Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Engelli İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Engelli
 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıDoğrudan pazarlama sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın İstanbul, Ataşehir'de bulunan deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, En az %40 engelli raporu bulunan, Dinamik çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Stok ve sevkiyat işlemlerinde dikkatli çalışabilecek, Depo içerisindeki düzeni sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği kalmamış, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, 21 - 33 yaş aralığında, Bay, adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Engelli adayları da pozisyon için değerlendirmekteyiz.

  Sektör: Ajans, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAraçların stok sahasına yerleştirilmesini sağlamak, Onarım ve ekspertiz süreci tamamlanan araçların son kontrol ve denetimini gerçekleştirmek, Ekspertiz sürecinde veya servis hasar onarım sürecinde görülen eksikliklere yönelik aksiyon alınmasını sağlamak ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerTercihen meslek lisesi mezunu Kaporta alanında deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıServise bakım ve onarım için gelen araçların, marka standartları doğrultusunda, Mekanik bakım ve onarım yapmak Müşteri beklentilerini verimli bir şekilde en kısa zamanda yerine getirmek Yapılan onarımlarının arıza sebeplerini değerlendirmek Önlem alınması gereken arızalarda yönetimi bilgilendirmek ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere; açık olan uygun pozisyonlarımız kapsamında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Personel alımımız tüm açık pozisyonlarımız için geçerli olup, aranan kriterler ilan detaylarında bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans, tercihen lisans mezunu Tercihen programlama ya da yazılım üzerine eğitim almış Yazılı, sözlü iletişim becerisi kuvvetli Çalışma disiplini yüksek Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren Ms Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İz Baskıİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Engelli kadromuza "Temizlik Görevlisi'", "Kırma Personeli", "Ayıklama Personeli" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Engel derecesi % 40 ve üzeri, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Üretimde çalışabilecek, Gebze, Darıca, Pendik ve Kartal civarında ikamet eden adaylar. (Servis güzergahlarımız E-5 yakınındadır.)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBilgi Teknolojileri departmanımızda yazılım projelerinin geliştirilmesi konusunda çalışmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Yazılım Test Uzmanı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı, Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıHaftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekşeltirilmesi.

  Aranan NiteliklerEğer, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzli ve dinamiksen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin ortak kullanım alanlarının düzenli olarak temizlenmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Sorumlu olduğu alanlarda düzeni ve temizliği sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter"s | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter"s | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans ya da lisans mezunu, Minimum 2 yıl iş deneyimi olan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Etkin iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına önem veren, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan, Ofis çalışmalarında destek olacak "Engelli Personel" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSatış konusunda müşteri taleplerinin karşılanması, Ürün özellikleri hakkında detaylı iş bilgisi bulunması ve bu bilgilerin müşterilerle paylaşılması, Marka kimliğini kavrayarak, ürün sunumunun en iyi şekilde gerçekleştirilmesi ve bu alanda bir satış danışmanı olarak kendisini geliştirmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise veya üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini, rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; Muğla'da bulunan Mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı, Tekno Asistan, Teknosa Mobil Sorumlusu, Depo Sorumlusu veya Kasiyer olarak görev yapabileceklerdir. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMüşteri cari hesapların yönetimi ve mutabakatların yapılması, Günlük olarak faturaların işlenmesi, banka hareketlerinin takibi ve sisteme işlenmesi, Fatura ve belgelerin muhasebe kayıtlarının oluşturulması, Bankacılık işlemlerinin takibi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Muhasebe), En az beş yıllık deneyim sahibi, İleri seviyede Excel kullanabilen, MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hakim, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketin hedefleri doğrultusunda bütçe çalışmalarını gerçekleştirmek, Şirket harcama konsolidasyonunu sağlamak, Yönetim raporlarını zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, Bütçe yönetimi süreçlerinin gelişmesine katkı sağlamak, Bütçe planı ve gerçekleşen karşılaştırmalarını yapmak, Bütçe saptamalarının analizini ve raporlamasını gerçekleştirmek. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Pratik, hızlı ve takipçi, Titiz ve detaycı, İyi düzeyde İngilizce bilen, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTelefon ve ziyaretçi trafiğinin yürütülmesi, Gelen tüm çağrıların cevaplandırılması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, Gelen giden posta fax, evrak, kargo vb. tüm işlemlerin takibinin yapılması ve evrakların ilgili birimlere yönlendirilmesi, Günlük kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, Organizasyon, planlama ve takip becerileri yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Engellik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı. Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretimden gelen ürünleri teslim almak ve depo giriş işlemlerinin yapmak, Siparişlere göre ürünleri hazırlamak ve depo çıkış işlemlerini yapmak, Ürün giriş ve çıkış işlemlerinde evrakları kayıt altına almak, Depodaki ürünlerin stoklarından sorumlu olmak, Minimum stok seviyesinin altında olan ürünleri üretime bildirmek, Konsinye ürün takibini yapmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve iş disiplinine sahip, En az 1 yıl depoculuk tecrübesi olan, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Ankara'da bulunan mağazalarında görevlendirmek üzere ''Engelli Satış Danışmanı’’ aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Müşteri odaklı, 18-35 yaş arasında, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Engelli raporunu belgelendirecek (Engel oranı %40 ve üzeri) Not : Pozisyon ile ilgilenen kişilerin ön yazılarında engel durumunu ve engel yüzdelerini net olarak ifade etmesini rica ederiz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Teknosaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konusunda faaliyet gösteren şirketimizde farklı görevlerde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel” aramaktayız. Bu ilan Bu ilana yapılan başvurularda, adayların engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmeleri halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 engel derecesi

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip (Word, Excel vb), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÖn muhasebe ve genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Fatura-çek-senet işlemlerinin muhasebe kayıtlarının yapılması ve kontrolünün sağlanması, Ödeme listelerinin hazırlanması, Müşteriler ile hesap mutabakatlarının yapılması. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 1 - 2 yıl tecrübeli, İletişim becerileri güçlü, MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hakim, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard

 • TeknosaMersin(İçel), İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEn az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip (Word, Excel vb), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan mağazalarımızda : Satış Danışmanı, Operasyon Elemanı veya Kasiyer olarak görev yapabilecekler.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTelefon ve e-mail yoluyla kullanıcı desteği vermek, Şirket içinde bilgisayar, internet ve ağ kontrolü sağlamak, Ofislerde çalışan bilgisayarların çalışmalarını kontrol etmek ve lisans takibi yapmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden (tercihen sayısal bölüm) mezun, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, sorumluluk bilinci yüksek, Yazılım programları hakkında bilgi sahibi, Tercihen teknik içerikli yardım masalarında görev almış, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Teknisyen

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPerformans değerlendirme ve kariyer yönetimi süreçlerinin yürütülmesi ve takip edilmesi, Kurum bünyesindeki kural ve standartların oluşturulması için gerekli olan yönetmelik, talimatname, prosedür, iş akış ve organizasyon şemalarını oluşturulması, İnsan kaynakları prosedürlerinin mevzuata ve şirket ihtiyaçlarına uygun olarak revize edilmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen işletme, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, endüstri mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Seçme ve yerleştirme, organizasyonel gelişim, performans değerlendirme ve kariyer yönetimi fonksiyonlarında minimum 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarında yetkin, Analitik düşünebilen, problem çözme konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İkna yeteneği güçlü, sonuç odaklı, Sistem kurma ve geliştirme, planlama ve organizasyon alanlarında güçlü Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Ayakkabı Dünyasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İstanbul'da bulunan mağazalarında görevlendirmek üzere ''Engelli Satış Danışmanı’’ aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen ayakkabı satışı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Müşteri odaklı, 18-35 yaş arasında, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Engelli raporunu belgelendirecek (Engel oranı %40 ve üzeri) Not : Pozisyon ile ilgilenen kişilerin ön yazılarında engel durumunu ve engel yüzdelerini net olarak ifade etmesini rica ederiz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıU.S. Polo Assn. markamızın İstanbul Anadolu yakasında yer alan Meydan İstanbul AVM mağazası için, Depo Sorumluları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, • Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, • Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, • En az lise mezunu, • İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sorumluluk bilinci yüksek, • Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın, • Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, • Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya M.Y.O. Elektrik bölümünden mezun, Arıza takibi yapabilen ve gerektiğinde müdahale edebilecek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik tesisat uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan ve engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, Kartal ve civarında ikamet eden, Kartalda ki Genel Müdürlüğümüzde Elektrik Teknisyeni olarak istihdam edilmek üzere Bay engelli personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Teknisyen

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOfis içinde ve dışında kendine verilen görevlerin eksiksiz ve zamanında yapılması, İdari işlerin (Güvenlik, temizlik, araç organizasyonu, bina yönetimi ve çevre bakımı, idari satın alma) verimli şekilde yönetilmesi, İdari satın alma işleri ve fiyat çalışmalarının yapılması. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İdari işler süreçlerinde çalışacak, resmi kurumlara, bankalara ve istenen diğer yerlere araçla evrakları ulaştıracak, evrak takibi yapacak, diğer idari işler süreçlerine destek verecek, Sistemli ve disiplinli çalışabilecek, organizasyon ve planlama yönü gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Aktif araç kullanabilen, en az B sınıfı tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticiyi asiste etmek, Toplantılarını ve görüşmelerini organize etmek, Yöneticinin tüm seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Telefon trafiğini yönlendirmek, Gerekli iç yazışmaları yapmak ve dosyalamaları yapmak, Bilgi akışını sağlıklı biçimde sağlamak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerÜniversite ya da Meslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü), Yönetici asistanlığı konusunda deneyimli, Tercihen , İngilizce bilen, MS Office programlarını (Word /Excel/PowerPoint) etkin olarak kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not: Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİlgili departmanın iş süreçlerine destek vermek, Evrak süreçlerini takip etmek, Dokümantasyon, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütmek, Bilgisayarda veri girişi yapmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise veya üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması0-16 Yaş Bebek ve Çocuk Giyim sektöründe öncü olmayı hedefleyen sürekli büyüyen ve gelişen 10 Mağazalı Fanpop Bebek ve Çocuk Giyim olarak Kocaeli/Gölcük'te bulunan mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "Mağaza Müdürü" aramaktayız. http://www.fanpop.com.tr/ · Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) · Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, · Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında eğitmek, yönlendirmek, · Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek, · Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, · Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, · Mağazanın verimli işleyebilmesi için Merkez ofis ile koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler· Mağazacılığı yaşam felsefesi olarak benimsemiş, · Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlayacak, · Ekip kurma ve yönlendirme becerisi yüksek, · Mağazacılık konusunda gerekli bilgi ve beceriye sahip, · Mağaza ile merkezimiz arasındaki tüm mali ve nakli konulardaki koordinasyonu sorunsuz kurabilecek, · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, · Analitik düşünen, inisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi, · İnsan ilişkileri kuvvetli ve yeniliklere açık, · Müşteri merkezli ve satış odaklı düşünebilen, · Müşteri memnuniyeti sağlayacak, · Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, . Gölcük ve civarında ikamet eden, · Bay, bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Yönetici

İş Habercisi - Engelli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?