Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mimar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimar
 • İş AçıklamasıOFİS ORTAMINDA ÇALIŞACAK MİMARİ ÇİZİM YAPACAK ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerMİMARİ RUHSAT PROJESİ ÇİZİMİNE HAKİM TERCİHEN BETONARME VE STATİK PROGRAMLARINI BİLEN İYİ DERECEDE AUTOCAD BİLEN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN TAKIM ÇALIŞMALARINA YATKIN MİMAR, TEKNİKER VEYA TEKNİK RESSAM ARANMAKTADIR. BAY/BAYAN

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Tekniker, Teknik Ressam

 • ÖzkaymakKonya 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıKONYA'DA İKAMET EDEN EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ 40 YAŞINI AŞMAMIŞ ŞANTİYEDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MİMAR ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Mimar

 • DipTechİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden bayan satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.Ankara, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. Firmamızın Ankara Merkez Bölge Müdürlüğü'ne Mimar alınacaktır. Adres:Siteler Önder Mah.Ereğli Cad.No:17/A Altındağ/Ankara Tel:0312 348 48 54 -56

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun İyi derecede Mimari programlarına hakim Çok iyi derece Autocad bilen İnsan ilişkilerinde başarılı takım çalışmasına yatkın Ms office programlarını iyi derece de bilen Ekip içerisin de koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek Tercihen sektör tecrübesi olan Sistem kurma beceriseine ve tecrübesine sahip Erkek adaylarlarda askerliğini tamamlamış olması

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mimar

 • Sothis Mimarlık Dekorasyonİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıMüşteriden gelen istekler doğrultusunda konsept geliştirerek fuar stand tasarımlarının yapılması Teknik çizimlerinin yapılması Üretim detaylarının çıkarılması Üretimin ve uygulamanın takibi Yurt içinde ve yurt dışında montajda bulunarak projenin eksiksiz olarak müşteriye teslim edilmesi

  Aranan NiteliklerFuar Stant Tasarımı yapmak üzere ; 3D Max, AutoCad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen 5 yıl sektörde tecrübeli Tasarımlarında farklı ve yenilikçi çizgiler yakalamaya özen gösteren Malzeme bilgisi olan, yaptığı tasarımın üretim sorumluluğunu da alabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen İngilizce bilen TASARIMCI arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • İmpa Yapı Endüstriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıArtan iş hacmimize bağlı olarak İstanbul ilinde Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz Yatırımcı olarak geliştireceğimiz projelerimizde görevlendirmek üzere “Saha Mimarı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, gerektiğinde superpozeleri de yaparak projeleri kontrol etmek *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *Keşif ve metraj yapabilmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak, uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek, teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yüklenicileri izlemek, kontrol etmek ve bunlar ile ilgili gerekli evrak düzenini takip etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak, uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, *İnşaat projelerinin mimari uygulamalarından en az 7 yıl deneyimli, *MS Office, Autocad ve mesleğinin gerektirdiği diğer bilgisayar program ve uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Asya yakasında ikamet eden, Kadıköy Fikirtepe’ye ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Mertoğlu Kent Mobilyalarıİstanbul Anadolu, Ankara 24 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakasında, ürünlerimizin satış ve pazarlanmasında görevlendirilmek üzere "Saha Satış Sorumluları" aramaktayız. · Üniversite veya yüksekokul mezunu, · Satış konusunda kariyer hedefleyen, · Ofis çalışmaları ve müşteri ziyaretlerinde en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim, · Analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, · Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, · İkna kabiliyeti ve satış becerisi olan, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim yeteneği kuvvetli, · B sınıfı Ehliyetli, Aktif olarak araç kullanabilen · Seyahat engeli olmayan, haftalık bölge ziyaretleri yapabilecek,

  Aranan Nitelikler· Pazarlama ve satış departmanında görev yapacak, · Müşteriler ile iletişim sağlayacak, ziyaretlerde bulunacak, · Satış, tahsilat gibi süreçleri bilgisayar ve fiziki olarak takibini yapacak, · İhale takibi yapacak, ihale dosya hazırlama yetisine haiz olacak, · İstenen verileri sisteme girişini sağlayacak, Gelen siparişleri üretim birimine aktarmasını sağlayacak, teslimat sonrası müşteri ilişkilerini yönetecektir

  Sektör: İnşaat, Çevre, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimar ve Mimari Ressam çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerProje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimarlar ve mimari ressamlar.

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • Sismik Yapı Denetimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim Grubu için, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şantiyelerinde kontrol elemanı olarak görev alacak İnşaat Mühendisi ve Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İnşaat Mühendisliği Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi mezunu, - Oda Kaydı bulunan - Askerlikle İlişiği olmayan yada tecilli - MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen - 2-3 sene tecrübeli - Aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis, Mimar

 • Üçcan YapıBursa 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMimar kadromuzu genişletiyoruz. Yoğunlaşan iç dekorasyon çalışmalarımıza yardımcı olacak ve müşterilerimizle birebir ilgilenecek sıcak kanlı iç mimarlar arıyoruz.    

  Aranan Niteliklerİç Mimarlık bölümünden üniversite diploması sahibi. Tercihen mutfak dolabı tasarımı ve iç dekorasyon sektöründe tecrübeli. Çizim programları kullanabilen. İnsan ilişkilerinde başarılı. Aktif olarak araç kullanabilen. Esnek çalışma saatlerine uyabilen. Erkek adaylarda askerliğini yapmış olan.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, İç Mimar, Mimar

 • The Swanpark Hotel Turizm İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAğva’da bulunan butik hotelimizde çalışacak; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Şantiye ve Proje uygulamalarında Saha Şefliği deneyimi olan, Dizayn konusunda deneyimli Ağırlıklı Dekorasyon işlerinde çalışacak Günlük ve genel şantiye işlerinde deneyimli Saha ekiplerini ve Teknik Personellerini koordine edebilecek Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat ve yangın tesisatı tecrübesine sahip MS Office, Autocad/Benzeri programlarına hakim Alanında en az 5 yıl deneyimli mimar şantiye sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şef / Amir, Meydan Şefi, Mimar

 • Çağın Ofis MobilyaAnkara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''İç Mimar ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin İç Mimarlık bölümünden mezun Tasarım kabiliyeti yüksek ve Ofis Mobilya sektöründe bilgili Autocad , 3dMax programlarını çok iyi derecede kullanabilen(V-ray de render alabilen) İç Mimari tasarım ve uygulama projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Detay ve uygulama çizimlerine hakim, Sunuma önem veren Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık Tercihen İyi derece İngilizce - Arapça bilen Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Ms Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, 24-30 yaşları arasında Bay -Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Peyzaj Mimarı, Sorumlu, Bölge Müdürü

 • İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. Firmamızın Genel Müdürlüğünde Ersaş Pencere Proje Bölümün de çalışacak mesleği ile ilgili çizim programları konusunda deneyimli bay ve bayan Mimar ve İnşaat Mühendisleri Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun İyi derecede Mimari programlarına hakim Çok iyi derece Autocad bilen İnsan ilişkilerinde başarılı takım çalışmasına yatkın Ms office programlarını iyi derece de bilen Ekip içerisin de koordineli çalışabilecek sorumluluk alabilecek Tercihen sektör tecrübesi olan Sistem kurma beceriseine ve tecrübesine sahip Erkek adaylarlarda askerliğini tamamlamış olması Tercihen avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mimar

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Kurumsal Satış &Pazarlama Sorumlusu ''aranmaktadır. Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Orman Endüstri Mühendisliği vb .) Ofis Mobilya sektöründe bilgili Pazarlama ve satış alanında min. 5 yıl deneyimli Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Süreç yönetimi ve kurumsal müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Planlama-organizasyon becerisi gelişmiş Ms Office programlarına hakim Autocad,3D Max ,Photoshop ve offfice programlarını iyi derece de kullanabilen Aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa ikamet eden Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar

 • Didim İnşaatİstanbul Avrupa 23 Mart 2017

  İş Açıklaması1) İhtiyaç görülen malzeme için, şantiye şefinin onayını aldıktan sonra satın alma işlemini başlatmak, 2) Asgari stokta eksilen malzemenin alınması için bilgi vermek, 3) İhtiyaç duyulan malzemeler için piyasa araştırması yapıp analiz oluşturmak, 4) İhtiyaç duyulan malzemenin tekliflerini hazırlayıp finans sorumlusunun ve şantiye şefinin onayı ile uygun görülen firmalara dağıtıp, bu teklifleri toplayarak finans sorumlusuna sunmak. 5) Satın alınan malzeme şantiyeye girdiği anda, malzemeyi talep eden grup şefine en kısa sürede bilgi vermek. 6) İdari hakediş hazırlamaları açısından, kendisine verilen listeli malzemelerin irsaliye ve miktarlarının dökümünü yaparak dosyalanmış halde hakediş personeline vermek. 7) Her ay belirlenen tarihler içerisinde piyasa faturalarını toplayarak, irsaliye ve alt evraklarıyla birlikte muhasebeye iletmek.

  Aranan NiteliklerYeni ürün, proje ve satın alma stratejileri geliştirmek. Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Sektöründeki trendleri takip edebilen, vizyon sahibi, Tedarikçi ilişkileri ,Ödemeleri ve süreç yönetimi konusunda başarılı, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve müzakere yeteneğine sahip, stratejik düşünüp, hareket edebilen, Dikkatli, detaycı ve sonuç odaklı, Dürüst, dinamik ve disiplinli, YETKİNLİK KRİTER Tercihen inşaat mühendisi, inşaat teknikeri veya mimar. ​

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Tekniker

 • Firma Adı GizliTüm Türkiye 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıRestorasyon işlerinin yönetimi Projelerin hazırlanması, Metraj ve yaklaşık maliyet hesaplama, Hakediş ve kesin hesap, geçici ve kesin kabullerin hazırlanması ve yapılması, İhale teklifi ve sözleşme hazırlama.

  Aranan NiteliklerRestorasyon işlerinde tecrübeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Eskişehir ilinde ikamet eden yada edebilecek. MİMAR/RESTORATÖR MİMAR ALINACAKTIR.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Pano Yat İnşa Turizmİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMİMAR VE İÇ MİMAR POZİSYONLARINDA GÖREV YAPABİLECEK PERSONEL

  Aranan Nitelikler3D MAX, AUTOCAD, PHOTOSHOP, EXCEL PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ŞANTİYE TECRÜBESİ OLAN, HAKEDİŞ YAPABİLECEK

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • KANÇUL İNŞAATSırbistan 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıSırbistan ram kalesi projemizde çalışacak ,Sırbistan Belgrad ta ikamet eden yada edebilecek Mimar veya İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Restorasyon konusunda deneyimli, Bilgisayarı iyi derecede kullanabilen Gerekli raporlama ve hesaplar konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, Etkili konuşabilen, Bay, Bayan,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıMimari ve Statik (çelik ve betonarme) yapıların projelendirilmesinde hizmet veren konusunda uzman proje firmamız için Kadıköy -İstanbul ofisimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mimarlar İnşaat yüksek mühendisleri Teknik Ressamlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMİMAR: Projelendirme konusunda minimum 5 yıl tecrübeli Proje koordinasyonu yapabilecek Çizim programlarına hakim Tercihen ingilizce bilen İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ: Deprem mühendisliği / yapı mühendisliği konusunda yüksek lisansını tercihen tamamlamış SAP2000 yapı analiz programını iyi derecede bilen Projelendirme konusunda 2-3 yıl deneyimli İngilizce bilen İnşaat Mühendisi / İnşaat Yüksek Mühendisleri TEKNİK RESSAM: Minimum2 yıl deneyimli İyi derecede AUTOCAD kullanabilen Mimari ve statik projelerde çalışacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam, Mimar

 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıKAĞITHANE/GÜLTEPE VE ÜMRANİYE/ŞERİFALİ BÖLGELERİNDE BULUNAN ŞANTİYELERİMİZE İNŞAAT MÜHENDİSİ VEYA MİMAR ŞANTİYE ŞEFİ (EN AZ 10 YIL VEYA 3 PROJEDE ŞANTİYE ŞEFLİĞİ TECRÜBESİ BULUNAN)

  Aranan Nitelikler1- Askerlik hizmetini tamamlamış, 2- Aktif araç kullanabilen, 3- Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, 4- AutoCad ve ilgili programları yeterli seviyede kullanabilen programlarına hakim, 5- İş güvenliği ve kalite odaklı çalışabilecek, 6- İletişim becerisi güçlü, etkin liderlik vasıflarına sahip, takım çalışmasına ve ekip kurup yönetebilme deneyimi olan, 7- Planlama, Koordinasyon zaman ve maliyet yönetimi konularında başarılı, 8- Yerel yönetimler ve diğer kurumlar ile ilişkileri yürütebilen, 9- İş programı,taşeron hakedişleri ve gerekli her türlü raporlamayı düzenli olarak yapabilen, 10-Tasarım grubu ile koordinasyonu sağlayarak, güncel projelerin sahaya uygulanmasında gerekli koordinasyon ve uyumu sağlayabilen, 11-Şirketimizde kalıcı olmayı düşünerek gayretli çalışacak

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard

 • Muda Mobilyaİstanbul Avrupa 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıMASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerİYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

  Sektör: Sanat, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Barslan Yapıİstanbul Avrupa, İzmir 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstanbul’da bulunan firmamızın şantiyelerinde çalışmak üzere inşaat mühendisi veya mimar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun Autocad programı kullanabilen, keşif ve metraj konularına hakim İnşaat / Şantiye alanında en az 5 yıl saha deneyimli 5 yıl sahada deneyimli şantiye şefi İş odaklı, insan ilişkilerinde başarılı Problem çözme , karar alma , planlama ve raporlama becerileri gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 19 Mart 2017

  İş Açıklamasıİmalatların proje ve şartname uygunluğunun takibi ve kontrolü, Taşeron hakedişlerinin takibi ve kontrolü, Sahadaki işlerin takibi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ve AutoCad programlarını ileri seviyede kullanabilen, Hakediş süreçlerine hakim, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Yapı projelerinin uygulamalarında 5 yıl tecrübesi olan, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Mimar

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu 23 Mart 2017

  İş Açıklamasıwww.cvsmimarlik.com REF-1 (Mimar- İç Mimar) Konsept Proje tasarımında etkin fikirleri olan, İç mimari projelerde yenilikçi fikirler üretebilen ve fikirlerini projelendirme yeteneğine hakim, Hızlı Autocad 2D, Photoshop kullanabilen, 3d max-Vray render bilen Üstlendiği projeleri yönetebilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış REF-2 (Modelleme ve Render) İleri seviyede 3d max-Vray render bilen, iç ve dış mekan renderları alabilen İleri seviyede Photoshop kullanabilen, REF-3 (iç Mimar) İç Mimari uygulama projesi çizebilen, Saha uygulama alanında deneyimli REF-4 (İç Mimari Uygulama Mimari​ -İÇ MİMARİ ŞANTİYE- ) Kağıthane ve Kartal şantiye ofislerimizde, İç Mimari uygulama mimari alınacaktır. İş planını uygulama, saha ekiplerinin yönetimi, Raporlama işlerini yapabilecek. Yakın ikametgah Başvuru yapanların portfolyolarını pdf formatında ik@cvsmimarlik.com adresini yollamaları gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerEhliyeti olan Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Parkser GrupBursa 15 Mart 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun, Proje uygulamalarında tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Autocad Workshop, Tridimax , Sketchup programlarını bilen  Disiplinli,  Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Decathlonİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıYou will work to ensure that the feasibility study of each project under your responsibility is properly completed before the country investment committee meetings. As a part of the feasibility study of projects, you will work towards ensuring that: The store layouts, sections and elevations you propose works to provide an operational and safe environment for our staff and customers. The use of plot / leasable area is optimised in favor of Decathlons requirements. Decathlon ratios and technical specifications are respected in the architectural design phase while seeking to ensure that the local regulations are also met. The projects’ validation is guaranteed in the country investment meetings by securing the approval of the affiliated experts (maintenance, security, retail etc.) beforehand. In this sense you will be responsible for the preparation of required architectural drawings and 2D - 3D visualizations to best present your project to internal and external customers. Alongside the feasibility studies of ongoing projects you will work towards the local adaptation of the Decathlon concepts, as well as the creation of our new business models. It is requested that the applicants bring their portfolios in hardcopy to the interviews.

  Aranan NiteliklerBachelors level qualification in Architecture as a minimum, One to three years of experience in an architectural design position; experience in retail is a plus Advanced working knowledge in Autodesk AutoCAD, Adobe Photoshop and Google Sketchup Proficiency in Adobe Illustrator and Adobe InDesign is a plus Fluency in written and spoken English and Turkish Excellent organizational and planning skills Strong communication skills with orientation towards team play Proactive stance in the work en

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıSPK ve BDDK lisansına sahip Gayrimenkul Değeleme alanında faaliyet gösteren firmamız için; gayrimenkuller ile ilgili her türlü resmi inceleme, yerinde ziyaret ve gözlemler sonucunda değerleme raporunu hazırlamak amaçlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTürkiye genelinde hizmet verdiğimiz 16 bankanın değerleme raporları için görevlendirilmek üzere Sözleşmeli / Çözüm Ortağı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Tercihen gayrimenkul değerleme sektöründe 3 yıl tecrübeli, Office programlarını etkin kullanabilen, Gayrimenkul değerleme uzmanlığını kendine meslek olarak seçmiş, Tercihen SPK lisansı olan / SPK lisansı almayı kendine hedef edinmiş, Gayrimenkul değerleme esasları ve yasal mevzuata hakim, Dinamik, girişken, zaman baskısı altında esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Planlama, iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Aynı şirkette uzun süre çalışmayı kendine prensip edinmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Mimar, Kontrolör, Mühendis

 • Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıAlkon Group'un Nişantaşı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızın dekorasyon değişikliklerini organize edebilecek, aşağıda bulunan niteliklere sahip iç mimar arayışımız bulunmaktadır. www.alkon.com.tr

  Aranan NiteliklerMümessiliği olduğumuz firmaların yurt dışında yer alan ofisleri ile köprü oluşturabilecek, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, İyi derece İngilizce bilen, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Detay ve uygulama çizimlerine hakim,  Raporlama ve sunum becerileri konularında yetkin, Render yapabilecek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Proworkistİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Kadıköy Fenerbahçe'de faaliyet gösteren Mimarlık firmasında çalışmak üzere "Mimar veya İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Mimari Projelerin yönetimi, Mimari proje ve Çizim uygulamaları, Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerini denetlemek Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin inşaat mühendisi veya Mimarlık bölümlerinin birinden mezun olması, Sektörde en az 5 yıllık tecrübeye sahip, MS Office, 3D Max, Autocad ve çizim programlarını çok iyi kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm Odaklı, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

İş Habercisi - Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Mimar Nedir ?

Mimar kariyerinde bir yapının kullanacak kişilerin istekleri görüşleri ve mali olanakları çerçevesinde , estetik ilkeleri göz önünde
bulundurarak tasarımını yapan ve yapımını denetleyen kişidir. Mimarlık mesleği pek çok sektörde ihtiyaç duyulan meslek gruplarından biri olmakla beraber özellikle inşaat sektöründe mimar iş ilanları oldukça fazladır.