Çırak İş İlanları

Hepsini Temizle
Çırak
 • Dardeniaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDardenia Fish&Sushi,Fish&Bread Anadolu / Avrupa bölgelerinde bulunan restoranlarımızda görevlendirilecek, yeni bir mutfak kültürüyle tanışmaya hazır, el becerileri kuvvetli, öğrenmeye açık takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Otelcilik, Aşçılık Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmayan ya da askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş Restoran, cafe konusunda tecrübeli, Kendi bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Çırak, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, Ankara 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması  Temizlik Görevlisi – Sancaktepe / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın Sancaktepe Merkez Binası için, "Temizlik Görevlisi" aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler  Temizlik hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay,       Adayların başvurularını bekliyoruz.      

  Sektör: Diğer, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tayfa, Sorumlu, Görevli, Eleman, Çırak

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. En az ilköğretim mezunu. Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. Kişisel görünümüne önem veren. Askerlik hizmetini tamamlamış Enerjik ve çalışkan. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek. İkitelli bölgesinde yer alan merkez üretimde çalışacak Pasta Usta Yardımcısı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Yardımcı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Mobil Worxİstanbul Anadolu, Adana, Hatay, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKozyatağı Carrefour Maltepe Park Florya cadde Mağazası  Tepe nautilus Avm Park Forbes İskenderun M1 adana   Şubelerin de Görevlendirilmek üzere; Mobil dünyada, Türkiye'nin dünyaya açılan aksesuar markası olmayı amaç edinen Mobilworx, Şirketimizin cep telefonu ve Tablet onarım şubelerin de görevlendirilmek üzere Tekniksiyenlerini  arıyor,                

  Aranan NiteliklerBaşvuracak adayların:   Tercihen Teknik lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek yüksek okullarının Elektronik veya endüstriyel elektronik bölümlerinden mezun Cep telefonu ve Tablet onarımlarımı tecrubesine sahip veya yetiştirilebilecek, Dikkatli ve disiplinli Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Başvurulan şubeye yakın ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Çırak, Tamirci, Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıTemizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay / Bayan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Çırak, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması* YETİŞTİRİLMEK ÜZERE *

  Aranan NiteliklerTercihen Lise veya MYO mezunu, Yetiştirilmek üzere, Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,  Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  Hijyen kurallarına önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.  

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Çırak, Eleman

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa 12 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un Avrupa Yakası semtlerinde 43 Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde görevlendirilmek üzere Tezgahtar - Tezgahtar Yardımcısı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Baklava - pasta alanında tezgahtarlık deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek * Ekip çalışmasında uyumlu * Diksiyonu düzgün * Dinamik, güleryüzlü * Avrupa yakasında ikamet eden * Bay bayan

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Kasiyer, Komi, Çırak, Paket Servis Elemanı, Tezgahtar

 • Bağ Pastaneleriİstanbul Anadolu 30 Ocak 2017

  İş Açıklaması-Çikolata İmalat birimizde çalıştırmak üzere; -Paketleme yapabilecek, el becerisi yüksek -35 yaşını aşmamış, -Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çırak

 • İş AçıklamasıAsansör Periyodik Bakımı, Revizyon İşlerinin Yapılması, Arızaların Giderilmesi ve Sıfırdan Asansör Montajının yapılması işlerinden çalışıcak Tecrübeli veya Yetiştirmek üzere elemanlar alınacaktır. Maaşlarımız Elemanların Çalışma Kapasitesine göre kademeli olarak arttırılacaktır. Çalışma Saatlerimiz Sabah 08:00 - 18:00 Saatleri arasındadir. Yılın Tüm Resmi günlerde tatil olarak kullanılacaktır. Şantiyelere ulaşım ve Yemek Şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Tüm Sosyal Haklar Şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

  Aranan NiteliklerAsansör sektöründe tecrübeli ve ya yetiştirmek üzere tecrübesiz, Tercihen Elektromekanik Taşıyıcılar ve ya Asansör Ustalık mesleki sertifikası olan, Öğrenmeye ve kariyer gelişimine açık,insan ilişkileri iyi,takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış veya En az 2 Yıl Tescilli, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi veya aktif araba kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Tercihen 18 - 35 Yaş Arası

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Çırak, Usta, Usta Yardımcısı

İş Habercisi - Çırak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?