Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Akaryakıt Pompacısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Akaryakıt Pompacısı
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt sektöründe dünya devi olan kurumsal müşterimiz için Avrupa Yakasında görevlendirilmek üzere “İstasyon Pompa Görevlisi ve Market Personeli” aramaktayız. Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilere güleryüzlü hizmet verilmesi, Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilere hedefler doğrultusunda akaryakıt satışının yapılması. İş Tanımı: - Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilere güleryüzlü hizmet verilmesi, - Akaryakıt istasyonuna gelen müşterilere hedefler doğrultusunda akaryakıt satışının yapılması. Çalışma Koşulları: - Günlük çalışma süresi 7,5 saattir. - Günlük 1 saat yemek molası + çay molaları bulunur. - Vardiyalar haftalık değişir, haftada 1 gün tatildir. - Vardiya saatleri: o 07:00-15:00 o 15:00-23:00 o 23:00-07:00 Ücret Paketi: - Asgari ücret + performans primi + bahşişler + yemek ücreti + SGK - Özel ikramiye ve ödüller, - Tüm kılık kıyafet ve ekipmanlar - Fazla çalışmalarda %50 fazla mesai uygulaması, - Resmi tatil günlerinde çalışanlar için %100 fazla mesai uygulaması - Tüm ücret ve yan haklar uygulamaları, İş Kanunu’na uygun olarak yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler18-55 yaş aralığında, erkek Çalışma yerine ulaşım sorunu olmayan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Kurumsal disiplin kurallarına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecil ettirmiş olan, Sabıka kaydı bulunmayan, Dinamik, disiplinli ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olan.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Akaryakıt Pompacısı

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde mevcut benzin istasyonumuzda akaryakıt görevlisi (pompacı) pozisyonunda çalışacak, PO A.Ş standartlarına uygun ön satış elemanı arayışımız vardır. ###İşe başlayacak adaylar akaryakıt istasyonunda, akaryakıt satışından sorumlu olacaktır.###

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, Güler yüzlü, Pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, İş temposuna ayak uydurabilecek, En az ortaokul/lise mezunu, Tercihen Kemalpaşa ve civarında ikamet eden eleman aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Akaryakıt Pompacısı, Eleman

 • İş AçıklamasıSÜTLÜCE DEKİ BENZİN İSTASYONUMUZA AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI (POMPACI) VE TEMİZLİK ELEMANLARI ARIYORUZ. Müşteri aracını pompa adasına en uygun şekilde yönlendirmek, Yakıt cinsini ve miktarı teyit amacıyla tekrarlayıp, onay aldıktan sonra kontrol ederek dolum yapmak, Müşterilere araçlarının camını silmek / teklif etmek veya araç yıkama servis alanına yönlendirmek, Müşterilerin araç yağı ve cam suyu kontrolünü yapmak / teklif etmek. Müşterilerin araç lastik hava basınçlarının kontrolünü yapmak / teklif etmek.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz, Sağlık sorunu olmayan, 18-35 yaşları arasında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer, Akaryakıt Pompacısı, Temizlikçi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıAKARYAKIT İSTASYONUNA ARACIYLA GELEN MÜŞTERİLERE KALİTELİ HİZMET VERECEK,DOĞRU YAKIT DOLUMU YAPACAK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ AKARYAKIT İSTASYONUN MARKETİNE GELEN MÜŞTERİLERE KALİTELİ HİZMET VERECEK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan NiteliklerAKARYAKIT SATIŞ GÖREVLİSİ ARANAN NİTELİKLER ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ,BEKAR VEYA EVLİ, 25-40 YAŞLARI ARASI KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN MARKET SATIŞ GÖREVLİSİ ARANAN NİTELİKLER ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ,BEKAR 25-35 YAŞLARI ARASI KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Akaryakıt Pompacısı, Kasiyer

İş Habercisi - Akaryakıt Pompacısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?