Müşter İlişkileri Müdür Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Müşter İlişkileri Müdür Yardımcısı
 • Yönetici Adayı

  Parkturk Otopark Yatırımları A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Eskişehir 21 Eylül 2022
  İş AçıklamasıHedefi, kentlerimizdeki otopark sorununu çözerken vatandaşlarımıza yaşam alanları oluşturmak kentlerimize meydanlar kazandırmak ve aynı zamanda metro-metrobüs-otobüs-tramvay-dolmuş bağlantılarıyla halkımızı toplu taşıma araçlarını kullanmaya teşvik etmek olan PARKTÜRK kendi sektöründe kurumsallaşmanın öncülüğünü yapan en büyük otoparklar zinciridir. Bünyesinde 11 adet otopark bulunmaktadır. Kaliteli anlayışını ve hizmeti temel ilkemiz olarak ele alıp, geleceğe güvenle adım atma amacıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Özel Otopark İşletmeciliği alanında faaliyet gösteren PARKTÜRK; büyüyen ve gelişen organizasyonu içerisinde görev yapmak üzere YÖNETİCİ adayları aramaktadır.
  Aranan NiteliklerTercihen en az Önlisans mezunu, Müşteri odaklı yaklaşıma sahip, Proaktif, iletişim gücü yüksek, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, Kişisel gelişim ve eğitim imkanları arzulayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Halkla İlişkiler Elemanı, Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı, Müşter İlişkileri Müdür Yardımcısı, Saha Sorumlusu, Müşteri Hizmetleri Müdür Yardımcısı, Müşteri Hizmetleri Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Müşter İlişkileri Müdür Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?