Kaynak İş İlanları

Hepsini Temizle
Kaynak
 • Profil Sanayi A.Ş.// Profilsan

  Gazaltı Kaynak Operatörü Profil Sanayi A.Ş.// Profilsan

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere;Gazaltı Kaynak Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi,Çıraklık Eğitim Merkezi Metal İşleri;Makina,Döküm,Otomotiv bölümlerinden mezun olmuş, *Gazaltı kaynağı konusunda en az 1 yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, *40 yaşını aşmamış, *Bay..

 • Firma Adı Gizli

  Kaynakçı Firma Adı Gizli

  Türkiye Geneli

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması **Şehir dışından gelecek çalışanlarımız için kalacak yer temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler Beton santrallerindeki arızaları gidermek üzere, Elektrik Kaynağı konusunda deneyimli, Mekanikten anlayan, Beton şantiyesi ortamında çalışmış , Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, 25-55 yaşları arasında, sağlık problemi bulunmayan, Kaynakçı arayışımız bulunmaktadır.

 • Adecco Ankara

  Kaynak Temizlik Elemanı/Punto Kaynak Opr. Adecco Ankara

  Ankara

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Kaynak Temizlik Elemanı/ Punta Kaynak Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır. Kaynak operasyonu sonrasında kaynak temizliği ve taşlama işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Metal İşleri bölümlerinden mezunu, Tercihen kaynaklı üretim tecrübesi olan, Fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Amega A.Ş.

  Kaynakçı,Montajcı ve Çırak Amega A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Oyun eğlence sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın İmalat departmanında görevlendirilmek üzere KAYNAKÇI, MONTAJCI ve ÇIRAK alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firma merkezinin bulunduğu İstanbul Samandıra yada çevre ilçe ve semtlerde ikamet edilmesi. Grup ve takım çalışmasına uyumlu yapıda kişilik sahibi. Seyahat engeli bulunmaması Çalışma saatleri konusunda gerektiğinde mesaiye kalabilecek esnek çalışma saatlerine uyumlu olması

 • Beka-Mak Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Gazaltı Kaynak Operatörü Beka-Mak Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Bursa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şerit Testere Makinesi imalatı yapan fabrikamızın Kaynakhane Bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise / Meslek Lisesi mezunu veya Kaynakçılık, Kalfalık, Ustalık, Usta Öğreticilik belgesine sahip olmak, · Gazaltı kaynak tekniği konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, · Tercihen kaynakçı sertifikasına sahip, · Askerliğini yapmış, · Tercihen 40 yaşını aşmamış, · Bursa’da ikamet eden, · Bay.

 • Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Operatör Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda alüminyum profil bölümünde testere makinesi ve delik delme'de çalışabilecek,İstanbul Anadolu Yakası'nda tercihen Ümraniye-Sultanbeyli çevresinde ikamet eden,bay eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İşleri, Torna tesviye, makina veya Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü Mezunu, Boyutsal ölçüm cihazlarını ( kumpas, mikrometre, v.s ) kullanmayı bilen Teknik resim okuyabilen Benzer sektörde kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek Microsoft Office programlarına en az ön bilgiye sahip Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İstanbul Anadolu Yakası,tercihen Ümraniye-Sultanbeyli çevresinde ikamet eden,

 • Ünver Group

  Kaynak Operatörü Ünver Group

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Metal boru üretim hattında, argon ve gazaltı kaynak proseslerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk, Plastik, Silikon ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda Metal Hatlarında görevlendirilmek üzere KAYNAK PERSONEL'i alınacaktır. · Metal Üretim Hattında görevlendirilecek, · Tercihen Teknik Lise Mezunu, · Otomotiv sektöründe tecrübeli, · Kaynakçı Sertifikasına sahip, · Takım çalışmasına inanan, · Vardiyalı ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, · Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Adecco Bursa

  Argon Kaynak Operatörü Adecco Bursa

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Argon Kaynak Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi muzunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen(Autocad- Solidworks-Inventor-Catia gibi) En az 3 yıl Argon Gazaltı Kaynakçılığı konusunda tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco Bursa

  Gazaltı Kaynak Operatörü Adecco Bursa

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Gazaltı Kaynak Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve imalata yönelik projeleri okuyabilen (Autocad- Solidworks-Inventor-Catia gibi) En az 3 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Mustafa Koç Organizasyon Hizmetleri

  Kaynak Operatörü Mustafa Koç Organizasyon Hizmetleri

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konfeti imalatı yapan firmamızda tek vardiyalı olarak çalışacak Kaynak Operatörü

  Aranan Nitelikler Argon kaynağı kullanabilen , askerliğini yapmış

 • Özartaş Avize

  Gaz Altı - Argon Kaynakçı Ustası Özartaş Avize

  İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İMALATINDA ÇALIŞACAK GAZ ALTI - ARGON KAYNAKÇI USTASI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, 35 YAŞINDAN GÜN ALMAMIŞ. CW BİLGİLERİNİ info@ozartas.com ADRESİNE GÖNDERE BİLİRLER. ÖZARTAŞ AVİZE SAN.İHR.TİC.AŞ. FATİH SULTAN CD. ÇİFÇİLER SOK. NO:8/10 DÖRTYOL-OKMEYDANI-İSTANBUL TEL:0 212 297 46 76 – 238 74 53

 • Özaker Reklamcılık

  Kaynak Elemanı/Kaynakçı Özaker Reklamcılık

  İzmir

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın kaynak bölümünde görevlendirilmek üzere Kaynak Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ya da çıraklık okulu mezunu 25 / 48 yaş arasında olan, Kaynak processinden anlayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.

 • Makfry Group

  Argon Kaynakçısı Makfry Group

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Buca Begos’ta kurulu , Kentucky tarzı Fried Chicken (Kızarmış tavuk)alanında faaliyet gösteren Fast Food İşletmelerine yönelik endüstriyel basınçlı fritöz ve sos grubu ürünlerin üretimini yaparak yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin beğenisine sunan şirketimizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere haiz takım arkadaşları arıyoruz. Firmamızın üretimini yapmakta olduğu makinelerin kaynak işlerinde takım arkadaşları ile birlikte çalışacak, Mekanik montaj işlerinde üzerine düşen görevi yerine getirecek, Gerektiğinde sahaya giderek makine kurulum, bakım ve onarımında bulunacak

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Argon kaynağı alanında tecrübe sahibi, Tercihen Endüstriyel mutfak ekipmanları üretiminde çalışmış, Mekanik montaj ve bakım işlerini de üstlenebilecek, Tercihen kaynakçı sertifikası bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Disiplin sahibi ve çalışma arkadaşları ile uyumlu, Üstelerine karşı saygılı, Askerlik görevini yapmış, 25-35 yaş aralığında olmak.

 • Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Kaynak Mühendisi Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. Uluslararası alanda belgelendirme, gözetim, muayene, test hizmetleri konusunda hizmet veren TS EN ISO/IEC17021, TS EN ISO/IEC17020, TS EN ISO/IEC 17024 akreditasyonlarına sahip ve Mesleki Yeterlilik Kurumu MYK tarafından yetkilendirilmiş köklü bir kuruluştur. Ürün belgelendirme bölümünde çalışmak üzere, Sorumlusu olduğumuz yurt içi ve/veya yurt dışı projelerimizde firmamızı temsil edecek, EN, AWS, ASME API vb. ulusal ve/veya uluslararası standartlara hakim, WPQR, WPS ve WPQ (Kaynakçı Sertifikasyonları) hazırlayabilecek, İmalat öncesi, imalat süresince ve imalat sonrası parçaların kontrollerini yapabilecek, Tahribatlı ve Tahribatsız testlerin kontrol ve koordinasyonunu sağlayacak, Raporlama ve hak ediş hazırlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Mühendislik Fakültelerinin ; İnşaat , Makine , Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Mezunu veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, Kaynak Mühendisliği Diploması olan ( IWE/EWE ) ya da Kaynak Enspektörlüğü sertifikası olan ( CSWIP 3.1, CSWIP 3.2) Tahribatlı ve/veya tahribatsız test konusunda tecrübeli, Tercihen NDT sertifikalarına sahip, Tercihen İngilizce bilen, Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, MC Office , AutoCad programlarına hakim, 25-35 yaş arasında Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış

 • Güv-Tem

  Kaynakçı Güv-Tem

  Bursa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması OTOMOTİV YAN SANAYİ FİRMASININ AMBARINDAKİ PALET,KASA VB. LERİNİN KAYNAK İŞLERİNİ YAPMAK

  Aranan Nitelikler KAYNAKÇI BELGESİ OLMASI,TECRÜBELİ VE REFERANS VEREBİLECEK OLMASI ÖNEMLİDİR.

 • Kancıoğlu Otomotiv

  Sac Preshane Kontrol Elemanı Kancıoğlu Otomotiv

  İstanbul Avrupa

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Soğuk sac şekillendirme ile ilgili Eksantrik ve Hidrolik Preslerde deneyimli iş ve proses takibinden sorumlu ölçü kontrolü yapabilen teknik okul veya yüksekokul mezunu çalışma arkadaşları aranıyor. Metalurji Mühendisi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Dikkatli Sorumluluk Sahibi Ekip Çalışmasına uygun

 • Yordam Danışmanlık

  Welding Engineer Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Our multinational client is a leading manufacturing company in automotive sector. We are seeking a “Welding Engineer” for their production facility in Turkey to supply a leading global automotive OEM. Preparing welding standards, having them implemented in processes, following all abnormalities and defects, analyzing root causes, solving problems and reporting results Define necessary equipment and fixtures based on production concept Training and control of welders Coordination between designer, production technicians and QM Programming of Robots and Welding Machinery Control of welding process to achieve the quality/delivery /cost targets of the plant

  Aranan Nitelikler University degree in Mechanical or Welding Engineering Should have a degree of Europen Welding Engineer ( EWE) or European Welding Technologist ( EWT) Minimum 3 years welding process experience Preferably industry experience in automotive Excellent command of verbal and written English Excellent command of Microsoft Office applications Problem solving abilities, objective oriented, self motivated and team player No obstacles for international travelling Completed military service for male applicants Living in or willing to relocate to Gebze, İstanbul Asian Side or İzmit. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Emintosun Makine.

  Üretim Elemanı Emintosun Makine.

  Bursa

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beşevler Küçük Sanayi Sitesi.24.blok taki fabrikamızda görevlendirilmek üzere torna,gaz altı kaynak ve makina montajı işlerinden anlayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

  Aranan Nitelikler bursada ikametgah eden , Askerliğini yapmış , torna , gaz altı kaynak ve makina montajından anlayan üretim bölümünde görevlendirilecek elemanlar arıyoruz.

 • Adecco Bursa

  Kaynak Operatörü Adecco Bursa

  Bursa

  5 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanısağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin Lider Otomobil Üreticisi sahasındaki Egsoz Üretim Tesisinde faaliyet gösteren müşterimiz için Kaynak Operatörleri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Meslek Lisesi mezunu, -Alanında deneyimli, -Askerlik görevini tamamlamış, -Vardiyalı çalışabilecek,

 • S.K.E Kalıp Oto Yan San. Tic. Ltd.Şti.

  Gazaltı Kaynak Operatörü S.K.E Kalıp Oto Yan San. Tic. Ltd.Şti.

  Bursa

  2 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK DENEYİM SAHİBİ TERCİHEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ GAZALTI KAYNAK ELEMANLARI ALINACAKTIR.

 • Akp Otomotiv

  Alüminyum Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Lise veya E.M.L. mezunu - Mesleki eğitim belgesi olan - Askerliğini yapmış - Alüminyum kaynağında tecrübeli - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - 25 - 35 yaşlarında - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Alüminyum Kaynak Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Akp Otomotiv

  Oksijen-Tig Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Lise veya E.M.L.Mezunu - Askerliğini yapmış - 25 - 35 yaşlarında - Oksijen-Tig kaynağında tecrübeli - En az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun iş temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamıza , Oksijen-Tig Kaynak operatörleri alınacaktır.

 • Akp Otomotiv

  Punta Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - 25 - 30 yaşlarında - Punta operatörü olarak çalışmış - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Punta Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Akp Otomotiv

  Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Lise veya E.M.L.Mezunu - Askerliğini yapmış - 25 - 35 yaşlarında - Gaz altı ve punta kaynak konusunda - En az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun iş temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamıza , Gazaltı Kaynak Operatörleri + Punta Kaynak operatörleri alınacaktır.

 • Lt Endüstriyel Sistemler

  Kaynak Operatörü Lt Endüstriyel Sistemler

  Bursa

  13 Mart 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Teknik Lise / Meslek Lisesi mezunu veya Mesleki Eğitim Merkezi Kaynakçılık Kalfalık- Ustalık- Usta Öğreticilik belgesine sahip, Gazaltı kaynak tekniği konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen kaynakçı sertifikasına sahip, Askerliğini yapmış, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Bursa’da ikamet eden

 • İlk İnşaat

  Weldıng Engineer İlk İnşaat

  Diğer

  13 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ourcompany is a construction company which under takes the construction of civil, refineries, crude oil&gas pipelines, oil&gas off shore platforms and other industrial projects in Turkey and abroad. We are looking for Welding Engineer to be employed in Turkmenistan projects.

  Aranan Nitelikler University Degree in Mechanical Engineering, Minimum 5 years site experience in construction industry at a similar position, Having a welding engineer certificate, Very good level of English, No restrictions for traveling. "İSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY HİZMET MERKEZİ’nin 17/11/2014 tarih ve 165679 sayılı izni ile verilmiştir.”

 • Adecco

  Kaynak Makine Operatörü Adecco

  Bursa

  5 Ocak 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için kendi kadrosunda değerlendirilmek üzere Deneyimli Kaynak Makine operatörleri arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler -En az Düz Lise Mezunu ve Meslek Liselerinin torna tesfiye,makina,metal işleri bölümlerinden mezun, -Vardiyalı çalışabilecek, -35 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış, -Bursa ve çevresinde ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Kaynak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?