Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mimar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimar
 • Proje Sorumlusu - Mimar

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 31 Ekim 2017

  İş Açıklaması- Mimari ve uygulama projelerinin geliştirilmesi ve çözümlenmesi, - Saha ölçülerinin alınıp proje çizilmesi, - Projelerin müşteri beklentileri ve üretim standartlarınıda göz önünde bulundurarak tasarlanma, - Proje süresince iç ve dış müşterilerle iletişimi sağlamak ve firma ya da müşteri kaynaklı ortaya çıkabilecek her türlü sorunu çözüme kavuşturmak, - Montajın zamanında yapılması ve müşterinin istediği kriterler doğrultusunda gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, - Müşteri memnuniyetinden, montaj kalitesinden ve montaj ekibinin performansından sorumlu olarak çalışmak.

  Aranan NiteliklerMühendislik alanında faaliyet gösteren bir müşterimiz için 'Proje Sorumlusu - Mimar arıyoruz. - Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, - Minimum 2 yıl saha tecrübesi bulunan (Tercihen inşaat sahasında çalışmış), - MS Office ve Autocad programlarına son derece hakim, - Çözüm ve müşteri odaklı çalışabilen, - Planlama ve organizasyon yetkinlikleri kuvvetli, - Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisi olan, - B sınıfı ehliyete sahip, - Seyahat engeli bulunmayan, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıAlüminyum Giydirme Cephe ve Doğrama Sektöründe Ankarada Sayılı, Kaliteli, İlkeli çalışan Firmamızda, Teklif çıkarılması, Röleve alınması, Uygulama ve detay çizimlerinin hazırlanmasında görevlendirilmek üzere konusunda tecrübeli, Mimar, Mühendis, Tekniker, Alaylı takım arkadaşları arıyoruz. Ciddi düşünen arkadaşlarımızın başvurmalarını rica ederiz. Çalışma Yeri Ankara/ Ostim Fabrika ve Şantiyelerdir.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümünden Mezun, * Alüminyum Giydirme Cephe, Kompozit Levha, Alüminyum doğrama konusunda tecrübesi olan, * Autocad, Office programları kullanabilen. * İş planlaması ve Programı yapabilen, * Sürücü Belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, İLETİŞİM : 549-386-14-20 numaradan ulaşabilirsiniz.

  Sektör: İnşaat, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Mühendis, Eleman, Teknisyen

 • İş Açıklamasıİç Mimar – İskenderun / Hatay   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İskenderun Franchise Mağazası  için "İç Mimar" aranmaktadır. Marka kimliğini doğrultusunda müşterilere doğru bilgi akışının sağlanması, Müşterinin beklentisi doğrultusunda, ürünlerin mobilya dizaynının yapılmasını sağlamak, Müşterinin talebi üzerine ve Mağaza Müdürü’nün onayı ile müşterinin istediği yerleşkeye giderek ölçüleri almak, mimari görüş desteği vermek. Müşterinin istediği tarza uygun varsa alternatifleri sunmak. Müşterinin özel talepleri olması durumunda, uygunluğu konusunda bilgi alıp, müşteriye aktarmak. Müşterinin seçtiği ürünlerle uyumlu aksesuar önerilerini sunmak, sepet oluşturmasına yardımcı olmak. Satış kararını alan müşterinin, temas kuran Satış Danışmanı ile satış kapatma işlemi için bir araya gelmesini sağlamak. Mağazaların satış hedeflerine ulaşması için iç mimarlık deneyimini yansıtarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış gerçekleştirmek, Mevcut Kervan müşterilerine ve potansiyel müşterilere, iç mimarlık ve dekorasyon hizmetine ilişkin bilgilendirmede bulunmak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinden mezun Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, İç mekan tasarımı ve dekorasyon alanlarındaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden, MS Office, Autocad, 3dmax, Photoshop programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri yüksek Müşteri ve çözüm odaklı, inisiyatif alabilen Tercihen İngilizce bilen , Düzgün diksiyona sahip, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İş AçıklamasıYurtiçi yurtdışı fuar stantları imalatı yapan firmamıza 3 boyutlu stant tasarımı ve imalat için ölçülendirme yapabilecek Mimar, İç Mimar ve Endüstriyel Ürün Tasarımcıları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans ve Önlisans bölümlerinden mezun 3Ds Max Auto Cad ve benzer programlara hakim 3 boyutlu stant tasarımında tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini yapmış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilecek arkadaşlar alınacaktır Yerimiz 4. Levent Sanayi bölgesindedir

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • İnşaat Teknikeri

  Hamaş Çelikİzmir 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDuvar içine çalışan sürme kapı ve pencere mekanizmaları imalatı yapan firmamız proje bazlı çalışmaktadır. Gelen siparişlerin çizimi teknik birimimizde çalışan arkadaşlarımız tarafından autocad programında yapılmaktadır. Şantiye deneyimli, proje konusuna vakıf, çözüm odaklı BAY/BAYAN çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİnşaat Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Yapı ve İnşaat Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim konusunda tecrübe sahibi, B sınıfı ehliyetli (aktif olarak araç kullanabilen) Autocad programını ileri düzeyde kullanabilen, Askerliğini yapmış, Ms Office programlarını kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, müzakereci, detaycı, Dinamik, sonuç odaklı, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü, Gerektiğinde seyahat edebilecek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar, Tekniker, Mimar, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıFuar sektöründe 1980 yılından beri stand tasarımı ve imalatı yapan şirketimiz için tecrübeli Tasarımcı / İç Mimar / Mimar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-3DS Max veya Rhino programlarından birini iyi derecede kullanabilen, - Autocad ve Photoshop kullanabilen - Diksiyonu düzgün - Tercihen Fuar standı tasarımında deneyimli

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıDEKORATİF DIŞ CEPHE KAPLAMALARI SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA, ÇEKMEKÖY'DEKİ TEKNİK OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Tercihen İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN

  Aranan Nitelikler*METRAJ ÇIKARILMASI, TEKLİF HAZIRLANMASI, UYGULAMA DANIŞMANLIĞI KONULARINDA ÇALIŞABİLECEK *TASARIMIN SAHADA UYGULANMASI KONUSUNDA DENEYİMLİ, *SATIŞ BÖLÜMÜNE DESTEK VEREBİLECEK, GEREKTİĞİNDE MÜŞTERİ VE ŞANTİYE ZİYARETLERİNE KATILABİLECEK, *ŞANTİYE BİLGİSİ VE İLGİSİ OLAN, SAHADA ÖLÇÜ ALABİLECEK, *PREZENTABL, DİNAMİK, ÖĞRENMEYE İSTEKLİ, *AUTOCAD, OFİS PROGRAMLARI VE 3D TASARIM PROGRAMLARINDAN (3D MAX, SKETCHUP,REVİT v.b.) EN AZ BİRİNE HAKİM *BAY-BAYAN (Erkekler için Askerlik ilişiği olmayan veya 2 yıl tecilli) ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. ** MİMAR- İNŞAAT MÜHENDİSİ- TEKNİKER VEYA MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN YENİ MEZUN ALTERNATİFLER EĞİTİLMEK ÜZERE DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker, Teknik Ressam

 • Mimar

  Firma Adı Gizli 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSektörde lider olan firmamızın Şantiye deneyimli Mimar arayışı bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin MİMARLIK Bölümü Mezunu, Şantiye ve Proje Uygulamalarında tecrübeli, Proje üzerinden metraj çıkarabilen ve hak ediş yapabilen, Teknolojiye yakın, güncel uygulamaları ve yenilikleri takip edebilen, hedefleri olan, Taşeron sevk ve idare edebilecek, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Raporlama yapabilen, Autocad ve diğer mesleki programları kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar tercih sebebidir. ( Askerliğini yapmış olmalıdır)

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim, İstanbul Bölgesinde bulunan ofis ve şantiyelerinde görev alacak, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesine sahip Mimar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimarlar Odası Kaydı bulunan, 10-15 yıl tecrübeli, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesi olan,

  Sektör: Mühendislik, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Denetçi

 • İş AçıklamasıDEKORATİF DIŞ CEPHE KAPLAMALARI SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZIN, SATIŞ-PAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Tercihen PROJE SATIŞ KONUSUNDA Min. 2 YIL TECRÜBELİ Tercihen İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN

  Aranan Nitelikler*METRAJ ÇIKARILMASI, TEKLİF HAZIRLANMASI, UYGULAMA DANIŞMANLIĞI KONULARINDA ÇALIŞABİLECEK *ŞANTİYE BİLGİSİ İLGİSİ OLAN, SAHADA ÖLÇÜ ALABİLECEK *PREZENTABL DİNAMİK, ÖĞRENMEYE İSTEKLİ *AUTOCAD, OFİS PROGRAMLARI VE 3D TASARIM PROGRAMLARINDAN (3D MAX, SKETCHUP,REVİT v.b.) EN AZ BİRİNE HAKİM *AKTİF ARAÇ ARAÇ KULLANABİLEN (B SINIFI EHLİYETLİ) SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN *BAY-BAYAN (Erkekler için Askerlik ilişiği olmayan veya 2 yıl tecilli) * MİMAR- İNŞAAT MÜHENDİSİ- TEKNİKER VEYA MESLEK LİSELERİNİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN YENİ MEZUN ALTERNATİFLER EĞİTİLMEK ÜZERE DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Kurumsal Satış &Pazarlama Sorumlusu ''aranmaktadır. Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Orman Endüstri Mühendisliği vb .) Ofis Mobilya sektöründe bilgili Pazarlama ve satış alanında min. 5 yıl deneyimli Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Süreç yönetimi ve kurumsal müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Planlama-organizasyon becerisi gelişmiş Ms Office programlarına hakim Autocad,3D Max ,Photoshop ve offfice programlarını iyi derece de kullanabilen Aktif araç kullanabilen, Ankarada ikamet eden Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar

 • İş Açıklamasıİzmir genelinde Firmamız taahhütü altında bulunan inşaat ince işlerde görevlendirilmek üzere, '' İNŞAAT MÜHENDİSİ-MİMAR-YAPI ÖĞRETMENİ-İNŞAAT TEKNİKERİ / ŞANTİYE UYGULAMA SORUMLUSU '' aranmaktadır. İŞİN TANIMI: Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, Yapılacak imalat uygulamalarını şantiye ortamında periyodik kontrollerini yaparak,hakedişlerini hazırlamak, Fiyat tekliflerini brim fiyat analizli olarak hazırlayabilmek, Şantiye,Taşeron ve müşteri ilişkilerini yürütmek.

  Aranan NiteliklerAlçı, sıva, boya, seramik, şap, asma tavan, bölme duvar, izolasyon, Mantolama vs.gibi inşaat ince işler uygulamasında en az 5 yıl şantiye tecrübeli, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık/Yapı öğretmenliği / inş. Teknikerlik bölümlerinden mezun, Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm sonuç odaklı, Problem çözme,karar alma,planlama ,raporlama becerileri gelişmiş, Autocad kullanımlarına hakim keşif,metraj,hakediş düzenleme yeteneklerine sahip, Analizli olarak teklif ve brim fiyat oluşturabilecek, Takım çalışmalarına yatkın,insan ilişkilerinde yetenekli,şantiye yönetimine vakıf, Aktif B sınıfı sürücü ehliyeti olan, İzmir de ikamet eden, Ege bölgesi çapında çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Bay/bayan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Tekniker

 • Mimar

  Invest Eba İnşaat Yapıİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Ayazağa'da bulunan "VadiKoru" projemizde; İnce işler imalat kalemlerinde(cephe ve çatı dahil) A'dan Z'ye her tür proje-ofis-saha koordinasyonunun sağlanması, İnce imalatların Mekanik İşler, Elektrik İşleri, Altyapı ve Dekorasyon uygulamalarının koordinasyonunun yapılması, Proje müellifleri, alt ekipler ve taşeronlar ile tam uyumlu olarak istenilen kalitede imalat ve kontrolünün belirtili program içinde sağlanması, İnce işler alanında faaliyet gösterecek paydaşların belirlenmesi için yönetime geri bildirimde bulunulması, İnce işler alanındaki tüm kalemler için metraj kontrolü yapılması, Shop drawing kontrolünün sağlanması ve gerektiğinde nokta detaylar için AutoCAD ortamında hızlıca alınacak detay-çizim bilgisine sahip olunması, Gerektiğinde bölgesel iş programı ve yapım yöntemi için ön çalışmanın yapılması, Hakedişlerin ilgili birimler ile iş birliği yaparak oluşturulması ve benzeri görevlerin ifa edilmesidir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin "mimarlık" bölümünden mezun, Büyük ölçekli konut, AVM gibi projelerde minimum 10 yıl şantiye deneyimi olan, Ofis ve sahayı koordine edebilecek, İnce yapı ve şantiye uygulamalarında görev almış, konulara hakim, Mimari detay çözümleri konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyacak, çözüm odaklı, dinamik ve karar verebilen, Analiz ve raporlama becerisine sahip, İyi derecede AutoCAD kullanabilen, Düzenli ve yoğun iş temposuna alışkın, Avrupa yakasında ikamet eden, mimar arayışımız vardır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Fuar Stand Tasarımcısı

  TARZFUAR HİZMETLERİİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması*Tasarım biriflerini müşterilerinden doğru bir şekilde alıp bu bilgilere göre stand tasarımını oluşturmak ve stand içinde yer alacak poster tasarım ve düzenlemelerini gerekli grafik programlarını hazırlamak sonrasındada bu posterleri baskı aşamasına getirebilmek. *Müşteri portföyü olması ve oluşturabilecek olması. *Stand tasarım uygulamalarında kullanacak malzeme ve dekorasyonlarına hakim olmak *Sorumluluk sahibi, *Özgüvenli ve özverili olmak. Firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, İleri seviyede 3DMAX ve AUTOCAD-COREL-PHOTOSHOP programlarını kullanabilen, Fuar stand tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Referanslarına ve portfolyosuna güvenen, Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek, Ekip içinde koordineli çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden,(personel servisimiz yoktur) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, Uzman, Sorumlu, İç Mimar

 • İş AçıklamasıAnkara Merkez Ofisimizde görev alacak Tercihen Eğitim yapıları,Konut ve Konut Karma projelerinin çiziminde deneyim sahibi, Avan proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar proje koordinasyonunu sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerMimarlık fakültelerinden mezun, Minimum 5-7 yıl tecrübeli, Archicad,Revit,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Organizasyon yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi, Malzeme ve detay bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyumlu, İyi derece İngilizce bilen

  Sektör: Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıProje Tasarım, Müşavirlik ve Proje Yönetimi hizmetleri veren firmamızda Ankara ofisimizde çalışacak Peyzaj Mimarı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun Sert zemin, alt yapı (sulama, drenaj vb.) ve bitkilendirme projelerini çizebilen, Bitkisel analiz paftalarının hazırlanması konusunda deneyimli, Bitkisel ve yapısal peyzaj/uygulama projelerinde tecrübeli, Malzeme/ürün bilgisi gelişmiş, Sonuç odaklı ve hızlı aksiyon alabilen Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş MS Office programlarına ve mesleki programlara iyi derecede hakim Proje tasarım ve yönetiminde daha önce çalışmış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar

 • Proje Yöneticisi

  AdeccoAnkara 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Mobilya Teknik Malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız için Ankara lokasyonu'nda çalışmak üzere "Proje Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Büyük ölçekli inşaat şirketleri ve proje ofisleri ile gerekli ilişkileri yürütmek, Ürünlerin şartname ve projelere tanıtılmasını sağlamak, Projelerin mevcut durumları hakkında satış ekibi ile koordinasyon içinde çalışmak, İnşaat/mimarlık çevrelerinde marka bilinilirliğini sağlamak ve artırmak, Ürünler ile ilgili şirket içi ve dışı eğitimler vermek, Pazar ve rakipler hakkında araştırma yapmak

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Mimarlık-İç mimarlık-İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun 3-5 yıl aralığında saha-iş tecrübesine sahip Uygulama ve teknik detay çözümleri konusunda bilgi sahibi, Teknik şartname süreçlerini bilen, Autocad, MS Office ve CRM program bilgisine sahip B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İletişim becelerileri güçlü, iş takibi yüksek ve proaktif, Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Home-office çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mobilya ve beyaz eşya sektörüne yönelik üretim gerçekleştiren lider konumundaki müşterimiz için Ankara'da ikamet edebilecek "Mimar ve Proje Yöneticisi" arıyoruz. Büyük ölçekli inşaat şirketleri ve proje ofisleri ile gerekli ilişkileri yürütmek, Ürünlerin şartname ve projelere tanıtılmasını sağlamak, Projelerin mevcut durumları hakkında satış ekibi ile koordinasyon içinde çalışmak, İnşaat/mimarlık çevrelerinde marka bilinilirliğini sağlamak ve artırmak, Ürünler ile ilgili şirket içi ve dışı eğitimler vermek, Pazar ve rakipler hakkında araştırma yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Saha tecrübesine sahip; inşaat süreçlerine hakim en az 3 yıl deneyimli, Uygulama ve teknik detay çözümleri konusunda bilgi sahibi, Teknik şartname süreçlerini bilen, AutoCAD, MS Office ve CRM program bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İletişim becerisi güçlü, iş takibi yüksek ve proaktif, Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Beyaz Eşya, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Mimar

 • Mimar

  CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıCevizoğlu Mağazacılık, 25 yılı aşkın süredir perakende sektöründeki ulusal ve global zincir markalara ahşap ve metal mağaza mobilyaları ve sistemleri ile profesyonel hizmet sunan, modern üretim tesisi ile sektöründe lider konumdadır. Mağazacılık sektörüne nefes aldıracak fastshop & concept felsefesi ile oluşturulmuş Shopline markasının yöneticiliğini üstlenecek, müşteriye, tasarım, sunum, teknik ve satış hizmetlerini yönetecek, sorumluluk alabilecek, dinamik, kariyer hedefi olan takım lideri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun Mimari konsept, tasarım ve uygulama projeleri konusunda tecrübeli Yönetim becerisine sahip, sorumlu olduğu departmanda görevli ekibi yönlendirebilecek ve denetleyebilecek Perakende, mağaza dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgisi olan Mimari proje ve çizimlerde sorumluluk alabilecek Tasarım alanında edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi olan Yaratıcılığı ve öngörüsü yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek Temsil yeteneği güçlü, Hem yazılı hem de sözlü ileri düzeyde İngilizce’ye hakim Kariyer hedefi olan

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıManisa Saruhanlı'da kurulu, Grup Şirketlerimiz içinde önemli bir ağırlığa ulaşması öngörülen sektörünün öncüsü şirketimize "MİMAR" aranmaktadır.Renco Kompozit; YEŞİL GYO, YEŞİL İNŞAAT, YEŞİL KUNDURA, BOROVA, kuruluşların yer aldığı "YEŞİL ŞİRKETLER TOPLULUĞU” üyesidir. Kompozit unsurlarından inşa edilecek yapıların tüm proje çizimlerini yapmak, Şantiyede kullanılacak ayrıntılı planın çizimini yapmak, Yapıların plana uygunluğunu denetlemek, Projeler ile ilgili raporları hazırlamak ve muhafaza etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Proje çizimlerinde deneyimli, Proje okuma, metraj çıkarma, teklif hazırlama konularında deneyimli, Autocad çizim programı ile MS Office araçlarını iyi derecede ve etkin olarak kullanabilen, 3D Max - Sketch Up - Photoshop programlarına hakim ve modelleme yapabilen, Piyasa araştırmaları yapabilen ve proje tasarım süreçlerinde etkin rol alabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Dinamik, takım ruhuna sahip, sonuç, başarı ve maliyet odaklı çalışan ve inisiyatif alabilen, Kendini geliştirmeye açık, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Firmada uzun vadeli çalışmayı düşünen. Manisa,Saruhanlı,Akhisar yakınlarında ikamet eden yada edebilecek Bay/Bayan olmak

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İç Mimar

  United İç ve Dış Ticaret A.Ş.İstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDekorasyon konusuna özel ilgi duyan, Tercihen mobilya alanında deneyimli, Dinamik ve hızlı büyüyen start-up ortamında çalışmak isteyen, Çalışkan, karar alma ve insiyatif kullanma eğilimi yüksek, Analitik bakış açısına sahip, teknolojiyi rahat kullanabilen, Ölçülendirme,İç Mekan sunum hazırlama konusuna hakim Tasarım girdilerinin oluşturulması, 3 boyutlu görseller ya da planlarının çiziminin yapılması, İçmal listelerinin hazırlanıp yönetilmesi, Müşteri iş teslimi ve memnuniyet raporlarının yönetime gerektiğinde sunumu

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık,Güzel Sanatlar veya ilgili okulların Mobilya,Dekorasyon Tasarım, Restorasyon bölümlerini tamamlamış, Auto-Cad,3D Max,Photo-Shop ve Ofis Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,özellikle 3D MAX konusunda deneyimli veya gelişime açık, Mobilya-Dekorasyon ve Mağazacılık sektöründe deneyim sahibi veya kariyer hedefi olan, Showroom'un idari olarak da yönetiminden sorumlu olacak. Showroomlarımızda müşterilerimize dekorasyon konusunda danışmanlık konsepti ile ilgili fikir üretip verecek ve satış sürecini yönetecek, Müşterilerimize özellikle ürün seçimi ve kumaş seçimi konusunda yardımcı olacak, Bazı durumlarda kapsamlı iç mimarlık desteği sunabilecek, Tasarım dünyasını takip eden ve tasarım yeteneğine güvenen, vizyon sahibi. İletişim kabileyti yüksek , prezantabl Konsept proje tasarımlarında etkin fikirleri olan, iç mimari projelerde yenilikçi fikirler üretebilen ve fikirlerini projelendirebilme yeteneğine sahip, üstlendiği projeleri yönetebilecek, birden fazla projeye konstre olabilecek. Satış ve üretim odaklı olarak,mağazalara ürün-proje satışlarına,uzman birikimiyle destek vermek, Mağaza teşhir hazırlama ve yenileme konularına hakim veya mimari olarak destek vermek, Konsept proje,sunum dosyası hazırlanması konusunda bilgi,beceriye sahip, Merkez ile koordineli çalışabilecek, ekip ruhu olan.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıGerek yurtiçi gerekse yurtdışında, gayrimenkul geliştirme ve Müteahhitlik konularında çalışan İnşaat firmamızın Esenyurt’ta bulunan şirket merkezi Teknik Ofisinde görev alacak tecrübeli Dizayn Ofis Mimarı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 10 yıl deneyimli, Yüksek yapılar ve konut projelerinde çalışmış, Uygulama projeleri, Shop drawing ve detay çözümleri konusunda deneyimli, İleri düzeyde AUTOCAD, normal düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, 3 Boyutlu modelleme ve render konularına hakim, Sahaya proje yayını konularında tecrübeli, Tercihen imar yönetmelikleri ve uygulamalarını bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Metraj Kontrolüne destek olabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay veya bayan,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıAnkara'da bulunan Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Satış Yetkilisi" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun Yapı elemanları proje ve malzemeleri pazarlama ve satışı konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Ms Office programlarına hakim Askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, Mühendis, Yetkili, Temsilci

 • İş AçıklamasıAhşap dolap ve kapı üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere, inşaat firmaları ve toplu işlerle ilgilenecek pazarlama çalışanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az 3 yıl mobilya ve dekorasyon konusunda pazarlama tecrübesi olan. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen. - Erkek adaylarda askerliğini yapmış. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Eleman

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, MİMAR / ENDÜSTRİYEL TASARIMCI (AYDINLATMA PROJE & ÜRGE): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme, satış ve uygulama sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Mimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı alanlarında eğitime sahip ve/veya Tercihen aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan NiteliklerMimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu, En az 2 yıl Aydınlatma Projelendirme ve/veya Satış tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Elektrik ve Yapı projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Autocad, 3d max, photoshop, Microsoft office programlarını çok iyi derecede bilen ve kullanan, tercihen Dialux kullanabilen LED Aydınlatma ve teknolojileri konusunda ilgili ve bilgili, Üretim ve imalat konularında tecrübeli, Ürün analizi ve AR-GE çalışmalarında tecrübeli, İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Mimar, İç Mimar

 • Mimar

  Proworkistİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBeylikdüzü'nde bulunan inşaat firmasında çalışmak üzere; Ofiste projelerin çizimini yapacak, Gerektiğinde müşteri ile toplantılara katılacak, Resmi kurumlarda iş takibine yardımcı olacak Mimar arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl sektörde deneyimi olan, Autocad çok iyi seviyede kullanabilen ve tercihen Autodesk Revit bilen, Ofis programlarına hakim, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Sunum becerisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması• Uzun dönemli sürdürülebilir büyüme, satışları maksimuma çıkarma ve kârlılığı sağlama amacı ile tüm satış ve satış dışı alanların görsel planlama ve uygulamalarını yönetir. • Ev dekorasyonu yetkinliğine sahip ekibi ile beraber, yerel pazardaki insanların ihtiyacına yönelik fonksiyonel ve ilham verici çözümler sunar. • IKEA teklifini ve ürün gamını tüm mağaza satış alanlarında doğru layout kullanımı ile ziyaretçilerle buluşturur. • Doğru teşhir teknikleri ve görsel sunum ile ilham vererek rakipler arasında ilk tercih olunmasını sağlar. • Global ve ülke bazlı İç Mekan ve Görsel Tasarım önceliklerini, yerel pazar ve mağaza ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Mağaza Yönetim Ekibi ile birlikte yıllık iş planını hazırlar, departman aksiyon planını oluşturur. • Diğer departmanlarla birlikte ticari takvim üzerinde çalışırarak, yıl boyunca mağaza içi canlılığı korur. • İç Mekan ve Görsel Tasarım Grup Liderleri ile birlikte tüm ekibin kişisel gelişim planlarını, performans hedefleri ve gelişim noktalarını göz önünde bulundurarak şekillendirir.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıllık iş deneyimi ve en az 2 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip Üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinden mezun İngilizce bilen İyi seviyede MS Office programları bilgisi İletişim ve liderlik becerisi Stratejik bakış açısı Bireysel gelişim ve ekip gelişimi konusunda isteklilik Lokal pazar koşulları ve rekabet konusunda kapsamlı ve güncel bilgi toplama ve yorumlama becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Mimar

  Vivenka Mimarlıkİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde Mimar olarak çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler• 3 yıl deneyime sahip, • Uygulama ve Belediye ruhsat projeleri çizebilen, • Güncel yönetmeliklere hakim, emsal hesaplamalarını ve proje etüt sunumlarını yapabilecek, • İhale projeleri hazırlamada deneyimli, • AutoCAD - Photoshop kullanabilen , • Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, • Ekip çalışmasına uygun, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Sigara kullanmayan • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Avrupa Yakasından başvuranlar dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İnşaat Mühendisi ve Mimar

  Sismik Yapı Denetimİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim Grubu için, Kocaeli Gebze şantiyelerinde kontrol elemanı olarak görev alacak İnşaat Mühendisi veya mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İnşaat Mühendisliği Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi mezunu, - Oda Kaydı bulunan - Askerlikle İlişiği olmayan yada tecilli - MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen - 2-3 sene tecrübeli - Aktif araç kullanabilen -Tercihen Gebze bölgesinde ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • Mimar/İç Mimar

  Kontrol Kimyaİzmir 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek; Yeni ve ileri mimari kuram ve yöntemler geliştirebilecek, Projelere bağlı teknik detay çizimleri yapabilen, Satın alma sırasındaki maliyetlerin ve iş için kullanılacak insan gücünde işçilik maliyetleri yapabilecek, Sorumlu olduğu iş ve işlemlerle ilgili kanun ve yönetmelikler kapsamında çalışabilecek, İç ve Dış mekanla ilgili olabilecek her türlü problemlere çözüm üretebilecek, Ayrıntılı çizimler ve planlar hazırlayarak raporlama yapabilecek, İnşaat alanını denetleyebilecek, Mimarlık görev tanımı içerisinde yer alan diğer tüm işlemleri yerine getirebilecek, ve aynı zamanda aşağıdaki niteliklere sahip, ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK ''MİMAR/İÇ MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Kendini geliştirebilen ve yeniliklere açık, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerisine sahip, Güncel yönetmelikleri takip eden ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Teknik ve estetik bakış açısına sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen., İzmir'de ikamet eden yada edebilecek olan.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Yetkili, İç Mimar

İş Habercisi - Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Mimar Nedir ?

Mimar kariyerinde bir yapının kullanacak kişilerin istekleri görüşleri ve mali olanakları çerçevesinde , estetik ilkeleri göz önünde
bulundurarak tasarımını yapan ve yapımını denetleyen kişidir. Mimarlık mesleği pek çok sektörde ihtiyaç duyulan meslek gruplarından biri olmakla beraber özellikle inşaat sektöründe mimar iş ilanları oldukça fazladır.