İş İlanları

Hepsini Temizle
Engelli
 • Ofis Personeli ( Engelli )
  Opak Lens
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,   Enaz  lise mezunu, Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, Mağazacılık sektörüne ilgi duyan ve/veya tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engel durumlarını, heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini ve hangi alanda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 • Santral Elemanı
  Triko Mısırlı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere bayan, engelli "Santral Elemanı ‘’  aranmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı ve uluslar arası telefon bağlantılarını yapmak, Firma ile ilgili randevu ve rezervasyonları yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere bildirmek, Gelen ve giden faks ve postaları ilgililere iletmek,

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Tercihen benzer bir görevde çalışmış, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü ifade etme yeteneği güçlü,  Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.    

 • Engelli Satış Görevlisi-İstanbul
  Rossmann
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul'daki mağazalarımızda çalışacak, Engelli Satış Görevlileri aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Kasa kullanımı ve/veya satış konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,   Adayların ön yazılarında Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdelerini ve engellerini açık olarak yazmaları gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu'nun Bahçelievler Hastanesinde Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun, Alanında en az1 yıllık deneyime sahip, Tercihen tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi'aramaktayız.

 • Donanım Destek Görevlisi
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde Engelli Kadrosunda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu olmak (bilgisayar bölümü) Bilgisayar donanımlarına hakim, Bilgisayar kullanabilen, Sunucu, depolama üniteleri, network üniteleri parçalarını bilen, Satınalma tecrübesi olan, İş takibinde yapabilen, Etkin iletişim kurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Donanım Destek Görevlisi" aramaktayız.

 • Engelli Personel
  Etstur
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere;4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Prezentabl, Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

 • Engelli Personel - Genel Başvuru
  Tab Gıda Sanayi ve Ticaret…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ata Grubu' na bağlı Tab Gıda Sanayi ve Tic.A.Ş 1994 yılında kurulmuş, 1995' de ilk BURGER KING restoranını İstanbul'da açmıştır. Bugün Tab Gıda açmış olduğu restoran sayısı ve müşteri hacmi ile sektörde liderdir. Tab Gıda, bünyesine Burger King' den sonra yeni katmış olduğu markaları Sbarro, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci restoranları ile birlikte etkinliğini her geçen gün artırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin farklı departmanlarında ve restoranlarımızda görevlendirilmek üzere; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engel derecesi en az %40 oranında olan, engelli takım arkadaşları arıyoruz. *Adayların sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini belirtmeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması   4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Enaz Lise Tercihen Myo veya Lisans Mezunu, ·         Bilgisayar kullanabilen özellikle MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ·         Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) ·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş,  ·         30 yaşını aşmamış, ·         Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, ·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması .

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. REED Türkiye ofisinde görev alacak Çay - Kahve Servis Elemanı aramaktayız. Gün içerisinde çay & kahve servisinin yapılması Ofisin günlük temizliğinin kontrolü

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihan benzer bir görevde deneyimi olan

 • Engelli Personeller
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanlarından lider müşterilerimiz için "Engelli Personeller" aramaktayız. Dönemsel ve Daimi çalışmalara açık olan Belirtilen alanlarda, pozisyonlarda çalışabilecek Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ve Kocaeli ilinde ikamet eden, Bay - Bayan adaylar

  Aranan Nitelikler Yasa kapsamında %40 engelli raporuna sahip,engelli kadrosunda çalışmaya uygun,

 • İş Açıklaması Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; •Engellerini ve engel derecelerini, •Uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini, •Heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında merkez plazamızda görevlendirilmek üzere; En az Lise veya MYO, tercihen Üniversite mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış (muaf değil ise) çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması   Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak    

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcileri arıyoruz.      Lise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında deneyimli  MS Office programlarına hakim  Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek  Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi  Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı  Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek  İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden          

 • Engelli Personel
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider ve Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketleri için engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlarda personeller arıyoruz. Başvurular hizmet vermekte olduğumuz farklı kurumsal şirketlerin, farklı departman ve pozisyonları için değerlendirilecektir. • Başvuru yapan adayların ön yazılarında engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Lise, yüksekokul veya üniversite mezunu MS Office programlarını iyi derece kullanabilen Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (Derecesi %40 ve üzeri olan) İstanbul'da ikamet eden          İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci yüksek "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bir holdinginin finans alanında faaliyet gösteren iştirak firmasında görevlendirilmek üzere " Bilgi Teknolojileri Destek Elemanı" arayışımız mevcuttur. Bilgi teknolojileri departmanına destek verilmesi, Ofisin politika, standart ve prosedürlerine uygun olarak bilgi işlem görevlerinin yerine getirilmesi, Veri güvenliğinin sağlanması, Sistem yönetme, yedekleme, genişletme, program güncelleme işlemlerinin yapılması, Arıza giderilmesi, problem çözülmesi, tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Sistem ve teknoloji güncellemelerinin yapılması.  

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Donanım alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli Microsoft tabanlı işletim bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, çalışkan ve enerjik, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde ve engellilik konusu ofis içinde aktif çalışmasını kısıtlamayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "  

 • Resepsiyonist (Engelli)
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bir holdinginin finans alanında faaliyet gösteren iştirak firmasında görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arayışımız bulunmaktadır. Gelen telefon aramalarını yönlendirmek, Gelen ve gidecek kargolar için gerekli işlem ve takibi sağlamak, Misafir karşılama ve yönlendirmeleri ile ilgilenmek.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen, Tercihen benzer bir görevde deneyimli, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde ve engellilik konusu ofis içinde aktif çalışmasını kısıtlamayacak, Temel bilgisayar uygulamalarına ve ofis araçlarına yabancı olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, müşteri hizmeti anlayışına sahip, Dış görünümüne özen gösteren ve güleryüzlü.   "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "  

 • Departman İdari Asistanı (Engelli Kadro)
  Lcwaikiki
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   LCWaikiki markası ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında "Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 4.4 Milyar TL cirosu, 23.000 çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere, hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin Yurtiçi Mağazacılık Merkez Departmanları'nda görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda 'Departman İdari Asistanı' alımlarımız olacaktır.    

  Aranan Nitelikler Tercihen 2 yıllık yüksek okul mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan. Şirketimizin yurtiçi mağazacılık departmanlarında yetiştirilmek üzere veya uzmanlık alanına uygun pozisyonlarda değerlendirilecek engelli adaylarımızdan; ön yazılarında raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini ve varsa çalışmalarına engel olabilecek özel durumları belirtmelerini rica ederiz.    

 • Çay Servis Personeli
  Win Bilgi İletişim Hizm.…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? 2009 yılında kurulan ve hızla büyüyen çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından olan Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. ailesinde, İstanbul Flat Ofis lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Bayan Çay Servis Personeli Aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Ofis Çalışanlarına ve Misafirlerine İçecek Servisi Yapabilecek, %40 ve üzeri engel derecesi olan Ofis Mutfağının Temizliği ve Düzeni ile ilgilenecek, Kişisel bakımına ve dış görümüne özen gösteren, Güleryüzlü ve pozitif, Sorumluluk Sahibi '' Başvuru CV'lerinin fotoğraflı olmasını rica ederiz.''

 • Resepsiyonist (Engelli)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Zorlu Center Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonlarda deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Resepsiyonist aramaktayız. 

 • Vale Görevlisi (Engelli Personel)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; 

  Aranan Nitelikler En az lise veya orta öğrenim mezunu, B Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Bu bir Genel Başvuru ilanıdır. Çevre ve İş Güvenliği konusunda faaliyet gösteren şirketimizde farklı görevlerde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel” aramaktayız. Bu ilan Bu ilana yapılan başvurularda, adayların engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmeleri halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler MS Office programlarına hakim,  Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 engel derecesi olan.

 • İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin raflara yerleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek, Engellilik derecesi en az %40 ve üzerinde olan (Engelli raporunu belgelendirebilecek), İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin raflara yerleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek, Engellilik derecesi en az %40 ve üzerinde olan (Engelli raporunu belgelendirebilecek), İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Engelli Satış Danışmanı
  English Home
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin raflara yerleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek, Engellilik derecesi en az %40 ve üzerinde olan (Engelli raporunu belgelendirebilecek), İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Resepsiyon Sekreteri
  Aydın Örme
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması POZİSYON ENGELLİ PERSONEL İÇİNDİR... EN AZ 40% ENGELLİ RAPORU OLANLAR BAŞVURABİLİR... * GELEN ÇAĞRI KABULÜ VE YÖNLENDİRME * GİDEN ÇAĞRI BAĞLAMA * MİSAFİR VE ZİYARETÇİ KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME * DİĞER SEKRETERYA GÖREVLERİ

  Aranan Nitelikler POZİSYON ENGELLİ PERSONEL İÇİNDİR... EN AZ 40% ENGELLİ RAPORU OLANLAR BAŞVURABİLİR... * YARDIM ALMADAN, SERVİS KULLANARAK İŞE GELİP - GİDEBİLECEK VE GÜNLÜK HAYATINI SÜRDÜREBİLECEK DURUMDA, * SEKRETERLİK / YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI BRANŞLARINDA YÜKSEK ÖĞRENİM VEYA LİSE DENGİ OKUL MEZUNU, * GÖREVİN GEREKTİRDİĞİ DÜZEYDE, İNGİLİZCE KONUŞMA BECERİSİNE SAHİP, * KONUŞMASI, SES TONU VE RENGİ, İLETİŞİM BECERİSİ, GENEL GÖRÜNÜMÜ İŞE UYGUN...

 • Bulaşıkçı
  Aplus
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan APlus Bünyesinde engelli personel kadrosunda değerlendirmek üzere; Minimum ilkokul mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat eden, Temizliğe ve titizliğe özen gösteren 22– 35 yaş arası İş kur'a kayıtlı, "Bulaşıkçı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Genel Başvuru (Engelli)
  Beymen
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

 • Engelli Personel
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova Bugün

  İş Açıklaması Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Avrupa Yakasındaki Mağazalarımızda görev yapacak " Engelli Personel" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması   Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.      Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde ‘‘İnsan Kaynakları Asistanı’’ olarak görev alacak yeni takım arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, En az ön lisans mezunu, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun, Temel bilgisayar uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf,

/
5

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?