Fotoğrafçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Fotoğrafçı
 • Fotoğrafçı Asistanı
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması MADAME COCO, İSTANBUL MECİDİYEKÖY Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere ;İnternet sitemiz üzerinde satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerinin yapılması, hazırlanan fotoğrafların ilgili birime aktarılması, çekilen fotoğrafların sitede yayınlanacak formata getirilmesi ve retouch işlemlerinin yapılması işleriyle ilgilenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fotoğrafçılık bölümlerinden yeni mezun ve bu alanda kariyer hedefi olan, • Kadraj, ışık ve komposizyon bilgisine sahip, • Adobe Photoshop programlarını kullanabilen, • Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Takım çalışmasında görev alabilecek ve sorumluluk sahibi, Adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Stajer Grafiker
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Stajer Grafiker – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Genel Merkez Binası için, "Stajer Grafiker" aranmaktadır. Fotoğraf ve görsel temini, Web ara yüz tasarımları ve görsel düzenlemeler yapmak, Kampanya, dijital baskı görsel tasarımlara destek verilmesi, Katalog insert basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinde okuyan veya yeni mezun, Photoshop’u giriş seviyesinde kullanabilen, Kendisini fotoğraf ve grafik alanın da geliştirmek isteyen, Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak devam edebilecek, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Değişime ve gelişime açık olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Stajer Grafiker aranmaktadır.

 • Fotoğrafçı
  Desa Deri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Katalog ve internet sitesinde satışı gerçekleşen ürünlere ait mankenli ve mankensiz fotoğrafların çekimi, ışık, renk ve dekupe işlemlerinin yapılarak dijital ortamda düzenlenmesi, ilgili programlar kullanılarak fotoğrafların sitede yayınlanacak biçimde hazır hale getirilmesi ve stüdyonun düzeninin sağlanmasından sorumlu olacak takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Güzel Sanatlar Fakültelerinin Fotoğraf veya Grafik bölümlerinden mezun, Stüdyo fotoğrafçılığı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Photoshop ve raw işleme programlarında tecrübeli, Ürün ve moda fotoğraflarında retouch tecrübesi olan, Görsel yaratıcılığı kuvvetli, yenilikçi ve dijital tasarım trendlerini yakından takip eden, Dinamik, iletişimi güçlü ve problem çözme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ürün görsellerinin fotoğraf çekimi ve tasarımının yapılması.

  Aranan Nitelikler Firmamızın kreatif bölümünde çalışmak üzere, Üniversitelerin tercihen grafik tasarımı, fotoğrafçılık veya güzel sanatlar fakültesi bölümlerinden mezun ya da halen okuyan. Photoshop programlarına hakim Profesyonel fotoğraf çekimi yapabilecek Ürün ve konsept tasarımı ve grafik tasarımı konularında tecrübeli Haftanın belirli günleri / part-time ya da tam zamanlı

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Fotoğrafçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?