İlan Detay

Ada Yazılım

Yazılım Mühendisi (Deneyimli) (Bilgisayar Mühendisi)

İstanbul Avrupa

Ada Yazılım - Yazılım Mühendisi (Deneyimli) (Bilgisayar Mühendisi)

İş Açıklaması

Ada Yazılım 25 yıldır müşterilerinin zor problemlerine yazılım çözümleri üretmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark şubemizde ve müşteri ofislerinde görev alacak yeni çalışma arkadaşlarımız var olan projelerimizde çalışacak, mevcut modüllere özellik ekleyecek ve yeni geliştirilecek projelerde tasarım ve geliştirme aşamalarında rol alacaklardır.

Yazılım geliştirme süreçlerinin verimliliklerini sürekli geliştirmeye çalışan, yeni fikirlere açık, yüksek işlem hacimli ölçeklenebilir sistemler tasarlayan bir yazılım ekibi içinde yer almak isteyen en az 2 yıl tecrübeli personel ihtiyacımız vardır

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

ÖNEMLİ: Başvurmadan önce http://www.adayazilim.com/isBasvuru.htm adresindeki iki problemi çözüp bize göndermesi gerekmektedir. Bu soruları cevaplamayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

- Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun (Tercihen ODTÜ, Bilkent, YTÜ, Boğaziçi, İTÜ, Koç üniversitelerinden birinden mezun)

- Yeni teknolojilere ve yazılım geliştirme yöntemlerine çabuk uyum sağlayabilen

- Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya en fazla paralı askerlik yapmaya karar vermiş olması

- Tercihen Test Driven Development, Dependency Injection, Behavior Driven Development, Aspect Oriented Programming ve Design Patterns konularında bilgi ve tecrübe sahibi.

- Firmamızda c# ve .net kullanılmaktadır