Mimar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimar
 • Juno // Tasarım Yapıİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSpa & Wellness Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Gaziosmanpaşa şantiyesinde görevlendirmek üzere; mimari detaylar, uygulama projelerinin oluşturulması, iş programı ve işin takibinin yapılması konularına hakim, üretim ve uygulama ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede MS Ofis, AutoCAD programlarına hakim Analitik düşünebilen, insiyatif sahibi Takım çalışmasına yatkın Proje, Şantiye, Uygulama, Kontrol ve koordinasyonda deneyimli Yapı mazlemeleri ve ince işler bilgisine sahip hakediş, keşif, metraj konusunda deneyimli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Tekniker, İç Mimar

 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • ARTS MİMARLIKİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFuar standı ve iç mimari alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İzmir Folkart Towers'ta bulunan ofisimizde tasarım bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri seviyede 3D Max kullanabilen Fuar stand tasarımı alanında deneyim veya bilgi sahibi Referanslarına ve portfolyasına güvenen Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek malzeme bilgisi olan Ekip içinde koordineli çalışabilecek Baylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tasarımcı

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş Açıklamasıwww.cvsmimarlik.com REF-1 (Mimar- İç Mimar) Konsept Proje tasarımında etkin fikirleri olan, İç mimari projelerde yenilikçi fikirler üretebilen ve fikirlerini projelendirme yeteneğine hakim, Hızlı Autocad 2D, Photoshop kullanabilen, 3d max-Vray render bilen Üstlendiği projeleri yönetebilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış REF-2 (Modelleme ve Render) İleri seviyede 3d max-Vray render bilen, iç ve dış mekan renderları alabilen İleri seviyede Photoshop kullanabilen, REF-3 (iç Mimar) İç Mimari uygulama projesi çizebilen, Saha uygulama alanında deneyimli REF-4 (İç Mimari Uygulama Mimari​ -İÇ MİMARİ ŞANTİYE- ) Kağıthane ve Kartal şantiye ofislerimizde, İç Mimari uygulama mimari alınacaktır. İş planını uygulama, saha ekiplerinin yönetimi, Raporlama işlerini yapabilecek. Yakın ikametgah Başvuru yapanların portfolyolarını pdf formatında ik@cvsmimarlik.com adresini yollamaları gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerEhliyeti olan Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • ŞEHZADE YAPI DENETİM LTD. ŞTİİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş Açıklaması2010 tarihinden itibaren faaliyet gösteren yapı denetim firmamızda, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, En az 2 yıl deneyimli, Büyük şantiyelerde çalışmış, İnce işler de deneyimli

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Mat İnşaatİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİNŞAAT ALT YAPI UST YAPI BILIMUM PROJE (esenyurt/beylikdüzü bölgesinde çalışabilecek)

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, (esenyurt/beylikdüzü bölgesinde çalısabılecek) İnşaat şirketlerinin proje bölümünde en az 5 yıl deneyimli, Kaba ve İnce işler konularında tecrübeli, Ekip çalışmalarında uyumlu, Proje çiziminde kendine güvenen ve işini severek yapan, Auto Cad iyi seviyede bilen ve aktif kullanan, Proje ve uygulama İmalatını birlikte değerlendirecek, Sunum dosyaları oluşturulması, Mimari koordinasyon,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Parkser GrupBursa 18 Şubat 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun, Proje uygulamalarında tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Autocad Workshop, Tridimax , Sketchup programlarını bilen  Disiplinli,  Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAlkon Group'un Nişantaşı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızın dekorasyon değişikliklerini organize edebilecek, aşağıda bulunan niteliklere sahip iç mimar arayışımız bulunmaktadır. www.alkon.com.tr

  Aranan NiteliklerMümessiliği olduğumuz firmaların yurt dışında yer alan ofisleri ile köprü oluşturabilecek, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, İyi derece İngilizce bilen, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Detay ve uygulama çizimlerine hakim,  Raporlama ve sunum becerileri konularında yetkin, Render yapabilecek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • DipTechİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • Karadeniz Örmeİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Bahçelievler' de bulunan Merkez Ofisinde istihdam edilmek üzere

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Mimarlık ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun - 3-5 yıl tecrübeli - Takım çalışmasına yatkın - Mesleki programlara hakim - Gerektiğinde kısa süreli şehir dışı seyahatlerde görev alacak - İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif düşünen - Bağlı bulunduğu yöneticisine raporlama yapabilecek - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan Mimar / İç Mimar takım arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Smart Systemİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN TASARIM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN ENDÜSTRİYEL TASARIM veya İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, FUAR STAND TASARIMI ALANINDA EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • Pekintaş A.Ş.İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrefabrik Betonarme yapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Mecidiyeköy'deki Genel Müdürlüğümüzde, Teknik Büro departmanında görevlendirilecek BAY çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun veya Mimarlık Fakültesi mezunu. * Özellikle prefabrik sanayi yapılarının pazar araştırmalarını yapabilecek ve satış faaliyetlerini yürütecek. * Pazarlama ve Satış konusunda ve tercihen Prefabrik sektöründe asgari 3 yıl deneyimli, * Sözlü ve yazılı iletişimi etkin kullanabilen ve sorumluluk sahibi, * Müşteri ziyaretleri yapabilecek ve projelerin teknik özellikleri konularında görüşmeler yapabilecek. * Maliyet kontrollerini yapıp teklifler hazırlayacak ve bu teklifleri satışa dönüştürebilecek, * Statik hesaplar hakkında konuya hakim, * Satış öncesi ve sonrası Müşterilerle temas kurabilecek, * Mesleki programlar (Autocad v.s) ve Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Diksiyonu düzgün, prezantabl * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, * 35 yaşını aşmamış, * Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıSPK ve BDDK lisansına sahip Gayrimenkul Değeleme alanında faaliyet gösteren firmamız için; gayrimenkuller ile ilgili her türlü resmi inceleme, yerinde ziyaret ve gözlemler sonucunda değerleme raporunu hazırlamak amaçlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTürkiye genelinde hizmet verdiğimiz 16 bankanın değerleme raporları için görevlendirilmek üzere Sözleşmeli / Çözüm Ortağı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Tercihen gayrimenkul değerleme sektöründe 3 yıl tecrübeli, Office programlarını etkin kullanabilen, Gayrimenkul değerleme uzmanlığını kendine meslek olarak seçmiş, Tercihen SPK lisansı olan / SPK lisansı almayı kendine hedef edinmiş, Gayrimenkul değerleme esasları ve yasal mevzuata hakim, Dinamik, girişken, zaman baskısı altında esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Planlama, iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Aynı şirkette uzun süre çalışmayı kendine prensip edinmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Mimar, İç Mimar, Mühendis

 • KoçtaşMersin(İçel), İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıProje talebinde bulunan müşterilerin keşif hizmetlerini gerçekleştirmek, Satış yapmak Şantiye ziyaretlerini gerçekleştirmek Müşteri taleplerini karşılamak

  Aranan NiteliklerKoçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, MERSİN MAĞAZAMIZDA mimari hizmetler departmanında görev alacak, mağaza içerisinde Koçtaş müşterilerine sunulan anahtar teslimi ev yenileme süreçlerini ve özel imalat mutfak satışlarını yürütecek "MİMAR" aramaktadır. Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun Projelendirme ve proje uygulama takibinde deneyim sahibi Bilgisayarda tasarım yapabilen (Autocad uygulamalarına hakim) MS Office uygulamalarına hakim Mağaza ortamında çalışmaya sıcak bakan Sonuç odaklı B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araba kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıBodrum Gündoğan’daki konut projemizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan bay/bayan mimar veya inşaat mühendisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe minimum 3 yıl tercübeye sahip, 28 – 45 yaş arası, Autocat gibi sektörel bilgisayar programlarını kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip, Taşeron ve saha ekiplerine proje dağıtımını yapabilen, Metraj çıkarılması, raporlanması ve hakediş hesaplamalarını yapabilen, Satın almaları planlayabilen, Detay çizimleri yapabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, Bodrum’da ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Şef / Amir, Yetkili

 • İş AçıklamasıAhşap dolap ve kapı üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere, inşaat firmaları ve toplu işlerle ilgilenecek pazarlama çalışanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- En az 3 yıl mobilya ve dekorasyon konusunda pazarlama tecrübesi olan. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen. - Erkek adaylarda askerliğini yapmış. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, İç Mimar

 • Remax Perfectİstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHAYAT STANDARTLARINIZI YÜKSELTİP GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ SİZDE REMAX PERFECT AİLESİNE KATILIN SİZE KATTIKLARIMIZ Re/max PERFECT sisteminde maksimum kazanç, Dünya markası altında çalışma fırsatı Özel Re/Max bilgisayar programı, Yurtiçi ve yurtdışı kongre ,eğitim ve seminerlere katılma imkanı, Bankalarla yapılan özel konut kredisi anlaşmaları, Sizin gibi özenle seçilmiş profesyonellerle çalışma olanağı, çağdaş ve en son teknoloji ofis ortamı, Ödüllendirme ve motivasyonla yaratılan sinerji.

  Aranan NiteliklerHAYAT STANDARTLARINIZI YÜKSELTİP GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ SİZDE REMAX PERFECT AİLESİNE KATILIN ​Lise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Kariyerini Gayrimenkul satışı ve saha çalışmasında yapmak isteyen, Kurumsal bir marka altında, 25 ve 65 yaş arası, Satış ve saha çalışmasında deneyimli /deneyimsiz, Özgür çalışma ortamı isteyen ve takım ruhuna inanan, Sosyal yönü güçlü/özgüveni yüksek/vizyon sahibi/girişimci,/iletişime yatkın/ sabırlı/hırslı, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gayrimenkul, İlaç, Sigortacılık

  Pozisyon: Mimar, Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 10.500 çalışanı ile günde 650.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'teki Genel Merkezi'nde görev almak üzere; Uygulama Projelerinin Hazırlanmasını, Detay Projelerinin Güncellenmesini yapacak, Projelerin çizim, uygulama, şantiye yönleriyle kontrol ve denetlenmesini yürütecek bir 'Mimar' arayışımız bulunmakadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Peyzaj tecrübesi olan, Perakende mağazacılık ve özellikle Gıda sektöründe tecrübeli, En az 5 yıl şantiye mimarlığı ve ofis deneyimi olan, Konsept oluşturma ve konsept geliştirme yönleri güçlü, Autocad, 3D max iyi derecede kullanabilen, İngilizce dil bilgisi iyi düzeyde olan. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklamasıİş tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren Danimarka menşeli müşterimizin ürün çözümlerini mimari projelere ilgili araçları ve analizleri kullanarak (Autocad, Sketch-up, Powerpoint, Daylight Visualizer… vb gibi) anlaşılır bir şekilde uygulayıp işlemek. Hazırlanan mimari proje uygulama ve detaylarını ilgili birimlere zamanında ve eksiksiz ulaştırmak. Proje çalışmalarını çeşitli görsel materyallerle destekleyerek projeye özel sunumlar haline getirmek ve ilgili birimlere hazırladığı çalışmalar hakkında detaylı brief vermek. Gerekli görülen Teknik eğitim ve seminerlerde aktif rol oynamak. Talep edilen teknik dökümantasyonları hazırlamak. Gerektiğinde mimar ve müteahhitlerden oluşan hedef kitleye yönelik düzenlenen çeşitli aktivite ve organizasyonlara destek olmak.

  Aranan NiteliklerMimari proje uygulama ve detaylarını hazırlayabilecek Autocad ve Sketch-up programlarını çok iyi kullanabilen Powerpoint programına hakim, gerektiğinde sunum hazırlayabilecek Tercihen 3D Max modelleme deneyimi olan Tercihen mimarlık ofisinde min. 2 yıl çalışmış (referans istenebilir) Orta derecede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Raporlama ve dökümantasyona özen gösterecek Öğrenmeye açık, enerjik Pozitif ve insan ilişkileri kuvvetli Düzenli, zaman yönetimi yapabilecek Anadolu yakasında ikamet eden 25-30 yaş aralığında

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Özmadeş Madeni Eşyaİstanbul Anadolu 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMadeş Mobilya projeli satış süreçleri içinde görev alacak, mesleki bilgilerini tempolu satış süreçlerinde kullanacak ve bu alanda gelişim gösterebilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun Mobilya sektöründe deneyimli Tercihen İngilizce bilen Projelerin sahada uygulama, takip ve sorumluluğunu alabilecek İkna kabiliyeti olan ve insan ilişkileri kuvvetli Düzenli çalışma prensiplerine sahip MS Office, Autocad ve 3ds Max uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Aktif araç kullana bilen

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıTasarımını ve üretimini yaptığımız Lüks ofis mobilyalarının mağaza satışının yapılması.Proje bazında çalıştığımız işlerin takip edilmesi sonuçlandırıması.

  Aranan Nitelikler- A+ Müşteri kitlesine hitap edebilen çözüm ve satış odaklı - Ofis Mobilyası, Proje ve Dekorasyon konularına hakim - Satış ve İkna kabiliyeti yüksek - Ofis mobilyaları satışında en az 2 yıl tecrübeli - Tercihen proje yönetebilen satış kabiliyeti yüksek iç mimar - Microsoft Office programlarına hakim, tercihen CRM ve autocad kullanbilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Mimar, Mağaza Satış Danışmanı

 • Proworkistİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Kadıköy Fenerbahçe'de faaliyet gösteren Mimarlık firmasında çalışmak üzere "Mimar veya İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Mimari Projelerin yönetimi, Mimari proje ve Çizim uygulamaları, Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerini denetlemek Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin inşaat mühendisi veya Mimarlık bölümlerinin birinden mezun olması, Sektörde en az 5 yıllık tecrübeye sahip, MS Office, 3D Max, Autocad ve çizim programlarını çok iyi kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm Odaklı, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıMerkez teknik koordinasyon birimine bağlı olarak, Konut projelerinin metrajlarının çıkarılması Hakediş çalışmalarının yapılması Kesin hesap çalışması Fiyat tekliflerinin hazırlanması

  Aranan NiteliklerBüyük çaplı konut projelerinde, hakediş, metraj, kesin hesap konularında çalışmış.deneyimli, Takım çalışmasına uyum sağlayacak. İnşaat mühendisi, mimar veya tekniker Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan istanbul avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıMALDİVLER'de 90 dönümlük bağımsız otel-ada içinde yapılan ve kaba inşaatı biten inşaatın ince işlerinin ve elektrik-mekanik tesisatının kontrolünde 16 ay boyunca orada ikamet ederek tam zamanlı çalışacak tecrübeli MİMAR, MAKİNE MÜHENDİSİ ve ELEKTRİK MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 35 yaşında olmalı. İngilizce anlama ve konuşma iyi düzeyde olmalı. Otel inşaatları konusunda tecrübeli olmalı.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • Yapı 1453İstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıYurt genelinde 90 adet mağazası bulunan firmamızın Pazarlama Departmanında mimar olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Fuar stant ve iç mimari uygulama projeleri konusunda deneyimli, 3DS Max + Vray programlarına hakim, PhotoShop ve AutoCAD programlarına hakim, Rölöve konusunda deneyimli, Keşif hazırlama, iş ve süreç planlama konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Mimar

 • PAARLA CITY SOLUTIONSİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMaslak'ta bulunan şantiyemizde iş ile ilgili keşif, metraj, hakediş ve saha uygulamalarının kontrolünde görev almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinden mezun Saha yönetimi konusunda tecrübeli Hakediş yapabilecek İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen Girişken ve dışadönük Planlama ve organize etme konusunda yetkin, zamanı yönetebilen

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • İş Açıklamasıİnce İşler kapsamındaki işlerin proje ve standartlara, lokal gereksinimlere, iş güvenliği kurallarına ve kontrat gereksinimlerine uygun olacak şekilde koordinasyonu ve yönetilmesi, Tasarım dokümanlarının ve Mimari detayların incelenerek gerekli malzemelerin belirlenmesi, satın alımına yönelik şartname ve miktarların belirlenerek sipariş taleplerinin hazırlanması İşin bütçesi ve zamanında tamamlanabilmesi için günlük planlama ve iş dağılımının yapılması ve yönetilmesi İnce İşlerle ilgili günlük raporların hazırlanması, İşin yapımından sorumlu formen, ekip başı ve işçilerden oluşan saha ekibinin yönetilmesi ve motive edilmesi, Taşeron ve Tedarikçilerin yönetilmesi ve onlara verilen görev ve sorumlulukların yerine getirildiğinden emin olunması, İşin ilerleyişinin takip edilerek malzeme eksikliği ya da projeden kaynaklı çıkabilecek aksaklıkların önceden fark edilmesi ve işin sağlıklı akışının garanti altına alınmasıdır.

  Aranan NiteliklerTaahhüt sektöründe faaliyet göstermekte olan EVER Endüstri A.Ş.’nin Rusya’daki projelerinde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, · İnşaat sektöründe en az 10 yıl deneyimli, · Yurtdışı (tercihen Rusya) tecrübesi olan, · Rusça ve İngilizce bilen (okuma, konuşma, yazma), · Oteller, yüksek katlı ofis binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. projelerde görev almış olan, · Modern proje yöntem ve tekniklerine hâkim, · AutoCAD, MS Project ve MS Office uygulamalarına hâkim, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve koordinasyon yeteneği güçlü, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İnce İşler Şefi aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Yıldız Camİstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Ocak 2017

  İş Açıklaması1978 yılından beri yer aldığı mimari cam sektöründe, sahip olduğu yüksek kapasitesi, son teknolojisi ve geniş ürün yelpazesi ile ülkemizin önde gelen cam işleme firmalarından biri olan ve yurtiçi ile yurtdışında önemli projelere imza atan Yıldız Cam için, İstanbul Dudullu ve İzmit Kartepe fabrikalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Autocad programını çok iyi bilen, Tercihen Corel Draw ve Photoshop programlarını kullanabilen, En az 3 yıl üretim tecrübesi olan, Serigrafi ve baskı konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan

  Sektör: İmalat, Cam ve Seramik

  Pozisyon: Sorumlu, Teknik Ressam, Mimar

İş Habercisi - Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Mimar Nedir ?

Mimar kariyerinde bir yapının kullanacak kişilerin istekleri görüşleri ve mali olanakları çerçevesinde , estetik ilkeleri göz önünde
bulundurarak tasarımını yapan ve yapımını denetleyen kişidir. Mimarlık mesleği pek çok sektörde ihtiyaç duyulan meslek gruplarından biri olmakla beraber özellikle inşaat sektöründe mimar iş ilanları oldukça fazladır.