Depo Vardiya Sorumlusu İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Depo Vardiya Sorumlusu
  • İş AçıklamasıÜrün hazırlama sürecini en verimli hale getirecek depolama sisteminin işlerliğini sağlamak ve kontrol etmek, Depo stok kayıtlarını incelemek, takip etmek ve yöneticisine raporlamak, Bağlı bulunduğu depoda mal kabul operasyonlarının düzenli, gıda güvenliği, kalite sistemine, operasyonel kurallara uygun gerçekleştirilmesini sağlamak, Personel çalışma saatlerini, çalışma yerlerini ve vardiya organizasyonunu yapmak, gerektiğinde yöneticisine, ilgili kişi ve departmanlara bildirmek, Depolama alanlarının kapasitelerini ve doluluk oranlarını depo müdürüne ve ilgili departmanlara raporlamak, Depo genelinde vardiya amirleri ve diğer personel ile iletişim halinde bulunarak operasyonel süreçler, kalite sistemi hakkında bilgi alışverişini sağlamak, Yönetim tarafından istenen istediği günlük / haftalık / aylık raporları hazırlamak / hazırlanmasını sağlamak ve iletmek.
    Aranan NiteliklerBurger King® restoranları ile birlikte toplamda 1200 noktayı aşan Sbarro®, Popeyes®, Arby's® ve Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Döner Stop® markalarına Tedarik Zinciri Yönetimi hizmeti veren "Fasdat Gıda Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş.'nin" Gebze Lojistik Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Gece çalışmasına uygun olan, Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı konularında en az 2yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Stok programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Depo raporlama sistemlerine hakim, Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar civarında ikamet eden, Erkek adaylar içina skerlik hizmetini tamamlamış olan. “GECE VARDİYA AMİRİ” aramaktayız. Secretcv.com üzerinden elektronik olarak ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, Ata Grubu* ve TFI TAB Grubu** bünyesinde oluşacak mevcut ve gelecek işe alım ihtiyaçları doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla 7 Nisan 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında veri sorumlusu olarak tarafımızca işlenecek ve veri tabanımızda gizlilik içerisinde saklanacaktır. Ayrıca kişisel verilerinizi tüm Ata Grubu veya TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri, iş ortakları, tedarikçiler, adli/idari merciler, yetkili özel hukuk tüzel kişilikleri ile paylaşılabilecektir. Veri sahibi olarak ilgili kişi haklarınız, ilgili Kanun’un 11. maddesinde belirtilmiştir. Bu işe başvurarak, özgeçmişinizin veri tabanımızda yer almasını kabul etmiş olduğunuzu ve referans olarak belirttiğiniz kişiler ile referans kontrolü yapılması amacıyla iletişime geçilebileceğini, ilgili kişilere ilişkin kişisel verilerin tüm Ata Grubu ve TFI TAB Grubu yurtiçi/yurtdışı şirketleri, iştirakleri, grup şirketleri ile paylaşılabilmesine yönelik gerekli bilgilendirmenin yapıldığını/izinlerin alındığını taahhüt etmiş olduğunuzu bildirmek isteriz.

    Sektör: Gıda, Holding, Lojistik

    Pozisyon: Depo Kontrolörü, Depo Operasyon Sorumlusu, Depo Operasyon Uzmanı, Depo Operatörü, Depo Sayım Elemanı, Depo Sayım Ve Mal Kabul Elemanı, Depo Amiri, Depo Kayıt Elemanı, Depo Planlama Yetkili Uzmanı, Depo Vardiya Sorumlusu

Sayfa:/3

İş Habercisi - Depo Vardiya Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?