Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Eğitmen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Eğitmen
 • İngilizce Eğitmeni

  American Time Dil Okullarıİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBEGGİNER,A1,A2 SEVİYELERİ GRUP VE ÖZEL DERSLER İÇİN EĞİTİM VEREBİLECEK,ANADOLU YAKASI,ÇEKMEKÖYE ULAŞIM SORUNU BULUNMAYAN,EĞİTMEN

  Aranan NiteliklerPOZİTİF VE GÜLERYÜZLÜ,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıOKULUMUZ BODRUM ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE FULL TIME VE PART TIME ALMANCA ÖĞRETMENLERİ İŞE ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Almanca Öğretmenliği, Alman Dili ve Edebiyatı, Dil Bilimi, Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun Akıcı konuşabilen Takım çalışmasına uygun, iletişim becerileri kuvvetli, güler yüzlü, özenli Tecrübeli ya da yeni mezun Derslerinde teknolojiyi kullanabilen Esnek çalışma saatlerine gönüllü olarak ayak uydurabilecek Bodrum ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması* Turizm sektörüne yönelik geliştirdiğimiz yazılımın, Pazarlama ve Satış sonrası Eğitim süreçlerini yürütmek * Butik Yazılım Geliştirme, Entegrasyon Projeleri, Kurumsal Portal Çözümleri, Şirketimiz tarafından geliştirilen paket yazılımlar, ve şirketimiz çalışma alanları içerisinde yer alan diğer konularda şirketimiz adına potansiyel müşteri konumundaki kurum ve kuruluşlarla temasa geçerek tüm satış, pazarlama ve eğitim sürecini yürütmek ve yönetmek.

  Aranan Nitelikler* Bilişim hizmetleri ve yazılımları pazarlama ve satış sonrası eğitimi konusunda tecrübeli, * Konusunda en az 1 yıl aktif deneyimine sahip * İş süreçleri konusunda sorumluluk alabilen, * İkna yeteneği, pazarlık, sonuç odaklılık, ve takipçilik yeteneklerine sahip * Tercihen ingilizce bilen

  Sektör: Turizm, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eğitmen, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBilişim Eğitim Merkezi İstanbul ve Ankara Şubelerinde görevlendirilmek üzere Yazılım ve Sistem Eğitmenleri aranıyor.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin BT / Bilişim / Bilgisayar ile ilgili lisans bölümlerinden mezun, - Microsoft Yazılım veya Sistem dillerine hâkim, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli - Alanına göre; C#, SQL, Asp.Net, Server Yönetimi, Active Directory, MSCE, MCSD ile ilgili projelerde yer almış, - Mesleki İngilizce bilgisine sahip, - Tercihen konusuyla ilgili sertifikalara sahip, - Tercihen eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören, - Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Öğretmen, Mühendis, Eğitmen

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİzmit şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Mental Aritmetik Öğretmeni

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMENTAL ARİTMETİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerMENTAL ARİTMETİK ÖĞRETMENİ ALINICAKTIR

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İş AçıklamasıTeknolojik Yazılımlar ve Mak. Tic. A.Ş 5000 ' in üzerinde müşteri ve 500' ün üzerinde eğitim kurumu ile çalışmakta olup, uzun yıllar sektöre katma değer sağlayarak eğitim hizmetlerini devam ettirmektedir. Ödüllü müşteri memnuniyeti performansı, en içerikli yenilikler ve eğitimleri ile çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. Müşterilerimize, Endüstri 4.0 ile vizyondan gerçekliğe daha verimli iş modellerini ortaya çıkartmalarında eğitim desteği verecek, iletişimi seven , yeniliklere meraklı , hem kendini hem de müşterilerimizi geliştirebilecek...

  Aranan Niteliklerİstanbul ve Bölge Ofislerimizde Solidworks eğitimi verebilecek , seyahat engeli olmayan, Mevcut müşteriler ile Eğitim Organizasyonu yapacak ve takibini sağlayabilecek yetkinlikte olan, Müşteri Memnuniyetini arttırma hedefli, SolidWorks programının temel ve ileri düzey bölümlerine hakim, Makine ve Kalıp Üretim teknolojisini bilen, Üniversitelerin Makine Mühendisliği Teknik Eğitim Fakültesi veya Makine Resim ve Konstrüksiyon öğretmenliği bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Eğitmen adayları arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması. EĞİTİM MERKEZİNE Matematik Öğretmeni aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEĞİTİM MERKEZİNE MATEMATİK ÖĞRETMENİ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan-İlgili, dinamik,iletişim gücü yüksek ,üretken Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip,güleryüzlü Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Hafta sonları çalışabilecek , Çalışma arkadaşları ile koordineli bir şekilde çalışabilecek, Tam zamanlı ve yarım zamanlı öğretmenler aramaktayız. İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıAmerika merkezli Uluslararası bir dil okulu olan AmericanLIFE Laguage Institute Antalya Temsilciliği için; - Kendi bildiği yöntemleri unutarak kitap öğretmenliği yapmadan kurumumuzun eğitim sistemi ile eğitim verebilecek, - Yeni eğitim teknolojilerine hakim, - Uzun vade çalışmayı hedefleyen, İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. İlgilenen adayların fotoğraflı özgeçmişleriyle birlikte başvurmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlığı (İngilizce) bölümlerinden mezun, * Tercihen daha önce kurs ya da dershanelerde çalışmış, * Güler yüzlü,sorumluluk sahibi,insan ilişkileri güçlü, prezentabl, * Motivasyonu ve İletişim becerileri yüksek, * Dış görünüşü, davranışları ve diksiyonu düzgün, * Yenilikçi, Araştırmacı, gelişime açık, öğrenmeye istekli, - Marka değerimizi temsil edebilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Bay-Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıTükiye genelindeki endüstriyel projelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere haiz tam zamanlı, B veya A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip, İSG Özel Eğitim Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGörev ve Teknik Beceriler Çalışan Yüksekte Çalışma Eğitimi Çalışan Kapalı Alan Çalışma Eğitimi Operatör Farkındalık Eğitimi İşaretçi-Sapancı Eğitimi Elektrik İle Güvenli Çalışma Eğitimi Tehlikeli Kimyasallarla Çalışma Eğitimi İskele ve Merdivenlerle Çalışma Eğitimi Kapalı Alanlarda Çalışma Eğitimi Kişisel Beceriler Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sözlü, yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş Diksiyonu düzgün, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık Organizasyon yeteneği gelişmiş, Planlı ve programlı çalışmaya ve sorumluluk duygusuna sahip, Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıTükiye genelindeki endüstriyel projelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere haiz tam zamanlı, B veya A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip, İSG Yasal Eğitim Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGörev ve Teknik Beceriler 6331 Sayılı Yasa Gereği Verilmesi Gereken Eğitimlerin Verilmesi Eğitim Kayıtlarının Arşivlenmesi Eğitim Süresi Dolanların Takibi İşletmeye Uygun Eğitim Slaytlarının Hazırlanması İşe Dönüş Eğitimi Kişisel Beceriler Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sözlü, yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş Diksiyonu düzgün, Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık Organizasyon yeteneği gelişmiş, Planlı ve programlı çalışmaya ve sorumluluk duygusuna sahip, Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE PART TIME ÇALIŞABİLECEK * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK (YANİ 2 TAM GÜN + 3 YARIM GÜN OLMAK ÜZERE TOPLAM 3,5 TAM GÜN ÇALIŞABİLECEK) * İLKOKUL, ORTOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNİN OKULDAKİ FİZİK VB. SAYISAL DERSLERİNDEN BAŞARILI OLMASINI SAĞLAYACAK * BAY VE BAYAN * FİZİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÜMRANİYEYE ULAŞIM KONUSUNDA SIKINTI YAŞAMAYACAK, * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK (YANİ 2 TAM GÜN + 3 YARIM GÜN OLMAK ÜZERE TOPLAM 3,5 TAM GÜN ÇALIŞABİLECEK) * BAY VE BAYAN * TERCİHEN LİSE DÜZEYİNDE SAYISAL DERSLERİN TAMAMINA HAKİM VEYA ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLME BECERİSİNE SAHİP, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SİGARA KULLANMAYAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * 20-35 YAŞ ARASI * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN

  Sektör: Eğitim, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • İş AçıklamasıJob Definition American life language institute , Bodrum is looking for Italıan teachers full-time or part-time.

  Aranan NiteliklerQualifications University degree in related field, Teaching certificate - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıHakkımızda; Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur. Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi Kurumsal Eğitim Partneriniz Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise! Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere SAP Finans & Muhasebe Modülü Eğitmeni aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun SAP Sistemini bilen, eğitimini almış, sertifika sahibi Tercihen SAP kullanımında deneyimli İletişim ve analiz edebilme becerilerine sahip Tercihen eğitmenlik deneyimi olan Eskişehir’de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini yapmış

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıPART TIME ÇALIŞIP, İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE VE YETİŞKİNLERE HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ VEREBİLECEK BAY-BAYAN ÖĞRETMEN ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler- HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ KONUSUNDA UZMAN - TÜRKÇE HAKİMİYETİ YÜKSEK - TERCİHEN İNGİLİZCE SEVİYESİ YÜKSEK - PREZENTABL - ÜMRANİYE'YE ULAŞIM KONUSUNDA SIKINTI YAŞAMAYAN -22-35 YAŞ ARASI

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İspanyolca Öğretmeni

  Just Englishİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİş Tanımı Genel İspanyolca ve İspanyolca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Just English şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Part time çalışabilecek, Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyuma açık İspanyolca öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • İş AçıklamasıJob Definition American life language institute , Bodrum is looking for English teachers full-time or part-time.

  Aranan NiteliklerQualifications University degree in related field, Teaching English certificate (TEFL, TESOL or CELTA) - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Hakkımızda; Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur. Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi Kurumsal Eğitim Partneriniz Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise! İş Tanımı: Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak Yabancı Dil Eğitim Programlarının organizasyonunu ve takibini yapmak, şubeler ve eğitmenler arasında koordinasyonu sağlamak, eğitmen görüşmeleri yaparak kuruma yeni eğitmen / eğitmen adayları kazandırmak.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin İngiliz Dili Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık,İngilizce Öğretmenliği vb. bölümlerinden mezun, • İngilizce olarak yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen, • Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, • Yabancı Dillerde öğretim teknikleri ile ilgili gelişmeleri takip eden ve literatüre hakim, • Ekip Çalışmasına yatkın, • Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, • Tercihen eğitmenlik deneyimi olan, • Disiplinli çalışmayı seven, dakik, • Diksiyonu düzgün,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Koordinatör, Eğitmen

 • İş AçıklamasıSektörün öncü dil okullarından AmericanLife TRABZON şubemizde çalışmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş Türk-Yabancı, Part Time Arapça Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. Looking For Arabic Language Teachers (Native Teacher) Who Would Like To Work Part Time in AmericanLIFE Language Institutes TRABZON BRANCH

  Aranan NiteliklerDaha önce sınıf/özel ders eğitimi vermiş, çözüm odaklı, esnek çalışma saatlerine uyabilen, güler yüzlü ve işini severek yapacak bir eğitmen ihtiyacımız bulunmaktadır. CANDIDATES SHOULD HAVE THE FOLLOWING QUALIFICATIONS; -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures for foreigns. -Careful about his/her appearance -Strong communication skills, good appearance and speech, -Ability to use digital teaching materials (Internet, PC, projector, sound systems), -Creative and outgoing, -Focus on innovation and teamwork, -Effective use of MS Office programs,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİzmir şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Native English Teacher

  Just Englishİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for full time / part time NATIVE ENGLISH TEACHERS who are capable of teaching TOEFL or IELTS. Requirements: •University Degree in related field •Teaching English Certificate (TESOL,TEFL,CELTA,DELTA etc) •Experience in teaching TOEFL or IELTS ( Preference will be given to teachers who can teach both) •Minimum 2 years of experience in related field •Good interpersonal skills •Successful in team-work •Computer literate Must be a native speaker of English is an advantag

  Aranan NiteliklerPrepare students for TOEFL or IELTS.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıYurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile evlere servis de sunan Pizza restoranlarımızın franchisee ları , çalışanları ve idari kadronu için eğitim gereksinimlerini tespit &organize ve uygulamasını yapabilecek ; •Eğitim planlamaları dahilinde teorik ve pratik uygulamalar ile ilgili eğitim verebilecek •Eğitim içeriklerini oluşturup , mevcut eğitimleri ihtiyaçlar doğrultusunda güncelleyebilecek . •Eğitim faaliyetlerine ilişkin süreçleri takip edecek , •Eğitim faaliyetlerini değerlendirme raporları hazırlayacak "Eğitimciler " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans programlarından mezun, • Eğitim ihtiyaçları için analizi yapıp , eğitim içeriğini hazırlayabilecek • Eğitim ihtiyaç analizi yapma, eğitim içeriği hazırlayabilecek , değerlendirme ve raporlama konuları da dahil süreçleri yürütebilecek , *Bu konularda min min.3 yıl deneyimli, • Aktif olarak eğitim verebilen, tercihen İngilizce bilen, • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, *Sunum kaabiliyeti olan • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Seyahat engeli bulunmayan ,

  Sektör: Eğitim, Gıda

  Pozisyon: Eğitmen, Sorumlu

 • Eğitmen

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİlgili birimlerden gelen eğitim taleplerini değerlendirir ve karşılar, Operasyonel veriler, ölçme değerlendirme sonuçları doğrultusunda eğitim ihtiyaç analizleri yapar, Eğitim ihtiyaçları doğrultusunda sınıf içi veya alternatif yöntemler kullanarak eğitim verir, gerekli dokümanların ve sunumların oluşturulmasını sağlar, Eğitim sonunda çeşitli ölçme ve değerlendirme tekniklerini kullanarak eğitimin etkinliğini ölçer, Eğitim ile ilgili verilerin sisteme girişini sağlar, Eğitim raporunu oluşturur ve sunar, Gerek görülmesi durumunda çalıştıkları lokasyon dışında eğitim verir, Kendi konusunda yeterli bilgiye sahip eğitmen, diğer eğitmenlerin da aynı bilgi düzeyine çıkmasını ve güncellenmesini sağlamakla sorumludur.

  Aranan NiteliklerEğitim verme konusunda deneyim sahibi olan, Tercihen Gayrimenkul Sektöründe deneyimi olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine adapte olabilecek, MS Office bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Problem çözme yeteneği, ikna becerisi yüksek olan, Düzenli ve programlı iş takibi yapabilen, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, yaratıcı, yenilikçi, esnek, değişime açık olan, Etkin iletişim ve empati kurma becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kullanarak bilgi ve fikirlerini açıkça ifade edebilen, İçsel motivasyonu ve enerji seviyesi yüksek olan, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara ve İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Eğitmen

 • Englısh Language Teachers

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFOR ÜMRANİYE, Pre School/Junior Groups Secondary and High School aged General English Speaking Clubs

  Aranan NiteliklerWe are looking for FOREIGN ENGLISH TEACHERS who can teach General English QUALIFICATIONS: · Fluent in English · Previous experience not required · Willing to improve and cooperate in a dynamic, friendly and enjoyable education environment · Preliminary preparation to construct classes by the use of creative teaching methods (drama, role playing, group activities, songs, games etc. ) especially for junior groups · Full involvement/active participation both in teaching processes, discussions and organization · Open minded (self-evaluation), energetic and friendly

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Tercüman, Kurs Öğretmeni, Çevirmen

 • İş Açıklaması8-9-11 yaşlarındaki çocuklara eğitim hayatında destek olacak, iyi derece ingilizce bilen üniversite mezunu sürücü belgeli çocukların tüm yaşamını gözlemleyecek sosyal faaliyetlerinde yanında bulunacak tüm hayatlarını ebeveynine rapor edecek destek olacak '' BAYAN YAŞAM KOÇU ''.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, Sürücü belgeli, İstanbul Tuzla Kurtköy Kartal civarında ikamet eden, 27-37 yaşlarında, BAYAN.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eğitmen

 • Eğitim Uzmanı

  Amasya Et Ürünleriİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin ilk paketli et ve paketli şarküteri ürünleri satış konsepti ile perakende sektöründe hizmet veren Amasya Et Ürünleri ile çalışmak ister misiniz? “Kaliteli et herkesin hakkı” söylemini ilke edinen marka, mağazasında satışa sunduğu bütün ürünlerini 2016 yılında üretime başladığı Amasya’daki Et Entegre fabrikasında üretmektedir. Amasya et ürünleri aynı zamanda, aynı grubun bünyesinde olan Türkiye’nin en büyük fast food ürünleri restoran zincirleri; Burger King, Arby’s, Usta Dönerci ve Sbarro markalarının da kırmızı et ürünlerini tedarik etmektedir. Amasya Et Ürünlerinin sürekli büyüyen ve gelişen yapısında yer alacak, Beşiktaş’ta bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere “Eğitim Uzmanı” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin Eğitim Fakültesi, İnsan Kaynakları, Psikoloji, Sosyoloji bölümlerinden mezun, · Eğitim programları hazırlama, geliştirme ve yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli, · Tercihen perakende/mağazacılık sektöründe eğitim alanında tecrübeli, · E-learning uygulamaları hakkında deneyimli, · Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, · İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, · Seyahat engeli bulunmayan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler· Belirlenmiş olan İnsan Kaynakları politikaları çerçevesinde eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması ve aksiyon planlarının hazırlanması, · Operasyon eğitim sürecinin planlanması ve yönetilmesi, · Kariyer planlama çalışmaları ile entegre olarak yürütülecek eğitim süreçlerinin organize edilmesi, ·Mağaza eğitim ihtiyaçlarının saptanıp, ihtiyaçların iç ve dış kaynaklardan karşılanması, · İnsan kaynakları süreçlerine destek verilmesi.

  Sektör: Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eğitmen

 • İlk Yardım Eğitmeni

  Eral Sağlık ve Eğitimİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAmerika Kalp Vakfı ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı eğitim kurumumuzda, ilk yardım eğitmeni olarak görev yapacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSağlık Bakanlığı onaylı İlk Yardım Eğitmeni Belgesine sahip Takım çalışmasına yatkın İletişim becerisi kuvvetli Dış görünümüne önem veren Prezenatbl Enerjik Özverili Gelişime açık Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan Tercihen aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Sağlık/Hastane, Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • Fitness Eğitmeni

  Coliseum Sports Clubİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKulübe gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programınıhazırlamak, programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak. Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcıolmak. Antrenman programları sırasında yardım etmek ve hareketleri doğruuygulamalarını sağlamak. Danışmanı oldukları üyelerin aktif devamlılığını sağlamak. Salon içi ve dışı aktiviteler de aktif olarak görev almak.

  Aranan NiteliklerTercihen BESYO mezunu olmak. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek. İnsan ilişkilerinde başarılı olmak. Prezantabl olmak. Hafta sonları çalışma engeli olmamak. Tercihen Vücut Geliştirme ve Fitness antrenörlük belgesi sahibi olmak. Güleryüzlü ve dinamik olmak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen

 • İş AçıklamasıJob Definition American life language institute , Bodrum is looking for English teachers full-time or part-time.

  Aranan NiteliklerQualifications University degree in related field, Teaching certificate - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması· Şirketin LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) alt yapısının, tedarikçi firma ile birlikte kurulması; yönetilmesi ve işlerliğinin sağlanması. · Alternatif öğrenme kanallarının kurum içerisinde zenginleştirilmesinin; tanıtım ve tutundurma çalışmaların yapılması. · Kurumda ihtiyaç duyulan tüm dijital eğitim ve gelişim seçeneklerinin karşılanmasına destek olunması; dijital eğitim kataloğunun oluşturulması ve yönetilmesi. · Dış kaynaklarla karşılanacak olan dijital eğitim kaynaklarının araştırılarak incelenmesi, bulunması ve kullanılmasının sağlanması. · Kurumun e-eğitim haline getirilmesi kararlaştırılan içeriklerinin iç ya da dış kaynaklar vasıtası ile üretilmesi ve son kullanıcılara ulaştırılmasının sağlanması. · Formal ya da karma öğrenme metodu ile tasarlanan eğitim içeriklerinde dijital gelişim materyallerinin tasarlanmasına destek olunması. · Yeni teknolojilerin takibini yaparak şirkete uygun projeler geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinde aktif görev alması.

  Aranan Nitelikler· En az lisans mezunu, tercihen üniversitelerin BÖTE (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi) bölümlerinden mezun, · Şirketlerin Akademi ya da eğitim bölümlerinde en az 4 yıllık deneyimli, · Tercihen öğrenme teknolojileri alanında en az 2 yıllık deneyimli, · LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) alt yapı ve entagrasyon çalışmalarını yönetecek seviyede teknik bilgiye sahip, · İyi seviyede İngilizce bilen, · İyi derecede MS Office Programları kullanabilen.

  Sektör: Oyuncak

  Pozisyon: Eğitmen

İş Habercisi - Eğitmen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?