Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kaynak İş İlanları

Hepsini Temizle
Kaynak
 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi'nde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Kaynak Operatörleri arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı: Teknik resme uygun olarak gaz altı kaynak ve argon kaynak proseslerinin uygulanması. Çalışma saatleri : Pazartesi-Cuma 08.00 - 17.40 Adaylar mesai saatleri içinde firmamızı ziyaret ederek başvuru yapabilirler. Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Metal-İş Sanayi Sitesi, 8. Blok No:50 Başakşehir / İstanbul Telefon : 0212 671 56 51

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl gazaltı kaynak uygulaması yapmış Argon kaynak konusunda deneyim edinmiş Teknik resim okuyabilen Tercihen kaynakçı sertifikasına sahip Takım çalışmasında uyumlu Bay, askerlik hizmetini tamamlamış İkitelli, Başakşehir, Kayaşehir, Halkalı, Bağcılar, Esenler ve civarı semtlerde ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı, Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıÜretim alanında faaliyet gösteren firmamızın Silivri’ deki fabrikasında görevlendirmek üzere, aşağıda yer alan niteliklerde“Mekanik Bakım Teknisyeni” aramaktayız. Meslek Liselerinin Makina,Talaşlı İmalat,Endüstriyel Bakım, Torna Tesviye vb. bölümlerinden veya Yüksekokulların Makina,Mekatronik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Üniversal Torna ve freze Tezgahını etkin kullanabilen, İyi derecede elektrot ve gazaltı kaynağı yapabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen,(Kumpas,Mikrometre, Komperatör) Teknik resim okuyabilen, Makine aksamları konusunda teknik yeterlilik sahibi, Tercihen hidrolik, pnömatik, mekanik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış İSG kuralları çerçevesinde çalışmayı prensip edinen, Vardiyalı çalışabilecek,

  Aranan NiteliklerPeriyodik bakım planına uygun olarak makinelerin kontrolünün ve bakımının yapılması, Fabrikamızdaki makinelerde, proses ekipmanlarında ve yardımcı tesislerde meydana gelebilecek mekanik arızaların giderilmesinin sağlanması. Mevcut ekipmanların revizyonunda görev yapmak.

  Sektör: İmalat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Kaynak Operatörleri

  Elkima Trafoİzmir 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında KAYNAK OPERATÖRÜ olarak görevlendirilmek üzere; İzmir'de Çiğli - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca - Şirinyer - Karabağlar ve Kemalpaşa 'da ikamet eden BAY elemanlar aranmaktadır. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarından mezun, Takım halinde çalışabilecek, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Gaz Altı Kaynakçısı, Eleman, Tekniker

 • Argon Kaynakçısı

  BNT MakinaAnkara 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Sarayköy/Kazan ilçesinde bulunan tesisinde çalışacakpaslanmaz sac ve demir boru kaynak (argon-elektrik) işleri ve sac büküm işlerinde çalışacak; CNC Abkant kullanabilen ve gerekli bakım faaliyetlerini yürütebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO mezunu veya Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun, ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, iş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, askerlik görevini tamamlamış"Kaynakçı ustaları” aramaktayız. Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şef / Amir, Ustabaşı, Usta, Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıPLASTİK STADYUM KOLTUĞU VE BAHÇE MOBİLYASI ÜRÜNLERİMİZİN METAL AKSAMLARINI ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ESENYURTTA BULUNAN METAL ATÖLYEMİZDE ÇALIŞACAK; GAZALTI KAYNAĞI, BORU BÜKÜM VE PRES İŞLERİNDEN ANLAYAN ÖNCESİNDE BU TÜR İŞLERDE ÇALIŞMIŞ İŞE HAKİM OLAN ELEMAN ALINACAKTIR. *Başvuru için 0541 602 19 79 'dan ÖZGÜR Beyle irtibata geçebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler-GAZALTI KAYNAĞI, BORU BÜKÜM VE PRES İŞLERİNİN TAMAMINDAN ANLAYAN -DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ, -KESİNLİKLE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, -ESENYURT VE AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • Kaynak Elemanı

  Tekpan Panoİzmir 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Gazaltı Kaynak Teknisyeni

  NWG ServicesMersin(İçel) 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMeslek lisesi metal işleri/teknolojisi mezunu, Tercihen Gazaltı kaynağı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Kaynak Operatörlüğü belgesi olan, Mersin merkez ilçelerde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere Kaynak Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı

 • Punta Kaynak Elemanı

  Tekpan Panoİzmir 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; Ürünlerin kaliteli ve zamanında puntalama veya civata patlatma işlemlerinin yapılması için Punta Kaynak Elemanı Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Metal Öğretmeni

  Certurk Belgelendirmeİstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTs En 17024 standartı kapsamında Turkak ve MYK 'dan akreditasyona sahip firmamızda Personel Belgelendirme işlerinde ''Sınav Yapıcı''olarak görev alıcak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Prosedür ve talimatlar doğrultusunda teorik ve uygulamalı sınavlarını yaparak ,sınav sonuçlarının bağlı olduğu birimlere iletilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin metal öğretmenliği veya teknikerliği bölümünden mezun. Tercihen kaynak mühendisliği eğitimi almış. Konusunda en az 3 yıl imalat tecrubesi olan Seyehat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Askerlik görevini yapmış İstanbul anadolu yakası veya Gebze yakın ikamet eden

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Öğretmen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Gaz altı kaynağında en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir. Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makina, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makina ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa ve Kemalpaşa Fabrikalarımız bünyesinde çalışacak '' ZIMPARA OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden. Zımpara / taşlama / polisaj makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Argon Kaynak Ustası

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 1 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDE Kİ FABRİKAMIZA ARGON KAYNAK USTALARI ALINACAKTIR. E 5 Servisimiz Çağlayan - Edirnekapı - Şirinevler - Avcılar - Esenyurt - Hadımköy güzergahını , E 6 Servisimiz Çağlayan - Hadımköy çevre yolunu kullanmaktadır.

  Aranan NiteliklerARGON KAYNAK (TIĞ KAYNAKÇISI) KONUSUNDA TECRÜBELİ ALANINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ EN AZ İLKOKUL MEZUNU USTALAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ''Gazaltı Kaynak Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerVardiyalı çalışabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış erkek aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıTercihen Meslek Lisesi metal işeri veya kaynak bölümü mezunu Minimum 2 yıl deneyimli, Gaz altı kaynağı tecrübesi iyi düzeyde olan Kaynakçı Sertifikasına sahip, Bay, Askerlik ile ilişiği olmayan, İzmir merkez ilçeler, Aliağa, Menemen, ikametli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTercihen Meslek Lisesi metal işeri veya kaynak bölümü mezunu Minimum 2 yıl deneyimli, Gaz altı kaynağı tecrübesi iyi düzeyde olan Kaynakçı Sertifikasına sahip, Bay, Askerlik ile ilişiği olmayan, İzmir merkez ilçeler, Aliağa, Menemen, ikametli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Kaynak Teknisyeni

  NWG ServicesMersin(İçel) 4 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGaz altı kaynağı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Kaynak Operatörlüğü belgesi olan, Tercihen meslek lisesi metal işleri/teknolojisi mezunu, Mersin merkez ilçelerde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • Üretim Operatörü

  Honda Türkiye A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 31 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜretim bölümlerinde çalışacak ekteki özelliklere sahip operatörler aranmaktadır: Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, 27 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Kaynak Teknisyeni (Mersin)

  NWG ServicesMersin(İçel) 29 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTercihen Meslek Lisesi metal işeri veya kaynak bölümü mezunu Minimum 2 yıl deneyimli, Gaz altı kaynağı tecrübesi iyi düzeyde olan Kaynakçı Sertifikasına sahip, Bay, Askerlik ile ilişiği olmayan, Mersin'de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

İş Habercisi - Kaynak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?