Kalite Güvence Teknisyeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalite Güvence Teknisyeni
  • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız tekstil firmamız için KALİTE GÜVENCE GRUP LİDERİ aramaktayız. Şirketin üretim birimlerinde müşteri beklentilerine ve standartlarına uygun kalitenin üretilmesi ve sürekli kılınması için çalışmaların uygulanmasını sağlamak. Bu anlamda, risk analiz, ön üretim toplantısı, ara kontrol ve final kontrollerinin yapılmasını sağlamak, yapılan kontrolleri denetlemek. Girdi Kontrol-Kesimhane-Üretim-Final süreçlerindeki tüm kalite güvence aşamalarına hakim olmak. Siparişin 1.inspection dan onay alarak geçmesini sağlamak için süreçte kalitenin takibini yapmak. Üst yöneticisine raporlamak. Üretim süreçlerinde standartlara uymayan noktalarda işleyişi durdurmak, raporlamak, sebep analizleri yapılmasını sağlamak veya sağlatmak. Üretim süreçlerinde standartlara uymayan noktalarda gerektiğinde yazılı onay sürecini başlatmak. Bu durumdan üst yöneticisini bilgilendirmek. Müşteri yazılı onay süreci tamamlanmadan üretimin devam etmesini engellemek. Üretim giriş-Final-Yükleme listelerini kontrol etmek. ‘’Üretim Kapatma Formunun’’ işleyişinin takibini yapmak. 2.Kalite Üretimin doğru tasnifini sağlamak denetlemek. Bu işleyiş ile ilgili düzenli eğitim vermek. Fazla veya eksik yükleme onay sürecini yönetmek. Üretim yeri FID kodu doğrulaması ile haftalık yükleme rezervasyonlarını adet bazında ihracat birimine bildirmek. Müşteri final raporlarını üst yöneticisi ile ve üretim ile paylaşmak.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin/ MYO’ların tekstil bölümlerinden mezun olmak, Kalite Güvence departmanında 10 yıl deneyim sahibi olmak, Müşteri manuel bilgisi,AQL kalite bilgisi, dikim ve makine bilgisi, muayene ve test planlama bilgisi olan, Tercihen EDS bilen. Şanliurfa’ da ikamet eden.

    Sektör: Tekstil

    Pozisyon: Kalite Güvence Asistanı, Kalite Güvence Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Kalite Güvence Ekip Lideri, Kalite Güvence Elemanı, Kalite Güvence Grup Yöneticisi/Yönetmeni, Kalite Güvence Operatörü, Kalite Güvence Şefi, Kalite Güvence Teknikeri, Kalite Güvence Teknisyeni, Kalite Güvence Yöneticisi/Yönetmeni

İş Habercisi - Kalite Güvence Teknisyeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?