Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi

Eğitim  

www.aribilgi.com/

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi hakkında:

ARI BİLGİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ AKADEMİSİ

İşimiz, Gücümüz, Eğitim

Türkiye’nin resmi kurumları ve özel sektördeki pek çok kuruluş tarafından tercih edilen Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, eğitimde fırsat eşitliği anlayışına sahip olarak, bireylerin ve kurumların hedeflerini, kendi hedefi olarak kabul ederek çalışır.

2001 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulan Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, 4 laboratuvarla eğitim hayatına başlamıştır. Eğitim kurumu olarak, katılımcılarına yüksek derecede fayda sağlamayı hedeflediğinden ‘’Önce Eğitim, Önce Fayda’’ anlayışını benimsemiştir. 2018 yılında başta İstanbul’da ve Türkiye’nin belli yerlerindeki temsilcilikleriyle 60 laboratuvar 800 yakın bilgisayar ile eğitim hizmetini vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin resmi kurumları ve özel sektördeki pek çok kuruluş tarafından tercih edilen Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, eğitimde fırsat eşitliği anlayışına sahip olarak, bireylerin ve kurumların hedeflerini, kendi hedefi olarak kabul ederek çalışır.

Eğitim anlayışını; katılımcılarına yönelik olarak her zaman “eşitlikçi”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, öğrenci ihtiyaçlarına uygun eğitim ve hizmetler sunar. Öğrenci deneyimini sürekli iyileştirmek ilkesi üzerine çalışır. Kurumdaki yetkin ve dinamik insan kaynağı, teknoloji alanındaki kesintisiz yatırımları, kalite ve öğrenci memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu eğitim ve hizmetleri, Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi’ni Türkiye’de eğitimde lider durumuna getirmektedir.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 150 Beyaz Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 09:00-18:00
  • Pazar: 09:00-18:00
  • Açıklama: Kurumumuz haftanın 7 günü saat 09:00-22:00 arası açıktır. çalışanlarımızın günlük çalışma saat süreleri 9 saat olup bağlı bulundukları bölümdeki çalışma planına göre işe başlangıç ve bitiş saatleri belirlenir.
 • Sosyal Sorumluluk Projeleri
  • Kurumumuz; Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile anlaşmalıdır. Derneklerin, YKS Türkiye başarı ortalamasında %1 lik dilimde üniversitelere kabul görmüş öğrencilerine mesleki kazanın bursu vermektedir. ayrıca TEMA Vakfı ve AHBAP Derneği'ne senelik olarak düzenli bağış yapmaktadır. Kurum olarak cinsiyet eşitliği ilkesinde çalışmaktadır. Kıdem zamları ve şirket içi atamalarda cinsiyet farkı gözetilmemektedir.

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi İş İlanları

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!