Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hizmetli İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hizmetli
 • İş Açıklaması· Ofisin genel temizliğinden sorumlu olacak, · Mutfak alanında içecek hazırlayıp servis edecek.

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Çay Servis ve Temizlik Elemanı" arıyoruz. · En az lise mezunu, · Çay Servis ve Temizlik alanında en az 4-5 yıl tecrübe edinmiş, · İşinde pratik, tertipli, düzenli ve temizliğe önem veren, · Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, · Sorumluluk bilincine sahip, güler yüzlü, · Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Çaycı, Temizlikçi, Hizmetli

 • Bulaşıkçı - Viaport

  HD İskender // HD Holdingİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olan şirketimizin, Viaport AVM'de bulunan HD İskender restoranında görevlendirilmek üzere Bulaşıktan Sorumlu Çalışma Arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Genel temizlik kurallarına özen gösteren, · Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Komi, Eleman, Çaycı, Hizmetli

 • Bulaşıkçı - Viaport

  HD İskender // HD Holdingİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olan şirketimizin, Viaport AVM'de bulunan HD İskender restoranında görevlendirilmek üzere Bulaşıktan Sorumlu Çalışma Arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Genel temizlik kurallarına özen gösteren, · Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Komi, Çaycı, Bulaşıkçı, Hizmetli

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu odaların ve katın temizliğinden, düzeninden ve bakımından sorumludur. Genel alan temizliği, düzeninden ve bakımından sorumludur.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Temizlik konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Bay ve Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi, Meydancı

 • İş AçıklamasıBalgat Regnum Sky Tower'da bulunan ofisimiz için; - Çay servisi ve temizlik işlerini yürütebilecek - Yemek saatlerinde mutfak işlerini yapabilecek - Ofis içerisinde yapılabilecek işlerde yardmcı olabilecek Bay veya Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler- Daha önce benzer işlerde görev almış - Tercihen ofis tecrübesi olan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Diğer

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Hizmetli

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kocaeli - Darıca' da hizmet verdiği önemli bir projesinde endüstriyel temizlik işi yapabilecek bay personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-35 yaş arası En az İlk öğretim mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Darıca/KOCAELİ çevresinde ikamet eden ya da ulaşımını sağlayabilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Hizmetli, Görevli

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Aranan NiteliklerÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Usta Yardımcısı, Usta, Tekniker, Hizmetli

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Ümraniye - Tepeüstü'nde hizmet verdiği önemli bir projesinde temizlik işi yapabilecek bay personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-35 yaş arası En az İlk öğretim mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ümraniye Tepeüstü çevresinde ikamet eden ya da ulaşımını sağlayabilen

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli

 • İş Açıklaması* Gelen sipariş talepleri doğrultusunda paletlerin hazırlanması, * Hazırlanan paletlerin depo içerisinde taşınmasını ve elleçlemesini sağlamak, * Depo içerisinde amirlerinin verdiği diğer görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerAta Holding, Depolama ve Lojistik Grubu bünyesinde görev yapan Fasdat Gıda Dağıtım San. Ve Tic. A.Ş. Muğla Lojistik Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. * En az ilkokul mezunu, * Tercihen el terminalleri kullanımı konusunda bilgi sahibi, * Muğla merkez - bayır arası herhangi bir konumda ikamet eden.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli

 • Servis Elemanı

  AdeccoAnkara 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarımızda oluşabilecek dönemsel ve daimi pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerTercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Kişisel bakımına özen gösteren, Ankara'da ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Barmen/Barmaid, Garson, Çaycı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÇORUM AHL PARK AVM içersinde bulunan FUNLAB Eğlence Merkezimizde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. *Oyun makinelerinin günlük kontrolleri, *Oyun makinelerinin misafire hazır hale getirmesi, *Misafirlerin oyun makinelerinden en üst düzeyde faydalanmasının sağlanması(satış faaliyet ve tekniklerini kullanarak), *Oyun makineleri ile ilgili misafirlere İş Güvenliği, Misafir Güvenliği kuralları çerçevesinde tanıtıcı bilgi vermesi, *Oyun makinelerinin kazanç performansının arttırılmasına yönelik çalışması,

  Aranan Nitelikler*Güler yüzlü, kendisine ve çevresine saygılı, *Misafir memnuniyetini önemseyen, *Sonuç odaklı ve pozitif düşünce yapısına sahip, *İnsanlarla iletişim kurmayı ve çocukları seven, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Eğlenceli bir ortamda para kazanmak isteyen, *Çevresi ile uyumlu, *Dinamik, Enerjik, *Oyun ve oyun makinelerine ilgili, *Tercihen oyun merkezine yakın ikamet eden, *Dinamik iş temposunda vardiyalı olarak çalışabilecek, misafir ilişkilerine destek vermekte sorumlu olacak.

  Sektör: Diğer, Eğlence, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli, Operatör, Kasiyer

 • Vasıfsız Elaman

  AdeccoAnkara 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarımız için oluşabilecek dönemsel ve daimi pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Vasıfsız Eleman" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAnkara'da ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Tekniker, Garson, Çaycı, Bakım Onarım Teknikeri, Hizmetli

 • İş AçıklamasıMevcut projelerimizde değerlendirilmek üzere, çalışma atölyelerine göre farklılık gösteren Ofis Temizliği, Wc Temizliği, Zemin Temizliği, Dış Alan- Çevre Temizliği, Cam temizliği, Çay Ofisi Temizliği, Geri Dönüşüm Atık ( Karton,Kutu, Ambalaj)Toplama, Kasa İstifleme -Düzenleme gibi görevlerde bulunabilecek Temizlik Personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler3 Vardiya Sistemiyle çalışabilecek, Temizlik-Hijyen kuraallarına hakim, Temizlik Kimyasalları konusunda bilgi sahibi, Zemin Temizlik Makina kullanımı yapabilen, En az ilkokul mezunu, Disiplinli, çalışkan, 25-45 yaş arası, Bay-Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi, Hizmetli, Eleman, Ofis Elemanı, BellBoy

 • Üretim Elemanı - Silivri

  Bizim Servisİstanbul Avrupa 4 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul / Silivri' de bulunan Gıda Fabrikasında, Üretim hattında çalışacak eleman alınacaktır. Çalışma yeri Silivri' de olup; Büyükçavuşlu, Kadıköy, Kıraç, Selimpaşa, Araptepe, Silivri, Sultanköy, Gümüşyaka, Tepecik, Balıklıyolu, Binkılıç,Avcılar istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 45 yaşları arasında, * Vardiya düzeninde çalışabilecek * Tercihen en az 1 yıllık iş deneyimi olan, * Bay veya Bayan, * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan (tamamlamış veya muaf) * Üretim Elemanı. Adres : Selimpaşa Mh. 5007 sk. No:12 Silivri/İstanbul (Biskot) İletişim: 0538 406 90 10

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Hizmetli

 • İş AçıklamasıGelen misafirlere ve personele çay-kahve servisi yapabilecek; ofisin temizliğinden sorumlu olacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇay-kahve servisi işlerinde deneyimli, Ofisin genel temizliğinden sorumlu olacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hizmetli

 • İş AçıklamasıEn az lise mezunu, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, B sınıfı ehliyet belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, Engelli kadrosunda uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hizmetli, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin hizmet verdiği lokasyonlarda görevlendirilmek üzere Bayan Çay/Kahve Servis Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler25-35 Yaşları arasında Bayan, Çalıştığı ortamın temiz ve düzenli tutan, Kurumsal firmalarda çay/kahve servis hizmetinde deneyimli, Nezaket ve sunum kurallarına uyan, Kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli

 • İş AçıklamasıKemerburgaz'daki fabrikamızda görevlendirmek üzere; • Sevkiyat ve depo konusunda minimum 1 yıl tecrübeli • Tercihen Forklift ehliyeti olan • Depo giriş-çıkış kontrolü, depo sayımı ve stok takibi yapabilecek, • Organizasyon ve iletişim becerisi gelişmiş, • Avrupa Yakasında ikamet eden, • Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar.

  Aranan NiteliklerKemerburgaz'daki fabrikamızda görevlendirmek üzere;

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Hizmetli

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE İzmir-Bornova şubesinde görevlendirilmek üzere kurumun temizliğinden ve yemeklerinden sorumlu ekip arkadaşı arıyoruz. Çalışma saatleri 08.30 - 14.00 arasındadır. Diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen tecrübeli, 4-6 kişiye yemek hazırlayabilecek, Temizlik işlerinde iyi olan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi, Hizmetli

 • İş AçıklamasıTürkiye genelinde 140'ı aşkın satış noktamızın GÖZTEPE'de bulunan mağazasında dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDaha önce benzer konuda deneyimli, İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi, Eleman, Hizmetli

 • İş AçıklamasıERP EUROPE Gayrimenkul ve Proje Geliştirme – Temizlik ve Servis Görevlisi İş Açıklaması ERP EUROPE bünyesinde anlaşma sağlanan inşaat projeleri satış ofislerimizde “Temizlik ve Servis Görevlisi” olarak görev alacak, aşağıdaki nitelikleri taşıyan ERP EUROPE ailesinin yeni bireylerini arıyoruz. Siz de ERP EUROPE ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız ve aradığımız özelliklere sahipseniz, başvurularınızı bekliyoruz. Uzun yıllar severek, huzur içerisinde ve profesyonel bir kadro ile çalışıp, kendinizi de sektörde önemli bir tecrübeye sahip kişiler arasına yerleştirmek istiyorsanız, ERP EUROPE olarak sizi bekliyoruz. İSTANBUL / Avrupa Yakası / Anadolu Yakası bölgelerinde bulunan inşaat projesi satış ofislerimizde Temizlik ve Servis Görevlisi'’ olarak görev alacak, Olmazsa olmazlarımız; Her şeyden önce dürüstlüğü yaşamında ilk sırada tutan ve davranışlarıyla bunu tamamen yansıtan, Problemin değil, çözümün bir parçası olma isteğiyle hareket eden, Takım çalışmasına üst düzey önem gösteren, Dış görünümüne her zaman özen gösteren, güler yüzlü ve enerjisi yüksek olan, Geçici değil, uzun soluklu yolu tercih eden, İş Tanımı Satış Ofisi temizlik faaliyetlerinin yapılması, Günlük olarak çay, kahve ve ikramlıkların hazırlanması, Mutfak ihtiyaçlarının takibini sağlamak, düzenini kurmak, Satış Ofisi ziyaretlerine gelen müşterilerimize ikramların servis edilmesi,

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Daha önce benzer bir iş deneyimine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Enerjik, iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel ve genel hijyene önem veren, Problem çözme yeteneği güçlü, hızlı düşünebilen, Zaman yönetimine önem veren ve işini sonuç odaklı takip eden, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan, İletişim becerileri yüksek, Giyimine özen gösteren, Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Tebessümü ilke edinen,

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Hizmetli, Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜrün kabul işlemlerini gerçekleştirir Satış alanlarına gelen ürünlerin takibini yapar Ürünlerin ayrılmasını, ilgili raf ve reyonlara göre doldurulmasını, emniyet ve güvenlik prosedürleri doğrultusunda doğru ve yeterli stok bulundurulmasını sağlar Gerektiğinde ürünlerin kaldırılması ve taşınması işlerini yapabilecek fiziksel yeterlilikte, istekli ve dinamik olur İş güvenliğine uyum konusunda maksimum özen gösterir

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkınlık Esnek çalışma saatlerine (hafta sonu, akşam ve gece vardiyası) uyum gösterebilecek Tercihen yüksek sirkülasyonlu ve yüksek hacimli depo deneyimine sahip Lise mezunu MS Office bilgisi Düzenli olarak 20 kg ve daha fazla ağırlıktaki ürünleri kaldırabilme ve ürün taşıma araçlarını kullanabilme yeteneği Gece çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uygun olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli

 • İş AçıklamasıAna girişte yer alan karşılama bankosunda prosedüre uygun şekilde bulunmak Sorumluluğunda olan santral telefonlarına gelen çağrıları yönlendirmek Tesise gelen kişileri yönlendirmek, Kendisine iletilen soruları cevaplandırmak İlgili sistemlere girişlerin ve güncellemeleri yapmak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerileri güçlü, Organizasyon planlamaları konusunda başarılı, İlgili raporlarlamaları yapabilecek yetkinlikte, MS Office programlarını kullanabilen, 18:00-08:00 vardiyasında 1 gün çalışma, 1 gün izin, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek tercihen kadın, 'Danışma Görevlisi' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Görevli, Hizmetli

 • İş AçıklamasıAranan Nitelikler, -En az ilköğretim mezunu (ortaokul) -Tüm Türkiyedeki için çay ve temizlik işlerinde görevlendirilecek

  Aranan NiteliklerGüçlü mali yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. ; Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Data Center Kurulum Hizmetleri Taahhüt Hizmetleri ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri Bordro Düzenleme Hizmeti Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Hizmetli, Eleman, Görevli

İş Habercisi - Hizmetli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?