Fotoğrafçı İş İlanları

Hepsini Temizle
Fotoğrafçı
 • E-Ticaret Fotoğrafçısı
  Puledro
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sancaktepe fabrikamızda görevlendirilmek üzere part time çalışacak "E-Ticaret Fotoğrafçısı" arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun ya da okuyan, Tercihen Fotoğrafçı olarak deneyim sahibi olan, Teknik cihazlarla ilgili, Sorumluluk sahibi, Hızlı, çevik dikkatli ve titiz, Part time çalışacak, Tercihen, anadolu yakasında ikamet eden, "Fotoğrafçı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Fotoğrafçı Asistanı
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mecidiyeköy'de bulunan Genel Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Katalog ve internet sitesinde satışı gerçekleşen ürünlere ait mankenli ve mankensiz  çekimi yapılan fotoğrafların ışık, renk ve dekupe işlemlerinin yapılarak dijital ortamda düzenlenmesi, ilgili programlar kullanılarak fotoğrafların sitede yayınlanacak biçimde hazır hale getirilmesi ve stüdyonun düzeninin sağlanmasından sorumlu olacak Fotoğrafçı Asistanı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Tercihen,Güzel Sanatlar Fakültelerinin Fotoğraf veya Grafik bölümlerinden mezun, Tercihen,Stüdyo fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, İleri düzeyde Photoshop ve Illustrator programlarında tecrübeli, Ürün ve moda fotoğraflarında retouch tecrübesi olan, Grafik tasarım konusunda ilgili programları kullanabilen deneyim sahibi, Görsel yaratıcılığı kuvvetli, yenilikçi ve dijital tasarım trendlerini yakından takip eden, Dinamik, iletişimi güçlü ve problem çözme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli  

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Kozyatağı Şubemiz için "Fotoğraf ve Video Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Dijital Pazarlama departmanına bağlı çalışacak, -Operasyon geçirmiş hastalarımızın video çekiminin yapılması,kurgulanması ve montajlanması, -Video çekimi,montaj,kurgu alanında deneyimli, -Adobe Photoshop ve Adobe Premierre kullanabilen, -23-30 yaşları arasında Bay/Bayan Fotoğraf ve Video Çekimi Pesoneli aramaktayız.

 • Stajer Grafiker
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Stajer Grafiker – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Genel Merkez Binası için, "Stajer Grafiker" aranmaktadır. Fotoğraf ve görsel temini, Web ara yüz tasarımları ve görsel düzenlemeler yapmak, Kampanya, dijital baskı görsel tasarımlara destek verilmesi, Katalog insert basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinde okuyan veya yeni mezun, Photoshop’u giriş seviyesinde kullanabilen, Kendisini fotoğraf ve grafik alanın da geliştirmek isteyen, Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak devam edebilecek, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Değişime ve gelişime açık olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Stajer Grafiker aranmaktadır.

 • Ürün Fotoğrafçısı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 2005 Yılından beri anne, bebek ve çocuk ürünleri satışı yapan e-ticaret sitemizin, Dudullu Keyap'ta bulunan merkezinde çalışacak ürün fotoğrafı ve video çekim personeli alınacaktır.   Planlı, düzeyli çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip. 22 - 35 yaş arasında.  - İnternet sitemizde ve kataloglarda satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerini ve demo video çekimlerini yapacak; - Ürün fotoğrafçılığı konusunda deneyimli.(Ağırlıkla bebek ve çocuk tekstili) - Kadraj, komposizyon ve ışık bilgisine sahip, - Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen   Anadolu yakasında ikamet edenler tercih edilecektir.

İş Habercisi - Fotoğrafçı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?