Boskar

İmalat  

Boskar hakkında:

Firmamız

25 yıldan daha fazla bir süredir forklift sektöründe tecrübeli bir yönetime sahip olan Boskar İstif Makinalari Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1994 yılında kuruldu. Balkancar Mümessilliği ile forklift sektörüne hızlı bir başlangıç yaparken büyümenin öngördüğü hizmet ve marka geliştirme çabaları, BOSKAR üzerindeki sorumluluğu artırırken İngiliz forklift firması BOSS mümessiliği de bünyeye katıldı.1997 yılına kadar devam eden forklift temsilciliği, makine sektörünün gelişimi, ithalat edilen forklift sayısıyla rekabette güçlü olmayı gerektirdi.1999 yılı Samsung forklift mümessilliği artan gücün getirisi oldu.Eylül 2001 yılında Avrupalı forklift markası; Yale Türkiye Genel Distribütörlüğü alındı.Yedi yıldan uzun bir süre bu forklift markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürdüğü markanın ardından nihayet bugün; performans ve kalitenin zirvesinde bir forklift markası olan CAT Forklift Türkiye Genel Distribütörlüğü ile yoluna devam etmektedir.

Uzmanlık alanı Forklift olan Boskar A.Ş. İstanbul’da Merkez Küçükyalı, Ankara, Adana,Gaziantep,Manisa,Bandırma, Konya Antalya, Bursa, Eskişehir, bayii ve servislerinden Cat® Lift Trucks marka forklift ve depolama istif araç satışlarının yanı sıra piyasadaki değişik marka forkliftlerin servis, yedek parça ve bakım ihtiyaçlarına, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile sürekli bir şekilde cevap verebilecek geniş, güçlü ve başarılı bir organizasyona sahiptir. Firma; tam donanımlı gezici servisleri, geniş forklift ve yedek parça stoklarıyla, sürekli yedek parça temini ve servis hizmetleri ile dinamik bir işletme olmanın gereklerini yerine getirmekte ve en yüksek tüketici tatminini hedeflemektedir.Şimdi side loader ürünlerine dair çözümler de sunabilmekteyiz.

2006 yılı başında Türkiye Genel Distribütörlüğü’nü aldığımız, konusunda en güçlü sektör markası olan "Tennant” ; Zemin Süpürme ve Yıkama Makineleri ile çalışılan alan üzerindeki temizliğin verimliliğe katkısını müşterilerine aktarmaktadır.


Boskar İş İlanları

Boskar firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!