Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Eğitmen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Eğitmen
 • İş AçıklamasıInnovex; sağlık endüstrisindeki firmalara yenilikçi satış çözümleri, yüksek kalitede satış takımları sağlayan, aynı zamanda hasta destek programla dünyanın lider sözleşmeli satış organizasyonu firmasıdır. Aynı zamanda odağında hastanın olduğu, hasta destek programları yürütmektedir. Innovex'in yürüteceği hasta destek programı kapsamında görevlendirilmek üzere; hekim tarafından reçetesi yazılmış spesifik bir hasta grubuna,hastanede ya da ev ziyareti yapılarak; hastaya yüzyüze kullandığı ürünle ilgili eğitim verebilecek, hastaya kullandığı ürünya da hastalığı konusunda farkındalık kazandırarak tedaviye uyumun artırılmasında katkıda bulunacak Eğitim Hemşireleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim kurumlarının hemşirelik bölümlerinden mezun (SML,MYO, Lisans) Hemşirelik mesleğinde deneyimli Ev ziyaretleri yapabilecek, Seyahat edebilecek, Tercihen hasta eğitimi projelerinde görev almış Proaktif rol alan Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programları ( excel, access, word,outlook ve PP) kullanımı İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışa dönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl Aktif araç kullanabilen. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Uzman, Eğitmen

 • İş AçıklamasıAmeican LIFE Dil Okulları Çanakkale Şubemizde Görev Almak Üzere İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ Alınacaktır...

  Aranan Nitelikler- İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Tercihen Çanakkale Merkez'de ikamet edenler, -Full time ve part time çalışacak ingilizce öğretmeni arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Müzik Öğretmeni

  Birey Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Beylikdüzü ve Bahçeşehir şubelerinde görevlendirilicek

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen

 • İş AçıklamasıFitness bölümünde üye ölçümlerini yapmak, egzersiz programlarını hazırlamak ve takip etmek, Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders vermek.

  Aranan NiteliklerGes Global A.Ş bünyesindeki Fitnesscity Dragos Spor İşletmemiz'de Pilates Eğitmeni olarak Bayan adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, Fitness ve / veya stüdyo derslerinde tecrübesi olan, Federasyon onaylı 1.Kademe antrenörlük belgesine sahip Tercihen Pilates Reformer dersi verebilen, Minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip Personel Training/Özel ders verebilen Grup Egzersizleri konusunda deneyimli Takım çalışmasına inanan, Güler yüzlü ve üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uygun, Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş ve kişisel antrenman disiplini olan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıSeviye Okulları Balgat şubemizde İspanyolca öğretmeni olarak görev alacak yeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamış, En az 2 yıl özel okul deneyimine sahip, Eğitim teknolojileri, Akıllı Tahta ve Tablet kullanabilen, Öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına uygun,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıAmerika merkezli Uluslararası bir dil okulu olan AmericanLIFE Laguage Institute Antalya Temsilciliği için; - Kendi bildiği yöntemleri unutarak kitap öğretmenliği yapmadan kurumumuzun eğitim sistemi ile eğitim verebilecek, - Yeni eğitim teknolojilerine hakim, - Uzun vade çalışmayı hedefleyen, İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. İlgilenen adayların fotoğraflı özgeçmişleriyle birlikte başvurmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlığı (İngilizce) bölümlerinden mezun, * Tercihen daha önce kurs ya da dershanelerde çalışmış, * Güler yüzlü,sorumluluk sahibi,insan ilişkileri güçlü, prezentabl, * Motivasyonu ve İletişim becerileri yüksek, * Dış görünüşü, davranışları ve diksiyonu düzgün, * Yenilikçi, Araştırmacı, gelişime açık, öğrenmeye istekli, - Marka değerimizi temsil edebilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Bay-Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıSuperSlow Zone' a davetlisiniz. Şimdiye kadar gördüğünüz tüm egzersiz stüdyolarından çok farklı bir sistem uygulanıyor. SuperSlow Zone egzersizleri kişiye özel planlanır ve sertifikalı özel çalıştırıcılar eşliğinde 20 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Haftada 1 veya 2 kez uygulanan egzersiz seanslarıyla kas kütlesi artar, duruş düzelir, kimi rahatsızlıklar kendiliğinden iyileşir. Çok daha güçlü kaslara ve sıkı bir vücuda sahip, eklem ya da sırt ağrıları olmayan memnun üyeler oluşur. Tüm üyeler, verilen hizmetten çok memnun kalır ve amaçladıklarından fazlasını alırlar. Çalıştırıcıdan beklediğimiz; SuperSlow Zone sertifikasyon aşamasından geçip, öğrendiği tekniği, çalıştırdığı üyelere uygulamasıdır.

  Aranan NiteliklerSporcu geçmişi olsun olmasın, kas gelişim mekanizmasını ve SuperSlow tekniğini kavramaya istekli, dikkatli ve özenli yaklaşabilen, nazik ve etkili iletişim kurmakta sorun yaşamayan, görünüşüne, kilosuna özen gösteren kişilerle çalışmak istiyoruz. Kadın-Erkek adayların 24-40 yaş aralığında olmasını bekliyoruz. Fizyoterapist ya da sporcu olabilir, spora ilgi duyabilir ya da sadece etkili iletişim ve akıl becerilerine güveniyor olabilirsiniz. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır. Çalıştırıcı olabileceğinize inanıyorsanız başvurunuzu bekleriz. Uluslararası sertifikasyon ile Türkiye ve ABD'deki şubelerde çalışabilme avantajına sahip olabileceksiniz. Not : Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Önyazı kısmına bu işin size çekici gelen yönünü yazmanızı rica ederiz. Bunun dışında yapabileceğiniz katkılardan bahsedebilirsiniz, beğendiğiniz özelliklerinizi de vurgulayabilirseniz sizi gözden kaçırmamızı engellemiş olursunuz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Spor, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör, Müşteri Temsilcisi, Fizyoterapist

 • İş Açıklamasıİlköğretim çağındaki çocukların okul derslerine yardıncı olmak

  Aranan NiteliklerBRANŞ ÖĞRETMEN alımı yapılacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -En az 2 yıl bir resmi kurumda çalışan -Gebze,Darıca,çayırova da ikamet eden - Kendine güvenen, -Başarma azmine sahip, -Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, -Sorumluluk alabilen, -Yenilikçi,yaratıcı -Çözüm odaklı, -Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, -Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, -İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İngilizce Öğretmeni

  Birey Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Beylikdüzü şubesinde görevlendirilmek üzere, İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • Bale ve Dans Öğretmeni

  Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy ve Bağcılar şubelerinde görevlendirilmek üzere, Bale ve Modern Dans Öğretmenleri aramaktayız. (Bilgiyolu Koleji Birey Eğitim Kurumları kuruluşudur)

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, Okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz lider operatörlerden birinin satış ekibinde görevlendirilmek üzere, -Pozisyon bazlı eğitim içeirklerinin hazırlanması, -Eğitim planlarının oluşturulması ve uygulanması, -Eğitim kayıtlarının takip edilmesi, periyodik raporların yapılması, -Eğitim sürecinde ve sonrasında personelin gelişiminin takip edilmesi, -Eğitimdeki personelin tutundurulması ve şirkete bağlılığında destek olması.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan. -Önlisans veya tercihen lisans mezunu, -Eğitim alanında tercihen tecrübeli, -Çağrı merkezi sektöründe deneyimli, -Ms Office uygulamarına hakim, -Sunum becerisi gelişmiş, -Kalite ve başarı odaklı, değişime açık, yenilikçi bakış açısına sahip, -Müşteri odaklı, iletişimi kuvvetli, -Planlama ve organizasyon becerisine sahip, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Kolejimiz bünyesinde çalışacak deneyimli İngilizce öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKolej deneyimi bulunan tecrübeli öğretmenler aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • Eğitim Uzmanı

  KayraGrupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, TV Ürünlerinin tanıtımını yapan personellerimize Eğitim planlama, organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi olacak ''Eğitim Uzmanı'' aranmaktadır. Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik İstanbul Anadolu yakasında İkamet eden ''Eğitim Uzmanı'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Daha önce aktif olarak en az 2 yıl eğitim vermiş, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli, koordinasyon yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Eğitim planlama, organizasyon yeteneği gelişmiş, disiplinli ve takipçi olan, Raporlama deneyimi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, İleri seviyede MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanan, Dış görünüme özen gösteren, Seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • Fitness Eğitmeni

  SuperSlow Zone Zekeriyaköyİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıZEKERİYAKÖY - SARIYER şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak çalışma arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası alınacak sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. Detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerGerekli SuperSlow Zone eğitimlerini tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, sorumluluk duygusu yüksek Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Tercihen mesai saatleri içerisinde sigara kullanmayan, Üniversite mezunu (tercihen spor akademisi veya fizyoterapi bölümü) Zekeriyaköy – Sarıyer’e yakın veya ulaşım sorunu yaşamayacak bir yerde ikamet eden adaylar aranmaktadır. Not: Net maaş + Prim imkanımız vardır.

  Sektör: Spor, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman, Antrenör

 • İngilizce Öğretmeni

  Bilgiyolu Okullarıİstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere, İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • Almanca Öğretmeni

  Just Englishİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİş Tanımı Genel Almanca ve Almanca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek Almanca öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler İstanbul şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyuma açık Almanca öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Akademisyen, Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • Satranç Öğretmeni

  Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy ve Bağcılar şubelerinde görevlendirilmek üzere, Satranç Öğretmenleri aramaktayız. (Bilgiyolu Koleji Birey Eğitim Kurumları kuruluşudur)

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, Okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • İş AçıklamasıTelefonlarımıza cevap verip düzenli notlar alabilen ofis çalışanları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBüyükçekmece,Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden, Bilgisayar kullanmasını bilen, Ofice programlarına hakim, Telefon görüşmeleri yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Asistan, Eğitmen

 • İspanyolca Öğretmeni

  İhlas Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklaması2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında kurumumuzda İspanyolca Öğretmenliği yapmak ve alanı ile ilgili zümre tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, İletişimi güçlü, üretken, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ve Bizimevler (Ispartakule) lokasyonuna ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıYeniyüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesin'de görevlendirilmek üzere;'Hasta Hizmetleri Eğitim Uzmanı' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Eğitim,Sağlık Yönetimi, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek Lisans yapmış veya Eğitim ile ilgili Sertifikasyon Programına katılmış, Sağlık sektöründe Hasta Hizmetleri alanında en az 2 yıl deneyimli, Eğitim programları hazırlayıp, geliştirebilen ve Eğitim verebilen, Hasta Hizmetleri ile ilgili Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve JCI Uluslararası Hastane Akreditasyonu Standartlarına hakim, İletişimi güçlü ve esnek çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yapısına sahip, sonuç odaklı, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, Hazha Hizmetleri ekibinde deneyim kazanmış, Eğitim yönetimi süreçlerinde aktif rol almış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen

 • İngilizce Öğretmeni

  ÖZEL ELİT AKADEMİ KURSUİstanbul Avrupa 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBAHÇEŞEHİR'DEKİ KURUMUMUZA -TECRÜBELİ,İLETİŞİMİ GÜÇLÜ,DİKSİYONU DÜZGÜN -BAHÇEŞEHİR'E ULAŞIM SORUNU OLMAYAN VE YAKIN OTURAN -HAFTA İÇİ SAAT 14:00-21:00 SAATLERİ ARASINDA 4 GÜN YA DA 3 GÜN ÇALIŞABİLECEK -TÜRK BAYAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. (YABANCI ADAYLARIN CV'Sİ DEĞERLENDİRİLMEMEKTEDİR) (FOTOĞRAFSIZ CV'LER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR)

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • ERP Proje Sorumlusu

  Onat Bilgisayarİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması2005 yılından beri NEBİM ERP çözümleri ile faliyet gösteren Onat Bilgisayar da huzurlu bir iş ortamında çalışarak kendi geleceğini oluşturmak isteyen profesyonelleri davet ediyor. Onat Nebim V3 ERP yazılımları ve kendi geliştirdiği uygulamaları ile hedeflediği sektörler olan başta perakende ve toptan satış (özellikle taksitli satış) alanlarında bir çok ülkemizin önde gelen firmalarıyla iş birlikleri gerçekleştirmektedir. Profesyonel organizasyonu, geliştirdiği yazılımları ve Nebim V3 ERP uygulama ve uyarlama çalışmalarıyla Onat gelişen iş hacmine uygun olarak kadrolarını büyütmektedir. Büyüyen organizasyonumuza katılarak verilecek eğitimler ve fırsatlar sonuncunda kendini geliştirerek uzmanlaşma hedefleri olan ve bugünden geleceğe önemi her geçen yıl artan bu sektörde yerini almak isteyen profesyonelleri bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerYeni veya mevcut müşterilerimize sunulan çözümlerin projelerini yaparak uygulamaya alınmasını sağlayabilecek profesyoneller aranmaktadır. Aranan özellikler şöyledir. NEBİM V3 ERP projelerinde en az 2 yıl görev almış.Bu görev ERP kullanıcısı şirkette ERP Proje sorumlusu, anahtar kullanıcı veya Yazılım şirketinde proje sorumlusu olabilir. Genel Muhasebe,Finans, İnsan Kaynakları Bordro, Senetli Satış, Stok Yönetimi, Üretim, Depo Yönetimi konularından en az birinde yeterli derecede tecrübeli MS SQL bilgisi olan Planlı ve düzenli çalışabilen Yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eğitmen, Sorumlu

 • Matematik Öğretmeni

  Birey Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Beykent şubesinde görevlendirilmek üzere, Matematik Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl tecrübeli Dershane ve okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • Etüt Öğretmenleri (Ümraniye Şubesi)

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • İş AçıklamasıŞehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness City, birincil hedefi olan “kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla yola çıktı. Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Dragos ve Maltepe şubelerimiz içerisinde eğlenceli, pozitif çalışma ortamında üyelik satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütecek, müşteri takibi ve memnuniyetlerinden sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, · Fitness alanında aktif çalışma deneyimi olan, · Tercihen Pilates ve Yüzme Grup Dersi tecrübesi olan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Ekip çalışmasına yatkın bay bayan spor eğitmenleri

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen, Sporcu

 • İş Açıklamasıİngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ,Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun olan-İlgili, dinamik,iletişim gücü yüksek ,üretken Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip,güleryüzlü Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Hafta sonları çalışabilecek , Çalışma arkadaşları ile koordineli bir şekilde çalışabilecek, Full Time veya Parttime İngilizce öğretmenleri aramaktayız. Ücret tatmin edicidir. İŞYERİ PENDİK KURTKÖY BÖLGESİNDEDİR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • Network Uzmanı

  AcademyTechİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş Açıklaması2002 senesinde kurulmuş, Cisco ve Microsoft tarafından birçok ödüle layık görülmüş son olarak da, 2014 ve 2015 yıllarında Deloitte tarafından “Türkiye’nin en hızlı büyüyen Teknoloji firması” ödülünü alan AcademyTech, Cisco veya diğer üretici firmaların ürünlerinin konfigurasyonunda uzman, öncelikle kendisine değer katmak isteyecek ve ardından AcademyTech'e faydalı olabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız. AcademyTech Genel Merkezinde konumlanan Cisco teknolojileri (Security, Voice, Wireless, DC) ile kurulu Laboratuvar ortamını ve sanallaştırma teknolojilerine hakim olarak Microsoft sistemleri yönetmesini beklediğimiz çalışma arkadaşımız ayrıca şirket içinde açılan eğitimlere katılarak ve istenirse kendi gelişim gösterdiği alanlarda ileride eğitim verebilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Cisco teknolojilerinin yönetildiği, kurulduğu projelerde bulunmuş En az 2 yıl sistem ve network teknolojilerinde saha tecrübesi olan Tercihen CCNA sertikasına sahip Tercihen eğitmenlik tecrübesine sahip Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eğitmen

 • Matematik Öğretmeni

  ÖZEL ELİT AKADEMİ KURSUİstanbul Avrupa 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBAHÇEŞEHİR'DEKİ KURUMUMUZA -TECRÜBELİ ,İLETİŞİMİ GÜÇLÜ,DİKSİYONU DÜZGÜN -BAHÇEŞEHİR'E ULAŞIM SORUNU OLMAYAN VE YAKIN OTURAN -HAFTAİÇİ SAAT 14:00-21:00 4 GÜN HAFTA SONU 1 GÜN 09:00-19:00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK -BAYAN MATEMATİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. (FOTOĞRAFSIZ CV'LER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAMAKTADIR)

  Aranan Nitelikler-DİKSİYONU DÜZGÜN VE PREZANTABL -DERSHANECİLİK DENEYİMİ OLAN

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • Sınıf Öğretmeni

  Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy ve Bağcılar şubelerinde görevlendirilmek üzere, Sınıf Öğretmenleri aramaktayız. (Bilgiyolu Koleji Birey Eğitim Kurumları kuruluşudur)

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, Okul sistemini bilen, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek, Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • İş AçıklamasıKadromuzda tam zamanlı veya part time eğitmen olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere uygun "SİSTEM UZMANI EĞİTMENİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Sistem Ürünleri veya Microsoft Yazılım dillerine hakim MCP, MCTS, MCSA, MCSE, MCSA+S+M, MCSE+S+M, MCITP : Server Administrator, MCITP : Enterprise Administrator veya MCSD, MCPD sertifikalarından en az birine veya birkaçına sahip Tercihen MCT sertifikasyonuna sahip Alanında en az 2 yıl tecrübeli ve projelerde yer almış, Mesleki İngilizce bilgisine sahip, Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya Eğitim verme konusunda kendine güvenen, Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve insan ilişkileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Teknolojiyi yakından takip eden

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

İş Habercisi - Eğitmen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?