Bilişim Eğitim Merkezi

Eğitim  

www.bilisimegitim.com

Bilişim Eğitim Merkezi hakkında:

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, CISCO, HUAWEI, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.
Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır.

Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Bilişim Eğitim Merkezi, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları:
Microsoft Gold Certified Partner
Autodesk Authorized Training Center
Cisco Authorized Training Center
Oracle Silver Partner
Huawei Yetkili Eğitim Merkezi
Archicad Yetkili Eğitim Merkezi
Netcad
Corel Training Partner
STA Yetkili Eğitim Merkezi

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Açıklama: Şubelerimizde çalışma gün ve saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

Bilişim Eğitim Merkezi İş İlanları