İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri
 • İş AçıklamasıTemelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir. Yapılan Doğalgaz Tesisatının Tüm Kontrollerini Yapılarak Gaz Açıma Uygun Hale Getirilmesi.
  Aranan NiteliklerDoğalgaz sektöründe çalışmış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek B sınıfı ehliyetli SRC + Psikoteknik belgesi olan Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitime açık ve sürekli kendini yenileyebilen Girişimci ve özverili çalışan Kamyonet kullanabilen Bay Doğalgaz Teknisyenleri Alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Doğalgaz Keşif ve Teklif Sorumlusu, Doğalgaz Proje Sorumlusu, Doğalgaz Teknikeri, Doğalgaz Teknisyeni, Doğalgaz Tesisat Ustası, İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri, Kalorifer Ateşçisi, Sıhhi Tesisat Teknikeri, Sıhhi Tesisat Ustası, Tesisatçı

 • İş AçıklamasıTemelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir. Yapılan Doğalgaz Tesisatının Tüm Kontrollerini Yapılarak Gaz Açıma Uygun Hale Getirilmesi.
  Aranan NiteliklerDoğalgaz sektöründe çalışmış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek B sınıfı ehliyetli SRC + Psikoteknik belgesi olan Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitime açık ve sürekli kendini yenileyebilen Girişimci ve özverili çalışan Kamyonet kullanabilen Bay Doğalgaz Depo Personeli Alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Doğalgaz Teknikeri, Doğalgaz Teknisyeni, Doğalgaz Tesisat Ustası, Gaz Açma Mühendisi, İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri, Kalorifer Ateşçisi, Sıhhi Tesisat Teknikeri, Sıhhi Tesisat Ustası, Tesisatçı

 • İş AçıklamasıÖzel Çankaya Hastanesi bünyesinde Ankara Kavaklıdere'de yer alan hastanemizde Teknik Servis Bölümünde ''SIHHİ TESİSATÇIİ'' olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruz.
  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Mesleki yeterlilik belgesine sahip, Tercihen sağlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde kuvvetli ve iletişim gücü yüksek takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknik Servis Elemanı, Teknik Servis Görevlisi, Doğalgaz Tesisat Ustası, Elektronik Destek Uzmanı, Gaz Açma Mühendisi, İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri, Kalorifer Ateşçisi, Sıhhi Tesisat Teknikeri, Sıhhi Tesisat Ustası, Tesisatçı

 • Sıhhi Tesisat Ustası

  TSPSamsun 6 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTSP (Total Solution Provider) - Sıhhi Tesisat Ustası Ulusal ve Uluslar arası Tesis Yönetimi, Enerji Verimliliği, Emlak ve Yapı Yönetimi, Mühendislik - Bakım Onarım Destekleri, Tesis Yönetimi Danışmanlığı projelerinde yer alan ve Mühendislik alanında köklü hizmet veren firmamızın Samsun BAT projemizde görevlendirmek üzere "Sıhhı Tesisat Ustası" arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerEn az teknik lise mezunu, En az 3 yıl deneyim sahibi, Tesisat Ustalık ya da mesleki yeterlilik belgesine sahip, Tesisat işleriyle ilgili bilgi ve deneyim sahibi, Basınçlı boru tesisatı, hava, buhar ve su sistemleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Sıhhi tesisatı hakkında bilgi sahibi, İlgili makine ve tesisatın onarım tecrübesine sahip, Pis su arıtma sistemleri konusunda bilgi sahibi, tecrübeli, Yangın Tesisatı, Klima tesisatı konularında deneyimli, Tesisat malzeme bilgisi olan,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Doğalgaz Tesisat Ustası, Gaz Açma Mühendisi, İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri, Kalorifer Ateşçisi, Sıhhi Tesisat Teknikeri, Sıhhi Tesisat Ustası, Tesisatçı

 • Doğalgaz Teknisyeni

  Elit MühendislikTekirdağ 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTemelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 16 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir. Yapılan Doğalgaz Tesisatının Tüm Kontrollerini Yapılarak Gaz Açıma Uygun Hale Getirilmesi.
  Aranan NiteliklerDoğalgaz sektöründe çalışmış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek B sınıfı ehliyetli Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Eğitime açık ve sürekli kendini yenileyebilen Girişimci ve özverili çalışan Kamyonet kullanabilen Bay Doğalgaz Teknisyenleri Alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik

  Pozisyon: Saha Bölge Sorumlusu, Doğalgaz Teknikeri, Doğalgaz Teknisyeni, Doğalgaz Tesisat Ustası, Gaz Açma Mühendisi, İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri, Mekanik Tesisat Teknikeri, Mekanik Tesisat Teknisyeni

İş Habercisi - İç Tesisat Kontrol ve Gaz Açma Teknikeri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?