Yurtiçi Kargo

Kargo-Kurye  

www.arikanliholding.com

Yurtiçi Kargo hakkında:

1972 yılında İbrahim Arıkan önderliğinde MEF Dershaneleriyle temelleri atılan Arıkanlı Holding, bugün 23 şirketi kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer almaktadır.

Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, 1 milyar Amerikan doları cirosu ve 15.000 çalışanıyla Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biridir.

Arıkanlı Holding, başta taşımacılık olmak üzere eğitim, medya-yayıncılık, turizm-sağlık, sanayi-inşaat, enerji ve organik tarım gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik, Yurtiçi Kurye, Mef Ulusal, Mef Uluslararası Okulları, 1000 Volt Prodüksiyon, Mef Yayıncılık, Arı-En Enerji, Atom Elektrik, Enmersan, Arıkanlı İnşaat, Arıkanlı Zirai İşletmeleri gibi kendi sektörlerinde önde gelen şirketleri bünyesinde barındıran Arıkanlı Holding 35 yılı aşkın bir süredir ülke ekonomisine hizmet etmektedir.

Üretim hacmi, hizmet kalitesi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride örnek ve önder bir kuruluş olan Arıkanlı Holding’in temel hedefi faaliyet alanlarını genişleterek istihdam sağlamaktır.

Yönetim anlayışını müşteri memnuniyeti, kalite yönetimi ve toplumsal sorumluluk bilinci üzerine kuran Arıkanlı Holding, grup şirketleri arasında yaratılan sinerji ile Türkiye'nin en köklü kurumları arasındaki yerini korumaktadır.

Yurtiçi Kargo İş İlanları

Yurtiçi Kargo firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!