İş İlanları

Hepsini Temizle
Engelli
 • İnsan Kaynakları Asistanı - Engelli
  Hrt Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir. Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Ailemize katılacak engelli "İNSAN KAYNAKLARI ASİSTANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise , tercihen M.Y.O mezunu, 24-30 yaş arası, Tercihen çağrı merkezi geçmişi olan, (cv aramaları yapabilecek) Organizasyon yeteneği gelişmiş, Office programları kullanabilen, Personel Özlük İşleri bilgisi olan Özgeçmiş portalları kullanımı konusunda bilgili, cv taraması yapabilen, Mavi yaka personel cv tarama yapacak, Özgüveni yüksek, Çalışkan, Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Dinamik, dışa dönük İnsan ilişkileri güçlü, Anadolu yakası / Üsküdar'da bulunan ofisimize ulaşımı rahat olacak,

 • Tahsilat Yetkilisi
  Alternatif Çözümler
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT YETKİLİSİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kadıköy'deki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen, Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Shaya bünyesinde bulunan yiyecek-içecek markalarında değerlendirilmek üzere Engelli Personel - Bulaşık Elemanı istihdam edeceğiz. Etiler civarında tam zamanlı olarak çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Barısta (Servis Elemanı) - Full Time
  Starbucks
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul'da bulunan mağazalarımızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ankara'da bulunan mağazalarımızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu'nun Bahçelievler Hastanesinde Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun, Alanında en az1 yıllık deneyime sahip, Tercihen tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi'aramaktayız.

 • Donanım Destek Görevlisi
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde Engelli Kadrosunda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu olmak (bilgisayar bölümü) Bilgisayar donanımlarına hakim, Bilgisayar kullanabilen, Sunucu, depolama üniteleri, network üniteleri parçalarını bilen, Satınalma tecrübesi olan, İş takibinde yapabilen, Etkin iletişim kurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Donanım Destek Görevlisi" aramaktayız.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın İnbound / Outbound projelerinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -En az lise mezunu, - Çağrı merkezinde yetiştirilmek üzere, - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe’yi akıcı konuşabilen, - İkna kabiliyeti yüksek, - Telefonda iletişim yeteneği güçlü, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Pozitif, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Takım çalışmasına uygun, güler yüzlü, - Maaş + Yol + Yemek + SSK + Prim sistemi ile çalışabilecek, - 18-30 yaş arası, - Bayan/Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Sarıyer CarrefourSA Süper Marketimiz'de görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak engelli takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan, * Yoğun iş temposunda çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişim yeteneği kuvvetli, * Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, Takım arkadaşı aramaktayız. ** ADAYLARIN SAĞLIK KURULU RAPORLARINDA YAZILI OLAN İŞGÜCÜ KAYBI YÜZDESİNİ VE ENGELLERİNİ AÇIK OLARAK ÖN YAZIDA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.

 • İdari İşler Elemanı
  Mey İçki
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşı arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun İdari işler bölümünde minimum 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yapısına sahip, yeniliklere açık, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, takım arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere ''Evrak Takip Elemanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, dikkatli, detaycı ve takipçi, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü ve dinamik, İstanbul Anadolu yakasında (Pendik ve civarı) ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ; engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi ,insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden. Not: Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz. Not: Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Mağaza Depo Görevlisi
  Gap
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden GAP, İstanbul mağazalarında çalışabilecek Engelli Depo Görevlisi arıyor... İş Tanımı: Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak, Ürünlerin depoya yerleşimi ve düzeninden sorumlu olacak, Ürün toplama ve sevkiyata hazırlama işlemlerini gerçekleştirecek, İrsaliye basımı ve ürün sayımlarını organize edebilecek, Ürün dağılımı ve yükleme süreçlerini etkin bir şekilde yürütebilecek, Sevkiyat kontrollerini yapacak, Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek ve ilgili birimlere raporlamalarını yapacak.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Öğrenmeye, Kendini geliştirmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip adaylar aranmaktadır. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Kadrolar - Genel Başvuru
  Marks & Spencer
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mağaza ve merkez ofis engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Engelli kadromuz için, Ankara Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur. Aranan Nitelikler : Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz
  Gap
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Engelli kadromuz için İstanbul Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur. Aranan Nitelikler : Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Takım Arkadaşları Arıyoruz
  Marks & Spencer
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Engelli kadromuz için, İstanbul ve Ankara Mağazaları’nda satış ekibine operasyonel süreçlerde destek olabilecek Takım Arkadaşları arıyoruz. Adayların ön yazılarında, engellerini net olarak tarif etmeleri ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Güleryüzlü, dinamik, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık ve takım oyuncusu, ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemiş, En az İlköğretim mezunu.

 • Depo Elemanı - Engelli (Shiseido)
  Vepa Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1872’de Tokyo’nun merkezi Ginza’da kurulan SHISEIDO markası, Doğu ile Batı teknolojisini bir araya getirerek vücut ve ruhun ideal güzelliğini yansıtır. Hedefi; yüksek teknoloji ile üretilen ürünleri, kaliteli bir servis ile tüm bayanların hizmetine sunmak olan markamız, halen Japonya, Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde cilt bakımı, makyaj, vücut, saç ve parfüm ürünleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kozmetik sektöründe dünyanın 4.büyük grubu olan Shiseido, Türkiye pazarında Vepa Group ve Japon ortaklı bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca SHISEIDO grubu bünyesinde Clé de Peau Beauté, Issey Miyake, Narciso Rodriguez parfümleri ile Déclore, Carita ve Nars gibi uluslararası dev kozmetik markalarını barındırır. İş Tanımı - Siparişlerin kargo takiplerinin yapılması - Siparişlerin ayrılması, paketlenmesi ve sevkiyata hazır hale getirilmesinden sorumlu olunması

  Aranan Nitelikler - En az Lise, tercihen yükseksokul mezunu, - Kullanıcı düzeyinde Ms Office programlarını hakim - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, - 4. Levent’e ulaşım problemi yaşamayacak, -Engel durumu aktif çalışmasına uygun, -Türkiye İş Kurumu’na bağlı, -Özellike dikkatli ve titiz çalışan, -Ekip çalışmasına yatkın, Bir markanın ötesinde bir yaşam tarzı olan SHISEIDO markamız bünyesinde yer alacak, "DEPO PERSONELİ - ENGELLİ STATÜSÜ’NDE" takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Teşhir stantları üretimi yapan, sektörün öncü firmalarından şirketimiz için, üretim de aşağıda yazılı bölümlerde çalışmak üzere personel ihtiyacımız bulunmaktadır. Ahşap Bölümü Montaj Bölümü Boyahane Bölümü CNC Makine operatörleri Güvenlik Görevlisi Demirhane Bölümü

  Aranan Nitelikler Askerlikle ilişkisi olmayan , Vardiyalı , Mesaili çalışabilecek, Uzun soluklu çalışmayı düşünen , İşi engelleyici bir sağlık problemi olmayan,

 • Engelli Personel- Resepsiyonist
  İnka
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün lider lojistik firmalarından biri için engelli kadrosunda görevlendirilecek “Resepsiyonist” arayışımız bulanmaktadır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • İş Açıklaması Maslak Merkez Ofis'te çalışmak üzere; İnsan Kaynakları ve Personel Özlük İşleri'nde kariyer hedefleyen İnsan Kaynakları Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları ve personel özlük işleri alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Temsil yeteneği güçlü, sistematik çalışan,analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Excel başta olmak üzere MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Maslak ve civarında ikamet eden. Engelli personel alınacaktır,

 • Ofis Elemanı(Engelli)
  Bm Makina
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması BM MAKİNA bünyesinde Kanuni Kadro (Engelli) kapsamında , Depo-Sevkiyat ve Ofis'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, En az %40 oranında engelli raporu olan, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmaya uygun, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması beeline Retail GmbH Almanya-Köln merkezli olup, Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile takı ve aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin mağazalarında görevlendirmek üzere ENGELLİ DESTEK ELEMANI arıyoruz. • Mağaza içerisinde teknik sorunların giderilmesi ( elektrik tesisatı, kablo değişimi ve mağaza içerisindeki her türlü tamirat işlemleri) • Basit montaj işlemleri (ampul,spot değişimi v.b.) • Mağaza içerisinde oluşabilecek ihtiyaçlarının giderilmesi, (kırtasiye, temizlik malzemeleri v.b) • Mağaza içerisinde genel anlamda temizlik ve düzenin sağlanması (temizlik malzemelerinin uygun şekilde düzenlemesi ve mağaza temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi) İş tanımında belirtilen işlemlere engel sebebi olmayan adayların başvurusu değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Tercihen en az Lise Mezunu, • Türkiye İş Kurumundan en az % 40 oranında engel raporu bulunan (Görme ve İşitme bozuklukları, Ortopedik rahatsızlık, Zihinsel ve Sinir Hastalıkları dışında) • Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, • İş takibi konusunda sorumluluk sahibi, • Takım çalışmasına yatkın, • Dış görünüm, kişisel bakım ve hijyen standartlarına özen gösteren, • Metrocity, İstiklal ve Beşiktaş SIX mağazalarımızda 08:00 - 17:00 saatleri arasında haftada 6 gün çalışabilecek, (Pazar izin günüdür.) • Dış görünüm, kişisel bakım ve hijyen standartlarına özen gösteren, • Tam zamanlı çalışabilecek Bay

 • İş Açıklaması Ofisin tüm genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan engelli statüsünde çalışabilecek 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. -Çalışma isteği ve enerjisi yüksek -Daha önce benzer bir pozisyonda deneyimli -İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi -İnsan ilişkileri kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden -Erkek

 • İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcisi arıyoruz. Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Bakım Onarım
  Sertrans Logistics
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul-Hadımköy’de bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere; Ağır vasıta mekanik, Yedek Parça, Stok Takip aksamlarının bakım onarımında görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip" Bakım Onarım Elemanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Benzeri işlerde 1-3 yıl tecrübeye sahip, Askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi olmak,

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?