Aras Kargo İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Aras Kargo Hakkında

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama ile eriştiğimiz dağıtım ağı gücümüzü taşımacılıkta da kullanma kararı alarak 1989'da Aras Kargo'nun temellerini attık. Kuruluşumuzdan itibaren sektöre getirdiğimiz yeniliklerle hizmet kalitemizi geliştirerek Avusturya Postanesi ile 2013’te % 25 hisseyle başlayan güç birliğine, bugün Avusturya Postanesi’nin %80 çoğunluk hissesiyle devam ediyoruz. 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1000'e yakın şube, 2000 Aras Burası noktası, yaklaşık 16 bine yakın istihdam gücümüz ile günde ortalama 1 milyon kapı çalıyoruz.

2016 yılından itibaren ise gerçekleştirdiğimiz uçtan uca teknoloji yatırımlarıyla operasyon şirketinden teknoloji şirketine dönüşerek, geleceğin kargo deneyimini tasarlama hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknoloji yatırımlarıyla yepyeni bir kargo deneyimi yaratarak bugün, değişen tüketici beklentilerine uygun hayata geçirilen yatırımlarımızla sektörün otomasyonla iş üreten en önemli oyuncularından biri haline geldik.

Aras Kargo olarak on binlerce kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. E-ticaret sektörünün en çok tercih ettiği ve güvendiği iş ortaklarından biri konumundayız. Dönüşüme öncülük eden bir şirket olarak çevreye, topluma ve ekonomiye katkı sağlamaya, Türkiye ekonomisi için katma değer üretmeye devam ediyoruz. 2021 yılında dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan UN Global Compact’e (Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi) imza attık.

Sürdürülebilirlik Rotası olarak adlandırdığımız yol haritasıyla rotamızı sıfır karbona çevirdik. Eylül 2022’de tüm faaliyetlerimizde bugün iyi ve değerli ne varsa, yarına taşıma hedefiyle sektörün ilk sürdürülebilirlik raporunu yayınlamanın gururunu taşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sektörde ilk tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Topluma ve çevreye fayda sağlayan kargo hizmeti sunmak.

DEĞERLERİMİZ
  • Daima yeninin peşindeyiz
  • Bir olunca bin oluruz
  • Var gücümüzle sizin için çalışırız
  • Sorumluluk alırız
  • Sadeliğin bereketine inanırız
  • İşimize tutku ile bağlıyız
  • Dünyaya taşar, Dünyayı taşırız

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Aras Kargo firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Aras Kargo ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Aras Kargo iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Aras Kargo iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim