Müdür İş İlanları

Hepsini Temizle
Müdür
 • Mağaza Yönetici Adayı - İstanbul
  Aeropostale
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Amerika’nın en büyük ve popüler genç giyim markalarından Aéropostale, İstanbul mağazalarında görevlendirilmek üzere Mağaza Yönetici Adayları'nı arıyor. Aéropostale, ABD ve Kanada’nın yanı sıra Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da 1000’ in üzerinde mağazaya sahiptir. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında açan Aéropostale; İstanbul ve Ankara’da toplam 9 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.  Kariyerinize 'Yönetici Adayı” olarak başlayıp, 1 yıldan kısa sürede mağazacılık alanında orta ve üst düzey yönetici kadrolarına yükselmeyi hedefliyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.   İş Tanımı Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinin aksamadan, verimli ve karlı işlemesini sağlamak, müşterilere yüksek standartta ve memnuniyet yaratacak şekilde hizmet sunarak satış yapmak.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversite mezunu ve İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

 • İş Açıklaması Amerika’nın en büyük ve popüler genç giyim markalarından Aéropostale, Brandium Avm mağazasının yönetim ekibinde görevlendirilmek üzere Yetkili Yönetici adaylarını arıyor. Aéropostale, ABD ve Kanada’nın yanı sıra Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da 1000’ in üzerinde mağazaya sahiptir. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında açan Aéropostale; İstanbul ve Ankara’da olmak üzere toplam 9 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu ve İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

 • İş Açıklaması  Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.       Ekibimize katılıp; bizimle birlikte çalışmak ister misiniz?       Tercihen Üniversite Mezunu, Gelinlik ve Abiye satışın da tecrübeli, Minumum 4 yıllık  mağaza yönetimi tecrübesi olan, Modayı ve trendleri takip eden,  

  Aranan Nitelikler Aysira Pierre Cardin Bünyesinde;   Kendisine  Bağlı Personelin  İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile  İlgili Organizasyonun Parçası  Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • Bölge Sorumlusu
  Aysira Tekstil
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması     Aysira Tekstil Merkez Bünyesinde Mağazacılık Alanında Görev Alacak; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gelinlik,Abiye yada  tekstil deneyimi olan; Perakende sektöründe bölge yönetiminde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip liderliğine sahip ve ilişki yönetimine duyarlı, Etkin ekip yönetimi ile yüksek performanslı bir takım yaratabilen, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme, planlama ve organizasyon yönleri kuvvetli, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Disiplinli, dikkatli, titiz ve sistematik çalışan, Kişiler arası ilişkileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Aysira İstanbul mağazalar Bayan Bölge Sorumlusu aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler Sorumlu olduğu mağazalarla ilgili bütçe, stok, maliyet, sipariş, tahsilat, sevkiyat, görsel ve personel yönetimini sağlayacak, Mağazalarda satış verimliliğinin arttırılması, iş akışı ve sorunların takibinin gerçekleştirilmesi için düzenli periyotlarla mağaza ziyaretlerini gerçekleştirecek, İstenilen bilgi girişleri ve raporlamalarla bölgesinin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Ekibin yüksek motivasyonlu, hedeflerini gerçekleştiren ve sürekli ileriye taşıyan şekilde yönetim ve geliştirilmesinden sorumlu olacak,  

 • Genel Başvuru
  Altaş Yapı Sanayi
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması - Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında faaliyet gösteren ve bünyesinde 6000 den fazla çalışanı, 700 den fazla araçlık filosuyla sektörde önemli bir konuma sahip firmamızın çeşitli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Başvurularınızda; ilgilendiğiniz pozisyonu ve çalışmak istediğiniz şehri bir önyazıyla belirtmenizi rica ederiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • Market Müdür - Avrupa
  Rammar Gross
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması "Semtinizin süpermarketi"     Misafirlermizi,ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda;yenilikçi anlayışımızla,hizmetlerimizi geliştirerek, 35000m2 alanda, 48 misafir salonumuzda ,1200 çalışanımızla özenle her gün ağırlıyoruz.                                                                                                 

  Aranan Nitelikler -Takım ruhuna inanan, -İletişim becerileri gelişmiş ve kendini ifade edebilme potansiyeline sahip, -İnsan ilişkileri kuvvetleri ve yenilikçi anlayışı benimsenmiş, -Misafir ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek motivasyon ve özgüvene sahip, -En az yüksekokul mezunu, -Bay - Bayan Takım Liderleri  

 • İş Açıklaması İşletme maliyetlerini kontrol edecek, satış ve etkinliği arttırabilecek ve raporlayabilecek, kaliteli servis standartlarının uygulanmasını sağlayabilecek, ürün satış ve satın alma politikalarını yönlendirebilecek, Yeni ürün ve menüler geliştirebilecek, Rakipleri ve fiyat politikalarını takip ederek ürün ve hizmet kalitesini geliştirecek projeler üretip uygulanmasını sağlayarak, projenin sonuçlarını raporlayabilecek kafe yöneticisi aranıyor .

  Aranan Nitelikler Yiyecek ve içecek sektöründe, zincir restaurant, otel, toplu yemek, kafeterya işletmesinde en az 5-6 yıl yöneticilik deneyimi olan Yaratıcı, mesleki trendleri ve uygulamaları takip eden, Yöneticilik ve iletişim becerileri gelişmiş İnsan ilişkileri başarılı ve vizyon sahibi.

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgelerinde hizmet veren Onur Tekirdağda bulunan Hayrabolu mağazası için aşağıdaki niteliklere uygun Müdür ve Müdür Yardımcısı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe minimum 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, 25 yaş ve üzeri, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneği olan, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış ve müşteri odaklı, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Mali İşler Müdürü" arıyoruz. Muhasebe ve Finansman faaliyetlerini koordine etmek ve yönetmek,  Mali uygulamaların, tekdüzen hesap planına ve vergi mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, KDV, muhtasar, SSK, Ba/Bs, açılış, kapanış ve geçici vergi hesaplarını denetlemek,  Maliyet muhasebesi işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin kurumsal kredilerinin limit ve tahsis aşamasından ödeme ve yasal yükümlülük ve teminatların yerine getirilmesine kadar olan tüm faaliyetleri yürütmek, bankalarla ve finansal kurumlarla iletişimi sağlamak,  Ay sonlarında müşteri, tedarikçi, banka, kredi, leasing, senet ve çek hesaplarının mutabakat raporlarının takibini sağlamak, 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, mali işler konusunda yöneticilik deneyimi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis ve Netsis uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen, Analitik, sistematik, Problem çözme becerisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • İnsan Kaynakları Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket  Değerli kargo taşımacılığı alanında lojistik ve güvenlik hizmetleri faaliyetleri gösteren, sektörde lider şirketimizde aşağıda belirtilen özelliklere sahip, İnsan Kaynakları Müdürü ünvanında görevlendirilecek adaylar ile tanışmak istiyoruz.   İşin Tanımı: Güvenlik ve / veya bankacılık sektöründe tecrübeli, İnsan kaynakları fonksiyon ve süreçlerinde (Seçme ve yerleştirme süreçleri yönetimi, çıkış süreçleri,  performans  ve gelişim planlanması, eğitim ve kariyer planlama, organizasyonel gelişim, ücret yönetimi, teşvik ve ödüllendirme, disiplin yönetimi, çalışan memnuniyeti ve motivasyon, iş sağlığı ve güvenliği, bordro ve özlük işleri, idari fonksiyonlar vb.) mevcut faaliyetleri geliştirebilecek ve bu hususlarda organizasyon içinde gerekli koondinasyonu sağlayabilecek, Faaliyet alanıyla ilgili yıllık bütçe planlama ve yönetimini yapabilecek, Tüm raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayabilecek, Fazla mesai çalışma ve  uygulamalarında tecrübeli, İK performans yazılım sistemlerinin kurulmasını sağlayabilecek, Kalite uygulamalarını kurulmasını sağlayabilecek, Şirketin mevcut personel politikalarını geliştirilmesi ve uygulanmasınının yönetebilecek, Orta ve uzun vadeli oluşabilecek insan kaynağı ihtiyacına yönelik çalışmaları yapmaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği, Psikoloji vb. alanlardan mezun),  Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi, minimum 5 yıl yöneticilik tecrübe ve bilgisi bulunan, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İş hukuku ile iş sağlığı ve güvenliği konularındaki tüm mevzuata hâkim, İSG uygulama ve denetimi konusunda tecrübeli, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, çalışan ve misafir memnuniyeti yüksek ve sonuç odaklı, kişisel motivasyonu yüksek, uyum sağlama yeteneğine sahip, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Etkin liderlik vasıflarına sahip, takım çalışmasına yatkın, motive eden, Analiz yapma, planlama ve organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiği olmayan niteliklerindeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

 • İş Açıklaması Qualifications Completed BSc degree in Mechanical or Industrial Engineering At least 10 years of experience in purchasing, preferably in Automotive sector. At least 3 years of management experience within a purchasing department. Fluent in English,  German will be an asset. Excellent conversation and coordination skills. Able to demonstrate success and experience about managing purchasing department Strong responsibly, self-motivated and can work under high pressure Good MS Office skills, experience with ERP (preferably  SAP or Canias) and purchasing reporting systems No restrictions to travel , active driver. No military obligation for male candidates.

  Aranan Nitelikler Job Description Managing the purchasing department Supervision of looking for alternative/approved supplies in line with company material requirements Manage and develop documentation of purchasing department.   Negotiate with regional and international suppliers. Evaluating bids and making recommendations based on commercial and technical factors. Introducing contract management for procurement process. Administration and reporting

 • İş Açıklaması İzmir'deki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Mağaza Müdürü" aramaktayız. Stok takibi ve ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek, Planlama, raporlama ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Personel yönetimini sağlamak, Müşteri portföyünü genişletmek, Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, Görsel ve vitrin standartlarını mağazaya uygulamak. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek  

  Aranan Nitelikler   Perakende sektöründe en az 4 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimi olan, Tercihen üniversite mezunu, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

 • Mağaza Yönetici Adayı-İstanbul
  Bimeks
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teknoloji perakendeciliği sektörünün güçlü firması Bimeks, 25 yıldır faaliyet gösterdiği teknoloji perakende pazarına zincir mağazacılık anlayışını getiren öncü bir kuruluştur. Bugün Türkiye'de 58 şehir ve 140 mağaza ile hizmet veren Bimeks, müşterisine özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatma gayreti içerisindedir. Büyüyen Bimeks’in mağazalarında görev alacak Mağaza Yönetici Adayları  ilk önce Kasiyerlik, Depoculuk ve Satış Danışmanlığı yapacak, Mağaza Açılış Ekibinde görev alıp, Türkiye'nin tüm illerine gidebilecek, kısaca eğitim ve staj süreleri dahilinde mağazacılığın tüm kademelerinde görev alacak ve görevlerini başarı ile tamamlayan adaylar Bimeks'te Yöneticilik kariyerlerine ilk adımı atmış olacaktır. Yöneticilik kariyerlerinde ilk olarak Mağaza Yönetici Yardımcılığı ve Mağaza Yöneticiliği yapacak, bu görevlerde başarılı olduktan sonra Bimeks'li olurlarsa, örneklerini mağazalarımızda kendilerinin de görebilecekleri gibi Mağaza Yöneticiliğinden Bölge Yöneticiliğine geçiş yapabileceklerdir.  

  Aranan Nitelikler ADIM ADIM YÖNETİCİLİĞE... Teknoloji Perakendeciliğinin büyüyen markası Bimeks'in Yönetici Havuzu'nda yer alacak Mağaza Yönetici Adaylarımızı arıyoruz. -Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezunsanız, -Mağazada en iyi satışı ben yaparım ve ekibime örnek olurum, ekibimi yönlendirebilir ve motive edebilirim, raporlama yapabilirim, kısacası mağazacılık benim işim diyorsanız, -Yenilikçiyseniz ve teknolojiye meraklıysanız, -Öğrenmeye açıksanız, -İngilizce biliyorsanız, -Askerliğinizi  tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirmişseniz, (erkek adaylar için) -Sigara kullanmıyorsanız,   Mağaza Yönetici Adayımız olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mağaza Yöneticisi-İstanbul
  Bimeks
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bimeks Mağaza Yöneticisi olarak; -Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, -Ürünlerin Bimeks kalitesine yakışır biçimde satışa sunulmasını sağlayacak, -Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit ve takip edecek, hedef satışları gerçekleştirecek, -Ekibini motive ederek yönetecek, bilgilendirecek ve yönlendirecek, -Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunacak -Mağaza ekibinin performans değerlendirmesini gerçekleştirecek, -Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapacak, merkezle bağlantısını organize edecek, -Mağazanın ürün stok ve sipariş durumunu takip edeceksiniz.  

  Aranan Nitelikler İstanbul'daki Bimeks mağazalarımız için Mağaza Yöneticilerimizi arıyoruz. - En az Meslek Yüksekokullarının tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunsanız, - Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Tercihen mağazacılıkta 5 yıllık yöneticilik tecrübeniz varsa, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorsanız, - Sabırlı, kendine güvenen ve motivasyonu yüksek biriyseniz, - Yoğun iş temposunda esnek saatlerine ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, - Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, - Müşteri merkezli ve satış odaklı düşünebiliyorsanız, - Analitik düşünen, inisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi biriyseniz, - Planlama ve organizasyon yeteneğiniz güçlü ise, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve yeniliklere açık biriyseniz, - Erkek adaylar için tercihen askerliğinizi yapmışsanız, - Sigara kullanmıyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak istiyorsanız,başvurunuzu bekliyoruz.

 • Seyir Terası Acenteler Grup Satış Müdürü
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 236 m yükseklikte Türkiye ve Avrupa”nın en yüksek rezidans binası olan İstanbul Sapphire’in, Türkiye de ilk ve tek olan Seyir Terası projesi bünyesinde aktif görev alacak Acenteler ve Grup Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama politikasını oluşturarak, belirlenen hedefler doğrultusunda tüm satış kanallarını en etkin şekilde kullanarak, satış grafiğini arttırmak ve en yüksek karı sağlamak, Seyahat acenteleri, tur operatörleri ve rehberler ile güçlü ilişkisi olan, Mevcut müşteriler ile ilişkileri sağlamlaştırmak ve mevcut müşteri portföy”üne yeni müşteriler kazandırmak, Aktif ve sıcak satış da rol almak, Müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Alternatif pazarlama stratejileri önerilerinin geliştirip uygulayamak, Sözleşme süreçlerinin takip ve yönetmek, Bütçe, raporlama, planlama ve koordinasyon yaparak verimli ve kar odaklı çalışmak, Sosyal Medya süreçlerini yönetmek, Sektördeki trendleri dünyadaki akım ve yenilikler doğrultusunda takip eden.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (MBA tercih sebebidir) Benzer iş kollarında yönetici seviyesinde minimum 10 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir), Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, Satış ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim yetkinliği gelişmiş, Detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip, Ms Office uygulamalarına hâkim, Sosyal medya, web, internet içerik yönetimi konusuna hâkim, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Yaş aralığı 30-40 arasında bulunan, Erkek adaylar için vatani hizmetini tamamlamış.

 • Gece Müdürü-02
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sapphire Residance Binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde, Gece Müdürü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun -Otel önbüro ve Orta düzey yöneticilik tecrübesi olan -Yeterli düzeyde İngilizce bilen -İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, -Personel motivasyonuna önem veren -Dış görünüşüne özen gösteren, -Çözüm odaklı çalışabilen, -İş takibi konusunda başarılı, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Gece çalışma engeli olmayan -40 yaşını aşmamış erkek adaylar aranmaktadır.

 • İnsan Kaynakları Müdürü
  Damla İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kurum ve Evlere hizmetli yerleştirme konusunda faaliyet gösteren firmamız da görevlendirilmek üzere, tam zamanlı "İnsan Kaynakları Müdürü" aranmaktadır.  - Firma içi ekip çalışmasını kontrol edecek ve performanslarının artırılması konusunda yardımcı olacak, - Firma içi toplantıları koordine edecek ve geri bildirimde bulunacak, - Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gelen başvuruları belirlenen kriterlere göre eleman temin etmek, - Mülakatlar için aramalar yapmak, - Uygun görülen adaylarla karşılıklı mülakatlar gerçekleştirmek, - Firmamızın İK sistemine yaratıcı fikirlerle katkıda bulunmak,

  Aranan Nitelikler - Bayan, - 25-40 yaşları arasında, - Tercihen avrupa yakasında İkamet eden, - Haftanın 6 günü düzenli olarak devam edebilecek, - Klavyesi hızlı, MS Office programlarını iyi kullanabilen, - Takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, Türkçe' yi etkili bir şekilde kullanabilen, - İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü,

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası;İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan mağazalarında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır..

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli (tercihen en az beş yıl), Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İzmit 41 Burda AVM' de açılacak olan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli (tercihen en az beş yıl), Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; Ankara Kızılay da bulunan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır..

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli (tercihen en az beş yıl), Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan Ayakkabı Dünyası; İzmir MaviBahçe AVM' de açılacak olan mağazasında çalışmak üzere ''Mağaza Müdürü'' aramaktadır..

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza yönetiminde deneyimli (tercihen en az beş yıl), Tercihen ayakkabı konusunda deneyimli, Mağaza ile merkez arasında koordinasyonu sağlayacak, Raporlama konusunda bilgili ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genç bir ekibi yönetebilecek liderlik özelliklerine sahip, Ekip çalışmalarına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dinamik, Kendine ve giyimine özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adayların başvuruları dikkate alınacaktır.  

 • Bireysel Emeklilik Saha Yöneticisi
  Dsm Extra A.Ş (Nn Hayat…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, İzmir, Kayseri, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Ekibi ile birlikte saha satışına destek verecek, Sorumlu olduğu ekibinin bireysel emeklilik ve hayat sigortası saha satış hedeflerini gerçekleştirecek, Şirket politika ve stratejilerini finansal danışmanlara doğru aktaracak, Performans yönetimi ve motivasyon konusunda başarılı, Planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayacak, Sorumlu olduğu görevlerin tüm raporlarını hazırlayacak, MS Office uygulamalarına hakim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seminer/eğitim programlarına katılabilecek. Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İSTANBUL,İZMİR,ANKARA,ANTALYA,KAYSERİ,SAMSUN'da ikamet eden, DSM EXTRA AŞ (NN HAYAT ve EMEKLİLİK İŞTİRAKİDİR) büyüyen kadrolarında görevlendirilecek İSTANBUL,İZMİR,ANKARA,ANTALYA,KAYSERİ,SAMSUN için SAHA YÖNETİCİLERİ alınacaktır. FOTOGRAF'sız CV'ler değerlendirilmeyecektir.

  Aranan Nitelikler Bireysel Emeklilik Aracılık Lisansına (EGM) sahip, En az 2 yılı Direkt Satış ekiplerinin yönetimi, eğitimi ve geliştirilmesi konusunda olmak üzere, sigorta sektöründe minimum 5 yıl deneyimi olan.

 • İş Açıklaması Yenibosna'da bulunan İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde (305 Oda - 5 Yıldız) istihdam edilmek üzere ''GECE MÜDÜRÜ'' arayaşımız bulunmaktadir.

  Aranan Nitelikler İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenimi mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, ikinci bir yabancı dil tercih edilmektedir, Opera konusunda deneyimli, Gece Müdürlüğü pozisyonunda 5 yıldızlı şehir otelciliğinde en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Gece çalışmasında engel olmayan,

 • İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN FAST FOOD SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMASI YENİ ŞUBELERİNDE GÖREV YAPACAK ŞUBE MÜDÜRLERİNİ ARIYOR!

  Aranan Nitelikler FAST FOOD SEKTÖRÜNDE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ GENÇ,DİNAMİK, KARİYER HEDEFİ OLAN EKİP VE OPERASYON YÖNETİMİNDE BECERİKLİ RESTORAN MÜDÜRLÜĞÜ YAPMIŞ ERKEKLER İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY/BAYAN MÜDÜR ADAYLARI ALINACAKTIR  

 • İş Açıklaması White&Beige; İstanbul Anadolu Yakasındaki yeni açılacak mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ,MAĞAZA SORUMLUSU olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor. Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere göre uygulanmasını sağlamak, Mağaza denetiminden ve yönetiminden sorumlu olmak, Mağazanın belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Mağazanın stok takibini,ürünlerin mağaza içi düzenini ve sunumunu,fiyat değişikliklerini,envanter süreçlerini,kasa sistemini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak, Ekibini motive etmek,geliştirmek ve eğitmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az dört  yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Hitit programını kullanabilen, Mağazacılık operasyon süreçlerine hakim(Depo düzeni,ürün kabul,stok takibi,görsel düzenleme,hedef vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri ve satış odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi güçlü Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ekip liderliği yapabilecek

 • İş Açıklaması White&Beige; İstanbul Avrupa Yakasında yeni açılacak mağazalarımızda görevlendirilmek üzere ,MAĞAZA SORUMLUSU olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor. Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere göre uygulanmasını sağlamak, Mağaza denetiminden ve yönetiminden sorumlu olmak, Mağazanın belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Mağazanın stok takibini,ürünlerin mağaza içi düzenini ve sunumunu,fiyat değişikliklerini,envanter süreçlerini,kasa sistemini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak, Ekibini motive etmek,geliştirmek ve eğitmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az dört  yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Hitit programını kullanabilen, Mağazacılık operasyon süreçlerine hakim(Depo düzeni,ürün kabul,stok takibi,görsel düzenleme,hedef vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri ve satış odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi güçlü Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ekip liderliği yapabilecek

 • İş Açıklaması White&Beige; Ankara / Oran 'daki One Tower AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere ,MAĞAZA SORUMLUSU olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor. Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere göre uygulanmasını sağlamak, Mağaza denetiminden ve yönetiminden sorumlu olmak, Mağazanın belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Mağazanın stok takibini,ürünlerin mağaza içi düzenini ve sunumunu,fiyat değişikliklerini,envanter süreçlerini,kasa sistemini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak, Ekibini motive etmek,geliştirmek ve eğitmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az dört  yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Hitit programını kullanabilen, Mağazacılık operasyon süreçlerine hakim(Depo düzeni,ürün kabul,stok takibi,görsel düzenleme,hedef vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri ve satış odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi güçlü Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ekip liderliği yapabilecek

 • İş Açıklaması White&Beige; Van AVM'de açılacak mağazamızda  görevlendirilmek üzere ,MAĞAZA SORUMLUSU olarak çalışacak takım arkadaşı arıyor. Mağaza süreçlerinin belirlenen prosedürlere göre uygulanmasını sağlamak, Mağaza denetiminden ve yönetiminden sorumlu olmak, Mağazanın belirlenen satış ve kalite hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Mağazanın stok takibini,ürünlerin mağaza içi düzenini ve sunumunu,fiyat değişikliklerini,envanter süreçlerini,kasa sistemini yönetmek ve doğru uygulanmasını sağlamak, Ekibini motive etmek,geliştirmek ve eğitmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az dört  yıl deneyimli ve en az 1 yıl yönetici pozisyonunda çalışmış, Tercihen Hitit programını kullanabilen, Mağazacılık operasyon süreçlerine hakim(Depo düzeni,ürün kabul,stok takibi,görsel düzenleme,hedef vb.) Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri ve satış odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi güçlü Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ekip liderliği yapabilecek

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

/
45

İş Habercisi - Müdür İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?