Mali İşler Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Mali İşler Yöneticisi/Yönetmeni
 • İş AçıklamasıDanışmanlığı yapmakta olduğumuz Mali Denetim ve Danışmanlık alanında faaliyet gösteren grup firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Şirketin mali konulardaki (Bütçe, Finans, Muhasebe) işleyişinin kontrolünün ve yönetiminin yapılması, Genel Muhasebe ile ilgili işlemleri; mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun olarak yapılmasının sağlanması ve kontrol mekanizmasının yürütülmesi, Mali konularla ilgili yasa ve kanunlardan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesinin sağlanması, İlgili resmi kurumlarla, bankalarla olan ilişkilerin yönetilmesi, Genel mali politikaların uygulanması ve sonuçları ile ilgili yönetime raporlanması, Finansal tabloların hazırlanması ve analizinin yapılması, Bütçe ve nakit akışının yönetilmesi, Periyodik olarak hazırlanan bildirge ve beyannamelerin kontrolünün yapılması ve doğruluğunun onayının verilmesi.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye, Ekonometri vb.), Alanında asgari 10 yıl, yöneticilikte 5 yıl deneyimi olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, Mali Mevzuatlar, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku ve diğer yasal mevzuatlar ile ilgili konulara hakim, günceli takip eden, Bütçe, planlama, faaliyet raporu, yönetsel raporlama, mali analiz, nakit akım yönetimi konularında iyi düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi, Bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, Analitik düşünce becerisi gelişmiş, ekip yönetiminde tecrübeli, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip, İyi derecede MS Office kullanabilen, Logo Tiger programına hakim, Sistem kurma konusunda tecrübeli, İstanbul / Fatih’te çalışabilecek, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) İşin tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirtilen tecrübe, yetenek & uzmanlıklara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Başvurularınız özenle değerlendirilecek ve süreç içerisinde cevaplandırılacak olup kesinlikle gizli tutulacaktır. KVKK kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin bilgilere web sitemizde yer alan aydınlatma metnimizden https://dd.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni ulaşabilirsiniz. İlana başvurmanız halinde belirtilen hüküm ve şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş olacaksınız.

  Sektör: Holding, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Mali İşler Müdürü, Mali İşler Yöneticisi/Yönetmeni, Muhasebe Müdürü, Mali İşler Müdür Yardımcısı, Mali İşler ve Finans Müdürü

 • İş Açıklaması
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iktisat,işletme, muhasebe, finans bölümlerinden mezun Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Telefon trafiği ve evrak takibi konusunda tecrübe sahibi, Mali raporlamalar konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarından özellikle Excel'i çok iyi derecede kullanabilen, İstanbul Hastanemiz için 'Mali İşler Yönetici Asistanı' aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mali İşler Asistanı, Mali İşler Elemanı, Mali İşler Müdür Yard. , Mali İşler Müdür Yrd, Mali İşler Yetkilisi, Mali İşler Yönetici Yardımcısı/Yönetmen Yardımcısı, Mali İşler Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mali İşler Yöneticisi/Yönetmeni, Mali İşler Müdür Yardımcısı, Muhasebe ve Mali İşler Müdürü

İş Habercisi - Mali İşler Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?