Teknik Destek Memuru İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Destek Memuru
 • İş AçıklamasıBilgisayar firmasında kurumsal ve bireysel müşterilerimize;gerek yerinde gerekse uzaktan destek verebilecek,takım çalışmasına uyumlu bilgi işlem,teknik servis personeli alınacaktır.
  Aranan Nitelikler20-30 Yaş aralığında Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen arakadaşlar alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgi İşlem Asistanı, Bilgi İşlem Personeli, Teknik Destek Elemanı, Teknik Destek Sorumlusu, Teknik Servis Elemanı, Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu, Bilgi İşlem Teknisyeni, Bilgi İşlem Elemanı, Teknik Servis Görevlisi, Teknik Destek Memuru

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI Bina içi/dışı elektrik sistemlerinin ve mekanik sistemlerin işlerliğini sağlar. Oluşabilecek arızaları tespit eder, raporlar, ilgili firmalarla koordineli çalışarak problemleri çözer. Çalışılan firmaların yaptıkları işlerin takibini yapar. Periyodik bakımların takibini yapar. Tesisat arızalarının onarımı ve araçların doğru çalışmasını sağlar. Yangın sistemlerinin her an hazır olmasını sağlar.
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER IKEA Türkiye olarak biz, çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak vizyonu ile çalışan, birlikte çalışmaktan keyif alan, sade ve dürüst bir hayat görüşünü benimsemiş, birlikte öğrenen ve gelişen bir ekibiz. Eğer sen de bizimle aynı heyecanı taşıyor ve değerlerimizi paylaşıyorsan, seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. En az 2 yıllık teknik servis tecrübesi Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Periyodik ve arıza bakım konularıyla ilgili deneyim Problem çözme ve analitik düşünme becerisi Maliyet odaklı yaklaşım ve takım çalışmasına yatkınlık Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Bakım Onarım Elemanı, Bakım Onarım Sorumlusu, Teknik Destek Elemanı, Teknik Destek Uzmanı, Teknik Eleman, Bakım Onarım Formeni, Teknik Destek Memuru, Teknik Bakım Elemanı, Teknik Hizmetler Elemanı, Teknik Personel

 • İş AçıklamasıFabrikamızda Teknik Bakım ve Onarım departmanında Yardımcı İşletmeler ve Mekanik alanında, yetiştirilmek üzere veya tecrübeli 4 kadro işe alımı yapılacaktır. İş Tanımı; Bakım Onarım; Ekipman ve sistemlerin Mekanik, Robot Otomasyon Yazılımı, Havalandırma, Enerji, Su Sistemi konularla ilgili bakım onarımını yapmak, Yeni hat kurulumu ve değişim süreçlerinde görev almak, Üretim ekipmanlarının periyodik bakımlarını planlı şekilde yapmak, Sarf Malzeme ve yedek parça stokunu takip etmek, Güvenli ve iş yeri kurallarına uygun şekilde işleri gerçekleştirmek, bakım kayıtlarının düzenli tutulmasını takip etmek, Kullandığı alet ve ekipmanlar ile atölyenin düzen ve bakımından sorumlu olmak.
  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler; Tercihen Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine Meslek Yüksek okulları, Mekatronik, Motor, Metal, Torna Tesviye, İletişim ve Dağıtımı, Havalandırma ve İklimlendirme bölümlerinden mezun, Tecrübeli başvurularda en az 3-4 yıl, yetiştirmek üzere olan başvurularda en az 6 ay-1 yıl bakım onarım veya üretim operatörü pozisyonlarında deneyimli olan, Tercihen Makine imalatçıları, otomotiv veya otomotiv yan sanayi, ilaç üretimlerinde çalışmış veya PLC Programlama & Endüstriyel Otomasyon tecrübesine sahip, Erkek adaylarda askerlik görevi ile ilişiği kalmamış, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan (Vardiya servis güzergahının son durağı Pendik Kaynarca Köprüsü’dür), 3 vardiya düzenine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Bilgisayar / BT / Internet, Cam ve Seramik, Dağıtım, Danışmanlık, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik, Denizcilik, Deri/Ayakkabı, Dernek ve Vakıf, Dış Ticaret, Eğitim, Eğlence, Endüstri, Faktoring, Gayrimenkul, Gıda, Halkla İlişkiler, Havacılık, Hayvancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Hukuk, İlaç, İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat, Kamu, Kimya, Kozmetik, Leasing/Finansal Kiralama, Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Medya, Mimarlık, Lojistik, Otelcilik, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Reklamcılık, Restorancılık, Sağlık/Hastane, Sanat, Savunma/Güvenlik, Sigortacılık, Sosyal Servisler, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Tekstil, Telekomünikasyon ve Network, Tıbbi Malzeme, Toptancılık, Turizm, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Yatırım / Menkul Değerler, Yayıncılık, Diğer, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Hızlı Tüketim Malları, Bankacılık / Finans, Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma, Müşteri ilişkileri, Alüminyum, Aydınlatma, Belgelendirme/Marka/Patent, Bioteknik, Mobilya/Dekorasyon, Büro Makineleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Gemi/Yat/Tersane, Çevre, Kuyumculuk/Pırlanta, Otomasyon, Makine, Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı, Mühendislik, Sivil Toplum Kuruluşu, İnsan Kaynakları, Spor, Kırtasiyecilik, Çimento, Gümrükleme, Mekanik Tesisat, Rehabilitasyon, Network Marketing, Plastik, Barter, E-Ticaret, Optik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Metal Sanayi, Oyuncak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Süt ve Süt Ürünleri, Proje ve Taahhüt, Ofis Malzemeleri, Kargo-Kurye, Catering, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Su Ürünleri, Açık Hava Reklamcılığı, Tercüme Hizmetleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri, Döküm, Yalıtım, Ödeme Hizmetleri, Motosiklet, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Bakım Onarım Elemanı, Bakım Onarım Yetkili Yardımcısı, Teknik Destek Elemanı, Bakım Formeni, Bakım Onarım Formeni, Bakım Onarım Memuru, Teknik Destek Memuru, Teknik Bakım Amiri, Teknik Bakım Elemanı

Sayfa:/3

İş Habercisi - Teknik Destek Memuru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?