirilmek üzere, aşağıda yer alan özelliklerde tercihen deneyimli Boya Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ortaokul ( üretim tecrübesi olan) veya Lise - tercihen Meslek Liselerinin Boya Teknolojisi, Kimya bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık/çıraklık belgesine sahip Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 1 yıl deneyimli Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not:Fabrikalarımıza direk başvurular da kabul edilecektir.

 • Cila Ustası
  Yoy Grup İnşaat Mobilya…
  İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2015

  İş Açıklaması AHŞAP kapı ve mutfak imalatı yapan firmamıza cila ustası, kalfası ve yardımcıları ALINACAKTIR. Maaş + Yemek + Ssk

  Aranan Nitelikler

 • Kaynakçı-Montajcı -Çırak
  Amega A.Ş.
  İstanbul Anadolu 12 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Oyun eğlence sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın İmalat departmanında görevlendirilmek üzere KAYNAKÇI, MONTAJCI ve ÇIRAK alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firma merkezinin bulunduğu İstanbul Samandıra yada çevre ilçe ve semtlerde ikamet edilmesi. Grup ve takım çalışmasına uyumlu yapıda kişilik sahibi. Seyahat engeli bulunmaması Çalışma saatleri konusunda gerektiğinde mesaiye kalabilecek esnek çalışma saatlerine uyumlu olması

 • İş Açıklaması İstanbul'da bulunan projelerimizde görevlendirilecek, Elektrik/Tesisat/Kablolama/Fiber/Plastik kanal/Saç tava usta ve kalfaları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentabl, Türkçe'si düzgün Kurallara uyum sorunu olmayan Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul avrupa yakasında oturan Tercihen ehliyeti olan Tercihen sigara kullanmayan Mesai saatleri dışında da çalışabilecek Askerliğini yapmış Kuvvetli akım ve zayıf akım montaj işlerinde çalışmış Elektrik usta ve kalfaları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Pendik bölgesinde Deniz Elektroniği alanında faaliyet gösteren firmamızda tam zamanlı çalışacak Teknik Servis Elemanları aranmaktadır. Gemi elektronik sistemlerinin bağlantı, montaj, devreye alınması ve bakımını gerçekleştirecek Meslek yüksekokulu, endüstri meslek lisesi, elektrik, elektronik veya bilgisayar bölümü mezunu Tercihen İngilizce bilen 20-30 yaş arası Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen anadolu yakasında ikamet eden Çalışkan, düzenli ve planlı Ilgili elektronik sistemlerin kurulumu ve devreye alınmasında çalışacak yardımcı ve deneyimli teknisyenler alınacaktır. İş içeriği ve sistemler hakkında eğitim firmamızca verilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Dar Dokumacı
  Masiv Endüstri Ürün.
  İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Müller dar dokuma makinelerinde çalışacak, Konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Bayan veya Bay (askerlik hizmetini tamamlamış) elemanlar alınacaktır. Bağcılar, Esenler, Fatih Mah., Mahmutbey, MehmetAkif, İkitelli, Sefaköy, Yüzyıl, Avcılar bölgelerine servis olanağı mevcuttur.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Çalışkan, azimli ve takım çalışmasına yatkın, 18 yaş ve üzeri, Çorlu, Lüleburgaz ve Muratlı’da ikamet eden adaylar.

 • Teknik Eleman
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin İstanbul Eyüp adresinde görevlendirilmek üzere hem şirket içi hem de şirket dışında ki işleri takip edebilecek iletişim yönü kuvvetli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen meslek yüksek okulu mezunu Şirketimizin İstanbul – Eyüp adresinde görevlendirilmek üzere, Isıtma-Soğutma, havalandırma, yangın, sıhhi tesisat bakımlarını, sorun oluştuğunda çözme becerisini gösterebilecek, çözemediği sorunlara ilişkin olarak çözüm önerisi getirebilecek, Şirketin dış operasyonlarını yürütebilecek, resmi işlemler, ürün tedarikleri, araç bakımlarının organizasyonu v.b. İletişim yönü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Üretim Operatörü
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 10 Haziran 2015

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üretimde Makine Operatörü,Kalite kontrol, Stok Sevkiyat ve Makina Bakım bölümlerinde çalışan- çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden( Kıraç , Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Altınşehir, Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Tercihen Ambalaj sektöründe deneyimli, Tercihen Bilgisayar bilen, Çalışmaya istekli ve aktif.

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir 10 Haziran 2015

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Çırak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?