İş İlanları

Hepsini Temizle
Engelli
 • Depo Sorumlusu - İstanbul Mağazalarımız
  Ay Marka Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması A&Y Marka Magazacılık hakkında... Boyner Holding'e bağlı olan AY Marka Mağazacılık; 1999 yılından itibaren ardarda doğan markalarla yapıtaşları oluşmaya başlayan tekstil perakende operasyonunun, Ekim 2008'de tüzel kimlik kazanmasıyla doğdu. Bugün şemsiyesi altında bulunan Beymen Bussiness, NetWork, Fabrika, Que, Divarese markalarıyla Türk hazırgiyim ve aksesuar sektöründe modaya yön veriyor. Müşteri odaklı yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak, Depo düzeni konusunda destek vermek, Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis vermek.  

  Aranan Nitelikler   İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Perakende mağazacılık sektöründe depo sorumlusu olarak görev almış, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu

 • Üretim Görevlisi
  Kosan Kozmetik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Tercihen Meslek Lisesi mezunu, Tercihen kimya sektöründe üretim yapan firmalarda çalışmış, Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Gebze, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı civarında ikamet eden   çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üretim Müdürlüğü tarafından belirlenen görev emirlerine göre, sorumlu olduğu işi beklenen zaman ve miktarda, beklenen kalitede yerine getirmek Belirlenmiş çalışma saatleri içerisinde, belirlenen görev yerinde, göreve hazır olarak bulunmak, Görev yerinde çalışma talimatları ve amirlerinin yönlendirmelerine uygun çalışmak, Şirket çalışma ve iş güvenliği kurallarına uymak, Çalışma ortamının her zaman temiz, düzenli ve tertipli bulunmasını sağlamak, Şirketin Kalite Politikasını öğrenmek ve yaptığı her işi bu kapsamda yönetmek, Amiri’nin uygun gördüğü makinalarını makina kullanma talimatlarına uygun olarak çalıştırmak, Üretim esasında prosesi ve ürün kalitesini, ilgili kontrol planlarına uygun olarak kontrol etmek, sonuçları değerlendirmek ve kaydetmek, Makina ve ekipman bakımlarında üzerine düşen görevleri ilgili bakım ve temizlik talimatlarına uygun olarak Tesis içinde iş güvenliği ve genel işletme kurallarına uygun olarak çalışmak, Amirinin kendisine vereceği diğer işleri yapmak, Sorumlu olduğu tüm süreçlerde ISO22716 standart gerekliliklerini uygulamak

 • İş Açıklaması Parantez Giyim'in Ankara Balgat'ta bulunan fabrikasında atölyede çalışacak 'Eleman' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Bayan *25-35 yaş arasında * Tekstil atölyesinde çalışacak *Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,

 • Santral Elemanı
  Triko Mısırlı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere engelli "Santral Elemanı ‘’  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Tercihen benzer bir görevde çalışmış, Bilgisayar kullanım bilgisi iyi düzeyde olan, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, Bayan Yazılı ve sözlü ifade etme yeteneği güçlü,  Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,    

 • Engelli Personel
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Engelli IT Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Bursa'da ikamet eden, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Engelli Personel
  Konyalı Saat
  İstanbul Anadolu 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Merkez ofisimizde IT Sorumlusu olarak görevlendirilmek engelli personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, En az 2 yıllık Bilgisayara Program MYO mezunu, tercihen 4 yıllık üniversite mezunu Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, Backup – Restore – image konularına hakim. MS Office, MS Windows ve Office programlarını bilen. Microsoft System ürün ailesi, Active Directory, Exchange konularına hakim Network kurulum yönetim konularında bilgili. Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adaylar

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Mağaza Depo Görevlisi
  Gap
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden GAP, İstanbul mağazalarında çalışabilecek Engelli Depo Görevlisi arıyor... İş Tanımı: Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak, Ürünlerin depoya yerleşimi ve düzeninden sorumlu olacak, Ürün toplama ve sevkiyata hazırlama işlemlerini gerçekleştirecek, İrsaliye basımı ve ürün sayımlarını organize edebilecek, Ürün dağılımı ve yükleme süreçlerini etkin bir şekilde yürütebilecek, Sevkiyat kontrollerini yapacak, Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek ve ilgili birimlere raporlamalarını yapacak.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Öğrenmeye, Kendini geliştirmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip adaylar aranmaktadır. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Kadrolar - Genel Başvuru
  Marks & Spencer
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mağaza ve merkez ofis engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Engelli kadromuz için, Ankara Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur. Aranan Nitelikler : Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz
  Gap
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Engelli kadromuz için İstanbul Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur. Aranan Nitelikler : Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz
  Marks & Spencer
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Engelli kadromuz için, İstanbul ve Ankara Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasında görev alabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,

 • İş Açıklaması Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; •Engellerini ve engel derecelerini, •Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini, •Heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında merkez plazamızda görevlendirilmek üzere; En az Lise veya MYO, tercihen Üniversite mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış (muaf değil ise) çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası – Batı Ataşehir lokasyonlu Uluslararası müşterimiz için “Engelli Muhasebe Personeli” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Min. yüksek okul mezunu, Muhasebe alanında iş tecrübesi olan Excel kullanabilen Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan. İstanbul – Anadolu yakası ikamet eden

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakası – Batı Ataşehir lokasyonlu Uluslararası müşterimiz için “Engelli Çağrı Merkezi Elemanı” aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler Min. yüksek okul mezunu, Çağrı Merkezi çalışma tecrübesi, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan, İstanbul – Anadolu yakası ikamet eden

 • Engelli Satış Görevlisi-İstanbul
  Rossmann
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul'daki mağazalarımızda çalışacak, Engelli Satış Görevlileri aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Kasa kullanımı ve/veya satış konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,   Adayların ön yazılarında Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdelerini ve engellerini açık olarak yazmaları gerekmektedir.

 • Genel Başvuru (Engelli)
  Beymen
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

 • Engelli Personel
  Enter İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmaların aşağıda ki açık pozisyonlarında değerlendirilmek üzere, Türkiyenin en büyük özel bankasının muhasebe departmanı için , Türkiyenin en büyük özel bankasının charceback (harcama itirazı) departmanı için , Türkiyenin en büyük otomotiv finansmanı şirketinin finans departmanı için , Türkiyenin en büyük otomotiv finansmanı şirketinin sigorta departmanı için , Uluslararası bir sigorta şirketinin müşteri hizmetleri departmanı için Arap sermayeli Türkiye'nin en yeni bankasının Bölge ofisleri,operasyon için, Engelli kadro da görev alabilecek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ofis programlarını kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Yasa kapsamında 40% engelli belgesine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek,   Personeller aranmaktadır. Başvuru yapacak adaylarımızın ilgilendikleri pozisyonu ön yazılarına eklemeleri gerekmektedir.   "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • İdari İşler Elemanı
  Mey İçki
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun İdari işler bölümünde minimum 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yapısına sahip, yeniliklere açık, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, takım arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe deneyimli Vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere ‘‘Muhasebe Uzman Yardımcısı’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli Tek düzen hesap planına vakıf, MS Office programlarına hakim, İletişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen sigara kullanmayan Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ya da üniversite öğrencisi Takım çalışmasına yatkın Tercihen bilgisayar kullanımına hakim Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Esnek çalışma saatlerine ve vardiya sistemine uyumlu Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan

 • Engelli Personel - Genel Başvuru
  Tab Gıda Sanayi ve Ticaret…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ata Grubu' na bağlı Tab Gıda Sanayi ve Tic.A.Ş 1994 yılında kurulmuş, 1995' de ilk BURGER KING restoranını İstanbul'da açmıştır. Bugün Tab Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. Tab Gıda, bünyesine Burger King' den sonra yeni katmış olduğu markaları Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci restoranları ile birlikte etkinliğini her geçen gün artırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin farklı departmanlarında ve restoranlarımızda görevlendirilmek üzere; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engel derecesi en az %40 oranında olan, engelli takım arkadaşları arıyoruz. *Adayların sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini belirtmeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Avrupa Yakasındaki Mağazalarımızda görev yapacak " Engelli Personel" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Avrupa Yakasındaki Mağazalarımızda görev yapacak " Engelli Ekip Üyesi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •18 yaşından büyük, •Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, •Öğrenmeye ve yeniliklere açık, •Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, •Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek,

 • İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin raflara yerleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek, Engellilik derecesi en az %40 ve üzerinde olan (Engelli raporunu belgelendirebilecek), İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?