Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Aeropostale

Firma Detay

Aeropostale Hakkında

  Aéropostale isminin geçmişi 1920’li yıllara kadar uzanır. Hikayesinin başlangıç noktası Güney Amerika - Fransa arasındaki hava postacılığına dayanır. Bu; o zamanların şartlarına göre büyük bir başarı öyküsüdür, çünkü 1920’lerde tüm uçuşlar çok tehlikeli bir maceradır ve pilotları açısından cesaret örneğidir. Bu sebeple geçmişinden de yola çıkarak Aéropostale her zaman macera, başarı ve adanmışlık duygusunu temsil etmiştir.


1982 senesinde ise başarı zincirini perakende alanında da sürdürmek isteyen Aéropostale; Macy’s mağazaları içinde özel bir marka olarak piyasaya girdi. Daha sonra ise 1987 senesinde ilk AVM mağazasını açtı ve 1998 senesine kadar mağaza sayısını 119’a çıkardı. 2002 yılında ise Aéropostale 367 mağazaya sahip iken New York Stock Exchange’de halka açık bir şirket haline geldi.
Bugün ise; dünyada 1.000’den fazla mağazası ile en büyük genç giyim markasıdır. 14-29 yaş grubuna hitap eden,dinamik, renkli ve hareketli koleksiyonları ve beraberinde uygun fiyat yapısı ile tüm dünyada genç neslin özellikleyakından takip ettiği bir isimdir.
Günümüzde öncü dünya markaları ile başarılı operasyonlarını sürdürmekte olan Fiba Perakende Grubu; yenimarkası Aéropostale ile daha da süratli bir büyüme hedeflemektedir. FİBA Perakende g rubu’nun Türkiye’de mağaza açma ve işletme yetkisine sahip olduğu Aéropostale; Türkiye gençliği ile 27 Nisan’da Kanyon’da açılan ilk mağazası ile buluştu...

Mağaza Lokasyonları
İstanbul:Kanyon AVM, Buyaka AVM, Aqua Florya AVM, Vialand AVM, Brandium AVM, Zorlu AVM, Akasya Avm 
Ankara:Armada AVM.Kentpark Avm
Bodrum:Midtown AVM.

 

Aeropostale İş İlanları

Aeropostale firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim