ATR Mühendislik Mimarlık Ltd. Şti.

Mühendislik  

ATR Mühendislik Mimarlık Ltd. Şti. hakkında:

TR MÜHENDİSLİK, ADEO DANIŞMANLIK ve ATR ENERJİ firmalarını çatısı altında toplayan ATRGRUP, RES (Rüzgar Enerji Santralleri), GES (Güneş Enerji Santralleri), Kojenerasyon, Trijenerasyon ve Biyogaz, Biyokütle gibi yenilenebilir enerji kaynaklı santrallerin hem proje hem de anahtar teslim uygulama hizmetleri vermektedir. Ayrıca bu santrallerin kurulum sonrası verimliliğini korumak için acil müdahale ve periyodik bakımlarında da etkin rol oynayarak müşterilerinin her zaman yüksek verimle çalışmasını birinci önceliği olarak belirlemiştir.

Firmamız müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, konusunda deneyimli ve uzman elemanları ile hizmet vermekte olup temel amaç olarak değer katan çözümler ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile ölçümlenebilir sonuçlar üreterek hizmet vermeyi hedeflemektedir.
ATR Grup sadece uygulama değil, kurulum sonrası hizmetleri ile sektöründe ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimiz ile yapılan satış sonrası periyodik bakım, yüksek gerilim işletme sorumluluk ve acil müdahale hizmetleri ile sürdürülebilir bir memnuniyet hedeflemektedir.

ATR Mühendislik Mimarlık Ltd. Şti. İş İlanları