Yurt Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Yurt Sorumlusu
 • Yurt Müdüresi

  Ilgaz Kız Öğrenci Yurduİstanbul Anadolu 10 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıÜsküdar'da yeni açılan yatılı yükseköğrenim kız öğrenci yurdumuzda gündüz sorumlusu olarak çalışacak Yurt Sorumlusu arıyoruz.
  Aranan Niteliklerİstanbul’da Anadolu Yakasında ikamet eden, 28-38 yaş arası, üniversite mezunu Yurt Sorumlusu aramaktayız. Yurt sorumlusu iletişim kabiliyeti yüksek, öğrenci ve velilerle empati kurarak iletişim kurabilecek nitelikte olmalıdır. Kriz anında sorun çözme potansiyeline sahip olmalı, gerektiğinde insiyatif alarak çözüm odaklı hareket etmelidir. Öğrencilerle hem sıcak ve samimi bir dil oluşturmalı hem de disiplin ve düzeni elden bırakmamalıdır. Yurdu, işi ve konumunu sahiplenerek, sorumluluklarının bilinci ile hareket etmelidir. Güler yüzlü ve bakımlı olmalı, dış görünüşüne özen göstermelidir. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDRİLMEYECEKTİR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Halkla İlişkiler Müdürü, Halkla İlişkiler Yöneticisi, Halkla İlişkiler Yöneticisi/Yönetmeni, Müşteri İlişkileri Asistanı, Öğrenci İşleri Şefi, Öğrenci İşleri Yetkilisi, Yurt Müdür Yardımcısı, Yurt Müdürü, Yurt Sorumlusu

İş Habercisi - Yurt Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?