Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kaynak İş İlanları

Hepsini Temizle
Kaynak
 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDE Kİ FABRİKAMIZA ARGON KAYNAK USTALARI ALINACAKTIR. E 5 Servisimiz Çağlayan - Edirnekapı - Şirinevler - Avcılar - Esenyurt - Hadımköy güzergahını , E 6 Servisimiz Çağlayan - Hadımköy çevre yolunu kullanmaktadır.

  Aranan NiteliklerARGON KAYNAK (TIĞ KAYNAKÇISI) KONUSUNDA TECRÜBELİ ALANINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ EN AZ İLKOKUL MEZUNU USTALAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı

 • Tekpan Panoİzmir 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürünlerin kaliteli ve zamanında puntalama veya civata patlatma işlemlerinin yapılması için Punta Kaynak Elemanı Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBuka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize teknik çizim okuyabilen Gaz Altı Kaynakçı ve Tornacı alınacaktır. Fabrikamız Esenyurt' ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı

 • BNT MakinaAnkara 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Sarayköy/Kazan ilçesinde bulunan tesisinde çalışacakpaslanmaz sac ve demir boru kaynak (argon-elektrik) işleri ve sac büküm işlerinde çalışacak; CNC Abkant kullanabilenve gerekli bakım faaliyetlerini yürütebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO mezunu veya Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun, ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, iş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, askerlik görevini tamamlamış"Kaynakçı ustaları” aramaktayız. Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta

 • Atılım Makina İmalatİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1986 yılından beri LPG sektöründe hizmet veren Firmamız, LPG Tüp dolum makineleri imalat ve montajı işleri ile birlikte, anahtar teslimi her türlü LPG tesisi imalat ve montaj işleri yapmaktadır. 2015 yılı Şubat ayı itibariyle Tuzla da bulunan yeni fabrikasında artan kapasitesiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerArgon, gazaltı, elektrot ve boru kaynağı konusunda tecrübeli Demir doğrama işinde tecrubeli Tercihen meslek lisesi Metal İşleri mezunu, Gerektiğinde ürün montajı için, şehir veya ülke dışında çalışabilecek seyahat engeli olmayan. Tuzla,(Aydınlı, Orhanlı, Tepeören İçmeler, Şifa mahallesi) Kartal ve Pendik civarında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTercihen Meslek Lisesi metal işeri veya kaynak bölümü mezunu Minimum 2 yıl deneyimli, Gaz altı kaynağı tecrübesi iyi düzeyde olan Kaynakçı Sertifikasına sahip, Bay, Askerlik ile ilişiği olmayan, İzmir merkez ilçeler, Aliağa, Menemen, ikametli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTercihen Meslek Lisesi metal işeri veya kaynak bölümü mezunu Minimum 2 yıl deneyimli, Gaz altı kaynağı tecrübesi iyi düzeyde olan Kaynakçı Sertifikasına sahip, Bay, Askerlik ile ilişiği olmayan, İzmir merkez ilçeler, Aliağa, Menemen, ikametli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Mete Plastikİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPLASTİK STADYUM KOLTUĞU VE BAHÇE MOBİLYASI ÜRÜNLERİMİZİN METAL AKSAMLARINI ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ESENYURTTA BULUNAN METAL ATÖLYEMİZDE ÇALIŞACAK; -GAZALTI KAYNAK İŞİNDEN ANLAYAN, -DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ, -KESİNLİKLE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, GAZALTI KAYNAKÇILAR ALINACAKTIR. *Başvuru için 0541 602 19 79 'dan ÖZGÜR Beyle irtibata geçebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler-GAZALTI KAYNAK İŞİNDEN ANLAYAN, -DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ, -KESİNLİKLE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, GAZALTI KAYNAKÇILAR ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mağaza, Market Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''KAYNAK OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl tecrübeli, Lise veya dengi okuldan mezun, TIG kaynağı yapabilen, Teknik resim okuyabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış erkek aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİkon Yapı "Üretim Personeli” Aranan Nitelikler : Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya Ustalık Belgesi sahibi, Tercihen Kaynak işlerinde deneyimli İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Argon Kaynakçısı

 • İş Açıklamasıİzmir Çiğli A.O.S.B. ‘de faaliyet gösteren iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Klas Isıtma Soğutma Klima Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketimize Klas Met fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıda açıklamaları yapılmış olan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek liseleri ya da Mesleki Yeterlilik belgesi olanlar tercihlidir En az 2 yıl tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Mesaili çalışmaya uygun

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı, Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Gaz Altı Kaynakçısı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAskerliğini yapmış Konusunda 2 yıl tecrübeli IWE uluslararası kaynak müh.sertifikası sahibi İyi derecede ingilizce bilen "Üniversiteyi makina,metalurji vb. bölümlerinden mezun Üniversiteyi makina,metalurji vb. bölümlerinden mezun" Yeni gelen projelerin kaynak yapılabilirliğini etüt edebilen "Projelere/siparişlere ve standardlara uygun kaynak yöntemlerini belirlemek, kaynak yöntem onaylarını ve bu Yöntemlere uygun WPS hazırlayabilen" "Kaynak operatörlerine gerekli eğitimleri vermek ve sertifikalandırmak" "Kaynak ile ilgili kayıtların tutulmasını ve bilgisayar programına girilmesini sağlayabilen" "Kaynak süreci ile ilgili gelişmeleri takip edebilen ve konuyla ilgili yönetime rapor sunabilen"

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Honda Türkiye A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜretim bölümlerinde çalışacak ekteki özelliklere sahip operatörler aranmaktadır: Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, 27 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıİZMİR İLİ KEMALPAŞA İLÇESİ SÜTÇÜLER MEVKİİNDE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN VE METAL ŞEKİLLENDİRME FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KAYNAK MÜHENDİSLERİNE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu olmak. 45 yaşını aşmamış olmak. Tercihen ingilizce bilenler. Tercihen metal sektöründe, kaynaklı birleştirme yapan veya araç üstü ekipmanlar üreten fabrikalarda tecrübe sahibi olması Gaz altı ile Tozaltı Kaynaklarında bilgili ve tecrübeli uzmanlar tercihimizdir. İzmir ilinde ikamet ediyor olmak. Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Aktif araç kullanabilen Takım çalışmasına uyum gösterebilen En az 5 yıl tecrübeli(tercihen) Mühendislik fakültelerinden mezun Orta seviyede yöneticilik yapabilecek

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıKaynak bölümümüzde değerlendirmek üzere tecrübeli kaynak operatörleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGaz altı kaynak konusunda tecrübe sahibi olan, Benzer sektörlerde çalışmış olması tercih sebebidir,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıKimyevi Maddeler sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bandırma / Balıkesir Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Yönetmeliklere ve projeye göre imalat süreçlerinin takibini yapmak Amirinin yapmış olduğu planlamalar dahilinde iş akışını sağlamak Hazırlıktan başlayarak tüm üretim operasyonlarının işleyişini kontrol etmek. Görülen aksaklıkların ortadan kaldırılmasını sağlamak ve bağlı olduğu yönetimi bilgilendirmek ve rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin 2 yıllık makine, metal, otomotiv, kaynak teknolojisi,mekatronik bölümlerinden birinden veya eşdeğer bölümden mezun olmak Talaşlı imalat, kaynaklı imalat ve montaj konularına hakim Raporlama becerisine sahip Tercihen ADR'li tanker imalatında çalışmış olmak veya bilgi sahibi olmak. Minimum 3-5 yıl tecrübeli Askerliğini yapmış MS Ofis, Autocad ve Solidworks programlarını aktif kullanabilen Aktif olarak araç kullanabilen İş sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi ve deneyimi olan Enerjik Dinamik ve proaktif çalışmayı benimsemiş Balıkesir/Bandırma ikamet eden/edebilecek

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıKimyevi Maddeler sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bandırma / Balıkesir Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Yönetmeliklere ve projeye göre imalat süreçlerini planlamak yönetmek ve yönlendirmek. Proje, imalat ve montaj aşamalarında gerekli planlama, koordinasyon ve takibini yapmak. Teknik çizim, ölçü aletleri ve CNC programlama ve işleme teknikleri hakkında bilgili olmak. Hazırlıktan başlayarak tüm üretim operasyonlarının işleyişini planlamak.. Görülen aksaklıkların ortadan kaldırılmasını sağlamak ve bağlı olduğu yönetimi bilgilendirmek ve rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Makine bölümü, Makine Mühendisliği, Kaynak Mühendisliği veya Teknik Öğretmenliği bölümünden mezun Talaşlı imalat, kaynaklı imalat ve montaj konularına hakim Raporlama becerisine sahip Tercihen ADR'li tanker imalatında çalışmış olmak veya bilgi sahibi olmak. Minimum 3-5 yıl tecrübeli Askerliğini yapmış MS Ofis, Autocad ve Solidworks programlarını aktif kullanabilen Aktif olarak araç kullanabilen İş sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi ve deneyimi olan Enerjik Dinamik ve proaktif çalışmayı benimsemiş Balıkesir/Bandırma ikamet eden/edebilecek

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Mersin(İçel) 9 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Mersin'de bulunan konteyner depolarımızda bakım onarım faaliyetleri. 

  Aranan NiteliklerMeslek / Teknik Liselerin Metal Teknolojileri / İşleri, Kaynak bölümlerinden mezun, 18 yaşını doldurmuş, İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Mersin'de ikamet eden, Yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Gaz Altı Kaynakçısı

İş Habercisi - Kaynak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?