Apnea Deniz Malzemeleri

İmalat  

Apnea Deniz Malzemeleri hakkında:

1998 -2001 yılları arasında yürütülen Ar-Ge çalışmalarının ardından APNEA Ltd. Şti. kuruldu.

Serbest dalış sporunda uzmanlaşmış bir ekip ile yola çıkan APNEA ürettiği ürünlerle Türkiyede'ki serbest dalış meraklılarına daha keyifli ve daha güvenli dalış yapmalarına olanak verdi.Bunun yanısıra yaptığı çalışmalarla serbest dalış sporunun ülkemizdeki gelişimine büyük katkı sağladı.

APNEA Ltd. Şti. kuruluşunu takip eden ilk yıllarda zıpkın modelleri üzerinde çalışmalar yaparak 10 yıl içerisinde 5 ayrı zıpkın modeli ve diğer tüm serbest dalış ekipmanları ile Türkiye'de sektörünün lideri konumuna gelip , dünya pazarlarında ise aranan ve tanınan bir marka haline gelmiştir.

APNEA başta Fransa , İtalya , İspanya , Portekiz ve Yunanistan olmak üzere Avrupa ülkeleri ve dünyada 18 ayrı ülke pazarına girmeyi başardı.

Serbest dalış sporunda dünyanın tanınmış bir çok firmasına kendi markalarıyla farklı ürünler üretmeye başlayan APNEA ' nın hedefi gelecek 5 yıl içerisinde kendi markasıyla dünyada lider olmaktır.

APNEA bu gelişme süreci içerisinde üretimini kendi yaptığı ürünlerin yanında bazı ürünleri yurtdışında kendi markasıyla ürettirerek zengin ürün yelpazesine ulaşmıştır.

APNEA ürünlerinin tamamının Ar-Ge ve tasarım çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirerek , her yıl kendine özgü yeni model ve ürünleri üreterek iç ve dış pazardaki değerli müşterilerimizin beğenisine sunacaktır. APNEA daima bir adım önde..

Apnea Deniz Malzemeleri İş İlanları

Apnea Deniz Malzemeleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!