Balparmak

Gıda  

www.altiparmak.com.tr

Balparmak hakkında:

Altıparmak Gıda Hakkında:

36. yılında "Dünyanın en mucizevî besini olan balın, doğallığını ve saflığını korumak ve kaliteli yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek; böylece değerini hak ettiği en yüksek düzeye çıkarmak” şeklinde ifade ettiği misyonuyla hareket eden Altıparmak Gıda, uzun yıllardır sektörün liderliğini üstleniyor. Kurulduğu 1980 yılından beri bal sektörünün gelişimine öncülük eden Altıparmak Gıda, 300 çalışanı ve bugün bünyesinde bulundurduğu Balparmak, Binbirçiçek ve Balkovan markalarıyla sağlığı, doğallığı, lezzeti her gün sofralara taşıyor. Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Altıparmak Gıda, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor.

28.000m² arazi üzerinde kurulu tesislerde, 32.000 ton/yıl paketleme kapasitesiyle faaliyet gösteren Altıparmak Gıda, alanında ülkemizin en büyük tesisine sahip. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan firma, gıda güvenliği sistemi ISO 22000:2005 ile global gıda standardı BRC (British Retail Consortium) gibi sertifikaları da elinde bulunduruyor. Altıparmak Gıda ayrıca, Türkiye’nin tek, Avrupa’nın en kapsamlı dört eşdeğer bal ihtisas laboratuarı arasında yer alan AR-GE ve Kalite Kontrol Laboratuarı sayesinde, tüketicisine sunduğu ürünleri toplam 65 parametrede analiz ediyor.

Altıparmak Gıda kendi satış kadrosunun yanı sıra, 50'yi aşkın bölge distribütörü, zincir mağaza ve ev dışı tüketim kanalları ile yurt genelinde yaygın dağıtım ve satış gerçekleştiriyor. Uluslararası Bal Paketleyicileri Birliği üyesi olan Altıparmak Gıda, başta Almanya ve Amerika olmak üzere onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirerek Türkiye’yi yurtdışında da başarıyla temsil ediyor.

www.altiparmak.com.tr

Balparmak İş İlanları

Balparmak firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!