Mantı Ustası İş İlanları

Hepsini Temizle
Mantı Ustası
 • İş AçıklamasıBeyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi. 1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 500 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler Ve Kanyon mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı. Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ve Kanyon mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına Etiler, Kanyon, Göktürk Mağazalarımızın ardından Nişantaşı Mağazamızın açılışına hazırlanıyoruz. Yeni açılacak olan Beyaz Fırın Nişantaşı Mağazamızda ekibimize katılmak ve Unlu Mamuller Kalfa pozisyonunda çalışmak ister misiniz?
  Aranan NiteliklerBeyaz Fırın ekibine katılmak ve Üretim Unlu Mamuller Bölümünde Kalfa pozisyonunda çalışmak ister misiniz? · Unlu Mamuller Üretim bölümü alanında kariyer hedefi olan ve bu alanda en az 2 yıl tecrübeli, · Poğaça, börek ve mayalı ürünlerin yapılması ve pişirilmesi konusunda deneyim sahibi, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, · Dinamik bir yapıya sahip, · Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, · Standartlarımıza ve reçetelerimize uygun ürün hazırlayabilecek, · Hijyen standartlarına uygun üretim prensibini benimsemiş, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Kadıköy lokasyonuna ulaşım sorunu yaşamayacak adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Gıda Elemanı, Ekmekçi, Lahmacun Ustası, Mantı Ustası, Pideci, Pizza Ustası, Poğaça Ustası, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı, Unlu Mamüller Ustası

 • Ekmek Üretim Personeli

  DETAY GIDAİstanbul Avrupa 30 Eylül 2022
  İş Açıklaması
  Aranan Niteliklerİstanbul Kemerburgaz'da bulunan unlu mamüller üretimi yapan fabrikamızda değerlendirmek üzere, · Ekmek ve unlu mamüller üretiminde deneyimli · Gıda ve hijyen kurallarını bilen, · En az ortaokul mezunu, · Ekip çalışmasına yatkın, · Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, · İletişim becerisi gelişmiş, · İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden “Ekmek Üretim Personeli” aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, İmalat

  Pozisyon: Ekmekçi, Ekmekçi Şefi, Mantı Ustası, Pideci, Poğaça Ustası, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı, Unlu Mamüller Ustası

İş Habercisi - Mantı Ustası İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?