Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antalya Tarım

Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat  

www.antalya-tarim.com.tr/

Antalya Tarım hakkında:

GÜCÜNÜ DENEYİMİNDEN ALAN KURULUŞ

Antalya Tarım A.Ş. tarım sektöründe üretim, pazarlama ve danışmanlık konularında geniş bir alanda hizmet vermek amacıyla 1981 yılında kurulmuştur. Şirketimiz, her branşta uzman kadroya ve geniş bir pazarlama ağına sahiptir.

Pazarlama ve teknik danışmanlık faaliyetleri bünyesinde yer alan 40 ziraat mühendisi ile Antalya, Adana, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Muğla, Ankara, Samsun, Amasya, Konya, Mersin gibi Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan şubelerimiz, yan kuruluşlarımız ve bugün sayısı 2000 i geçen bayi ve baş bayilerimiz tarafından yürütülmektedir.

 

GRUBUNDA YER ALAN ŞİRKETLER

Antalya Tarım A.Ş. bünyesinde, özellikle açık tarla sebzelerinde ve tarla bitkilerinde hibrid ve standart çeşitlere ait tohumlukların üretimi, ihracat ve ithalatı konularında faaliyet gösteren ve AGROMAR FİDE markası ile sanayiye yönelik hazır sebze fidesi üreten Bursa – Karacabey merkezli AGROMAR A.Ş., sağlıklı ve kalite kontrollü hazır sebze fidesi üreten Antalya'da kurulu ANTALYA FİDE A.Ş . ve Mersin'de faaliyet gösteren ÇUKUROVA FİDE A.Ş ., İzmir'de EGE FİDE A.Ş., muhtelif süs bitkileri çelik ve fide üretimi ve ihracatını hedefleyen FLEURANTALYA A.Ş .; ihracat amaçlı özel gıda ürünleri üretimini İzmir- Kemalpaşa tesislerinde gerçekleştiren MEDİ GIDA A.Ş .; ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde tohum pazarlayan ANT-AGRO LTD., grubun dış ticaret işlemlerini tek elde organize edebilmek için kurulan ANTALYA AGRO DIŞ TİCARET A.Ş.. olmak üzere 8 kuruluş yer almaktadır.

TARIMDAN KAZANDIĞINI TARIMA YATIRAN KURULUŞ

Antalya Tarım A.Ş. , sera ve bahçe kültürleri alanında verim ve kaliteyi arttıran, denenmiş ve seçilmiş üstün vasıflı çeşitlere ait tohumlukların tedarikine, aşılı fide ile örtüaltı sebzeciliğinde daha sağlıklı ve kaliteli bir üretim fırsatının sunulmasına, kesme çiçek ihracatında dış pazara uygun üretim hedeflerinin ve modern seracılık uygulamalarının yaygınlaştırılmasına bunun üreticiye benimsetilmesine öncülük etmektedir.

Antalya Tarım İş İlanları

Antalya Tarım firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!