ADBA CRM İLETİŞİM HİZMETLERİ

Diğer  

www.adbaint.com/

ADBA CRM İLETİŞİM HİZMETLERİ hakkında:

Adba International, sosyal CRM ve sosyal veri analizi konularını uzmanlık alanı olarak seçmiş, yeni nesil bir CRM ve sosyal medya araştırma şirketidir.

Sosyal medyanın ruhunu bilen tutkulu, girişimci, dinamik bir ekibe sahip olan Adba International, mevcut ve olası müşterilerinizle aranızdaki iletişim köprüsünü sosyal medyayı kullanarak doğru, şeffaf, optimum çözümler ve karşılıklı faydalar içerecek şekilde kurmak için çalışır. Bu alanda şirketinizin ihtiyaç duyacağınız insan kaynağı, sistem ve teknoloji desteğini sağlar. Sosyal CRM alanında özelleşen tek Türk firmasıdır.

Adba International, sosyal veri analizi konusunda da iddialı çalışmalar yapmaktadır. Alanında en gelişmiş sosyal veri analizi araçlarından biri kabul edilen Crimson Hexagon'un global partneri olan Adba, platformu Türkiye’de ilk kez markaların kullanımına sunmuştur. Bu teknoloji sayesinde sosyal mecralar, bloglar, forumlar, haber sitelerinde yer alan sosyal veriyi tüm dillerde, geçmişe yönelik ya da anlık olarak izler ve sonuçları anlamlı hale getirir. Gelişmiş görselleştirme yetenekleri ve tecrübesi ile araştırma konusuna özel sosyal veri analizlerini kısa zamanda sunabilmektedir. Periyodik raporlamalar veya özel konulardaki araştırma raporları ile sosyal medyada markayla/kurumla ilgili konuşulanların incelenerek, stratejik aksiyonlara dönüşmesine yardımcı olur.

Dijital dünya konusunda yetkinliğini CRM ve sosyal veri analizi alanlarında kullanmak üzere yola çıkan Adba International, şirketlerin/kurumların yapısına özel butik hizmet prensibiyle yoluna devam etmektedir.

ADBA CRM İLETİŞİM HİZMETLERİ İş İlanları