Ön Büro Şefi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ön Büro Şefi
 • İş AçıklamasıTercihen Üniversite mezunu(lisans veya Yüksek lisans), MS Ofis Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mesleği ile ilgili bilişim ve teknolojik araç, gereç ve programları kullanım yeterliliği, Büro otomasyon araçlarını ileri seviyede kullanabilme becerisi yüksek, Bursa'da ikamet eden Kadın Ön Büro Elemanı alınacaktır.
  Aranan NiteliklerGüler Yüzlü, İkna Kabiliyeti Yüksek, Yüksek,Konuşması Düzgün (Anlaşılır ve Nazik Bir Üslup), Öngörüsü ve Anlama Kabiliyeti Yüksek, Hafızası Kuvvetli Tertip ve Düzenli, Dikkatli,Sözlü İletişim Becerisi Yüksek,Soğukkanlı, Giyimine özen gösteren, Kişisel Bakımına dikkat eden.

  Sektör: Eğitim, Bankacılık / Finans, Ajans

  Pozisyon: Ön Büro Elemanı, Ön Büro Sorumlusu, Ön Büro Şefi, Ön Büro Yetkili Yardımcısı, Ön Büro Yetkilisi, Banko Elemanı, Banko Görevlisi, Ön Banko Elemanı, Ön Büro Memuru

 • Ön Büro Yöneticisi

  Ramada by Wyndam Şileİstanbul Anadolu 2 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıTurizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteren A11 Hotels grubunun İstanbul Ramada Şile'de görev alabilecek Ön Büro Yöneticisi arayışımız mevcuttur. Ramada Otelleri Deneyimi olması tercihimizdir.
  Aranan Nitelikler- MYO, Lise veya üniversite mezunu (pozisyonun gereğine göre) - İlgili pozisyonlar ve / veya operasyonda çalışıp deneyim kazanmış - İngilizce bilen (pozisyonun gereğine göre) - Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, - Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, - Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı, - İşbirliği ve takım çalışmasına uyumlu _Opera programı bilen - Tercihen Anadolu yakasında veya otellere kolaylıkla ulaşılabilecek adres ve güzergahta ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilecek ve gizlilik ilkesine uygun olarak değerlendirilmek üzere kayıtlarımızda saklı tutulacaktır. Şile Ramada için Lojman olanağı bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Ön Büro Direktörü, Ön Büro Elemanı, Ön Büro Müdürü, Ön Büro Sorumlusu, Ön Büro Şefi, Ön Büro Yetkili Yardımcısı, Ön Büro Yetkilisi, Ön Banko Elemanı, Ön Büro Memuru, Ön Büro Müdür Yardımcısı

 • Ön Büro Yöneticisi

  BOSPHORUS - ÜSKÜDAR İstanbul Anadolu 2 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıTurizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteren A11 Hotels grubunun A11 Bosphorus Üsküdar'de görev alabilecek Ön Büro Yöneticisi arayışımız mevcuttur.
  Aranan Nitelikler- MYO, Lise veya üniversite mezunu (pozisyonun gereğine göre) - İlgili pozisyonlar ve / veya operasyonda çalışıp deneyim kazanmış - İngilizce bilen (pozisyonun gereğine göre) - Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, - Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, - Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı, - İşbirliği ve takım çalışmasına uyumlu _Opera programı bilen - Tercihen Anadolu yakasında veya otellere kolaylıkla ulaşılabilecek adres ve güzergahta ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilecek ve gizlilik ilkesine uygun olarak değerlendirilmek üzere kayıtlarımızda saklı tutulacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Ön Büro Direktörü, Ön Büro Elemanı, Ön Büro Müdürü, Ön Büro Sorumlusu, Ön Büro Şefi, Ön Büro Yetkili Yardımcısı, Ön Büro Yetkilisi, Ön Banko Elemanı, Ön Büro Memuru, Ön Büro Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklaması★★★VİZYONUMUZ★★★ Hotel Enceladus kendini her geçen gün yenileyip geliştiren bir anlayışla yönetilmektedir. Hotel Enceladus başta Bursa olmak üzere yakında İzmir ve İstanbul'da da varlığını göstermek arzusu ile çalışmakta ve Türkiye çapında bir marka haline dönüşmeyi hedeflemektedir. Bu hedeflerimiz doğrultusunda firma olarak müşteri memnuniyetini dikkatle takip etmekte ve sunduğumuz hizmetin her gün üzerine daha fazlasını koyarak ilerlemek için daha çok çalışmaktayız ! ★★★MİSYONUMUZ★★★ 2010 yılında sektöre giriş yapmış deneyimli kadromuz ile Bursa'da ENCELADUS HOTEL'de hizmet vermekteyiz.Tam merkezi konumda bulunan ve bünyesinde oda çeşitliliği bulunduran 16 odalı tesisimiz ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. HOTEL ENCELADUS hizmet sektöründe misafirlerinin olumlu geri dönüşlerini ve memnuniyetlerini kazanmayı temel esas edinmiş bir firmadır ! HOTEL ENCELADUS OLARAK ARAMIZDA YENİ EKİP ARKADAŞLARI GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
  Aranan NiteliklerTercihen kadın, Diksiyonu düzgün, Sürekli gece vardiyasında çalışacak, İletişimde becerikli ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Ön Büro Elemanı, Ön Büro Sorumlusu, Ön Büro Şefi, Resepsiyonist, Resepsiyonist Yardımcısı, Banko Elemanı, Banko Görevlisi, Gece Resepsiyonisti, Ön Banko Elemanı, Resepsiyon Şefi

 • İş AçıklamasıSirkeci’de yeni açılacak olan butik otel bünyesinse çalışmak üzere takım arkadaşları alınacaktır. Huzurlu, mutlu ve yenilikçi bir ekiple çalışmak ilk hedefimizdir.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Okullarının ilgili turizm otelcilik bölümlerinden mezun, En az 3 sene otel ön resepsiyon tecrübesine sahip, Misafir Memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, Takım çalışmasına inanan, sorumluluk bilinci yüksek, Bütün departmanlarla iyi ilişkiler kurabilecek,Sorunlara güler yüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahip, İyi derecede mesleki İngilizce bilen (2.dil tercih sebebidir) Problem çözme yeteneği olan, empati kurabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Dış görünüm ve kişisel hijyene özen gösteren, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneğine sahip, Otel programlarına hakim, Satış odaklı olan, Organizasyon ve yönetim becerisi yüksek,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Ön Büro Elemanı, Ön Büro Sorumlusu, Ön Büro Şefi, Resepsiyonist, Banko Elemanı, Banko Görevlisi, Gece Resepsiyonisti, Ön Banko Elemanı, Ön Büro Memuru, Resepsiyon Şefi

Sayfa:/4

İş Habercisi - Ön Büro Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?