Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Superonline İletişim Hizmetleri - Turkcell Superonline Saha Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Turkcell Fiber Çözüm Merkezi (Anadolu Fiber Çözüm Merkezi) olarak Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde Turkcell fiber altyapısı bulunan hanelere ziyaretler sağlayarak Turkcell Superonline hizmet ve ürünlerinin mevcut ve potansiyel müşterilerimize satışını yapıyoruz.

Sabit maaşla birlikte hedefe dayalı prim sistemi ile çalışanlara yüksek gelir imkanı ile birlikte özel sağlık ve hayat sigortası, şahsi hatları için ücretsiz paket tanımlaması, iş telefonu, yemek ve yol desteği sağlamaktayız.

Firmamızda uzun süreli çalışmayı düşünen, bu işte kariyer yapma hedefi olan Keçiören, Mamak ya da belirtilen çalışma adresine yakın bir adreste ikamet eden 18-28 yaş aralığındaki genç arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz. Tecrübe şartımız bulunmamaktadır.

Çalışma Saatleri: 13:30-22:30
Çalışma Adresi: İncirli Mah. General Dr. Tevfik Sağlam Cad. No 124 A Keçiören/Ankara

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Firmamızda uzun süreli çalışmayı düşünen, bu işte kariyer yapma hedefi olan Keçiören, Mamak ,Altındağ, Çankaya - Dikmen ya da belirtilen çalışma adresine yakın bir adreste ikamet eden 20-28 yaş aralığındaki genç arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz. Tecrübe şartımız bulunmamaktadır.

Çalışma Saatleri: 12:00-21:00
Çalışma Adresi: İncirli Mah. General Dr. Tevfik Sağlam Cad. No 124 A Keçiören/Ankara