Baytaş Aydınlatma

Aydınlatma  

www.bayled.com.tr

Baytaş Aydınlatma hakkında:

Baytaş Aydınlatma 'RENGİNİ BAŞTAN YARAT' sloganı çerçevesinde, Power led teknolojisinde elde ettiği yedi yıllık armatür tasarımı ve imalatı tecrübesinide üstüne koyarak 2011 yılında Ankarada kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı BAYLED ve BAYLIGHT markaları ile aydınlatma sektöründe yerini almış oldu.

Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Endüstriyel Tasarım Tescillerini alan firmamız her geçen gün ürün gamını ve güvenirliliğini arttırmaktadır.
Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makinaları ve yardımcı universal makina ve tezgahları ile hatasız imalat için AR-GE ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektedir.
İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme ve imalatı ile rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma 2016 yılına kadar 15 ten fazla Avrupa ve Ortadoğu ülkesine imalat hacminin %70 oranında ihracat yapmayı hedeflemektedir.
Baytaş Aydınlatma ürün kalitesi ve vizyonu ile sektöründe en tepede yer almayı hedefleyen, uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerimizin ve sektörün hizmetinde olmaya devam edecektir.

Baytaş Aydınlatma "AYDINLATMA GEREÇLERİ İMALATÇILARI DERNEĞİ (AGİD)” üyesidir.

Baytaş Aydınlatma İş İlanları

Baytaş Aydınlatma firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!