Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Fotoğrafçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Fotoğrafçı
 • İş AçıklamasıSektörünün belirleyicisi durumunda, global pazarların gözde markaları arasında yerini almış, şıklığın ve zerafetin aranan markası firmamızın; BALGAT'ta (ANKARA) faaliyet gösteren Genel Merkezi'nde; SETRMS’ in misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda, PART TİME HAFTANIN BELİRLİ GÜNLERİ ÇALIŞACAK PART TİME FOTOĞRAFÇI istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerTekstil sektörüne hakim Fotoğrafçılık ve Photoshop konusunda yeterli bilgiye sahip, Modayı ve Sektörü takip eden Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Disiplinli, dikkatli ve özenli, Kendini Sürekli Geliştiren, Modayı ve Sektörü Takip eden, Eğitimci Kabiliyeti Olan, Görselliği Koruyan, Titiz ve Temiz olan, Sabırlı ve Strese dayanıklı, Empati Yapabilen, Öğrenmeye Hevesli, Doğru ve Net ifade Yeteneği bulunan, Hatasını Kabul Edebilen, Ekibine Sahip Çıkan, Yeniliklere Açık ve Kendini de Yenileyebilen, İletişime açık olup eleştirileri Olumlu Karşılayabilen, Her şeyi ile İyi bir örnek ve özendirici olabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Grafik ve Tasarım Yetkilisi

  Dinakord Elektronikİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de ses ve ışık sektörünün öncülerinden olan DİNAKORD ‘un merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz. · Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik bölümlerinden mezun · Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan · Illustrator, Photoshop, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen · Fotoğraf, video çekme ve düzenleme tecrübesine sahip · Şirketimizin yaratmakta olduğu yeni markaları kurgulayacak, yönetebilecek ve digital ortama, sosyal - yazılı medyaya aktarabilecek · Proje kapsamındaki web projelerine ait grafik tasarım ve HTML/CSS uygulamalarını gerçekleştirecek · Oluşturulan web sitelerinin içerik ve görsel açıdan zenginleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, · Renk ve kompozisyon bilgisi olan · Broşür, insert, katalog, poster vb. çalışmalar hazırlayabilecek · Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen 30 yaşını aşmamış · Bayan / Bay · Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Şişli-Feriköy’dür)

  Aranan NiteliklerÜrünleri Spot Fotoğraflarını çekmek; Varolan ve Çekilen Resimlerin düzenlenmesi; Katalog ve Muhtelif baskı çalışmaları için düzenlemelerin yapılması;

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Master, Fotoğrafçı

 • Fotoğrafçı

  Altis Hediyelik Eşyaİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN FOTOĞRAFÇI MAĞAZAMIZA GECE ÇALIŞABİLECEK EMEKLİ ERKEK EKİP ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ 2 YIL DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN PC PROGRAMLARINA HAKİM ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN ERKEK

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Fotoğraf Asistanı

  Toyzz Shopİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıStüdyo içerisinde ürünlerin çekime hazırlanması gibi konularda fotoğrafçıyı asiste etmek ve ürünlerin decupe,retouch işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop'a ileri seviyede hakim, Ürün decupe,retouch konusunda deneyimli, Stüdyo içinde ürün kurulumu,dizme,(ürünlerin çekime hazırlanması) gibi konularda fotoğrafçıyı asiste edebilecek, Çözüm odaklı, Analitik düşünen takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Fotoğrafçı, Asistan

 • Fotoğrafçı

  REM SPOR GİYİMİstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPerakende Sektörünün ileri gelenlerinden olan firmamızın E-Ticaret Departmanı bünyesinde çalışacak "Fotoğrafçı" arıyoruz. İnternet sitemizde satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerinin yapılması, Çekilen fotoğrafların sitede yayınlanacak formata getirilmesi, Hazırlanan fotoğrafların ilgili birime aktarılması. Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen) Moda, tekstil, portre fotoğrafçılığı konusunda bilgili, Kadraj ve komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen, Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Moda gözü olan,dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasında görev alabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Model-Oyuncu

  SOLO AJANSİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAjansımızla birlikte çalışmak isteyen; Manken,Model, Hostes, Reklam ve Dizi Oyunculuğu alanlarında yer alabilecek,adaylar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMODEL , FUAR STAND HOSTESİ,CAST , OYUNCU *Televizyon, Sinema ve Reklam dünyasına karşı ilgi duyan, istekli ve hırslı, *Kendine inanan,yeteneğinegüvenen,cesaretli · *18-28 yaşları arasında, *Bayan, *Başvuruların Fotoğraflı olması rica olunur.* * Not : Başvurularınızda Ajans kayıt yada deneme fotoğraf çekimlerinden ücret talep edilmemektedir.. “ Önce cesaret.. Aş kendini “

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Oyuncu, Manken, Hostes, Sorumlu, Fotoğrafçı

İş Habercisi - Fotoğrafçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Fotoğrafçı Nedir ?

Fotoğrafçı, kariyeri süresince insanların nesnelerin doğanın canlı cansız bir çok şeyin belirli kurallar çerçevesinde ışığını ve konumunu ayarlayarak profesyonel bir şekilde fotoğraflayan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.