Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Eğitmen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Eğitmen
 • Et-inn Kebap & Steakİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEt - Inn Restaurant ( Sahrayıcedid ) bünyesinde bulunan Çocuk Kulübü'nde çalıştırılmak üzere eğitmen aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu tercihen Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun ya da okumakta olan 3 - 10 yaş arası çocuklarla ilgilenebilecek Çocuklarla iletişimi kuvvetli Güleryüzlü insan ilişkilerine önem veren Takım çalışmasına yatkın Part time veya full time çalışabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Sektör: Eğitim, Restorancılık

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman

 • Spora Clubİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSpora Club ; genç ,dinamik ,pozitif ve heyecanlı fitness ailesinin üyelerini arıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun veya 3.- 4. sınıf öğrencisi Tercihen antrenörlük belgesine sahip Stüdyo dersleri verebilecek Pilates , Fitness ,Step - Aerobıc Zumba ,Yoga ,Bosu ,Taebo vb. Öğrenmeye ve gelişime açık Sorumluluk bilinci yüksek İletişim becerileri yüksek Takım çalışmasına yatkın Bir sporcu olarak dış görünüşüne önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bay - Bayan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıAcıbadem Üniversitesi bünyesinde Kerem Aydınlar Kampüsünde görev alacak Yüzme Antrenörü aramaktayız.

  Aranan NiteliklerDaha Önce en az 3 yıl spor tesislerinde yüzme eğitmenliği yapmış, Üniversite Mezunu, Yaz kış spor okulu organizasyonları yapmış, Misafir memnuniyeti konusunda uzman, Misafir odaklı ve çözümcü, Ekip çalışmasına uyumlu, Can kurtarma brövesi bulunan, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıKALEM VAKFI OKULLARI Üsküdar- B.Çamlıca yerleşkesindeki Özel Çamlıca KALEM İLKOKULU ve ORTAOKULU ile Üsküdar- Bosna Bulvarı yerleşkesindeki ÖZEL ÇAMLICA ANADOLU LİSESİ için 2017- 18 döneminden itibaren çalışmak üzere; aşağıdaki nitelik ve özelliklere haiz, "Öğretmenlik bir aşk mesleğidir" diyen İngilizce ve Sınıf Öğretmenleri alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerAlan bilgisine tam hakim, Psikolojik, pedagojik ve sosyolojik yönleriyle, mesleki bilgilere bütünüyle vakıf, Mesleğini aşk derecesinde seven, kutsal bir görev yaptığının bilincinde olan, Başarının disiplinden ve kurallara uymaktan geçtiğini iyi bilen, Öğrenmenin yaşı ve sınırı olmadığına inanan, Yeniliklere açık, her an öğrenmeye hazır ve istekli, Eleştiriye açık ve gelişim için eleştiriye katlanmanın şart olduğuna inanan, Başarıya giden yolda; kırılma, gücenme, darılma gibi duygulardan kendisini arındırmış Duygularına hakim ve onları yönetebilen, güçlü bir iradeye sahip, Hatasız ve noksansız iş yapmayı şiar edinmiş Zamanın kıymetini bilen ve dakikliği hayat felsefesi olarak benimsemiş, Takım başarısını kişisel başarının üstünde tutan, Mesleğin mesai saatleri ile sınırlandırılamayacağının bilincinde olan, Öğrencilerini kendisinin bile önünde ve üzerinde gören, fedakar ve idealist, Öğretmenliği 7 x 24 saat mesai olarak anlayan, Dinamik, çalışkan; yorulmak nedir bilmeyen, "Pedagojik Formasyon" belgesi bulunan, yeterli tecrübe ve olgunluğa sahip.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İş AçıklamasıAcıbadem Fulya Sports Club ve Acibadem Üniversitesinde görevlendirilmek üzere Fitness Eğitmenleri,

  Aranan NiteliklerFitness sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Spor Akademisi Mezunu ya da öğrencisi, Stüdyo derslerinde tecrübesi olan (yoga ,pilates ,spining ,zumba aerobic), Prezantble, Misafir odaklı proaktif. Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sporcu, Eğitmen

 • İş AçıklamasıAmerican LIFE Isparta Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Full Time - Part Time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. Başvuru yapacak adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı) ve Formasyon eğitimi almış olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, prezentabl, - Tercihen daha önce kurs ya da dershanelerde çalışmış, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Bay- Bayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıŞehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness City, birincil hedefi olan “kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla yola çıktı. Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Dragos ve Maltepe şubelerimiz içerisinde eğlenceli, pozitif çalışma ortamında üyelik satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütecek, müşteri takibi ve memnuniyetlerinden sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, · Fitness alanında aktif çalışma deneyimi olan, · Tercihen Pilates ve Yüzme Grup Dersi tecrübesi olan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Ekip çalışmasına yatkın bay bayan spor eğitmenleri

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen, Sporcu

 • İş AçıklamasıAkaryakıt sektörünün önde gelen firmalarından biri olan iş ortağımızın bünyesinde görevlendirilerek, istasyon personellerinin hem ürün hem de genel işleyiş eğitimlerini verebilecek ve eğitim raporlamalarını sağlayacak BÖLGE EĞİTMENİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden birinden mezun, Saha eğitmenliği konusunda minimum 2 sene deneyimli, Powerpoint başta olmak üzere tüm Office programlarını ileri derece kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Diksiyonu düzgün ve kendine özen gösteren, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik ile ilişiği bulunmayan erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eğitmen, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Bölge Koordinatörü, Yönetici

 • İhlas Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş Açıklaması2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında kurumumuzda Müzik Öğretmenliği yapmak ve alanı ile ilgili zümre tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 2 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan, Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Pca Sertifikasyon HizmetleriAnkara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ standartlarında görevlendirilmek üzere baş denetçiler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İlgili standartların en az birinde Baş Denetçi Sertifikasına sahip (zorunludur!!!), - Üniversite mezunu (Tercihen gıda, inşaat, makina, elektrik, endüstri vb. bölümler) - 5 yıl iş tecrübesine sahip (zorunludur!!!), - Bay veya bayan, - Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, freelance çalışacak, - Bilgisayar kullanmayı bilen, - Tercihen İngilizce bilen, - Çalışkan, dürüst, planlı ve düzenli

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Denetçi, Danışman

 • İş AçıklamasıManisa Runway KariyerEğitim Kurumunda görevlendirilmek üzere EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır. Kariyer Okulunda çalışacak ,Data Araması yapabilecek,Kayıt alabilecek,Daha evvel satış yapmış,Eğitim Sektöründe Çalışmış,İkna Kabileyeti yüksek,Güleryüzlü ,İletişimi Kuvvetli,Prezantable çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Müşteri ilişkileri konusunda deneyime sahip ve/veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış,(Tercihan Eğitim kurumu ya da kurs yönetiminde görev almış) Gelişime açık ve öğrenme azmi olan, Hizmet veya eğitim sektörünü bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve azimli Şirketi temsil yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Düzenli ve disiplinli çalışan, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, Stratejik düşünme, analiz, planlama, problem çözme, iş takibi ve koordinasyon yetkinliklerine sahip, Sözleşme ve teklif verme konularında deneyimli, En az sözlü iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen, Analiz ve Raporlama Süreçlerine hâkim, Enerjisi, öz güveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, Prezantabl, Ms Office programlarına teklif, sunum, raporlama hazırlayacak düzeyde hâkim, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Danışman, Sorumlu

 • Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Okulları Kadıköy ve Bağcılar şubelerinde görevlendirilmek üzere, İspanyolca Öğretmenleri aramaktayız. (Bilgiyolu Okulları Birey kuruluşudur)

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Akademisyen

 • İhlas Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for Native and Nonnative English teachers for the academic year of 2017-2018 who possess the mentioned qualities and who are willing to undertake the related responsibilities, Minimum general requirements for teaching posts include: An earned bachelor’s degree, and preferably a Master’s degree in a related field, A teaching certificate for Turkish teachers and an approved certificate such as TEFL/TESOL/CELTA for foreign teachers, Fluency in spoken and written English, We offer An inclusive and peaceful working environment, 12-month contract, Additional wage over 20 hrs, Shuttle bus to certain districts, Lunch (including Saturdays), Two weeks vacation in the winter break and six weeks vacation in the summer break, Opportunities for professional development, A rich teaching resource/materials library, A competitive discount rate for the enrollment of staff children,

  Aranan NiteliklerQualities/Responsibilities related to Teaching Being dedicated to teaching to a certain age group, Being mindful of the needs, interests and issues of the age group, Being ready/willing to undertake the responsibilities apart from teaching such as conducting assessment, attending workshops, meetings, PD opportunities etc.), Being willing to share, collaborate with fellow teachers and contribute to the English Language Department Loving and enjoying teaching, Being willing to be observed and evaluated by fellow teachers and, to observe and evaluate fellow teachers, Welcoming constructive feedback given by fellow teachers, department head and administrators, Qualities/Responsibilities related to Administration Being willing to work at a private school for long years, Being disciplined, organized and principled in the school, Being obedient to the school rules, Heeding and welcoming administrative instructions and/or recommendations, Being willing to work on Saturdays, Attending staff meetings, Supervising students as instructed/requested, Invigilating students during examinations as instructed/requested, Providing guidance and counselling with students as appropriate, Undertaking such other duties as requested by the school administration,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İş AçıklamasıKurumumuz için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Öğretmenler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin okul öncesi eğitimi ve çocuk gelişimi bölümlerinden mezun (Lisans – Önlisans), İşyerinde mutluluğun başarıyı arttıracağına inanan, Bireysel başarının değil, takım başarısının önemli olduğuna inanan ve “BEN” kaprislerinden arınmış, Paylaşmasını bilen, kişilerle olan sorunlarını iş yerine ve öğrencilerine yansıtmayan, Deneyimli, İdealist, Her yaş grubunda çalışabilecek (0-72 Ay), İş etiği karakterine yansımış, Eğitim, etkinlik ve projeler konusunda yenilikçi, kendini sürekli geliştiren, Kitap okumayı alışkanlık haline getirmiş, Neşeli, Güleryüzlü Uyumlu Dış görüntüsüne dikkat eden öğretmenler alınacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıBatıkent/Batıkent Çakırlar/Yaşamkent Bölgelerindeki okullarımızda İlk ve Ortaöğretim kademelerinde görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim Fakültesi mezunu veya Formasyon Belgesine sahip, atamasına engeli bulunmayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıKardeş Kurumumuz da Görevlendirilmek Üzere Sürücü Kursu Deneyimli, Usta Direksiyon Eğitmenleri Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Sürücü Kursu Deneyimi olan * Güler yüzlü * Araç kullanmayı öğretmekten keyif alan * Müşteri memnuniyetini ön planda tutan *Prezantabl , saygılı,işini benimseyerek ve severek yapan *Araç Tekniği, *Direksiyon Usta Öğreticiliği Sertifikası olan * Tercihen Trafik ve Çevre bilgisi sertifikası olan *Dolgun maaş+Prim+SGK+Sodexo+Araç *Çalışa bilecek Usta Direksiyon Eğitmenleri aramaktayız. Not : Sertifikası bulunmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÜyelerimizin spor yaparken, 0-12 yaş grubuna dahil olan çocuklarının güvenli bir ortam içinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler- En az Lise Mezunu (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ) , - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Sabırlı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerisi güçlü, - Prezantabl, - 18 yaşını doldurmuş, - Full-time (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır) İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere"Çocuk Bakım Eğitmenleri" alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İhlas Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş Açıklaması2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında, kurumumuzda Sınıf Öğretmenliği yapmak ve alanı ile ilgili zümre tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 3 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan, Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıMECİDİYEKÖY ŞUBEMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TİME ve PART-TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Niteliklerİngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Akademisyen, Öğretmen, Eğitmen

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen ve en hızlı büyüyen franschise dil okulu olan AmericanLIFE Yabancı Dil Okullarının Kartal ve Gebze şubelerinde görevlendirilmek üzere Eğitim Direktörü ve Eğitim Direktörü Yardımcıları alınacaktır. Kartal ve Gebze şubeleri kardeş okullar olup, devam eden ve her gün büyüyen okul kapasitesinde ve yeni projelerde daha fazla takım arkadaşına gerek duyulmaktadır. *Oryantasyon eğitimi verilecektir. *Eğitim Direktörü için tam zamanlı, Eğitim Direktörü Yardımcısı için yarı zamanlı/vardiyalı sistem olabilir.

  Aranan NiteliklerTercihen eğitim sektöründe deneyim sahibi, İngilizce bilen, Çözüm odaklı ve yaratıcı düşünebilen, Microsoft Office programlarını iyi bilen, Karşılıklı görüşmelerde (iş,öğrenci/veli görüşmeleri) ikna kabiliyeti yüksek, Düzenli çalışan ve takibini yapan, Takım arkadaşlarını motive eden ve iş birliği içinde çalışan, Okulun sistemine adapte olan ve gelişmesi için katkıda bulunan, Güncel eğitim metodlarını takip eden ve öğretmene tanıtımını yapıp, derslere adapte eden, Öğrenciler, istekleri ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenen.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Direktör, Yönetici, Koordinatör, Takım Lideri

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • İhlas Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş Açıklaması2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında, kurumumuzda Fizik Öğretmenliği yapmak ve alanı ile ilgili zümre tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 3 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan, Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • SUPERSLOW ZONEİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıATAŞEHİR şubemiz için Anadolu Yakasında oturan SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecekler gençler arıyoruz; SuperSlow Zone sertifikasıyla salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerGerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, Askerlikle ilişiği bulunmayan Sigara kullanmayan Lise veya Üniversite mezunu

  Sektör: Sağlık/Hastane, Spor

  Pozisyon: Sporcu, Antrenör, Fizyoterapist, Eğitmen, Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıEğitim ihtiyaçlarının saptanması için gerçekleştirilecek her türlü analiz çalışmasına destek olunması, Eğitim hedeflerimizin, planlarımızın ve kayıtlarımızın eğitim takip sistemine kaydedilmesi ve periyodik olarak raporlanması, Kişisel gelişim eğitim içeriklerinin / uygulamalarının hazırlanması ve güncellenmesine destek olunması, İşe yeni başlayan çalışanlar için gerçekleştirilecek işlemlere destek olunması, oryantasyon eğitimlerinin verilmesi ve denem süreçlerinin takip edilmesi, Eğitim sonuçlarının, verimliliğin takip ve analiz edilmesi, Stratejik planlar doğrultusunda eğitim önceliklerinin belirlenmesi ve içeriklerin oluşturulması, Eğitim organizasyonlarının yapılması, Sorumlu olduğu pozisyonların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek veri toplama araçlarını geliştirir, organizasyonel, mesleki ve kişisel eğitim ihtiyaçlarını belirler. İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimleri tasarlar. Eğitim programlarının değerlendirilip geliştirilmesi için kullanılacak olan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştimek, uygulamak ve takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, MS Office, özellikle Power Point ve Excel konusunda deneyimli, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Kişisel eğitim verme ve tasarlama konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Sunum hazırlama ve eğitmenlik tecrübesi olan, İnsanlarla kolay ve etkin iletişim kurabilen, Organizasyon becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıSahilevleri’nde ve Urla’da eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel anaokullarımızda görevlendirilmek üzere; Satranç eğitmenliği sertifikası olan Öğrenci-Öğretmen-Veli iletişimi güçlü, Hizmet kalitesine önem veren, Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın 35 yaşını aşmamış Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıSahilevleri’nde ve Urla’da eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel anaokullarımızda görevlendirilmek üzere; Akıl ve Zeka Oyunları eğitmenliği sertifikası olan Öğrenci-Öğretmen-Veli iletişimi güçlü, Hizmet kalitesine önem veren, Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın 35 yaşını aşmamış Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıSahilevleri ve Urla’da eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel anaokullarımızda çalışacak, tercihen adaylığı kaldırılmış anaokulu öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çocuk İngilizcesi konusunda yetenekli Drama bilgisine sahip Öğrenci-Öğretmen-Veli iletişimi güçlü, Hizmet kalitesine önem veren, Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın 35 yaşını aşmamış Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Just EnglishAnkara, İzmir, Kocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for full time / part time NATIVE ENGLISH TEACHERS who are capable of teaching TOEFL or IELTS. Requirements: •University Degree in related field •Teaching English Certificate (TESOL,TEFL,CELTA,DELTA etc) •Experience in teaching TOEFL or IELTS ( Preference will be given to teachers who can teach both) •Minimum 2 years of experience in related field •Good interpersonal skills •Successful in team-work •Computer literate Must be a native speaker of English is an advantag

  Aranan NiteliklerPrepare students for TOEFL or IELTS.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında kurumumuzda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği yapmak ve alanı ile ilgili zümre tarafından verilecek görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun ve pedagojik formasyona sahip, Branşında en az 2 yıl özel okul veya kolej deneyimi bulunan, Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İletişimi güçlü, üretken, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

İş Habercisi - Eğitmen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?