Alman Alzheimer Akademi

Dernek ve Vakıf  

www.demansakademi.com

Alman Alzheimer Akademi hakkında:

Kuruluşumuz Almanya’nın Köln bölgesinde 2014 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye’de önemli bir sorun haline gelen Demans&Alzheimer hasta, aile ve bakıcılarının profesyonel olarak desteklenmesi yönünde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bireysel ve kurumsal eğitimler vermemizin yanı sıra, danışmanlık ve koordinasyon hizmetleri vermek üzere muldisipliner ve interdisipliner bir yaklaşımı ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere destek olmaya hazırız. Çalışma ekibimiz Avukat, Gerontolog, Hemşire, Beslenme ve Diyetisyen Uzmanı, Psikolog, Sosyolog ve İletişim Uzmanından oluşmaktadır.

Demans & Alzheimer hastalarına bakım hizmeti vermekte olan çalışanlarınıza yönelik doğru bilinen yanlışlardan kaçınılması, hastalığın seyri, hastalıklar arasında temel farklılıklar, ilk yardım, etkili iletişim yolları, dökümantasyon evraklarının kullanımı, bakımda yaşanan güncel gelişmeler ve yaklaşımlar, yaşlanma ve yaşlılık sürecini biyografik olarak değerlendirerek gerekli biyopsikososyal destek hizmetlerini sunubilme kazanımlarımları yönünde desteklenecektir

Alzheimer hasta ve yakınlarına uygulamalı ve teorik olarak sağlanacak eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile artan fiziksel, bilişsel ve sosyal kayıpların en aza indirgenmesi sağlanacaktır.

Hizmetlerimizi DIN EN ISO 9001:2015 kalite standarlarına göre sunmakta olup, Almanya’da geliştirilen dökümantasyon yazılımının ülkemize uyarlayarak uluslararası düzeyde, inovatif, sürdürülebilir ve geliştirilebilir çalışma sistemine göre hareket etmektedir.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-17:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Kaza Yardımı
  •  Yol Yardımı

Alman Alzheimer Akademi İş İlanları

Alman Alzheimer Akademi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!