Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Uzman İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Uzman
 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz alkollü içecek sektörünün lider markası adına rut planı dahilinde zincir market ziyaretleri gerçekleştirilerek, Tanzim teşhir uygulamalarının yapılması, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Sipariş ve alacakların kontrolünün yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Merchandiser" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Askerlik ile ilişiği kalmamış ya da en az 1 yıl tecilli, Hızlı tüketim sektöründe deneyimli, Kocaeli'de ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Hızlı ve dinamik satış ortamına uyum sağlayabilecek, İletişim beceresi gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Ap Account Specialist

  Manpowerİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıProvide an excellent service to internal customers of the Shared Service Centre Accounts Payables function, in excess of expectations. Follow up progress of key initiatives within the Shared Service Centre Pune team Provide invoice entries ( especially outbound, inbound freight invoices and custom receipts) and match mixed type entries in R12. Keeps up-to-date with key business changes and process/technical trends and acts quickly to acquire the knowledge and skills that will contribute to making the organization an industry benchmark.

  Aranan NiteliklerWe are looking for an ''AP Account Specialist'' for our client in electrical, hydraulic and mechanical energy industry with the following qualifications. University degree or above in Accounting or Finance Above 2 years working experience in accounting Oracle-MFG-Pro ERP experience is preferred Good communication skills both in English and Turkish Change Management Experienced is needed Microsoft office tool capability Willing to take pressure and be able to learn Self-motivated and team spirit.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Finans Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi ve yurtdışı tedarikçi ve alıcı hesaplarının mutabakatlarını sağlanması, Banka ve kredi hesaplarının takibi ve mutabakatlarının sağlanması, Yurtiçi ve yurtdışı alıcılardan tahsilatların gerçekleştirilmesini sağlanması. Bu süreçte gerekli olacak yazılı ve sözlü görüşmelerin yapılarak gerekli kontrol ve mutabakatların yapılması. Kredi hesaplarının muhasebe işlemlerini yapılarak raporlanması, Tedarikçi ödemelerini gerçekleştirmesi ve gerekli muhasebe kayıtlarının yapılması, Yıllık bütçelerin hazırlanması ve gerçekleştirilmesi, Yönetime sunulacak finansal raporların hazırlanması,

  Aranan NiteliklerDemir çelik sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde ''Finans Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitenin ilgili bölümünden mezun, Finans alanında az 4 yıl tecrübe sahibi, MS Office ve SAP programını aktif kullanan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen. Dinamik, takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması• Supporting process control activities by ensuring production of finished products with high quality, • Providing trainings and technical support to in process control team, • Controlling the process control test results before releasing the finished goods, • Responsible for organizing the lot documents archive by ensuring them safe and organized, • Responsible for organizing retain sample rooms by ensuring product safety and integrity with accurate retain sample amounts, • Environmental monitoring and controlling of production, warehouse and retain sample areas, • Reports to In-process Control Section Head.

  Aranan NiteliklerWe are seeking for an 'In-Process Control Responsible / Specialist' for our client which is operating in pharmacy sector; • Bachelor’s Degree in a Science or Engineering related field (Master degree is a plus), • Minimum 2 years of relevant experience in GMP environment is preferred, • Technical skills requirements: • Comprehensive working knowledge of theory, function and operation of production equipments and Laboratory systems, • Advanced knowledge of MS Office (Word, Excel, Power Point), • A strong knowledge of Lean and Six Sigma tools and techniques, such as Pareto Charts, cause and effect diagrams, controls charts, regression, DOE and ability to use Minitab Software, • Strong technical writing ability. Writes clearly and informatively, able to express complex ideas in a clear, concise manner. • Able to effectively function and or lead in a cross-functional team environment. Contributes to building a positive team spirit, • Able to meet with frequent change, delays or unexpected events. Displays original thinking and creativity; meets challenges with resourcefulness, • Able to adapt to a dynamic work environment and adhere to tight deadlines.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Temporary Training Support Specialist

  Manpowerİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a ''Temporary Traning Support Specialist'' (5 months) for our global bussiness partner in healthcare industry . Main responsiblity is organizing Education Specialists’s training programs given to customers around Turkey. Support monthly training scheduling. Conduct and support administration activities.

  Aranan NiteliklerWe are looking for a ''Temporary Traning Support Specialist'' for our global bussiness partner in healthcare industry . Min. 2-3 year work experience High level of organizational skills Good level of English Strong oral and written communication skills. Strong interpersonal and leadership skills. Represent the company in a professional manor and gain the confidence and trust of the Customers. Ability to work independently. Strong problem solving skills.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Uzmanı / Bursa

  Manpowerİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTesis yönetimi, temizlik, güvenlik hizmeti alanlarında sorumlu olduğu bölgelerde faaliyet göstererek, satış hedeflerine ulaşmak, Aktif olarak sıcak satışta bulunmak, Haftalık ve aylık yurtiçi ve yurtdışı raporlama yapmak, Sahip olunan portföyü yönetmek Müşterilerini ilk irtibat aşamasından satılan mal bedelinin tahsil edilmesine kadar takip etmek.

  Aranan NiteliklerTesis Yönetimi sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz için Bursa lokasyonunda değerlendirilmek üzere''Satış Uzmanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Hizmet sektöründe, temizlik, güvenlik hizmeti satışı alanında deneyimli, Sıcak satış tecrübesi olan ve aktif satışta bulunacak, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, iletişim becerisine sahip, Analitik düşünen, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Haftalık ve aylık yurtiçi ve yurtdışı raporlama yapabilecek, Portföy sahibi ve yeni portföyler edinebilecek, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Hizmetleri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Üretim Mühendisi

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yılı aşkın süredir firmalara özel işe alım çözümleri üreten dünyadaki en büyük işe alım şirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danışmanımız ile 30’un üzerinde uzmanlık alanında başarıyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danışmanlarımız kanalıyla çeşitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakın çalışıp, ihtiyaca özel uzmanlık istihdamı çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklaşım doğrultusunda; 12 uzmanlık alanında işverenlere ve iş arayanlara seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Reed Türkiye olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim alanında faaliyet gösteren dünyanın lider kuruluşu için Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Sorumlu olunan hat(lar)ın üretim ve bakım faaliyetleri yürütmek, takip etmek ve geliştirmek, Hattın üretim ve malzeme kullanım verimini sürekli kontrol altında tutarak verim artırıcı çalışmalarda bulunmak, Planlanmış üretim programının proseslere ve istenen kalite parametrelerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Hattında çalışan formen, operatör ve teknisyenlerin eğitimlerini organize etmek, çalışanların sevk ve idaresini sağlamak, Çalışanların İSG kurallarına uymasını sağlamak. Hattında ve fabrikada, iş ve tesis güvenliğini sağlamak, Fabrika içinde yürürlükte olan Entegre Kalite sistemlerine uymak ve uygulatmak.Geliştirici çalışmalarda bulunmak, Fabrika genelinde disiplini sağlamak. Çalışanların vardiya, izin, rotasyonlarının koordinasyonunu sağlamak. Çalışan memnuniyetini, bağlılığını destekleyici çalışmalara katılmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl işletmelerin üretim ya da bakım bölümlerinde görev almış, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek olan, Tercihen C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip olan

  Sektör: Gıda, Tekstil, Makine

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Procurement Specialist

  Manpower Gayrettepeİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFor our client operating in manufacturing sector, we are looking for a "Procurement Specialist " who ideally is/has; Preparation of contracts and specifications, Monitoring and managing fulfilment of requirements of contracts , To conduct daily data entry and assist with updating and maintaining of database, Prepare contract management reports, Analyse current and potential suppliers in order to obtain competitive pricing, lead times and high quality materials and services , Achieve ,maintain and report cost reduction, Control invoices for payment.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Engineering departments, Fluency in English, Minimum 4 years of experience in Contract and Supplier management- commercial law knowledge is an asset, Excellent negotiation skills, Experience on SAP & Autocad, Military obligation for male candidates must have been completed.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Satınalma ve İthalat Uzmanı

  Manpower Gayrettepeİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için '' Satınalma ve İthalat Uzmanı'' pozisyonunda arayışımız bulunmakta Hammadde ve Yardımcı Malzeme stok durumunu kontrol edip, fabrika üretim planları doğrultusunda sevkiyatları planlamak, İthalat ve gümrük operasyon sürecinin baştan sona takip edip, yönetmek , İhale dosyalarını şirket prosedürlerine göre hazırlamak ve sonuçlarını raporlamak , Tedarikçi sözleşmelerini hazırlamak ve takip etmek, Piyasa araştırması yaparak alternatif ürün veya tedarikçi geliştirmek , Tedarikçilerle ticari ve teknik ilişkileri yönetmek, Evrak yönetimi ve raporlamaları gerçekleştirmek, Stok yönetimi ve diğer iyileştirme çalışmalarında görev almak, Kalite sistemlerinin gereklerini bilip,yerine getirmek, Süreç performans parametrelerini takip etmek , süreç detay planlarını hazırlayıp, hedef değerlerine ulaşması için gerekli çalışmaları yapıp ve üst amirine raporlamak, Süreçteki iyileştirme fırsatlarını belirlemek ve iyileştirme çalışmalarını projelendirmek, Satınalma süreci ve Satınalma Lojistik yönetmeliği doğrultusunda fabrikanın ihtiyaçlarını tedarik etmek için onaylı firmalardan teklifler toplamak , Sipariş formlarını hazırlamak ve üst amirine onaylatmak ,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF ve Mühendislik fakültelerinden mezun, 30 - 35 yaş aralağında , Dış Ticaret alanında min. 3 yıl tecrübesi olan , Çok iyi derecede ingilizce bilen , Tercihen SAP ve MM modülünü bilen , Kalite Sistemleri ve uygulamaları ( ISO 14001 , ISO 9001 , ISO/TS 16949) konusunda tecrübeli , İstanbul'da ikamet eden , Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş , diksiyonu düzgün, Düzenli,sistemli ve temmpolu çalışmaya yatkın , sorumluluk bilinci gelişmiş , Askerliğini tamamlamış ,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Mevcut portföyü bulunan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Faktoring, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı

 • Junior Financial Controller

  Linde GazKocaeli 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıThe Linde Group is a world leading supplier of industrial, medical, speciality gases and is one of the leading engineering companies. Linde products and services can be found in nearly every industry, in more than 100 countries with 65.000 employees. Linde Gaz A.Ş. is member of the The Linde Group. The headquarter of Linde Gaz A.Ş. is located in Gebze and operation facilities are located in many cities with over 10 production, filling and distributing facilities in Turkey. What you will enjoy doing Preparation of monthly financial reports in accordance with IFRS Take key role in budgeting process & follow-up Report the financial results to management Assist Controlling Manager Support financial planning process of the company including in time reporting IFRS Reporting Package / Sales Report Prepare monthly & year-end financial reports according to Linde IFRS standards Prepare deviation analysis against financial targets and previous year Follow up the cost discipline by strict monthly analysis and control Assist in Capex Controlling Preparation of product costing and profitability reports according to Linde Standards Assist to provide financial support to all functions of the company Act compliant to Linde’s Integrity criterias Why you will love working at Linde? Thinking outside of the box, working on new topics and concepts, deliver great solutions to our internal customers is essential to bring success to our business. Our Finance department will offer you a variety of possibilities to excel in your area of expertise. You will contribute towards making Linde an inclusive and diverse organization, creating innovative practices and fostering an environment that welcomes all differences – making Linde an employer of choice.

  Aranan NiteliklerWhat makes you great University degree in Business Administration, Economics or a similar area 1-2 years experience in Finance Good command of English Knowledge of MS Office programs No military obligation for male candidates Driving license

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman, Temsilci

 • Genel Muhasebe Uzmanı

  Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEnerji Sistemleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip "Genel Muhasebe Uzmanı" arıyoruz: Sorumlu olduğu tüm muhasebe işlemlerinin yasalar ve yönetmeliklere uygun olarak tutulması, Resmi kayıtların girişini yapmak, muhasebe fişlerini oluşturmak, satış faturalarını oluşturmak, Bilanço mutabakatı çerçevesinde sorumluluğundaki hesapların mutabakatının yapılması, Vergi beyannamelerinin hazırlanmasında katkıda bulunmak, (Damga, KDV, Muhtasar, KDV İadesi ) Günlük banka hareketlerinin takibi, ödeme kontrollerinin yapılması ve ilgili muhasebe hesaplarına kayıt edilmesi, Masraf ve Alım faturalarında ilgili muhasebe hesaplarına kayıt edilmesinde katkıda bulunmak, Geçici ve Kurumlar Vergisi çalışmalarına katkıda bulunulması, Muhasebe ile ilgili yasal değişiklikleri ve gelişmeleri takip etmek, Yönetim tarafından talep edilen raporların hazırlanması, Bağımsız ve Vergi denetimlerinde destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Genel Muhasebe konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Yasal mevzuata ve tek düzen hesap planına vakıf, MS Office programlarını ve tercihen AX programını iyi derecede kullanabilen, E- fatura, e-defter uygulamalarına hakim, İthalat-ihracat işlemlerini ve muhasebesini bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Mevcut portföyü bulunan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Faktoring, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı, Finansal Analist

 • İş AçıklamasıKıraç Fabrika satış mağazasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki görev tanımı dahilinde çalışacak Müşteri Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek vermek, bilgilendirmek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunmak, Reyonların düzenini sağlayarak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olmak, Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak, Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak, Mağazamızdaki satış hedefleri doğrultusunda çalışmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Perakende / Mağazacılık / Tekstil sektöründe deneyimli, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. MS Office uygulamalarına hakim, Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Danışman, Uzman

 • İthalat İhracat Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSavunma sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul/Şile'de yer alan tesisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"İthalat ve İhracat Uzmanı" arıyoruz; Yurtdışı tedarikçilerle tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması ve teklif/sipariş sürecinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesi, Yurtdışından temin edilecek malzemelerin şirket deposuna kadar ulaşması için gerekli tüm sürecin titizlikle takibi ve tamamlanması, Yeni tedarikçi araştırmaları, numune toplanması, maliyet analizlerinin yapılması, Gümrük işlemlerinin problemsiz bir şekilde yürütülmesi mevzuat gereğince gümrük ve dış ticaret hükümlerine göre planlamayı doğru yapmak, Yapılan tüm işlerle ilgili gerekli kayıtların uygun bir şekilde tutulması, gerekli dosyalama ve arşiv işlemlerinin gerçekleştirilmesi, İthalat ve ihracat işlemlerinde evrakların hazırlanarak gümrük firması ile iletişim kurup süreci organize etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Uluslararası Ticaret, Dış Ticaret, İthalat İhracat vb bölümlerinden mezun, Dış ticaret konusunda en az 3 yıl tecrübeli, (Tercihen metal şekillendirme sektörü tecrübesi) İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İthalat, yurtdışı nakliye ve gümrükleme ile ilgili mevzuatlara hakim, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Araştırmacı ve analitik düşünen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Dönemsel Bordro Uzmanı

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Dönemsel Bordro Uzmanı" aramaktayız. Puantaj ve Bordro süreçlerini yürütecek Yasal süreçler ve mevzuat takibine destek olacak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Benzer bir görevde minimum 5 yıl deneyimli Tercihen SAP Bordro sistemine hakim MS Office programlarına hakim İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli (İzmit) bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİdari satınalma faaliyetlerinin (araç sözleşmelerinin yapılması,yenilenmesi, şirket hatlarının yenilenmesi, takip edilmesi, sağlık sigortlarının yapılması) şirketin satınalma prosedürü ve yönetmeliklerine uygun şekilde gerçekleşmesinin sağlanması, gerekli denetimlerin yapılması Lojistik ve gümrük süreçlerine destek olunması, Yıllık Çerçeve anlaşma yapılarak yönetilen satın almalar için görüşmelerin yürütülerek satın alma fiyat listelerinin belirlenmesi, Satınalma havuzu içerisinde yer almayan ancak gelecek projeksiyonu içerisinde satın alma öngörüsü yapılan malzeme ve hizmetler için fiyat araştırmalarının yapılması, Tüm tedarikçilerin teklif ve sözleşmelerinin tutulması,

  Aranan NiteliklerEndüstriyel araçlar ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren uluslar arası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Satın Alma ve İdari İşler Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Sistematik ve planlı çalışabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Makine, Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıWe are seeking for a " Digital Marketing and Communication Specialist" for a multinational client which is performing at automotive sector. As Communication Specialist, you are responsible for executing the external and internal communications activities. Create and launch communication campaigns on new products, Creating and implementing digital marketing plan, social media marketing plan, Creation marketing content, such as High Quality videos, PowerPoint, web and social media content, Distribute and promote our communication content towards, Coordinate product launches towards internal audience by publishing content on all available internal platforms, Be responsible for building the yearly communication plan and executing it according to a yearly budget, Ensure local and global implementation of the communication campaigns and follow up results, Create and continuously improve the content on the website, follow up SEO results with key performance indicators, Ensure that brand news are published via social media and inbound marketing activities with a strong focus on generating leads for the Sales teams, Distributor meeting organization, local marketing material supplies, CRM program follow up and support.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, preferably communications and marketing related, At least 2-4 years working experience in an international company in communication or marketing, Experience in digital marketing and inbound marketing, Experience in Social Media, Fluency in both written and spoken English, Solid expertise with Adobe Suite, MS office and professional in PowerPoint,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz cep telefonu sektöründe lider marka adına, RUT planları dahilinde mağaza ziyaretlerini gerçekleştirerek, Tanzim - teşhir uygulamalarının yapılması, P.O.P. materyallerinin sağlanması ve uygulanması, Mağaza ilişkilerinin geliştirilmesi ve promosyon programlarına katılımlarının sağlanması, Satış destek çalışması olarak markanın ürünleri hakkında mağaza satış temsilcileri ve mağaza yöneticilerine eğitim verilmesi, Rakip marka analizlerinin yapılması ve raporlanması, Yapılan mağaza ziyaretlerinin ve uygulamaların haftalık olarak raporlanması, görev tanımları ile çalışabilecek "Perakende Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, GSM sektöründe ve "Merchandising" alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Markanın vizyonunu taşıyabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, 24 - 35 yaş aralığında, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Lider, Merchandiser

 • Procurement Dsp Specialist

  Linde GazKocaeli 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıThe Linde Group is a world leading supplier of industrial, medical, speciality gases and is one of the leading engineering companies. Linde products and services can be found in nearly every industry, in more than 100 countries with 65.000 employees. Linde Gaz A.Ş. is member of the The Linde Group. The headquarter of Linde Gaz A.Ş. is located in Gebze and operation facilities are located in many cities with over 10 production, filling and distributing facilities in Turkey. PS: Please note that ONLY ENGLISH CVs will be evaluated. What makes you great University degree in a business management, finance, engineering or related discipline Knowledge and experience with best practice processes, systems and tools in Procurement processes (Master Data, Source to Contract, Purchase-To-Pay) Project management and implementation Fluent English in speaking and writing Identify opportunities and drive sustainable improvement Technical expertise in procurement relevant IS tools (like SAP ERP MM & FI, BW, other Reporting Systems, Databases as well as all international aspects) is a big advantage Driving license No military obligation for male candidates Ability to travel

  Aranan NiteliklerWhat you will enjoy doing Standardises and improves Procurement processes in the Procurement Center (Turkey and Romania), incl. Procurement Master Data, Source to Contract, Purchase to Pay, Spend Analytics, Procurement Reporting and Controlling, i.e. the implementation of key performance indicators and procurement performance controlling process in close interrelationship with the regional teams. Tasks: Procurement Processes: Implement Group Processes, Standards & Measures Drive process harmonisation & standardisation within procurement center Drive/decide/consult on continuous process improvement on procurement center level in alignment with operating segment team Manage process integration with other process owners (within or outside Procurement) Collaborate with operating segment shared service centre (check process compliance and solve issues) Initiate process improvements in alignment with operating segment team Analyse process performance based on KPIs and drive KPI improvement Systems, Tools: Implement new tools in alignment with operating segment Manage system integration to local systems, e.g. ERP Coordinate/ develop/ improve ERP Data Extraction in order to improve data transparency in Spend Analytics Tools Implement/ deploy/ maintain all Procurement applications (e.g. SRM eProcurement, SRM Strategic Sourcing) Responsibility for the Procurement Processes in Linde systems, Projects: Initiate & run projects and engage support functions Develop & communicate change management strategy (with input from operating segment team) Training/ Reports/ Policies: Ensure group guidelines and policies are followed in the procurement center Develop PC policies in alignment with operating segment team Ensure “lean & standardised reporting” (data integrity) People: Ensure alignment and proper communication with all countries Ensure usage of existing tools (e.g. for eAuctions or spend analysis) Act compliant to Linde’s Integrity criterias Why you will love working at Linde Thinking outside of the box, working on new topics and concepts, deliver great solutions to our internal customers is essential to bring success to our business. Our Procurement department will offer you a variety of possibilities to excel in your area of expertise. You will contribute towards making Linde an inclusive and diverse organization, creating innovative practices and fostering an environment that welcomes all differences – making Linde an employer of choice.

  Sektör: Kimya, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İnsan Kaynakları Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv ana sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Uzmanı" arıyoruz. · Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda, İşe Alım ve Yerleştirme, Performans Yönetimi ve diğer İK süreçlerinde etkin olarak görev almak, · Eğitim ve Gelişim, Kalite Yönetimi ile ilgili tüm süreç ve faaliyetlere destek vermek, · Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim projelerine destek vermek, · Faaliyet alanıyla ilgili yıllık, aylık ve diğer tüm raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Seçme yerleştirme, eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 2 yıl deneyime sahip olan, · MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, · İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, · İleri derecede İngilizce bilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Finisyon Prosesleri Uzmanı

  Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Finisyon Prosesleri Uzmanı" arıyoruz; Elektronik olarak makinaların mekanizmaya uygun olarak programının yapılması, revize edilmesi zorunluluk durumlarında dış kaynaklara yaptırılması, Bilgisayar hardware ve software ihtiyaçlarının tespiti, iyileştirilmesi ve periyodik bakımlarının yapılmasının sağlanması, Fabrika içi her türlü haberleşme hat ve ekipmanların kurulumunun sağlanması ve gerek olursa tedarikçilere yapılması, Makina montajlarında elektronik aksam montajlarına destek verilmesi, Çalışa algoritmalarının oluşturulması ve program revizyonlarının yapılması, Eski mekanik sistemlerin yenilenme çalışmalarında yeni programların yazılması ve sistemin yeterliliğini sağlanması için elektronik enstrümanlar ile kapasitelerinin arttırılması, Gerekli durumlarda iyileştirme faaliyetlerinin planlanması, gerekli satınalma taleplerinin oluşturulup, seri şartlarda uygulanması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Kimya veya Endüstri Müh. bölümlerinden mezun, En az 3 yıl üretim tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Düzce'de ikamet eden\edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Uluslararası Satış Uzmanı

  Manpower Gayrettepeİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSpor alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Uluslararası Satış Uzmanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İnşaat sektöründe minimum 4 yıl satış deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, İhale süreçlerine hakim, Proje süreçlerinde yer almış, iş takibi güçlü, Analitik yetkinliklere sahip, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan NiteliklerYurtdışında sorumlu olduğu bölgelerde ihale süreçlerini takip etmek, Sorumlu olduğu bölgelerde piyasa araştırması için seyahetler düzenlemek, Projeleri takip edip, satışa yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Spor

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Pazarlama Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 24 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirmek Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürün satışı gerçekleştirmek İş planlamasını yapıp, çalışmaları hakkında raporlama yapmak Müşteri firmalara, gerekli satış şartname / sözleşme / teklif hazırlamak Müşterilerin gelecekteki taleplerini de önceden görüşerek sipariş ve fiyat teklifini hazırlamak Siparişin alımından ürünün sevkiyatına kadar olan süreci takip etmek Satış konusunda ve piyasa satışı sonrası müşteri memnuniyeti takip etmek Müşteri ilişkilerini başarıyla yürüterek, müşteri şikayetlerini değerlendirmek Önceden belirlenecek ve planlanacak rotalarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde"Satış Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İşlenmiş pet flake & plastik granül satış deneyimi olan, En az 5 yıl plastik hammaddesi pazarlama veya üretim deneyimi olan, Araştırma ve geliştirme becerilerini etkin kullanabilen, Müşteri ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk alanlarıyla ilgili diğer ekiplerle koordineli ve planlı çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurt içi Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Dönemsel Muhasebe Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSatış ve iade fatularalarının düzenlenmesi, muhasebe kaydının yapılması ve firmalara fatura gönderiminin sağlanması, Genel gider faturalarının, bütçe kalemine uygunluğunun denetlenmesi ve ilgili masrafların kayda alınması, Muhasebe kayıtlarının güncel yapılması ve haftalık evrakların klasöre edilmesi, Detay mizanların kontrol edilmesi, detay bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, Her türlü yasal beyannamen ve bildirimlerinin zamanında,doğru, eksiksiz olarak düzenlenmesi ve beyan edilmesi, Ay sonu yönetim raporlarının kapanışına destek verilmesi, Aylık mali dönem kapanış işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerFinans Sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde 5 ay süre ile görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde ''Dönemsel Muhasebe Uzmanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun, Mali müşavir, muhasebe alanlarında en az 3-4 yıl tecrübeli, Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi, Tek düzen hesap planı, vergi usul kanunu, Türk ticaret kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, tercihen iyi seviyede SAP kullanabilen, E-fatura, E-defter işlemlerine vakıf, Vergi mevzuatına hakim ve tercihen vergi denetim tecrübeli, Bilanço ve gelir tablosuna hakim, Tüm vergi beyannameleri ve benzeri yükümlülükleri süresi içerisinde eksiksiz yerine getirebilecek, Çözüm odaklı çalışabilecek,iyi iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Yurtiçi ve yurtdışı, endüstriyel, medikal, özel gaz tedarik süreçlerini yönetmek Tüp, vana, palet, manifold, vb, ekipmanlar için ticari konuları görüşmek, gerektiğinde ihale düzenlemek ve süreci yönetmek Sorumluluğu alanında bulunan diğer ürün ve hizmet grupları için satınalma süreçlerini yönetmek Alternatif tedarikçiler araştırmak, mevcut tedarikçiler için performans değerlendirmeleri yapmak ve uygun gelişim planlarını hazırlamak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Alışılmışın dışında düşünmek, yeni konu ve kavramlar üzerine çalışmak, iç müşterilerimize kusursuz çözümler kazandırmak, işimizde başarıya ulaşmada esastır. Satınalma bölümümüzün size, uzmanlık alanınızı mükemmelleştirmek için bir dizi olanak sunacak. Linde’yi özel ve farklı odak noktalarına hitap eden bir şirket haline getirmek yolunda katkı sağlayacak, yenilikçi uygulamalar yaratacak, tüm farklılıkları kucaklayan bir ortam oluşturacaksınız. Bu da Linde’yi çalışanlar tarafından tercih edilen işverenlerden biri yapmaktadır.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Kimya Mühendisliği, Tercihen tedarik zinciri yönetiminde asgari 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programların etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Satınalma Uzmanı (Tüpler&Gazlar) aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması"Hem kahve hem pasta olsun, bir de her hafta değişen onlarca ürün olsun" diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığına heyecan duyuyorsanız, Kurumsal dünyada amatör bir ruhla çalışmayı istiyorsanız, Hızla büyüyen organizasyonumuzun İstanbul Anadolu Yakası'nda Canpark mağazasında görev almak isteyen YETİŞTİRİLMEK üzere "Mağaza Yöneticisi Yardımcısı Adayları"nın başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seven En az lise, tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu Mağazacılık alanında, 2 yılı yönetici yardımcısı olmak üzere, min. 5 yıl tecrübe sahibi İletişim becerileri güçlü, ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerinden keyif alan Planlama ve organizasyon konularında güçlü, analitik ve çözüm odaklı MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yönetici Adayı, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İhracat Sorumlusu

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim ve Lojistik birimleri ile koordineli çalışarak terminlere uygun olarak siparişlerin sevkini sağlamak Siparişlerin sevki için nakliye firmasıyla ve gümrük ile gerekli tüm iletişimi kurmak, organizasyonları yapmak İhracat evraklarını düzenlemek, takip etmek ve arşivlemek İhracat işlemlerine istinaden banka ile görüşmeler yapmak İhracat satış ekibi ile sürekli iletişim halinde olmak

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "İhracat Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Pet –Plastik gurubu , ihracat operasyonda en az 5 yıl deneyimli Gümrük prosedürlerini takip edecek şekilde ihracat konularında bilgili İhracat operasyon evraklarını hazırlayabilen Gümrük müşavirleri ve nakliyeciler ile ilişkileri yürütebilecek Genel muhasebe prensipleri konusunda bilgili İyi seviyede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma) MS Office uygulamalarına hakim MİKRO programını bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 27 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. KDV beyannamesi, muhtasar beyanname, geçici vergi beyannamesi , kurumlar vergi beyannamesinin düzenlenmesi, Fatura, irsaliye makbuz vb evrakların takibinin kontrollerinin muhasebe programına aktarılması ve raporlanması, BA-BS mutabakatlarının yapılması ve firmalar ile koordinasyon sağlanması, Şirketin tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılması, Personel özlük işlemleri ile ilgili bildirim ve yazışmaları takip edilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Serbest muhasebeci mali müşavirlik belgesi olan, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hâkim, Mikro programını iyi derece bilen, Finansal maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen ve iletişim yeteneği güçlü,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Finans Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 27 Kasım 2017

  İş Açıklaması​Plastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Finans Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Şirket içi nakit akım, fon akım, net işletme sermayesine ilişkin raporlama sistemlerinin kurulması, Şirket ödeme listelerinin hazırlanması ve nakit akışının oluşturulması, Nakit kasa uygulama politikalarının belirlenmesi ve uygulanması, Şirketin vergi uygulamalarının yönetiminde muhasebe departmanı ile koordineli çalışılması, Muhasebe departmanı ile koordineli olarak işlemlerin yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen Mikro muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahip,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

/50

İş Habercisi - Uzman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?