Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Peyzaj İş İlanları

Hepsini Temizle
Peyzaj
 • İş Açıklamasıistanbul sancaktepe semtinde hastane karşısında açılan çiçekçi dükkanımıza deneyimli çiçek düzenlemesinden anlayan , Tecrübesi olan eleman aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Kalfa, Kurye

 • Mimar

  Parkser GrupBursa Bugün

  İş Açıklaması    Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun, Proje veya şantiye uygulamalarında tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Autocad Workshop, Tridimax , Sketchup programlarını bilen  Disiplinli,  Aktif araç kullanabilen, 1 bayan, 1 bay Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mimar

 • Ziraat Mühendisi

  Biyobahçe Peyzaj Bakım Zirai İlaçlamaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıProfosyonel ve Periyodik Bahçe bakım hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan projeleri için bahçe bakım hizmetleri konusunda en az 5 Yıl deneyimli, bitki hastalık ve zararlıları ile mücadele de tecrübe sahibi, ehliyetli ve İstanbul içi trafiğinde araç kullanabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler- Bitki, çim ve Ağaç türlerini bilen, iklim koşullarına göre doğru bitkileri seçebilen, dikim, söküm ve bakım tecrübesi olan, - Bahçıvan ekibine bitki bakımı eğitimi verebilecek ve onları yönetibilecek, - Yeni alınan bahçe ekipmanlarının her zaman ilk günkü gibi sağlam ve performanslı olarak çalışması için gereken özeni ve kontrolünü gösterecek, - İletişim kabiliyeti yüksek, kendini ve işini ifade edebilen, - Ziraat fakültesi mezunu, - Bitki zararlıları ve hastalıkları ile mücadele edebilecek, - Sorumlu olduğu projelerinde alternatif uygulama ve bitki türleri konusunda danışmanlık yapabilcek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip arkadaşları arıyoruz. Başvurularda aranan temel özellik tecrübedir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıŞirketimizin yurt içi ve yurt dışı projelerinde görevlendirilmek üzere şantiye konusunda tecrübeli, Peyzaj mimarı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nden mezun, · Yapısal peyzaj, bitkisel peyzaj ve otomatik sulama sistemi yapım işlerinde deneyim sahibi, · Autocad ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Metraj, Keşif ve Hakediş hazırlama konusunda tecrübeli, · Detaylı peyzaj malzeme ve ürün bilgisine sahip, · Detaylara özen gösteren ve analitik düşünce yapısına sahip, · Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek · Raporlama odaklı çalışabilen, · Aktif araç kullanabilen, · Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, · Ekip çalışmasına uyumlu, · Uygun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartları aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

 • Peyzaj Mimari

  Lizay PırlantaSakarya 6 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun, Firmamızın Sakarya'da bulunan fidanlığında ikamet edebilecek, Sektör Tecrübesi olan, İşletme ve ekibini yönetebilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Niteliklerİş tanımı: Firmamızın Sakarya 'da bulunan fidanlığı için, Daha önce fidanlık ve süs bitkisi sektöründe çalışmış, bitki bilgisi gelişmiş, Fidanlık tesisi ve yönetimi konusunda tecrübeli, Kurumlar ile olan ilişkileri takip edebilecek,

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

 • Bahçe & Peyzaj Görevlisi

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Bahçe & Peyzaj Görevlisi” aramaktadır. Projedeki bahçe bakımı – peyzaj faaliyetlerinin istenen kalitede sağlanabilmesi için; -Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak,gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. -Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. -Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler-Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -40 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış, **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Bahçe & Peyzaj Görevlisi" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Görevli, Bahçıvan

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması HABER EDİTÖRÜ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ STAYJERİ VE SEKRETER İstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak editör ve sekreter aramaktayız. http://www.haber1461.com adlı haber sitesi ve diğeri hazırlık sürecinde olduğumuz sektörel siteler için yayıncılık deneyimi olan haber editörü aramaktayız. Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek BAYAN talipliler başvuru yapabilir. İŞİN TANIMI Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü ve Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeklenen Özellikler: * İnternet haber yayıncılığında deneyim sahibi olaması tercih edilir * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek BAYAN editörler ve Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Çevre

  Pozisyon: Editör, Grafiker, Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • Peyzaj Mimarları

  As Betonİstanbul Avrupa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLABİLECEK PROJE , ŞANTİYE , İMALAT , TEKLİF , SATIŞ TECRÜBELERİ OLAN PEYZAJ MİMARLARI ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr

  Aranan NiteliklerAUTOCAD VE / VEYA 3D MAX PROGRAMLARINI ETKİN KULLANABİLEN ; ORTA VEYA İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCE KONUŞUP , YAZABİLEN ; PROJE , ŞANTİYE , İMALAT ,TEKLİF/SATIŞ TECRÜBESİNDEN EN AZ İKİSİNE SAHİP; 5 YILLIK İŞ TECRÜBESİNE SAHİP ; EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

İş Habercisi - Peyzaj İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?