ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Kariyer & Eleman İş İlanları
ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ
ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ www.adampos.com
Firmayı Şikayet Et
ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ İş İlanı Ara

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ İş İlanları

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ Hakkında

Adam Perakende Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. 1995 yılında “Mağaza Otomasyon” alanında anahtar teslim çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bugün, alanında dünyanın en büyük firmaları ile çözüm ortaklıklığına sahip olan AdamPos, perakende ve yiyecek-içecek sektöründeki firmalara, satış noktası ve arka ofis yönetimi için ciro ve verimlilik artıran çözümler sunmaktadır. Uzman yazılım ekibimiz, kurumsal yapınızın gereksinimleri ve iş akışlarını tasarlayıp, “İlk Günden Verimlilik” anlayışını benimseyerek Myasoft İş Yönetimi yazılımını geliştirdi. Bu anlayıştan yola çıkarak doğru bilginin ve işin, doğru zamanda, doğru kişiye ulaştırılması için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 2005 yılından bu yana Myasoft ailesinden olan MyaPos ve MyaRes Pos Kasa yazılımları ile perakende ve restoran sektöründeki gereksinimleri düşünerek, hızlı ve güvenilir satışlar yapılmasını sağlayan çözümleri hayata geçirdik. Bu çözümlerin yanı sıra işletmelerin diğer ihtiyaçlarını da baz alarak satışını yapmakta olduğumuz pos terminelleri, barkod yazıcılı teraziler, elektronik raf etiketleri, yeni nesil yazar kasa pos sistemleri, kasiyersiz kasalar,mutfak yazıcıları gibi birçok ürün sayesinde müşterilerimize tam donanımlı bir sistem kurarak, hızlı ve kolay yönetilebilir işletmeler oluşturabilmek için çalışıyoruz.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 30 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak)

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ İş Başvurusu

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

ADAM PERAKENDE OTOMASYON SİSTEMLERİ iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim