B&T Design

Mimarlık  

www.b-tdesign.com

B&T Design hakkında:

B&T Design, yüksek adetlerde üretim kapasitesi ile özel tasarım masa, sandalye ve koltuk modelleri üreterek, kendi imzasıyla, yurt içi ve yurt dışında satan “ilk” ve “tek” firma. Kurulduğu 1993 yılından bu yana, özgün bir “marka olmak” amacıyla yola çıkan B&T Design, yüksek kalite standartlarında, kusursuz ürünleriyle, bugün ardından bir sektör yaratmış olmanın gururunu taşıyor.

Özel sistem parkurları ile üretim kapasitesini her geçen gün büyüten B&T Design, 20 bin metrekare alana kurulu fabrikası ve 100’ün üzerinde çalışanı ile 50 ülkeye ihracat yapıyor. Dünya markalarının yanında güçlü, yaratıcı ve değerli bir Türk markası olarak boy göstermek, markanın en büyük gururu.

Modern, şık ve kaliteli ürünleriyle, tasarımdan zevk alanlara hitap eden B&T Design, ev, ofis, işyeri, lokanta ve otel projelerinde akla gelen ilk isim. Tek olarak kullanılabileceği gibi, birbirleriyle ya da farklı ürünlerle takım da oluşturabilen çarpıcı tasarımlar, özenilerek dekore edilen tüm mekanlarda, tamamlayıcı ürün olarak yer alıyor.

B&T Design, girdiği her mekana kendi modern çizgisini yansıtırken, markanın takım koleksiyonlarına göre daha öne çıkan tek parça koltuk modelleri, Türkiye’de tasarım anlayışını değiştiren iddialı bir kimliğe sahip.

Dünya markası olma hedefine adım adım yaklaşırken müşteri memnuniyetini öncelikli amaç olarak belirleyen B&T Design, kendi modellerinin yanı sıra özel projeler için istenen boyut, renk ve özelliklerde benzersiz ürünleri, en hızlı şekilde üreterek sunuyor.

B&T Design İş İlanları

B&T Design firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!