İş İlanları

Hepsini Temizle
Engelli
 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" bünyesinde görevlendirilmek üzere, "ENGELLİ STATÜSÜNDE ÇALIŞAN TAKIM ARKADAŞLARI" Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Min. %40 engelli sağlık kurulu raporu bulunan, Ekip çalışmasına uyumlu, Ayakta ve iki elle yapılabilecek, iletişim gerektiren işlerde engeli bulunmayan, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden,

 • İş Açıklaması Müşterimiz olan dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birinin kendi bünyesinde Engelli kadrosunda çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aramaktayız.     *Çağrı merkezini arayan müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, *Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak, *Güncel bilgi ve gelişmeleri, duyuruları takip etmek, eğitimlere aktif katılım sağlamak, *Teknoloji dünyasındaki güncel bilgileri takip etmek, yeni teknolojik süreçleri öğrenmeye meraklı ve yenilikçi olmak

  Aranan Nitelikler * Min. % 40 Engelli raporu olan  *En az Lise mezunu *Teknoloji ve mobil dünyayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden, *Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (en geç vardiya gece 12'de bitmektedir), *Diksiyonu düzgün, *Telefonda iletişim yeteneği güçlü, *Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip, *Çalışma yeri Küçükyalı’dır. İstanbul Anadolu-Avrupa 'ya servis hizmeti bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması   Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler    Muğla Fethiye'de  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,         Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Muğla'da  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,         Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli İnsan Kaynakları Elemanı
  Gratis
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İstanbul Levent'de bulunan Merkez Ofisimizde İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Yasa kapsamında Engelli kadrosunda çalışmaya uygun, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, evrak takibi yapabilecek, Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek.

 • Engelli Genel Eleman
  Gratis
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İstanbul Levent'de bulunan Merkez Ofisimizde çeşitli Departmanlarında görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Yasa kapsamında Engelli kadrosunda çalışmaya uygun, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, evrak takibi yapabilecek, Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek.  

 • Satın Alma Elemanı
  Doğa Okulları
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz.   Satınalma süreçlerinde tercihen deneyimli, Ataşehir Bölgesin'de ikamet eden, İletişim becerileri yüksek 'Satınalma Elemanı ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şirketin ihtiyaçları oluşturulan satınalma taleplerini doğru zamanda ve en iyi kalitede gerçekleştirecek 'Satınalma Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

 • Engelli Barısta (Servis Elemanı) - Full Time
  Starbucks
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul'da bulunan mağazalarımızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • İş Açıklaması Shaya bünyesinde bulunan yiyecek-içecek markalarında değerlendirilmek üzere Engelli Personel - Bulaşık Elemanı istihdam edeceğiz. Etiler civarında tam zamanlı olarak çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Genel Başvuru (Engelli)
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Engelli Kadromuz kapsamında; şirketimiz bünyesinde bulunan uygun pozisyonlarda çalışacak; Engellilik oranı %40 ve üzeri olan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında ,  Lise, ön lisans veya üniversite mezunu, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Bay/Bayan,  

 • Engelli Mağaza Depo Görevlisi
  Gap
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden GAP, İstanbul mağazalarında çalışabilecek Engelli Depo Görevlisi arıyor... İş Tanımı: Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak,   Ürünlerin depoya yerleşimi ve düzeninden sorumlu olacak,   Ürün toplama ve sevkiyata hazırlama işlemlerini gerçekleştirecek, İrsaliye basımı ve ürün sayımlarını organize edebilecek, Ürün dağılımı ve yükleme süreçlerini etkin bir şekilde yürütebilecek, Sevkiyat kontrollerini yapacak, Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek ve ilgili birimlere raporlamalarını yapacak.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Öğrenmeye, Kendini geliştirmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip adaylar aranmaktadır. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

 • Engelli Müşteri Temsilcisi
  Win Bilgi İletişim Hizm.…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   ENGELLERİ BERABER AŞMAYA NE DERSİNİZ ? 2009 yılından bu yana çağrı merkezi sektörünün  öncü kuruluşları arasında yer alan Win Bilgi ailesi olarak, engelleri beraber aşmak ve kariyer basamaklarını beraber tırmanmak için ailemize yeni üyelerin katılımını bekliyoruz!

  Aranan Nitelikler   En az Lise Mezunu, 18-35 Yaş Aralığında, %40 ve üzeri engel raporu bulunan, Telefonda İletişim ve İkna becerisi olan, Müşteri şikayetlerini karşılayabilecek ve çözümleyebilecek, Diksiyonu düzgün, Bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Inbound ve outbound projelerde görev alabilecek,

 • Operasyon Görevlisi / Engelli
  Bantaş Nakit ve Kıymetli…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - En az Lise mezunu, -İletişim becerileri kuvvetli  - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. -Excell ve bilgisayar kullanımı bilgisi olan -Askerlik ile ilişiği olmayan,muaf

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu'nun Bahçelievler Hastanesinde Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun, Alanında en az1 yıllık deneyime sahip, Tercihen tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi'aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. Şekerpınar lokasyonunda görevlendirilmek üzere, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, En az Lise mezunu, MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Personel
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider ve Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketleri için engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlarda personeller arıyoruz. Başvurular hizmet vermekte olduğumuz farklı kurumsal şirketlerin, farklı departman ve pozisyonları için değerlendirilecektir. • Başvuru yapan adayların ön yazılarında engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Lise, yüksekokul veya üniversite mezunu MS Office programlarını iyi derece kullanabilen Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (Derecesi %40 ve üzeri olan) İstanbul'da ikamet eden          İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci yüksek "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • IT Uzmanı / Uzman Yardımcısı
  Bantaş Nakit ve Kıymetli…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması • Bilgisayarlarda kullanılan uygulamalar ve tüm IT servisleri için kullanıcı seviyesinde destek sağlanması, • Gelen talepleri takip ederek uzak bağlantı veya yerinde destek ile çözüm sağlanması, • Kullanıcılardan gelen problem ve şikayetleri değerlendirerek gerekli çözümleri üretilmesi, • İhtiyaca ve talebe yönelik olarak üçüncü parti uygulamaların prosedürlere uygun olarak yüklenmesini sağlanması, • Mobil ve sabit telefon hatları ile ilgili sorun ve taleplere destek verilmesi, • Active Directory, DNS, DHCP, Exchange  üzerinde günlük Operasyonel işleri yapmak, • Mobil cihazlar ile ilgili eposta aktivasyon sürecine destek verilmesi, • Sabit telefon dâhili sistemi ile ilgili kontrolü sağlayarak destek verilmesi, • Network erişim sorunlarına destek verilmesi, • Servise gönderilmesi gereken bilgisayarların servis sürecinin organize edilmesi ve takibinin yapılması, • Tüm IT envanterinin takip edilmesi, kullanıcılara prosedürlere uygun olarak tesliminin yapılması veya geri alınmasının sağlanması, • İşe yeni başlayacak ya da işten ayrılan kullanıcılar ile ilgili IT süreçlerinin takip edilmesi ve prosedürdeki işlemlerin uygulanması, • Yeni projelerin geliştirilmesi için takip ve testleri yapmak,  

  Aranan Nitelikler • IT Helpdesk alanında en az 3 yıl  tecrübeli, • Client işletim sistemleri (Windows 7, Windows 8,) ve Microsoft desktop uygulamaları (MS Office vb.) hakkında ileri derecede bilgi sahibi olan, • Mobil uygulamalar, IOS ve Android işletim sistemleri konusunda güncel bilgiye sahip, • Blackberry, IPhone, IPad vb. son kullanıcı cihazlarına destek verebilecek, • Microsoft Active Directory, DNS, GPO, Exchange hakkında bilgi sahibi • Sanallaştırma platformlarını bilen,  tercihen VMware hakkında bilgi sahibi • Problem çözme, planlama ve iş takip yeteneğine sahip, • Temel seviyede network bilgisi olan • Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın • Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli ve teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen • Sürekli yenilenen teknolojilere, iş süreçlerine ve trendlere hızlı bir şekilde ayak uydurabilecek ve kendini geliştirmeye açık,  

 • İş Açıklaması Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Genel Müdürlük Bünyesinde ve mağazalarımızda çalışabilecek engelli personel arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Engellilik derecesi en az % 40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayacak, Güvenilir ve sistematik çalışma prensibine sahip, Müşteri odaklı çalışabilen, Fiziksel olarak çalışabilecek, 22-35 yaş aralığında olan, Sorumluluk bilincine sahip ve işini takip eden,    

 • İş Açıklaması Esenyurt / Kıraç'ta yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere, * Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan * Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli, * Ekip Çalışmasına Yatkın * İşini sahiplenen, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden., * Bay  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması En az Lise mezunu, Engellilik derecesi en az %40 olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, Aktif bilgisayar kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın  

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılan VM Medicalpark Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere; "Engelli Personel" aramaktayız.

 • Mağaza Genel Başvuru(Engelli)
  FİLE
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

  Aranan Nitelikler   İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, uyumlu, ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden, Engelli Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Ofis Elemanı - Engelli
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Koşuyolu'ndaki merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere "Ofis işlerinde görev almak üzere bay/bayan eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen bilgisayar kullanabilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif ve dış görünümüne önem veren, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye civarında ikamet eden, Bay (askerlik ile ilişiği bulunmayan) / Bayan,

 • İş Açıklaması Sektörünün lider firmalarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Adayların ön yazılarında engel durumlarını tam olarak açıklamasını ve heyet raporlarında yazan engel derecelerini yüzdesel olarak belirtmelerini rica ederiz. Çalışma Lokasyonu Karabük'tür.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Azimli ve ekip ruhuna sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği deneyimi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene süreyle tecilli,

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz
  Marks & Spencer
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Engelli kadromuz için, İstanbul ve Ankara Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

 • İş Açıklaması İzmir'deki mağazalarımızda çalışacak, Engelli Satış Görevlileri aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Kasa kullanımı ve/veya satış konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,   Adayların ön yazılarında Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdelerini ve engellerini açık olarak yazmaları gerekmektedir.

 • Yol Yardım Müşteri Temsilcisi
  Eurocross Turkey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hakkımızda Eurocross Turkey, uluslararası seyahat sigortalarına ve asistans firmalarına Türkiye’de pazar lideri, trend belirleyici, medikal asistans, maliyet kontrol ve yol yardım hizmetleri sunan genç, dinamik ve uluslar arası bir firmadır. Türkiye’yi ziyaret eden turist ve expatların 24 saat hizmet alabildikleri başlıca konular ağırlıklı olarak sağlık ve finans üzerinedir. Eurocross’un %100’ü Hollanda’nın en büyük Sağlık Sigorta Konsorsiyumu olan Achmea bünyesinde yer almaktadır ve hizmetlerini Altunizade’deki merkez ofisinde yürütmektedir. İş Tanımı Çağrı merkezimize gelen yol yardım taleplerini alarak hizmetleri organize etmek, talebin dosyasını oluşturmak ve süreci takip etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen assistanslık, yol yardım veya çağrı merkezi deneyimi olan 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek Çok iyi telefon ve iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün Bizim sunduklarımız Dinamik bir iş ortamı Eğitim ve gelişim fırsatları Firma içinde açılacak pozisyonlarda değerlendirme Rekabetçi ve güvenli ücret paketi Özel sağlık sigortası

 • Engelli Ofisboy
  Karaca A.Ş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İdari İşler Departmanına destek olacak, Gelen giden evrak takibini yapacak, Kargoların dağıtımını ve gönderimini  sağlayacak Engelli Ofisboy aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.

 • İş Açıklaması Ankara'daki mağazalarımızda çalışacak, Engelli Satış Görevlileri aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Kasa kullanımı ve/veya satış konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,   Adayların ön yazılarında Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdelerini ve engellerini açık olarak yazmaları gerekmektedir.

/
6

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?