Barçın Spor

Mağazacılık / Perakendecilik

www.barcinspor.com

Barçın Spor İş İlanları

Barçın Spor hakkında:

Barçın Spor'un başarı öyküsü 1958 yılında başladı. Bugün 53 yaşında olan Firmamız; Türk sporu için döneminin en önemli değerlerinden birisi olan ve 14 farklı spor branşında yaptığı uluslararası hakemliklerle halen Dünya Rekorunu elinde bulunduran milli hakem Ali Barçın tarafından İzmir'de kuruldu. Böylece sonraki yıllarda sayısı 10'u geçecek bir spor mağazalar zincirinin ilk temelleri atılmış oldu. O zamanlardan beri sporu ve sporcuyu destekleyen bir kurum olan Barçın Spor, kısa sürede sporla uğraşanların gözdesi haline geldi. 1980'li yılların başlarında Barçın Spor büyümeye başladı ve mağaza sayılarını kısa sürede arttırarak tüm İzmir'e yayıldı. 1991 yılında Türkiye'nin ilk çok katlı spor mağazasını hizmete sokan Barçın Spor toplam 5 kattan oluşan 2.500 metrekarelik bir mağazayla Türk spor mağazacılığı sektörüne damgasını vurdu.

Bugün, 27 satış noktası ile toplam 10.000 metrekarelik satış alanına sahip Barçın Spor yılda yaklaşık 5-7 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmektedir. Toptan satışta tüm Türkiye'de 200'den fazla bayisi ve Diadora markasının Türkiye Distribütörlüğü ile sektörünün öncü ismi olan Barçın Spor'un bu başarısının arkasında yönetim kadrosundan, sayıları 300'ü aşan çalışanlarına kadar, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ve ilerlemeye yönelik özverili bir çalışma mevcuttur.

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, Diadora, Slazenger, Arena, Speedo, Lotto, Wilson, Head, Prince, Kettler, Dunlop gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını çatısı altında toplayan Barçın Spor yaklaşık 2000 çeşit ürünle tüketicisine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Barçın Spor, tüm bu dünya markalarını elektronik satış ortamında barındırarak Türkiye'de yine bir ilke imza atmıştır. Barcin.com bugün spor giyimde Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi olma özelliğini korumaktadır.