Fotoğrafçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Fotoğrafçı
 • İş Açıklaması ÖZLEMİX fotograf stüdyosunda çalışmak üzere Profesyonel Adobe photoshop bilen personel Alınacaktır. photoshop programını iyi derecede kullanabilen daha onceden gelin damat albümleri düzenlemiş bu iste profosyonel olan kişiler aranıyor.

  Aranan Nitelikler Tasarımda hızlı ve temiz is çıkarabilen  Album tasarımı yapabilen  İyi düzeyde Photoshop kullanabilen       

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Fotoğrafçı, Tasarımcı

 • Fotoğrafcı ATY OTOMOTİV İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Benzeri pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, B2b web sitemizde yer alacak ürünlerin çekimini yapabilecek düzeyde kadraj, fotoğraf seçimi uygulamalarına hakim, Photoshop veya benzeri programını kullanabilen, Dikkatli ve sorumluluk sahibi,  Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için ),

  Aranan Nitelikler Bilgi işlem birimine bağlı olarak çalışabilecek personel arıyoruz. B2b web sitemizde yer alacak ürünlerin çekimini yapabilecek düzeyde kadraj, fotoğraf seçimi uygulamalarına hakim, 20-35 Yaş Arası Askerliğini yapmış    

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Grafiker(Retoucher) Yargıcı İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Çekimi gerçekleştirilen ürünlerin fotoğrafları üzerinde kalitesinden kayıp vermeden dekupe, retouch işlemlerini gerçekleştirecek ve e-ticaret sitemizde yayımlanmaya hazır hale getirecek. Zaman zaman fotoğraf çekimlerine yardımcı olacak, gerektiği durumlarda şirket etkinliklerinin çekimlerini gerçekleştirecek. Fotoğraf çekimine gelen ürünlerin sürecini Excel’den takip edip, güncelleyecek.

  Aranan Nitelikler Büyümekte olan departmanımızda görevlendirilmek üzere; http://shop.yargici.com Online Shop‘ta yer alan tüm dekupe görsellerden sorumlu olacak "Retoucher" aranmaktadır, adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.  Üniversitelerin Fotoğraf veya Grafik bölümlerinden mezun,  Fotoğrafçılık, dekupe ve retouch konularında en az 1 yıl deneyimli.  Stüdyo ekipmanları kullanımında deneyimli,  Çok iyi şekilde Photoshop ve Excel kullanabilen.  PC ve MAC  ayrımı yapmayan,  Detaylara önem veren, görsel analiz yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi.  Portfolyo sunabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker, Yardımcı, Fotoğrafçı

 • Fotoğrafçı Aker Mağazacılık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 39 yıllık tekstil duayeni  AKER’ i, Türkiye’de ve dünyada adı anılır bir marka haline getiren ve bu ünü dünya moda sanayisinin bütün önemli ağlarında hızla yaymaya devam eden AKER çalışanlarına katılmak için, sizlerin de başvurularınızı bekliyoruz! Şirketimizin, e-ticaret sitesine yerleştirilecek ürünlerin, fotoğraf çekimleri ile ilgili tüm faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak üzere FOTOĞRAFÇI aranmaktadır. Satışa sunulacak ürünlerin fotoğraflarının gerçekçi ve estetik şekilde çekilmesi, Fotoğrafların sitede yayınlanabilir formatta hazırlanması ve siteye yüklenmesi, Stüdyonun genel düzeninin sağlanması, İhtiyaç halinde kurum içerisinde gerçekleşecek diğer fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Benzeri pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Sitede yer alacak ürünlerin çekimini yapabilecek düzeyde kadraj, fotoğraf seçimi uygulamalarına hakim, Photoshop programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve sorumluluk sahibi,  Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için ), Kadın / Erkek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Ajans, E-Ticaret

  Pozisyon: Fotoğrafçı

İş Habercisi - Fotoğrafçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?