Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Uzman İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Uzman
 • İş AçıklamasıPlastik, zamak gibi hacim kalıplarının tasarımını yapmak, Kalıp montaj ve devreye alma çalışmaları sırasında destek vermek, Kalıplarla ilgili iyileştirme çalışmalarını gereçekleştirerek hurda üretimlerini minimize etmek.

  Aranan NiteliklerOtomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Kalıp Tasarım Uzmanı" aramaktayız; Yüksek Okul ve Teknik/Meslek liselerin Otomotiv, Makine, Kalıp bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sanayinde olmak üzere benzer sektörde 2 yıl tecrübesi olan, Plastik, Zamak gibi gibi hacim kalıpçılığı konusunda çalışmış, Kalıp dizaynı/yapımı/montajı/devreye alma/bakım çalışmalarında yer almış, Bilgisayar destekli 2 ve 3 boyutlu çizim programları hakkında bilgi sahibi, (CATIA, SOLIDWORKS,CIMATRON vs.), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMüşterilerden gelen siparişleri doğru olarak sisteme girmek ve takibini yapmak, Planlamadan gelen sipariş teyitlerine göre müşteriyi bilgilendirmek, Onaylanan siparişlerin zamanında ve tam olarak gitmesi için depoyu bilgilendirmek ve sevkiyatların takibini yapmak, Stok takibini yapmak, Kampanyaları takip etmek, fiyatların ve iskontoların sisteme girişini yapmak ve zamanında sistemden kaldırmak (FSCO segmenti için), tüm bu faaliyetlerin dosyalamasını yapmak, Müşteri şikayetlerini ilgili Satış bölümüne ve Kalite bölümüne iletmek, değerlendirme sonuçlarını Müşteri ile paylaşmak, Müşterilerden gelen iade irsaliyelerini sisteme girmek ve fatura ile eşleştirip muhasebe bölümüne teslim etmek, Müşterilerden gelen fiyat farkı faturalarını araştırmak, gerekli belge ile birlikte muhasebe bölümüne teslim etmek, Faturalar kesilmeden önce siparişi girilen ürünlerin fiyatlarını düzeltmek, Lokasyon bazında (kamyon, kamyonet, tır) nakliyeler ile ilgili tabloyu izlemek ve analiz etmek ve Tedarik Zinciri Yönetmeni’ni bilgilendirmek, Büyük sayımlarda depo sayımına katılmak, Tehlike ve Risk Yönetim ekibinde yer alması nedeni ile Ürün Geri İzleme-Geri Çekme çalışmalarına katılmak.

  Aranan NiteliklerAmbalaj sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Müşteri Hizmetleri Sorumlusu/Customer Service Representative" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Müşteri Servis biriminde ve ilgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen Müzakere, analiz, raporlama ve rekabet edebilme becerisine sahip olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması· Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Mevcut portföyü bulunan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Faktoring, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı, Finansal Analist

 • İş AçıklamasıKatalog ve web sitesinin tasarım çalışmaları, içerik düzenleme, güncelliğini sağlamak için gerekli organizasyonu yapmak. Yeni ürünün devreye alınma sürecinde genel görünüm, ambalaj, reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri organizasyonu ve planlaması (firma içi ve dışı). Ürün ve firmayla ilgili reklam ve pazarlama faaliyetlerinin organizasyonu, yönetimi ve takibi Promosyon ürünlerinin belirlenmesi takibi ve organizasyonu Tüm medya (geleneksel, sosyal) çalışmaları ve takibi Tüketici hakları kanun ve yönetmeliklerin takibi Sektör ve trendleri takip etmek, Pazar araştırması yapmak, bunları yeni ürün fikirlerine dönüştürmek. Yıllık Yeni ürün planlama ve geliştirme faaliyetlerini yürütmek. Ürünün niteliklerinden, tasarımına, fiyatlamasından, lansmanına kadar tüm Yeni ürün geliştirme süreçlerini yönetmek.

  Aranan NiteliklerOyuncak sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için Pazarlama Asistanı / Jr. Pazarlama Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama departmanı, ürün yönetiminde min. 1 yıllık deneyime sahip (3-4 yıllık adaylar Jr. olarak değerlendirilecektir) Tercihen ajans deneyimi olan, Ms Office programlarına ve sosyal medya hesap yönetimine hâkim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Uzman

 • Manpowerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmanın global müşterileri ve merkezleri arasında iletişimi sağlayacak, Satış işlemlerinde satış ekibine destek olarak gerekli raporlamaları hazırlamak?, ithalar/ihracat süreçlerinden sorumlu olmak, Sipariş ve sevkiyat işlemlerinin kayıt altına alınması, planlanması ve organizasyonu, Periyodik satış raporlarının hazırlanmasına destek olmak.

  Aranan NiteliklerEndüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Operasyon Müdürü"aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İthalat/ihracat, satış destek, satınalma süreçlerinde daha önce deneyim elde etmiş, Operasyonel alanda minimum 4 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisi bulunan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerimizin farklı departmanlarında görev almak üzere; yer aldığı departmanın süreçlerine destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz; En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi becerileri kuvvetli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Asistan

 • İş AçıklamasıThe Linde Group is a world leading supplier of industrial, medical, speciality gases and is one of the leading engineering companies. Linde products and services can be found in nearly every industry, in more than 100 countries with 65.000 employees. Linde Gaz A.Ş. is member of the The Linde Group. The headquarter of Linde Gaz A.Ş. is located in Gebze and operation facilities are located in many cities with over 10 production, filling and distributing facilities in Turkey. What you will enjoy doing Standardises and improves Procurement processes in the Procurement Center (Turkey and Romania), incl. Procurement Master Data, Source to Contract, Purchase to Pay, Spend Analytics, Procurement Reporting and Controlling, i.e. the implementation of key performance indicators and procurement performance controlling process in close interrelationship with the regional teams. Tasks: Procurement Processes: Implement Group Processes, Standards & Measures Drive process harmonisation & standardisation within procurement center Drive/decide/consult on continuous process improvement on procurement center level in alignment with operating segment team Manage process integration with other process owners (within or outside Procurement) Collaborate with operating segment shared service centre (check process compliance and solve issues) Initiate process improvements in alignment with operating segment team Analyse process performance based on KPIs and drive KPI improvement Systems, Tools: Implement new tools in alignment with operating segment Manage system integration to local systems, e.g. ERP Coordinate/ develop/ improve ERP Data Extraction in order to improve data transparency in Spend Analytics Tools Implement/ deploy/ maintain all Procurement applications (e.g. SRM eProcurement, SRM Strategic Sourcing) Responsibility for the Procurement Processes in Linde systems, Projects: Initiate & run projects and engage support functions Develop & communicate change management strategy (with input from operating segment team) Training/ Reports/ Policies: Ensure group guidelines and policies are followed in the procurement center Develop PC policies in alignment with operating segment team Ensure “lean & standardised reporting” (data integrity) People: Ensure alignment and proper communication with all countries Ensure usage of existing tools (e.g. for eAuctions or spend analysis) Act compliant to Linde’s Integrity criterias Why you will love working at Linde Thinking outside of the box, working on new topics and concepts, deliver great solutions to our internal customers is essential to bring success to our business. Our Procurement department will offer you a variety of possibilities to excel in your area of expertise. You will contribute towards making Linde an inclusive and diverse organization, creating innovative practices and fostering an environment that welcomes all differences – making Linde an employer of choice.

  Aranan NiteliklerWhat makes you great University degree in a business management, finance, engineering or related discipline Knowledge and experience with best practice processes, systems and tools in Procurement processes (Master Data, Source to Contract, Purchase-To-Pay) Project management and implementation Fluent English in speaking and writing Identify opportunities and drive sustainable improvement Technical expertise in procurement relevant IS tools (like SAP ERP MM & FI, BW, other Reporting Systems, Databases as well as all international aspects) is a big advantage Driving license No military obligation for male candidates Ability to travel PS: Please note that ONLY ENGLISH CVs will be evaluated.

  Sektör: Kimya, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • Manpowerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜretim-hizmet ihtiyaçlarının doğru zamanda ve doğru miktarlarda tedarikini sağlamak, Stok yönetimi çerçevesinde ihtiyaç duyulan malzeme, ekipman veya hizmetin zamanında, eksiksiz ve prosedüre göre satın alınması işlemlerinin yerine getirmek, Gerekli satın alma, maliyet çalışmalarını yapmak ve raporlamak, Günlük siparişlerin açılmasını ve temin sürecini zamanında yürütmek, Tedarikçi ilişkilerini yönetmek.

  Aranan NiteliklerMetal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satınalma Uzmanı" aramaktayız; Minimum yükseokul mezunu tercihen kalıp, makine konstrüksiyon bölümleri, Benzer rollerde minimum 2 yıl deneyimli, Microsoft office programlarına hakim, Dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz teknoloji sektöründe lider firmanın, Antalya - Alanya bölgesinde, yarı zamanlı (part-time) olarak yönlendirilecekleri teknomarket içerisinde görevlendirilmek üzere, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Akıllı Teknoloji Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite öğrencisi, Tercihen teknoloji sektöründe satış tecrübesi bulunan, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, Teknolojiye ilgi duyan ve gelişmeleri güncel olarak takip eden; gelişime ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, 18 - 29 yaş aralığında, Antalya'nın Alanya ilçesinde ikamet eden, Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Danışman, Uzman

 • ManpowerTüm Türkiye 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıManpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun “Görüşmeci” adaylar arayışımız bulunmaktadır. •Türkiye’deki Suriyeliler için veri doğrulama projesinin uygulanmasına yardımcı olmak, •Doğrulama standartlarına göre uygun mülakatları gerçekleştirmek, •Standartlar doğrultusunda  değerlendirme ve mülakat yapmak, •Gerektiğinde doğrulama standartlarına göre değerlendirme anketi düzenlemek, •Suriyelilerden doğrulama projesi için gelen soruları yanıtlamak, •Doğru verileri girmek ve doğrulama projesi ile görüşülen tüm bireyler için güncel kayıtları  tutmak, •Özel ihtiyaçlara sahip kişileri belirlemek ve takipleri için koruma masalarına sevk etmek, •İstenildiğinde doğrulama projeleri ile ilgili raporları tasarlamak, •Doğrulama verilerine ilişkin sayısal istatistikleri istenilen şekilde denetçiye sunmak, •Gerektiğinde çevirmen gibi rol almak, •Gerekli olan diğer ilgili görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler•En az lise mezunu, tercihen lisans mezunu, •Akıcı bir şekilde Arapça ve Türkçe dil bilgisine sahip, •İyi bilgisayar bilgisi, özelikle veri yönetimi, •Güçlü iletişim becerilerine sahip, •Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, •İyi takım üyesi olabilen. 

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz teknoloji sektöründe lider firmanın, Balıkesir - Edremit bölgesinde yönlendirilecekleri teknomarket içerisinde görevlendirilmek üzere, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Akıllı Teknoloji Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen teknoloji sektöründe satış tecrübesi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, Teknolojiye ilgi duyan ve gelişmeleri güncel olarak takip eden; gelişime ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, 18 - 29 yaş aralığında, Balıkeskir - Edremit'te ikamet eden, Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Danışman, Uzman

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz beyaz eşya sektörünün lider markası adına yönlendirilecekleri bayilerde, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak ve ürünlerin satışını gerçekleştirmek, Bayi satış personellerinin eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak, Bayi içerisindeki teşhirlerle ilgili çalışmaları yürütmek, Sorumlu olduğu bayiinin belirlenen satış hedefini en üst seviye çıkarmak, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Perakende Geliştirme Uzmanı” arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Tercihen satış personeli eğitim faaliyetlerinde bulunmuş, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Uzman, Takım Lideri, Sorumlu, Yetkili, Uzman Yard

 • ManpowerKocaeli 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOtomotive ana sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İdari İşler Şefi" arıyoruz. İdari işlerin (servis, güvenlik, yemek, temizlik, araç organizasyonu, bina ve çevre bakımı, idari satınalma) verimli şekilde yönetilmesi, Şirket araçlarının bakım, onarım, sigorta (HGS, taşıt tanıma, servis, araç temizliği, onarım, trafik cezaları, yaz-kış lastik değişimi vb.) işlemlerinin takip edilmesi, Şirket içi bakım ve onarım süreçlerinin gerçekleştirilmesi, İdari işlerle ilgili malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi, siparişlerinin açılması ve takibinin yapılması, Diğer idari işler süreçlerinin planlanması ve koordinasyonun sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler alanında tecrübeli (Tercihen üretim sektöründe çalışmış), Planlama, organizasyon, delegasyon, ekip yönetme yetkinliklerine sahip, İletişimi ve müzakere becerileri kuvvetli, Çözüm odaklı davranabilen ve analitik düşünebilen, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Et-inn Kebap & Steakİstanbul Anadolu 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEt - Inn Restaurant ( Sahrayıcedid ) bünyesinde bulunan Çocuk Kulübü'nde çalıştırılmak üzere eğitmen aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu tercihen Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun ya da okumakta olan 3 - 10 yaş arası çocuklarla ilgilenebilecek Çocuklarla iletişimi kuvvetli Güleryüzlü insan ilişkilerine önem veren Takım çalışmasına yatkın Part time veya full time çalışabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Sektör: Eğitim, Restorancılık

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman

 • İş Açıklaması• Organizasyon ve planlama kabiliyeti çok iyi • Üniversite veya MYO mezunu • Analitik ve problem çözme odaklı • MS Office programlarını etkin kullanabilen • Ekip çalışmasına yatkın • Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü • Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilen • Lojistik, tedarik zincirinde tecrübe (özellikle nakliye operasyonlarında) • Güçlü iletişim becerileri • Yazılı ve sözlü Portekizce bilgisi • Sorumluk sahibi olan • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Nitelikler• Tüm bölgesel yasal zorunluluları, resmi tatil günlerini ve nakliye şartlarını dikkate alarak optimum planlama yapılmasını sağlamak • DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak sistemin önerdiği en uygun rotayı bulup planlamada kullanmak • Finansal fayda sağlamak adına müşteri teslimat saatlerine en uygun rut planlama opsiyonunu hayata geçirmek • Müşteriler ile görüşerek en uygun teslimat gününü belirleyip randevu almak • DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak nakliyecileri yönetmek, yönlendirmek • Nakliyecileri sürekli takip ederek servis seviyelerini takip etmek, problem çıktığında çözüm bulmak, yeni rotalar planlamak • İngiltere&Avrupa ve Rusya coğrafyasında sorumlu olduğu bölgelerde nakliye operasyonlarını kontrol kulesinden yönlendirmek • Müşteri siparişi ile ilgili tüm bilgilendirmelerin müşteriye zamanında ve doğru yapılması. • Siparişlerin alımından teslimine kadar olan sürecin yönetilmesi Şehir/Ülke: İstanbul(Asy.)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTüm bölgesel yasal zorunluluları, resmi tatil günlerini ve nakliye şartlarını dikkate alarak optimum planlama yapılmasını sağlamak DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak sistemin önerdiği en uygun rotayı bulup planlamada kullanmak Finansal fayda sağlamak adına müşteri teslimat saatlerine en uygun rut planlama opsiyonunu hayata geçirmek Müşteriler ile görüşerek en uygun teslimat gününü belirleyip randevu almak DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak nakliyecileri yönetmek, yönlendirmek Nakliyecileri sürekli takip ederek servis seviyelerini takip etmek, problem çıktığında çözüm bulmak, yeni rotalar planlamak İngiltere&Avrupa ve Rusya coğrafyasında sorumlu olduğu bölgelerde nakliye operasyonlarını kontrol kulesinden yönlendirmek Müşteri siparişi ile ilgili tüm bilgilendirmelerin müşteriye zamanında ve doğru yapılması. Siparişlerin alımından teslimine kadar olan sürecin yönetilmesi

  Aranan NiteliklerOrganizasyon ve planlama kabiliyeti çok iyi Üniversite veya MYO mezunu Analitik ve problem çözme odaklı MS Office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilen Lojistik, tedarik zincirinde tecrübe (özellikle nakliye operasyonlarında) Güçlü iletişim becerileri Yazılı ve sözlü İspanyolca bilgisi Sorumluk sahibi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMüşteriden gelen çağrılarda teknik ve ilgili tüm talepleri karşılayarak çözüm sağlanmasından sorumlu olmak Gelen alarmlara müdahale ederek gerekli yönlendirmeleri yapmak

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksekokulu mezunu veya devam mecburiyeti olmayan öğrenci İngilizce çağrı karşılama alanında en az 1 yıl tecrübeli Yazılı ve sözlü çok iyi derece İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek Dinamik, yoğun bir tempoda 7/24 vardiyalı bir sistemde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ‘'İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi'’ aranmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Eleman, Temsilci

 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı global ölçekli müşterisinde değerlendirmek üzere "Bordro Uzmanı" aramaktadır. İş Kanunu ve SGK mevzuatına uygun müşterilerin tüm bordrolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi ve gerekli raporlamaların yapılması, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuata uygun olarak yürütülmesi, tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerMuhasebe, Finans veya İşletme bölümlerinden mezun, Bordro ve finans konularında minimum 4 yıllık deneyime sahip, İlgili yasal mevzuatlara hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Iyi derecede Ingilizce bilen, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTo provide the best possible service to the customer whilst agreed service and quality levels are met regardless of circumstances. Improved data integrity Timely recovery of supplier payments On time supplier payments. Respond and report potential roadblocks and issues to line management and customer in a timely fashion. Effective external stakeholder management Customer Satisfaction Survey (CSS) Provide financial information and data to DCM Ops team in a timely fashion. Works with the DCM Ops team in resolution management regarding accounting deviations and data inconsistencies. Support the new supplier launch process internally. Provide input to the BPM Analyst in support of explaining financial trends. Contribution to maintaining quality certificates validated in internal and external audits. Supports the team to operate to the standard of zero non-conformances. Process effectiveness and efficiency.

  Aranan NiteliklerWe are searching a FBAP Clerk who will be took a position in the project we are working on as a solution partner for our client, one of the world's leading companies. Good team player Good communication and management skills Good time management skills 1 – 3 years’ experience in an accounting or finance environment Excellent analytical skills Strong affinity to data Attention to detail Advanced knowledge of MS Office, in particular with EXCEL Comfortable with working in a diverse, multi-cultural team Flexible approach and credibility in customer facing situations Self-motivated with excellent organizational skills and the ability to react quickly and calmly within a demanding environment Self-management: Ability to work under pressure, stress resistant Commitment to excel Results orientated

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Marmaris'te ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri: Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans, Faktoring

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Bodrum'da ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Asistan

 • İş AçıklamasıConducting a global training programme internally to all blue and white collar employees in line with company goals, Preparing/updating, announcing and keeping track of all kind of related reports both local and global process owners, Preparing/updating and delivering all kind of training materials, Organizing employee engagement related social activities, Being responsible from internal communication, Being in contact with third parties for collaborative and supportive issues,

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields, Minimum 3 years of experience of training & development, Excellent organizational, communicational and interpersonal skills, Excellent command of both written and spoken English, Very good command of MS Office applications, excel and power point is required, Strong facilitation and presentation skills, Willing to work cooperatively as a team member, Self-disciplined and motivated, Active driver with no travel restriction.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş Açıklaması• Organizasyon ve planlama kabiliyeti çok iyi • Üniversite veya MYO mezunu • Analitik ve problem çözme odaklı • MS Office programlarını etkin kullanabilen • Ekip çalışmasına yatkın • Sistemli ve düzenli çalışan, takip yeteneği güçlü • Müşteri odaklı çalışmayı seven ve gerektiği durumlarda insiyatif kullanabilen • Lojistik, tedarik zincirinde tecrübe (özellikle nakliye operasyonlarında) • Güçlü iletişim becerileri • Yazılı ve sözlü Fransızca bilgisi • Sorumluk sahibi olan • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Aranan Nitelikler• Tüm bölgesel yasal zorunluluları, resmi tatil günlerini ve nakliye şartlarını dikkate alarak optimum planlama yapılmasını sağlamak • DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak sistemin önerdiği en uygun rotayı bulup planlamada kullanmak • Finansal fayda sağlamak adına müşteri teslimat saatlerine en uygun rut planlama opsiyonunu hayata geçirmek • Müşteriler ile görüşerek en uygun teslimat gününü belirleyip randevu almak • DHL’in web tabanlı sistemini kullanarak nakliyecileri yönetmek, yönlendirmek • Nakliyecileri sürekli takip ederek servis seviyelerini takip etmek, problem çıktığında çözüm bulmak, yeni rotalar planlamak • İngiltere&Avrupa ve Rusya coğrafyasında sorumlu olduğu bölgelerde nakliye operasyonlarını kontrol kulesinden yönlendirmek • Müşteri siparişi ile ilgili tüm bilgilendirmelerin müşteriye zamanında ve doğru yapılması. • Siparişlerin alımından teslimine kadar olan sürecin yönetilmesi Şehir/Ülke: İstanbul(Asy.)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıResponsible for managing 3rd party service provides; (i.e International transporters, International Cross docking operations, custom broker, etc.) Managing International Suppliers and order planning. Following orders with both international Suppliers and customer in Turkey. Monitoring and organising documentation traffic ontime, Organising import logistics; truck planning and carrier management, Working in minimizing the costs and reporting to related managers, Reporting Daily Operational status reports to related parties, Reporting weekly and monthly KPI reports.

  Aranan Nitelikler1-2 Years of Import and International Logistics Experience Strong communication skills Analytic minded and flexible in taking additional responsibilities Good command of MS Office applications. Knowledge about the Import Customs regulations & International Logistics Knowledge about the International Transport. Fluency in both written and spoken English and Italian No military obligation for male candidates.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması• Determination of the target customers • Creation of new business environments with the target customers • Managing the development and maintaining the continuity in the sectors • Coordinating the relevant units of DHL for potential businesses • Preparation of the contracts with the customers, with whom an agreement on the new business is reached • Providing the market research and information on the basis of managed customers, rivals and sector • Creating and coordinating responses/offers for customers • Developing cost&pricing in the new business • Building and coordinating a work group for new businesses • Performing effective and commercially consistent negotiations within the framework of new contracts

  Aranan NiteliklerThe cheetah never changes its spots! If going endlessly after a prey is a natural trait for you too, then we are looking for you! At DHL Supply Chain, we seek for predators with an innovative mindset to help us pursue our strategic opportunities and team leaders who can go outside the company’s comfort zone to look for trophies beyond imagination. We are looking for an explorer to accompany us in opening up new worlds and expand our territory. With a vision to become “The logistics company for the world”, DHL Supply Chain is passionate about driving sustainable competitive advantage for its customers. Critical markets such as Turkey seek talented, ambitious adventurous ‘self-starters’ in career and delivery are often much higher. If you are already one of these adventurers, or you want to be one, please let us know • Minimum 5 years of experience • Excellent written and spoken English • Bachelor’s degree in/focus on Supply Chain Management, Logistics, Industrial Engineering, Business Administration • Ability to work to deadlines and work well under pressure • Understanding of business structures, influences and requirements of customers • Experience in the international business environment • Knowledge about sector customer trends and expectations • Commercial/Operational business intelligence • Knowledge of project management tools and applications • Organization skills, knowledge of outsource and transfer • Knowledge of market trends, chance and challenges • Start up operation planning (including warehouse/logistics solution development) • Experienced in contract negotiation with service suppliers

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz teknoloji sektöründe lider firmanın, Bursa bölgesinde yönlendirilecekleri teknomarket içerisinde görevlendirilmek üzere, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Akıllı Teknoloji Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen teknoloji sektöründe satış tecrübesi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, Teknolojiye ilgi duyan ve gelişmeleri güncel olarak takip eden; gelişime ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, 18 - 29 yaş aralığında, Bursa'da ikamet eden, Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıVUK,SGK,TTK mevzatları ile ilgili işlemlerin yapılması, Günlük muhasebe yevmiye kayıtlarının yapılması, Sabit kıymet faturalarının girişinin yapılması ve süreçlerin yönetilmesi, E-defter ,e -fatura sisteminin tutulması, Muhasebe ile ilgili raporların hazırlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Vergi mevzuatına hakim, İleri derecede Microsoft Office ve Logo Tiger muhasebe programı bilgisine sahip, Tek Düzen hesap planına hakim, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Gebze bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş.İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDünya'nın önde gelen perakende şirketlerinden olan müşterimizin çözüm ortağı olarak çalıştığımız projede, görev almak üzere İHRACAT UZMANI aramaktayız. Fabrika Müşteri hizmetleri ve Planlama departmanları ile iletişim halinde olarak ilgili ülkelere yapılacak ihracatların sevkiyat planlamasının yapılması ve ilgili iş ortakları ile uyumlu bir şekilde koordine edilmesi. Yüklemesi tamamlanan kara-deniz-hava sevkiyatlarının gümrükleme, dökümantasyon işlemlerinin yapılması ve takibi. Hizmet sağlayıcıların ihracat planları doğrultusunda koordine edilmesi ve yönetilmesi; (ulusararası nakliye, depolar, limanlar, acenteler, gümrük, diğer hizmet sağlayıcılar vb.) Haftalık ve aylık KPI raporlamalarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler• Matematik veya İstatistik bölümlerinden lisans mezunu, • Lojistik konusunda bilgi sahibi olan, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • İyi düzeyde Ms Office bilgisi olan, • Çok iyi düzeyde organizsyon ve planlama becerisine sahip,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Spora Clubİstanbul Anadolu 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSpor Kulübü ve Restaurant'tan oluşan büyük bir tesisin temizlik ve operasyonel işlemlerinden sorumlu olacak Operasyon Amiri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Temizlik sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Ekip Şefi - Vardiya Amiri - Operasyon Amiri olarak görev yapmış Ekip çalışmasına yatkın Proje içindeki çalışmaları denetleyecek İletişim yönü güçlü,dürüst,güvenilir Uzun süreli çalışmayı hedefleyen İlerlemeye ve kendini geliştirmeye açık Anadolu yakasında ikamet eden Bay

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Yetkili

 • Mapp PazarlamaAnkara 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz alkollü içecek sektörünün lider markası adına rut planı dahilinde zincir market ziyaretleri gerçekleştirilerek, Tanzim teşhir uygulamalarının yapılması, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Sipariş ve alacakların kontrolünün yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Merchandiser" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Askerlik ile ilişiği kalmamış ya da en az 2 yıl tecilli, Hızlı tüketim sektöründe deneyimli, Ankara'da ikamet eden, Hızlı ve dinamik satış ortamına uyum sağlayabilecek, İletişim beceresi gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek, Bay - bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

/50

İş Habercisi - Uzman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?