Aegean International Inspection Ekspertiz Ltd. Şti

Hizmet / İşletme Servisi  

www.egegozetim.com

Aegean International Inspection Ekspertiz Ltd. Şti hakkında:

1997 yılında kurulan firmamız Aegean International Inspection ve Ekspertiz Ltd. Sti. tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile 24 yıldır gözetim hizmetlerini yerine getirmektedir.

Şirketimiz Ekonomi bakanlığının 31/12/2014 tarih ve 29222 sayılı resmi gazetesinde yayınlanan ürün güvenliği ve denetimine ilişkin 2015/24 nolu tebliğine göre TURKAK - ISO/IEC 17020:2012 akreditasyonu ile A Sınıfı Gözetim Firması sertifikasına sahiptir.

Kalite yönetim sistemini etkin kullanan şirketimiz ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir.

Şirketimiz Deniz ticareti gözetim hizmetleri uygulama yönergesi, Deniz ticareti gözetim hizmetleri yönetmeliği, Tehlikeli yüklere ilişkin deniz ticareti gözetim hizmeti yönergesi ve Uluslararası gözetim şirketlerinin radyasyon ölçümü yapabilmelerine ilişkin usul ve esaslar kapsamında belgelere sahiptir.

Yurt içi ve yurtdışında yaygın çalışma alanına sahip olan firmamız offical ve protective olarak Demir çelikten gıdaya, limanlardan fabrikalara müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Müşteri odaklılık, insan gücüne yatırım ve sürekli iyileştirme çalışma politikamızın ana başlıklarıdır.

Öncelikli amacımız müşterilerimizin ihtiyacını doğru ve tam belirlemek, verilecek gözetim hizmetinin uluslararası standartlara ve müşteri beklentilerine uygun olarak, çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenmesini sağlamaktır.

Başarıya giden yolun eğitimli, dinamik kadrodan geçtiği bilinciyle uygun nitelik, eğitim, deneyim ve bilince sahip personel yetiştirmek amaçlı kurum içi ve kurum dışı eğitime önem vermekteyiz.

Kuruluşumuz prensiplerinde iletişim ve zamanında bilgilendirme önem taşıdığından iletişimi en hızlı ve en doğru biçimde yapmak için gelişen teknolojiye yatırım yaparak çalışma sistemimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktadır.

Aegean International Inspection Ekspertiz Ltd. Şti İş İlanları